Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

BUS Довідка. Кремінна
Зеленая Кременная. Фотографии природы

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Оголошення (289)

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»

Кремінська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору архітектури та містобудування Кремінської міської ради. Основні вимоги до кандидатів: громадянин України, який має повну вищу освіту відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 1 року чи стаж роботи за фахом на керівних посадах у інших сферах управління не менше 3 років.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

 • заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування;
 • заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
 • 2 фотографії розміром 4 х 6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції;
 • копія документа, який посвідчує особу громадянина України; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • копія трудової книжки;
 • письмова згода на обробку персональних даних.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідних посад Кремінської ради.

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 3-14-81.

Звертатися за адресою: м. Кремінна, пр-т Дружби, 13, кабінет № 11.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Кремінської міської ради Луганської області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників:

 1. Вчитель – дефектолог - 1 штатна одиниця (1 ставка);
 2. Вчитель – логопед - 1 штатна одиниця (1 ставка).

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Психологія», «Дефектологія», «Корекційна робота».
Стаж роботи за фахом до трьох років.

Подання документів

Прийом заяв та документів здійснюється упродовж 20 днів з дня оприлюднення оголошення конкурсу за адресою: місто Кремінна, вулиця Донецька, 98, приміщення Кремінського ліцею №3, перший поверх)

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

 • письмова заява на ім’я директора ІРЦ про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
 • копія паспорта громадянина України;
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи за фахом (як правило, не менше 3-х років);
 • копія (копії) документа (документів) про вищу педагогічну (психологічну) освіту ступеня магістра за спеціалізацією вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Перелік документів, зазначених в оголошенні, є вичерпним.

Кандидати на вакантні посади педагогічних працівників Центру можуть надати інші документи, які, на їх думку, підтверджують їх професійні чи моральні якості.

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, у поданій заяві має зазначити необхідні модифікації й адаптації з метою забезпечення її прав на рівні з іншими особами.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр” Кремінської міської ради Луганської області знаходиться за адресою: місто Кремінна, вулиця Донецька, 98, приміщення Кремінського ліцею №3 (перший поверх).

Додаткову інформацію стосовно конкурсного відбору можна отримати у директора КУ «ІРЦ» Кремінської міської ради Луганської області Гаврилюк Cвітлани Миколаївни за тел. (050) 2883687, e-mail: irckreminna@ukr.net .

Відповідно до ст. 39 та п. 3 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРЕМІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти:

 1. Новокраснянський ліцей Кремінської міської ради Луганської області.

Місцезнаходження закладу: 92923, Україна, Луганська область, село Новокраснянка, вул. Центральна, 81а.

 1. Посада: Директор закладу.
 2. Оплата праці: строковий трудовий договір відповідно до чинного законодавства.
 3. Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту магістр (спеціаліст), стаж роботи у сфері освіти не менше трьох років.
 4. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи (особисто або через представника за довіреністю) до УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРЕМІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (92905 м. Кремінна, вулиця Банкова, 2, електронна пошта: upravlinnyaokms@ukr.net. тел. 2-24-78)

Перелік документів:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копія паспорта громадянина України;
- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
- довідка про відсутність судимості;
- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

 

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості (сертифікати, грамоти, подяки, характеристики тощо).

 

Етапи конкурсу:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;
2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;
7) проведення конкурсного відбору;
8) визначення переможця конкурсу;
9) оприлюднення результатів конкурсу.

 

З переліком завдань та Положенням про конкурс можна ознайомитись в Додатках до рішення сесії Кремінської міської ради №9/22 від 28.07.2021.

 

Термін подачі документів з 30.07.2021 до 19.08.2021 р. включно.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» публікується рішення (протокол) конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників надавачів соціальних послуг Кремінської міської ради:

Протокол № 2
постійної конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників надавачів соціальних послуг Кремінської міської ради

 

м. Кремінна                                                                                               28.07.2021
час початку: 15 год. 15 хв.
час закінчення: 16 год. 35 хв. 

Присутні:

За результатами конкурсу на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ «РОЗІРВИ КОЛО», який відбувся 28.07.2021, переможцем була визнана Логвиненко Тамара Григоріївна.

Media

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»

Кремінська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економічного аналізу та розвитку управління економіки апарату Кремінської міської ради. Основні вимоги до кандидатів: громадянин України, який має повну вищу освіту відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 1 року чи стаж роботи за фахом на керівних посадах у інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 3-14-81.

Звертатися за адресою: м. Кремінна, пр-т Дружби, 13, кабінет № 11.

Для участі у конкурсі подаються такі документи: заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування; заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність); 2 фотографії розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; копія документа, який посвідчує особу громадянина України; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); копія трудової книжки; письмова згода на обробку персональних даних.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування ", "Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідних посад Кремінської ради.

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Виконавчий комітет Кремінської міської ради оголошує Конкурс на надання житлово-комунальних послуг з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Кремінської міської ради.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України 25.07.2005 № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг» та постанови Кабінету Міністрів України 16.11.2011р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», рішення сесії Кремінської міської ради від 05.06.2019 № 46/3 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Кремінської міської ради», рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 13.07.2021 № 500 «Про оголошення конкурсу, затвердження конкурсної документації та складу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Кремінської міської ради».

Документи для участі у Конкурсі приймаються щоденно (крім суботи та неділі) до 8-30 год. 20.08.2021 (включно) за адресою: м.Кремінна, пр.Дружби,13, каб.№16.

Спосіб подання документів: особисто або поштою.

Інформацію про умови та порядок проведення Конкурсу можна отримати за адресою: м.Кремінна, пр.Дружби,13 до 10.08.2021.

- Дзивульський Георгій Анатолійович – т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, кабінет № 3, тел. (06454) 2-16-44.

- Китайгора Ірина Олександрівна – начальник відділу з питань ЖКГ, екології та управління комунальним майном, кабінет № 25, тел. (06454) 2-16-42.

Конкурс відбудеться в приміщенні Кремінської міської ради 20.08.2021 .

Початок проведення конкурсу о 09:00 годині.

Реєстрація учасників конкурсу з 08:30 години.

 

Умови участі в Конкурсі:

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що мають фахівців та матеріально-технічну базу для вивезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території Кремінської міської громади.

Не допускаються до участі в Конкурсі підприємства (організації), які визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб’єкти господарювання;подали для участі в конкурсі документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію.

