Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 14 липня 2021 10:47

До уваги підприємств (організацій)! Конкурс на надання житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів на території Кремінської міської ради

Виконавчий комітет Кремінської міської ради оголошує Конкурс на надання житлово-комунальних послуг з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Кремінської міської ради.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України 25.07.2005 № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг» та постанови Кабінету Міністрів України 16.11.2011р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», рішення сесії Кремінської міської ради від 05.06.2019 № 46/3 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Кремінської міської ради», рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 13.07.2021 № 500 «Про оголошення конкурсу, затвердження конкурсної документації та складу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Кремінської міської ради».

Документи для участі у Конкурсі приймаються щоденно (крім суботи та неділі) до 8:30 год. 20.08.2021 (включно) за адресою: м.Кремінна, пр.Дружби,13, каб.№16.

Спосіб подання документів: особисто або поштою.

Інформацію про умови та порядок проведення Конкурсу можна отримати за адресою: м.Кремінна, пр.Дружби, 13 до 10.08.2021.

- Дзивульський Георгій Анатолійович – т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, кабінет № 3, тел. (06454) 2-16-44.

- Китайгора Ірина Олександрівна – начальник відділу з питань ЖКГ, екології та управління комунальним майном, кабінет № 25, тел. (06454) 2-16-42.

Конкурс відбудеться в приміщенні Кремінської міської ради 20.08.2021 .

Початок проведення конкурсу о 09:00 годині.

Реєстрація учасників конкурсу з 08:30 години.

 

Умови участі в Конкурсі:

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що мають фахівців та матеріально-технічну базу для вивезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території Кремінської міської громади.

Не допускаються до участі в Конкурсі підприємства (організації), які визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб’єкти господарювання;подали для участі в конкурсі документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію.

 1. Для участі у Конкурсі претендент подає такі документи:
 • заява на участь у Конкурсі (Додаток 1 до конкурсної документації)
 • статут (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) суб’єкта господарювання – копія;
 • баланс бухгалтерського обліку суб’єкта господарювання за останній звітній період – копія;
 • свідоцтво (витяг з реєстру) про реєстрацію суб’єкта господарювання – копія;
 • інформація повноважних органів про відсутність порушених справ про банкрутство (у тому числі ліквідацію) або лист підписаний керівником учасника та скріплений печаткою, в якому гарантується відсутність порушених справ;
 • довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;
 • документи, що містять інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання або залучаються для проведення робіт, наявність власної ремонтної бази та ін.);
 • документи, що містять відомості про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів за останній рік (період);
 • технічні паспорти на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;
 • довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність та ін.;
 • довідки про забезпечення створення умов для миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;
 • довідки про проходження водіями медичного огляду;
 • документи, що містять відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів (за наявністю);
 • інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.
 1. Конкурсні пропозиції подаються по кожному лоту окремо.
 2. Подання документів на Конкурс припиняється після закінчення кінцевого терміну. Документи, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.
 3. Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються претендентам із зазначенням причин.
 4. Претендент може відкликати заяву на участь у Конкурсі шляхом повідомлення про це організатора конкурсу у письмовій формі в термін 7 календарних днів до настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій.
 5. Організатор має право у разі необхідності запросити від будь якого Претендента підтвердження відповідності його кваліфікаційним вимогам чи звернутися за підтвердженням такої інформації до державних органів або відповідних експертних установ, організацій (із залученням відповідних фахівців). У випадку, якщо подана інформація недостовірна, претендент до участі в Конкурсі не допускається.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсу: (06454) 2-16-44, 2-16-42.

Електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Т.в.о. заступника міського голови                         Георгій ДЗИВУЛЬСЬКИЙ

Read 284 times

Main Menu

Kremins'ka TG