Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 15 вересня 2021 14:57

Зміни у складі Громадської ради при Кремінській міській раді

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» оновлюється та збільшується склад Громадської ради при Кремінській міській раді.

До складу громадської ради можуть бути додані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, органів самоорганізації населення та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі інститути громадянського суспільства).

Збори для оновлення складу Громадської ради відбудуться 24 вересня 2021 року о 14:00 в залі засідань міської ради.

Для участі в зборах подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.

Прийом заяв буде здійснюватись відповідальною особою за проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при міській раді, до 23 вересня 2021 року в міській раді, каб. №17.

Read 314 times

Main Menu

Kremins'ka TG