 1. Для участі у Конкурсі претендент подає такі документи:
 • заява на участь у Конкурсі (Додаток 1 до конкурсної документації)
 • статут (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) суб’єкта господарювання – копія;
 • баланс бухгалтерського обліку суб’єкта господарювання за останній звітній період – копія;
 • свідоцтво (витяг з реєстру) про реєстрацію суб’єкта господарювання – копія;
 • інформація повноважних органів про відсутність порушених справ про банкрутство (у тому числі ліквідацію) або лист підписаний керівником учасника та скріплений печаткою, в якому гарантується відсутність порушених справ;
 • довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;
 • документи, що містять інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання або залучаються для проведення робіт, наявність власної ремонтної бази та ін.);
 • документи, що містять відомості про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів за останній рік (період);
 • технічні паспорти на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;
 • довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність та ін.;
 • довідки про забезпечення створення умов для миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;
 • довідки про проходження водіями медичного огляду;
 • документи, що містять відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів (за наявністю);
 • інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.
 1. Конкурсні пропозиції подаються по кожному лоту окремо.
 2. Подання документів на Конкурс припиняється після закінчення кінцевого терміну. Документи, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.
 3. Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються претендентам із зазначенням причин.
 4. Претендент може відкликати заяву на участь у Конкурсі шляхом повідомлення про це організатора конкурсу у письмовій формі в термін 7 календарних днів до настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій.
 5. Організатор має право у разі необхідності запросити від будь якого Претендента підтвердження відповідності його кваліфікаційним вимогам чи звернутися за підтвердженням такої інформації до державних органів або відповідних експертних установ, організацій (із залученням відповідних фахівців). У випадку, якщо подана інформація недостовірна, претендент до участі в Конкурсі не допускається.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсу: (06454) 2-16-44, 2-16-42.

Електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Т.в.о. заступника міського голови                         Георгій ДЗИВУЛЬСЬКИЙ

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», Кремінська міська рада оголошує про початок формування постійної конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників соціальних послуг Кремінської міської ради (далі – конкурсна комісія).

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

 • уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;
 • отримувачі соціальних послуг;
 • надавачі соціальних послуг;
 • об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;
 • об’єднання надавачів соціальних послуг;
 • об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються з 13.07.2021 по 22.07.2021 за адресою: 92905, Луганська обл., м. Кремінна, просп. Дружби, 13, тел.: 3-14-81.

Відповідно до рішення Кремінської міської ради від 24.06.2021 № 8/1 «Про створення комунальної установи «Центр соціально – психологічної допомоги «Розірви коло», керуючись статтею 13 Закону України «Про соціальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», Кремінська міська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ «РОЗІРВИ КОЛО» (далі - Центр).

Місцезнаходження Центру: Україна, 92905, Луганська обл., Кремінський р-н, місто Кремінна, пров. Бульварний, будинок 1 А.

Основними завданнями Центру є:

 • забезпечення місцем безпечного тимчасового цілодобового перебування постраждалих осіб;
 • надання постраждалим особам за місцем безпечного тимчасового цілодобового перебування комплексної допомоги (психологічних, соціально-побутових, соціально-медичних, інформаційних, юридичних та інших послуг) на основі оцінки їх потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі, стану здоров’я та соціального становища.
 • взаємодія з підприємствами, установами й організаціями незалежно від форми власності, громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями та інше;
 • проведення профілактичних заходів щодо протидії домашнього та гендерного зумовленого насильства для жителів громади.

Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавок передбачених чинним законодавством.

Дата початку приймання документів: 13.07.2021.

Кінцевий термін приймання документів: 27.07.2021.

Адреса, за якою приймаються документи для участі в конкурсі: 92905, Луганська обл., м. Кремінна, просп. Дружби, 13 (каб. № 11), електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. (з поміткою КОНКУРС).

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;
 • належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
 • довідку про відсутність судимості;
 • перспективний план розвитку комунальної установи КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ «РОЗІРВИ КОЛО».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня — не менше ніж 5 років.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 28.07.2021 у приміщенні Кремінської міської ради за адресою: 92905, Луганська обл., м. Кремінна, просп. Дружби, 13

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – головний спеціаліст з юридичних питань відділу персоналу Кремінської міської ради Донченко Сергій Миколайович, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 0950601370.

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» запрошує жителів Донецької, Луганської та півдня Запорізької областей на новий онлайн-курс “Фінансова грамотність”.
Курс розроблений для представників мікро-, малого та середнього бізнесу Донецької і Луганської областей (підконтрольна державі територія), міст Бердянськ та Мелітополь та Генічеськ, а також для осіб із зазначених територій, які планують створювати свій бізнес.
“Фінансова грамотність” – це базовий курс із шести модулів та одного майстер-класу. Навчальна програма складається із практичних вправ, індивідуальних та групових заходів, практичних кейсів та практичних семінарів.
Теми, які вивчатимуть учасники курсу:
 • Управління особистими фінансами;
 • Особистий бюджет: основні принципи обліку доходів і витрат, оптимізація доходів і витрат, взаємодія з державою - податки і соціальний дохід;
 • Моделі управління грошима в родині;
 • Стратегія через аналіз активів та пасивів (аналіз активів, аналіз пасивів, кредити);
 • Особистий фінансовий план (етапи розробки фінансового плану, страхування, приклад розрахунку фінансового плану);
 • Способи збільшення прибутку;
 • Перехід на самозайнятість;
 • Робота над власними бізнес-ідеями;
 • Пошук та залучення ресурсів.
Навчання розпочнеться 27 липня 2021 року.
Кожний учасник, який успішно завершить курс отримає сертифікат та мотивуючий подарунок.
Навчання відбуватиметься в онлайн форматі на майданчику ZOOM.
Участь безкоштовна. Кількість місць - обмежена.
Відбірковий комітет проведе відбір та сформує групу учасників на основі поданих заявок.
Подати заявку на курс можна за посиланням: bit.ly/finliter
Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" запрошує жителів Донецької, Луганської та півдня Запорізької областей на новий онлайн-курс “Продаж у соціальних мережах Facebook та Instagram”.
Курс розроблений для представників мікро-, малого та середнього бізнесу Донецької і Луганської областей (підконтрольна державі територія), міст Бердянськ та Мелітополь та Генічеськ, а також для осіб із зазначених територій, які планують створювати свій бізнес.
Учасники навчання дізнаються, як писати цікаві історії та тексти, які мотивують купити. Тренери розкажуть про переваги та недоліки Instagram та Facebook, як каналів продажу та як шукати свою цільову аудиторію в цих соціальних мережах.
Навчальна програма складається із 10 занять та включає такі теми:
• Впровадження каналів продажів у соціальних мережах;
• Копірайтинг;
• Зміст та зображення;
• Візуалізація товару або послуги;
• Instagram, Facebook та інші канали, переваги та недоліки;
• Просування товару;
• Охоплення клієнтів;
• Цільова аудиторія в соціальних мережах;
• Чат-боти;
• Створення власного налаштування професійного каналу продажу;
• Інтернет-навички ведення переговорів та засоби спілкування з клієнтами;
• Розповідання історій;
• Фото- та відеозміст.
Тривалість одного заняття – 2 години.
Курс розроблений для осіб, які не мають знань із перелічених вище тем або володіють мінімальним рівнем.
Навчання розпочнеться 20 липня 2021 року.
Кожний учасник, який успішно завершить курс отримає сертифікат та мотивуючий подарунок.
Навчання відбуватиметься в онлайн форматі на майданчику ZOOM.
Участь безкоштовна. Кількість місць - обмежена.
Відбірковий комітет проведе відбір та сформує групу учасників на основі поданих заявок.
Подати заявку на курс можна за посиланням: bit.ly/smmtrade

