Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 17 лютого 2022 13:21

КУРС «Організація та розвиток підприємницької діяльності»

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м.Сєвєродонецьк) ГО «Фундація «Жіноча ініціатива» Міжнародний фонд соціальної адаптації Університет «NORD» (Норвегія) запрошують Вас до участі у проєкті «Норвегія - Україна» (NUPASS) «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (весінній семестр 2022)

Для участі у проєкті й отриманні повного комплексу послуг з професійної перепідготовки, психологічної та правової адаптації, сприяння в працевлаштуванні та створення власного бізнесу, звертаємося до таких категорій громадян України:

 1. Військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році.
 2. Військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менш 10 років.
 3. Учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства (далі за текстом – ветерани).
 4. Члени сімей (чоловік /дружина) вище перелічених категорій.
 5. Члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).

Професійна перепідготовка провадиться провідними викладачами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк)  та складається з:

 • Теоретичних та практичних занять.
 • Індивідуальних консультацій.
 • Надання додаткових послуг університетом (користування бібліотекою, аудиторіями для індивідуальної роботи тощо).

Заходи з набуття соціальних навичок та компетентностей проводяться представниками ГО «Фундація «Жіноча ініціатива» та містять:

 • Психологічну адаптацію (групові тренінги, індивідуальні консультації, робота з окремими підгрупами).
 • Правову адаптацію (групові та індивідуальні консультації).
 • Сприяння у працевлаштуванні або створенні власного бізнесу (тренінги з фандрайзингу та грантрайтингу, консультації з працевлаштування, зустрічі з потенційними роботодавцями  тощо).

РЕЗУЛЬТАТИ КУРСУ: здатність продемонструвати базові та спеціальні знання та розуміння; здатність використовувати поняття “сучасний підприємець” та “суб'єкти і об'єкти підприємницької діяльності”, оволодіти механізмом заснування власної справи та умінням організувати підприємницьку діяльність; організувати пошук інформації у процесі вивчення бізнес-середовища та оцінити привабливість підприємницького клімату; розробити бізнес-план, сформувати пакет документів і зареєструвати підприємство, визначати ефективність бізнесу та роль податків у фінансовій системі підприємництва.

По завершенню навчання  за запропонованим навчальним курсом випускники отримують ТРИ ДОКУМЕНТИ:

 • свідоцтво про проходження перепідготовки (від Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля);
 • спільний сертифікат українського університету і університету NORD;
 • спільний диплом МЗС та МО Норвегії.

МІСЦЕ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59-а, ауд., Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Додаткова інформація у додатку до листа та на нашій сторінці у ФБ http://surl.li/bjxfi

Зареєструватися для участі можна за посиланням: http://surl.li/bjxmw

Read 290 times

Main Menu

Kremins'ka TG