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРЕМІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ повідомляє, що, за результатами проведення іспиту на знання законодавства та перевірки компетентностей (шляхом вирішення ситуаційних завдань) конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, до публічної презентації проєктів програм розвитку закладу загальної середньої освіти допущено наступних учасників:

1. Кремінський ліцей №1 Кремінської міської ради Луганської області:

- ОДІЯНЕНКО Людмила Вікторівна;
- БАХМЕТ Євгеній Юрійович.

2. Кремінський ліцей №2 Кремінської міської ради Луганської області:

- НОВИЦЬКИЙ Микола Миколайович.

3. Кремінський ліцей №4 Кремінської міської ради Луганської області:

- НОВИЦЬКИЙ Леонід Миколайович.

4. Кремінський ліцей №5 Кремінської міської ради Луганської області:

- КУКУЯШНА Євдокія Іванівна;
- КОВАЛЕНКО Тетяна Миколаївна;
- КОРСУНЬ Світлана Віталіївна.

Кремінська міська рада оголошує проведення загальних зборів власників сертифікатів на земельні частки (паї) колишнього КСП «Краснянське» для розподілу земельних ділянок (паїв) відповідно до Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) (сіножатей та пасовищ).

Збори відбудуться 08 липня 2021 року о 10:00 год. у приміщенні закладу клубного типу села Новокраснянка.

Зі схемою розташування земельних ділянок відповідно до Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) (сіножатей та пасовищ) можливо ознайомитися на сайті Кремінської міської ради https://www.kremrada.gov.ua або у приміщенні колишньої Новокраснянської сільської ради.

Додаткова інформація надається за телефоном 3-15-55 начальником відділу із земельних питань та природних ресурсів Пруденко О.П. або особисто за адресою: каб. №15, проспект Дружби, №13, місто Кремінна та старостою села Новокраснянка Коваленком С.А. у приміщенні колишньої Новокраснянської сільської ради за адресою вул. Центральна, 85, с. Новокраснянка.

Предмет закупівлі: ДК 021:2015:55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (послуги з оздоровлення та відпочинку дітей у позаміському закладі оздоровлення та відпочинок розташованих по лісовій смузі).

Обґрунтування доцільності закупівлі. Відповідно до програми соціально-економічного та культурного розвитку Кремінської громади «Оздоровлення та відпочинок дітей» для забезпечення оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, які мешкають на території Кремінської територіальної громади.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до програми «Оздоровлення та відпочинок дітей».

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей, а також Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.06.96 №172.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана вартість визначена згідно рішення сесії від 23.12.2020р. №2/26 «Про бюджет міської ради на 2021рік».

Управління освіти, культури, молоді та спорту

У зв’язку із зверненням страхувальників до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області з питанням щодо обміну довідки про тимчасову непрацездатність на листок непрацездатності повідомляємо.

З огляду на ситуацію, що склалася у 2021 році в закладах охорони здоров’я деяких областей України у зв’язку із відсутністю бланків листків непрацездатності, у разі настання у застрахованої особи захворювання (травми) випадок тимчасової непрацездатності засвідчується довідкою про тимчасову непрацездатність із зазначенням порядкового номера та дати її видачі.

Відповідно до п. 1 ст. 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХІV підставою для призначення і виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.

Отже, довідка не є підставою для надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Довідки, що видаються в закладах охорони здоров’я, тільки підтверджують факт тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів, тобто відсутність працівника на роботі з поважної причини.

Видача довідок про тимчасову непрацездатність проводиться тільки тими лікувально-профілактичними закладами, у яких повністю використані бланки листків непрацездатності і тільки на період до їх виготовлення.

У довідку про тимчасову непрацездатність лікарі закладів охорони здоров’я мають вносити всі ті самі реквізити, що і в бланк листка непрацездатності, відповідно до вимог Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406.

Випадок видачі довідки про тимчасову непрацездатність із зазначенням номера та дати видачі підлягає внесенню в окремий журнал реєстрації довідок про тимчасову непрацездатність, який має бути пронумерований, прошнурований та скріплений печаткою закладу охорони здоров’я.

Наголошуємо, що обмін довідок про тимчасову непрацездатність на листки непрацездатності встановленого зразка мають проводити посадові особи закладу охорони здоров’я (лікуючий лікар, завідувач відділення, голова лікарсько-консультативної комісії) з урахуванням вимог Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 № 455, із обов’язковим зазначенням у журналі реєстрації листків непрацездатності (ф. № 036/о) номера довідки та дати її обміну на листок непрацездатності.

При обміні довідки про тимчасову непрацездатність на листок непрацездатності рекомендується на бланку листка непрацездатності в правому верхньому куті вказувати: «Замість довідки від ____ №______» та запис у графі «Звільнення від роботи» у листку непрацездатності проводити одним рядком.

Дата видачі листка непрацездатності має збігатися з датою обміну довідки про тимчасову непрацездатність на листок непрацездатності.

Комісії (уповноважені) із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності підприємств розглядають питання щодо призначення матеріального забезпечення застрахованим особам на підставі листка непрацездатності.

Кремінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області

Кремінна
код ЕДРПОУ Назва підприемства податок стаття Назва податка сума
710434 КРЕМІНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 0,02
726961 МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВКБ 18050300 50 Єдиний податок з юридичний осiб 41744,26
1074957 ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 16009,24
1074957 ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 289,05
1074957 ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 313,21
1074957 ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ 19010100 85 Ек-лог п-ток,який справл за викид в атмос повiт забр речов стац джер забр(крiм викид в атм двоок ) 126,05
1240858 ВАТ "СПБ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 2330,38
1975442 КП "ЛО"ФАРМАЦІЯ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 32,37
1975442 КП "ЛО"ФАРМАЦІЯ" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 75,20
1975442 КП "ЛО"ФАРМАЦІЯ" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 425,38
1975442 КП "ЛО"ФАРМАЦІЯ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 162,51
1975442 КП "ЛО"ФАРМАЦІЯ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 226,78
1975442 КП "ЛО"ФАРМАЦІЯ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 17,21
1975442 КП "ЛО"ФАРМАЦІЯ" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 39,01
2127897 ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМІНСЬКА НАФТОБАЗА" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЛУГАНСЬКНАФТОПРОДУКТ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 20185,12
2127897 ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМІНСЬКА НАФТОБАЗА" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЛУГАНСЬКНАФТОПРОДУКТ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 2028,20
2649153 ДП "САНАТОРІЙ "ОЗЕРНИЙ" ПРАТ "УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 1366,09
2649153 ДП "САНАТОРІЙ "ОЗЕРНИЙ" ПРАТ "УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 289978,58
2664945 ДОРОЖНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 10335,66
3339851 ЛКСП "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ" 13030100 85 Рентна плата за користування надрами для видобування iнш корисних копалин загальнодерж значення 3912412,76
5451150 АТ "ЛУГАНСЬКГАЗ" 19010100 85 Ек-лог п-ток,який справл за викид в атмос повiт забр речов стац джер забр(крiм викид в атм двоок ) 4,55
5584000 ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КОРОВАЙ" "СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 1801,76
13370313 ТОВ "ВП "ПРЕСШТАМП" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 551,16
13371229 ТОВ "ТОН" 11010100 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл подат агентами, iз доходiв платника податку у виглядi з/п 382,50
13406241 ФГ "ЗОРЯ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 5100,00
13406241 ФГ "ЗОРЯ" 11021000 85 П-К на ПРИБУТОК ПIДПРИЄМСТВ який сплачують iншi пiдприємства 0,00
13411093 ФГ "РИСК" 11010400 85 Податок на доходи фiзичних осiб, що сплачується подат агентами iз доходiв платника податку iнших нiж 184218,08
14308351 РКХЗ "ЗОРЯ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 13288,24
14308351 РКХЗ "ЗОРЯ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 151051,64
19082176 ПП "СИСТЕМА" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 1705,88
20160836 КП "ККП" 11010100 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл подат агентами, iз доходiв платника податку у виглядi з/п 94556,26
20160935 КРЕМІНСЬКЕ ВУВКГ 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 2315,28
20160935 КРЕМІНСЬКЕ ВУВКГ 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 95499,19
20160935 КРЕМІНСЬКЕ ВУВКГ 13020100 85 Рентна плата за спецвикорист води (крiм рентної плати за спецвикорист води водних об'єктiв мiсц знач 9429,50
20160935 КРЕМІНСЬКЕ ВУВКГ 19010300 85 Надходження вiд розмiщення вiдходiв у спецiально вiдведених для цього мiсцях чи на обiєктах, крiм ро 79,24
20160935 КРЕМІНСЬКЕ ВУВКГ 11010100 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл подат агентами, iз доходiв платника податку у виглядi з/п 373188,75
20160935 КРЕМІНСЬКЕ ВУВКГ 13020401 85 Надходження збору за спецiальне використання води вiд пiдприємств ЖКГ (за платежами, що розподiляють 275196,47
20160935 КРЕМІНСЬКЕ ВУВКГ 13030100 85 Рентна плата за користування надрами для видобування iнш корисних копалин загальнодерж значення 346998,08
21560045 АТ "УКРПОШТА" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 612,25
21560045 АТ "УКРПОШТА" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 0,04
21805995 ФГ "ДУБРАВА" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 7229,98
21806049 САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "АЙБОЛИТЬ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 3242,10
21806500 СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ГРОНО" 18050500 50 Єдподат з с/г товаровир,у яких частка с/г товаровир за попер податк(звiтн)рiк дорiвн або перевищ 75% 449,28
24051781 ТОВ "БЕРЕЗЕНЬ" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 3253,59
24191588 ПАТ "УКРКОМУНБАНК" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 669,62
25367345 КП "ОТЦ "ЛІСОВА КАЗКА" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 461,68
25892809 КООПЕРАТИВНЕ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ЕНТУЗІАСТ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 2858,52
26229852 ФІЛІЯ "КРЕМІНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР" ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА К 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 2529,14
26229852 ФІЛІЯ "КРЕМІНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР" ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА К 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 48561,18
26229852 ФІЛІЯ "КРЕМІНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР" ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА К 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 3626,10
30007544 ПП ВКФ "ЗРОСТАННЯ" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 1355,02
30019801 АТ "УКРТРАНСГАЗ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 0,01
30321601 СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "АГРАРНИК" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 922,92
30687778 ПП "ВІТАЛ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 177,19
30687778 ПП "ВІТАЛ" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 3,07
31443937 ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 283,89
31443937 ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 240,95
31594496 ТОВ "НВФ "АЕРОМЕХ" 11021000 85 П-К на ПРИБУТОК ПIДПРИЄМСТВ який сплачують iншi пiдприємства 15270,11
32026192 КП "РВУВКГ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 78942,96
32196282 МПП "КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 1150,23
32570662 ТОВ "ПІНТА-КРЕМІНСЬКИЙ ПИВОВАРЕНИЙ ЗАВОД" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 0,02
32570662 ТОВ "ПІНТА-КРЕМІНСЬКИЙ ПИВОВАРЕНИЙ ЗАВОД" 21081500 50 Адмiн.штрафи та штрафнi санкцiї за порушення закон. у сферi виробництва та обiгу алк. напоїв та тютю 10323,83
32968470 ПП "АКВАТРАНС" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 14163,61
33164230 ПП "АВТОЛАЙН КОМПАНІ" 11010100 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл подат агентами, iз доходiв платника податку у виглядi з/п 73689,16
33177721 ФГ "СВАТІВСЬКИЙ КОЛОС" 18050500 50 Єдподат з с/г товаровир,у яких частка с/г товаровир за попер податк(звiтн)рiк дорiвн або перевищ 75% 2273,89
33182401 ДП "АГЕНТСТВО "НОВИЙ ФОРМАТ" 19010100 85 Ек-лог п-ток,який справл за викид в атмос повiт забр речов стац джер забр(крiм викид в атм двоок ) 236,95
33211730 ТОВ "РАНТЬЄ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 4663,59
33264211 КП "БАРАНИКІВСЬКЕ СІЛЬКОМУНГОСП" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 39,05
33264211 КП "БАРАНИКІВСЬКЕ СІЛЬКОМУНГОСП" 11020202 50 П-К на ПРИБУТОК ПIДПР-В та фiнуст комун власн (мiськ/селищн/сiльск територ громади) 46408,00
33270581 ПРАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 2848,08
33270581 ПРАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 6437,40
33270581 ПРАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 180,20
33270581 ПРАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 17766,95
33871413 ТОВ "УНІФАРБ" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 7937,56
33871413 ТОВ "УНІФАРБ" 11021000 85 П-К на ПРИБУТОК ПIДПРИЄМСТВ який сплачують iншi пiдприємства 16,51
34378913 ТОВ "ЮГАЛ ПШК" 14040000 50 Акцизний податок з реалiзацiї субiєктами господарюван роздрiб торгiвлi пiдакцизних товарiв 2,65
34378913 ТОВ "ЮГАЛ ПШК" 11021000 85 П-К на ПРИБУТОК ПIДПРИЄМСТВ який сплачують iншi пiдприємства 2146,80
34604386 ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 12538,53
34604386 ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 2123,11
34604386 ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ" 14040000 50 Акцизний податок з реалiзацiї субiєктами господарюван роздрiб торгiвлi пiдакцизних товарiв 890,00
34688838 ТОВ "ФОРТЕКС 2006" 11021000 85 П-К на ПРИБУТОК ПIДПРИЄМСТВ який сплачують iншi пiдприємства 149,62
35217190 ТОВ "КАРБОСІНТЕЗ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 8928,72
35968289 СТ "ДРУЖБА" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 2312,37
36140034 ТОВ "АТП ТУР" 21081500 50 Адмiн.штрафи та штрафнi санкцiї за порушення закон. у сферi виробництва та обiгу алк. напоїв та тютю 17000,00
36701918 ПП "МЕЛІОСЕРВІС" 18050300 50 Єдиний податок з юридичний осiб 3637,58
37076452 ТОВ "КОМПЛЕКС-21" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 3131,83
37076452 ТОВ "КОМПЛЕКС-21" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 6162,58
37097315 ТОВ "ЛУГЕКОЕНЕРГО" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 158726,39
37178964 ТОВ "СУЕК" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 2272,41
37796267 КП "КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС" 11020202 50 П-К на ПРИБУТОК ПIДПР-В та фiнуст комун власн (мiськ/селищн/сiльск територ громади) 1020,00
37796267 КП "КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 30840,94
37796267 КП "КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 124935,27
37796267 КП "КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС" 19010300 85 Надходження вiд розмiщення вiдходiв у спецiально вiдведених для цього мiсцях чи на обiєктах, крiм ро 88792,83
37796267 КП "КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС" 13020401 85 Надходження збору за спецiальне використання води вiд пiдприємств ЖКГ (за платежами, що розподiляють 0,97
38085976 ТОВ "КТК" 11021000 85 П-К на ПРИБУТОК ПIДПРИЄМСТВ який сплачують iншi пiдприємства 787,39
38089792 ПП "БК "МОДЕРН ХАУС" 18050300 50 Єдиний податок з юридичний осiб 27134,11
38551459 КП "ЧЕРВОНОПОПІВСЬКИЙ БЛАГОУСТРІЙ" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 2759,03
39014068 ТОВ "КЕДР ЛІС" 18050300 50 Єдиний податок з юридичний осiб 37960,66
39014068 ТОВ "КЕДР ЛІС" 11010100 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл подат агентами, iз доходiв платника податку у виглядi з/п 1147,50
39014068 ТОВ "КЕДР ЛІС" 11021000 85 П-К на ПРИБУТОК ПIДПРИЄМСТВ який сплачують iншi пiдприємства 102,00
39538926 ТОВ "ДАЛІЯ ТРЕЙДІНГ" 18010400 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач юридособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 987,20
39559134 ТОВ "ЮРІДІКС" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 185273,80
43399745 ТОВ "ЛУГА НИВА" 18010500 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 11,70
43490042 ФГ "ЖНЕЦЬ-2020" 18010600 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ЮРИДИЧНИХ ОСIБ 3204,93
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 16903,28
фіз.особи   18050400 50 Єдиний податок з фiзичних осiб 366556,72
фіз.особи   18050400 50 Єдиний податок з фiзичних осiб 61169,62
фіз.особи   18010200 50 Податок на нерухмайно,вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплачений фiз особ,якi є власн об'єктiв житлов нерух 106881,75
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 11358,83
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 13916,48
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 15982,98
фіз.особи   18010200 50 Податок на нерухмайно,вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплачений фiз особ,якi є власн об'єктiв житлов нерух 514,30
фіз.особи   18050400 50 Єдиний податок з фiзичних осiб 223744,27
фіз.особи   21081500 50 Адмiн.штрафи та штрафнi санкцiї за порушення закон. у сферi виробництва та обiгу алк. напоїв та тютю 10000,00
фіз.особи   18010300 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач фiзособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 26140,21
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 1952,77
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 3407,35
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 80463,96
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 6984,97
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 7971,97
фіз.особи   21081500 50 Адмiн.штрафи та штрафнi санкцiї за порушення закон. у сферi виробництва та обiгу алк. напоїв та тютю 17000,00
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 0,94
фіз.особи   18010200 50 Податок на нерухмайно,вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплачений фiз особ,якi є власн об'єктiв житлов нерух 906,79
фіз.особи   14040000 50 Акцизний податок з реалiзацiї субiєктами господарюван роздрiб торгiвлi пiдакцизних товарiв 1790,90
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 680,76
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 968,89
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 24857,66
фіз.особи   14040000 50 Акцизний податок з реалiзацiї субiєктами господарюван роздрiб торгiвлi пiдакцизних товарiв 6381,75
фіз.особи   21081500 50 Адмiн.штрафи та штрафнi санкцiї за порушення закон. у сферi виробництва та обiгу алк. напоїв та тютю 17000,00
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 20137,65
фіз.особи   18011000 50 Транспортний податок з фiзичних осiб 9129,58
фіз.особи   18050400 50 Єдиний податок з фiзичних осiб 19748,36
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 3100,16
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 3608,21
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 556,71
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 4678,60
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 8477,61
фіз.особи   21081500 50 Адмiн.штрафи та штрафнi санкцiї за порушення закон. у сферi виробництва та обiгу алк. напоїв та тютю 176414,96
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 461,70
фіз.особи   14040000 50 Акцизний податок з реалiзацiї субiєктами господарюван роздрiб торгiвлi пiдакцизних товарiв 1129,74
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 2416,67
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 66,48
фіз.особи   18010300 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач фiзособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 142648,95
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 49,57
фіз.особи   18041900 50 Збiр за проводж торгiв дiяльн(роздрiб,оптов,валют цiн, ресторан г-во) до 01.01.2015 98,45
фіз.особи   18010200 50 Податок на нерухмайно,вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплачений фiз особ,якi є власн об'єктiв житлов нерух 3637,86
фіз.особи   21081500 50 Адмiн.штрафи та штрафнi санкцiї за порушення закон. у сферi виробництва та обiгу алк. напоїв та тютю 17000,00
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 23948,68
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 93414,94
фіз.особи   18050400 50 Єдиний податок з фiзичних осiб 36247,42
фіз.особи   18010200 50 Податок на нерухмайно,вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплачений фiз особ,якi є власн об'єктiв житлов нерух 11163,00
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 3213,92
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 2061,43
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 17650,80
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 43,88
фіз.особи   18041900 50 Збiр за проводж торгiв дiяльн(роздрiб,оптов,валют цiн, ресторан г-во) до 01.01.2015 2038,61
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 24696,97
фіз.особи   14040000 50 Акцизний податок з реалiзацiї субiєктами господарюван роздрiб торгiвлi пiдакцизних товарiв 129690,35
фіз.особи   21081500 50 Адмiн.штрафи та штрафнi санкцiї за порушення закон. у сферi виробництва та обiгу алк. напоїв та тютю 23885,16
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 5311,18
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 20729,07
фіз.особи   18010700 50 ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 41691,50
фіз.особи   18050400 50 Єдиний податок з фiзичних осiб 150,00
фіз.особи   18050400 50 Єдиний податок з фiзичних осiб 848,69
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 10598,48
фіз.особи   18010300 50 Под на нерух майно, вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплач фiзособами, якi є власн об'єктiв нежитл нерух 73717,88
фіз.особи   18010900 50 ОРЕНДНА ПЛАТА З ФIЗИЧНИХ ОСIБ 4764,45
фіз.особи   11010500 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл фiз особами за результатами рiчного декларування 11164,41
фіз.особи   19010100 85 Ек-лог п-ток,який справл за викид в атмос повiт забр речов стац джер забр(крiм викид в атм двоок ) 131,70
фіз.особи   11010500 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл фiз особами за результатами рiчного декларування 250041,80
фіз.особи   11010100 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл подат агентами, iз доходiв платника податку у виглядi з/п 4234,50
фіз.особи   11010500 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл фiз особами за результатами рiчного декларування 1036,02
фіз.особи   11010100 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл подат агентами, iз доходiв платника податку у виглядi з/п 382,50
фіз.особи   11010500 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл фiз особами за результатами рiчного декларування 42644,08
фіз.особи   11010500 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл фiз особами за результатами рiчного декларування 3123,44
фіз.особи   11010500 85 Податок на доходи фiз осiб, що спл фiз особами за результатами рiчного декларування 21719,53
ВСЬОГО 9234512,00

Відповідно до п. 11 ст. 215 Закону України «Про культуру», рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Кремінський районний будинок культури» визнано Боярську Інну Вікторівну.

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ легкоатлетичного манежу Луганського обласного фізкультурного центра «Олімп» за адресою: Луганська обл., Кремінський р-н, м.Кремінна, вул.Дражевського, 17-а.
1. Дані щодо мети й засобів здійснення проектованої діяльності.
Робочим проектом передбачається будівництво критого легкоатлетичного манежу Луганського
обласного фізкультурного центра «Олімп» з пропускною спроможністю манежу – 40 осіб:
- стандартне ядро легкоатлетичного манежу з біговою доріжкою для залу довжиною 200 м;
- трибуни для глядачів на 222 глядацьких місця;
- кімнати для проживання спортсменів на 35-40 місць;
- службові і адміністративні приміщення, господарських і технічних приміщень;
- розміщення модульної котельні КУМ-В0.84 потужністю 840 кВт для опалення будівлі легкоатлетичного манежу протягом опалювального сезону;
- виконання благоустрою території з облаштуванням замощень з урахуванням потреб маломобільних груп населення.
Паливом для котельні є природний газ низького тиску (густина 0,7526 кг/м3, теплота згоряння 8259 ккал/м3). Відведення продуктів згоряння від модульної котельні здійснюється по двом відокремленим металевим димарям (H=12 м), що проектуються зовні.
Експлуатація котельні здійснюється без постійної присутності обслуговуючого персоналу, з виведенням сигналу про роботу котельного обладнання на пульт в приміщення постійного перебування чергового персоналу в будівлі легкоатлетичного манежу. Періодичне обслуговування котельні передбачається однією особою (технічний персонал).
Благоустрій в межах даного проекту полягає в виконанні замощення тротуарною плиткою проїздів, майданчиків і тротуарів з урахуванням потреб МГН.
Джерелом водопостачання будівлі легкоатлетичного манежу є існуючий міський господарсько-питний водопровід. Гаряче водопостачання приміщень манежу здійснюється від існуючої модульної котельні будівлі плавального басейну ЛОФЦ «Олімп». Каналізування об’єкта передбачено в міський колектор побутової каналізації через проектовану насосну станцію підкачки.
Для створення оптимальних умов повітряного середовища в приміщеннях легкоатлетичного манежу проектом передбачена припливно-витяжна вентиляція з механічним спонуканням.
Повітрообмін у приміщеннях прийнятий відповідно до діючих норм – по кратностях повітрообміну та за розрахунком.
Зовнішнє пожежогасіння передбачається від двох наявних пожежних гідрантів (1й–по вул.Дражевського, 2й–поблизу будівлі басейну). Забезпечення протипожежної безпеки, проведення профілактичних заходів і гасіння пожежі в аварійних випадках передбачається силами ДПРЧ-21 ГУ ДСНС, розташованої в 3,3 км від об’єкта.
 
2. Перелік найбільш значних впливів на стан навколишнього середовища:
а) аварійні та залпові викиди (скиди): відсутні
б) шкідливі викиди в атмосферу, т/рік: ртуть металева – 1,434×10-6, азоту діоксид – 0,932, вуглецю оксид – 1,147, метан – 0,01434, діоксид вуглецю – 812,92, оксид діазоту – 0,00143.
в) стічні води, м3/добу (м3/рік): у побутову каналізацію – 6,0 (2190,0)
г) тверді відходи (т/рік) 10,304 (побутові відходи)
 
3. Оцінка екологічного ризику проектованої діяльності:
Проведені розрахунки розсіювання показали, що значення максимальних приземних концентрацій нижче ГДК для населених місць. Вплив на повітряне середовище очікується в межах санітарно-гігієнічних норм.
Негативного впливу шуму, вібрації, електромагнітного і електростатичного впливу не очікується.
Розглянутий об'єкт впливу на ґрунти, на рослинний і тваринний світ не матиме.
 
4. Перелік заходів, що забезпечують нормативний стан навколишнього середовища:
- контроль дотримання нормативів ГДВ;
- застосування серійного обладнання, що має нормативні рівні шуму і вібрації;
- своєчасне еколого-теплотехнічне обслуговування котельні;
- впровадження технічно обґрунтованих норм і нормативів водоспоживання та водовідведення;
- відсутність скидів стічних вод на поверхню землі;
- неухильне дотримання меж будівельної ділянки та виключення наднормативного вилучення земель;
- недопущення захаращення території сміттям, відходами, а також пально-мастильними матеріалами;
- збір, зберігання і утилізація твердих відходів, які утворюються при експлуатації об'єкта, здійснюються відповідно до вимог санітарних правил і норм.
- раціональне використання матеріальних ресурсів.
 
5. Перелік залишкових впливів: залишкові впливи не очікуються
 
6. Зобов'язання замовника щодо здійснення проектних рішень:
Замовник зобов'язується у період будівництва та експлуатації об'єкта здійснювати проектні рішення відповідно до вимог норм та правил охорони навколишнього природного середовища та екологічної безпеки.
Замовник: Департамент будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської облдержадміністрації.
Генеральний проектувальник: ТОВ «РБП», м. Рубіжне.
П'ятниця, 09 квітня 2021 15:44

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

 1. Інвестор (замовник) Департамент будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської обласної державної адміністрації

Поштова адреса: 93400, м. Сєвєродонецьк Луганська обл., пр. Центральний, 59, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 1. Місцезнаходження майданчика (траси) будівництва:

вул.Дражевського,17-а, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл.

 1. Характеристика діяльності (об'єкта):

Робочим проектом передбачається будівництво критого легкоатлетичного манежу Луганського обласного фізкультурного центра «Олімп» з пропускною спроможністю манежу – 40 осіб:

 • стандартне ядро легкоатлетичного манежу з біговою доріжкою для залу довжиною 200 м;
 • трибуни для глядачів до 70 місць;
 • кімнати для проживання спортсменів на 35-40 місць;
 • службові і адміністративні приміщення, господарських і технічних приміщень;
 • розміщення модульної котельні КУМ-В0.84 потужністю 840 кВт для опалення будівлі легко- атлетичного манежу протягом опалювального сезону;
 • виконання благоустрою території з облаштуванням замощень з урахуванням потреб маломобільних груп населення.

Паливом для котельні є природний газ низького тиску (густина 0,7526 кг/м3, теплота згоряння

8259 ккал/м3). Відведення продуктів згоряння від модульної котельні здійснюється по двом відокремленим металевим димарям (H=12 м), що проектуються зовні.

Експлуатація котельні здійснюється без постійної присутності обслуговуючого персоналу, з виведенням сигналу про роботу котельного обладнання на пульт в приміщення постійного перебування чергового персоналу в будівлі легкоатлетичного манежу. Періодичне обслуговування котельні передбачається однією особою (технічний персонал).

Благоустрій в межах даного проекту полягає в виконанні замощення тротуарною плиткою проїздів, майданчиків і тротуарів з урахуванням потреб ММГН.

Джерелом водопостачання будівлі легкоатлетичного манежу є існуючий міський господарсько-питний водопровід. Гаряче водопостачання приміщень манежу здійснюється від існуючої модульної котельні будівлі плавального басейну ЛОФЦ «Олімп». Каналізування об’єкта передбачено в міський колектор побутової каналізації через проектовану насосну станцію підкачки.

Для створення оптимальних умов повітряного середовища в приміщеннях легкоатлетичного манежу проектом передбачена припливно-витяжна вентиляція з механічним спонуканням. Повітрообмін у приміщеннях прийнятий відповідно до діючих норм – по кратностях повітрообміну та за розрахунком.

Зовнішнє пожежогасіння передбачається від двох наявних пожежних гідрантів (1й-по вул.Дражевського, 2й-поблизу будівлі басейну). Забезпечення протипожежної безпеки, проведення профілактичних заходів і гасіння пожежі в аварійних випадках передбачається силами ДПРЧ-21 ГУ ДСНС, розташованої в 3,3 км від об’єкта.

 1. Соціально-економічна необхідність проектованої діяльності:

Будівництво на території Луганської області критого легкоатлетичного манежу дасть можливість спортсменам тренуватися взимку, не виїжджаючи за межі Луганщини. Проектні заходи мають на меті створення комфортних і безпечних умов для тренувань українських олімпійців та паралімпійців.

 1. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

  земельних
  на існуючій земельній ділянці 3,4656 га
  сировинних

  енергетичних (паливо, тепло, електроенергія):
  електроенергія          орієнтовно 139613 кВт/рік
  паливо (природний газ)     312,07 т/рік (414658 нм3/рік)
  водних           орієнтовно 5256 м3/рік
  трудових       чисельність персоналу манежу – 10 осіб
 1. Транспортне забезпечення (при будівництві і експлуатації): автотранспорт
 2. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності: викиди від стаціонарних джерел повинні здійснюватися за наявності дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (у відповідності з його умовами) та не перевищувати граничнодопустимих нормативів; відсутність прямого впливу на ґрунт, поверхневі та підземні води під час будівництва та експлуатації об’єкту; нормативне поводження з відходами, по акустичному впливу – допустимі рівні шуму; дотримання правил пожежної безпеки.
 3. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист Слабонесуча геологічна основа земельної ділянки, на якій відбувається будівництво легкоатлетичного манежу, зумовлює влаштування пальового фундаменту з гвинтовими серійними палями.
 4. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві і експлуатації) на навколишнє середовище:

клімат і мікроклімат            не впливає
повітряне      очікується в межах санітарно-гігієнічних норм
водне не впливає
ґрунт  не впливає
рослинний і тваринний світ, заповідні об'єкти  не впливає
навколишнє соціальне середовище (населення)          умовно прийнятний рівень ризику
навколишнє техногенне середовище      не впливає

 1. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення: побутові відходи – 10,304 т/рік
 2. Обсяг виконання ОВНС: виконаний в обсязі вимог ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд»
 3. Участь громадськості: інформування громадськості в ЗМІ

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оприлюднило у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля Висновок №21/01-20207136109/1 від 29.03.2021 р. з оцінки впливу на довкілля по справі за реєстраційним №20207136109 про допустимість провадження планованої діяльності «Реконструкція гідротехнічної споруди дільниці Західної фільтрувальної станції І підйому» суб’єкта господарювання Департамента житловокомунального господарства Луганської обласної державної адміністрації (код ЄДРПОУ – 03364062).

Детальніше про висновок – за посиланням в Єдиному реєстрі з ОВД: http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/6109/reports/WJpbdiB-N9.pdf .

ТОВ "ДОРБУДРЕСУРС" (код згідно з ЄДРПОУ 42381810інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
“ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ”

надає
державні довгострокові кредити в сільській місцевості
за програмою «Власний дім»

 

БАЗОВІ ВИМОГИ ДО ПОЗИЧАЛЬНИКА:

Громадянство України. Проживання в сільських населених пунктах Луганської області. Трудова зайнятість в сільській місцевості та підтвердження доходів за останні 6-12 місяців.

НАПРЯМКИ КРЕДИТУВАННЯ ТА РОЗМІР КРЕДИТУ:

 1. Будівництво (реконструкція) та придбання житла:

- нове будівництво – до 300 тис. грн;
- придбання житла – до 200 тис.грн;
- реконструкція, капітальний ремонт – до 150 тис. грн;

 1. Будівництво інженерних мереж (газо-, водо-, електропостачання):

- нове будівництво – до 50 тис. грн;
- реконструкція (заміна котлів, труб, інше) – до 30 тис. грн.

Розмір кредиту визначається з урахуванням платоспроможності позичальника.

 1. Підтримка особистого селянського господарства:

- будівництво господарських будівель, придбання сільгосптехніки, обладнання – до 100,0 тис. грн.

ЗАГАЛЬНА ВІДСОТКОВА СТАВКА: 10 процентів на рік

Нараховується на залишок суми кредиту в користуванні.

ТЕРМІН КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ:

до 20 років (в залежності від розміру кредиту та віку позичальника) з погашенням основної суми та відсотків 4 рази на рік (щоквартально).

ДОДАТКОВІ ПІЛЬГИ:

Звільнення від сплати процентів для позичальників, які:

- мають 3-х і більше дітей – протягом дії договору;
- які є військовослужбовцями – протягом дії особливого періоду.

Детальні консультації:

м.Сватове, вул.Садова, 74-А, тел. (06471) 3-22-30, (066) 301-87-53

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Біловодський, Марківський, Міловський,Новопсковський,
Станично-Луганський райони

смт.Марківка, вул.Центральна,18, тел. (050) 826-95-66, (050) 657-63-73

Білокуракинський, Старобільський, Троїцький райони

тел. (099) 933-97-59

Сватівський, Кремінський, Новоайдарський райони

тел. (050) 726-37-51

 

Згідно із статистичними даними більш ніж 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем. Такі трудові відносини називаються незадекларованою працею, її також називають неофіційною або тіньовою.

З метою донесення до працездатного населення країни інформації про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців Кремінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області долучається до проведення Державною службою України з питань праці національної інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Виходь на світло!», метою якої є підвищити рівень обізнаності студентської молоді, осіб, що шукають роботу, працівників, роботодавців про ризики, пов’язані з неофіційною працею, та про переваги офіційної праці.

Закликаємо усіх небайдужих долучитися до кампанії, оскільки декларування праці та, відповідно, сплата передбачених внесків сприяє зростанню надходжень до Фонду соціального страхування України, зменшує ймовірність неправомірного користування соціальною допомогою, що, в свою чергу, підсилює спроможність держави реалізувати належну соціальну політику.

Для детальнішого ознайомлення з інформаційно-роз’яснювальною кампанією «Виходь на світло!» пропонуємо перейти за посиланням: http://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/.

 

Кремінського відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України у Луганській області

Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком у Луганській області

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком (далі також — Спеціальна перевірка), зокрема у Луганській області, проводиться Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків).

Проведення Спеціальної перевірки здійснюється відповідно до Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171 та Порядку проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав, затвердженого  наказом Міністерства юстиції України  23.03.2012 № 448/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 березня 2012 р. за № 449/20762.

Так, Спеціальна перевірка здійснюється на підставі запиту відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування, до якого додаються такі документи:

 • копія письмової згоди кандидата на проведення спеціальної перевірки;
 • копія автобіографії кандидата на проведення спеціальної перевірки;
 • копія паспорта кандидата на проведення спеціальної перевірки.

Інформація про результати перевірки подається відповідному органу, який надіслав запит, не пізніше семи днів із дати надходження запиту.

З питань проведення Спеціальної перевірки у Луганській області необхідно звертатися до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою:
Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, будинок 22.

Отримати консультацію можна за телефонами: 0645242216, 0953624202.

 

Східне міжрегіональне управління
Міністерства  юстиції (м. Харків)

Сторінка 1 із 3
2021 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.