View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
Вівторок, 21 березня 2023 10:55

За процесуального керівництва прокурорів Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури викрито та повідомлено про підозру мешканці м. Кремінна у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, місцева мешканка допомагала окупаційній владі так званої «лнр» у проведенні нелегітимного референдуму на тимчасово окупованій території громади щодо входження до складу рф.

У період часу з 23 по 27 вересня 2022 року фігурантка стала так званим «членом дільничної виборчої комісії м. Кремінна».

Підозрювана особисто складала списки виборців, видавала так звані «бюлетені» для голосування, вела їх підрахунок та складала протоколи голосування.

Фігурантці загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права до 15 років обіймати певні посади або займатися певною діяльністю та з можливою конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі 3 управління ГУ СБУ України в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури

Понеділок, 20 березня 2023 10:37

Прокурори Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури Луганської області направили до суду обвинувальний акт стосовно колаборанта (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, в травні 2022 року 36-річний мешканець Луганщини розпочав свою «службу» у незаконному правоохоронному органі – так званій «прокуратурі Кремінського району лнр». Фігурант обійняв посаду так званого «прокурора».
Наразі він забезпечує роботу фейкового правоохоронного органу, сприяє легалізації «законодавства лнр» та насадженню окупаційного режиму держави-агресора.

Наразі громадянин перебуває у розшуку, останньому обрано судом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
За протиправні дії йому загрожує до 15 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.

Справа розглядатиметься у Межівському районному суді Дніпропетровської області.
Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювали слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури

Середа, 15 березня 2023 10:07

Кремінським відділом Сєвєродонецької окружної прокуратури упродовж 2022 року вжито організаційно-практичні заходи, спрямовані на ефективне виконання визначених законом завдань і функцій.

В умовах воєнного стану та повномасштабної агресії рф проти України, вживались вичерпні заходи, направлені на підвищення ефективності прокурорської діяльності, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності, а також забезпечення відшкодування завданої шкоди.

Внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, значно збільшилась кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень, в тому числі тяжких та особливо тяжких злочинів.

Абсолютну більшість облікованих злочинів становлять кримінальні правопорушення проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, проти життя та здоров'я особи, проти основ національної безпеки.

Упродовж 2022 року зареєстровано 329 кримінальних проваджень, з яких слідчими та дізнавачами відділу поліції № 2 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП у Луганській області - 285, прокурорами Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури - 44.

Із вказаної кількості зареєстрованих кримінальних правопорушень 127 - щодо порушення законів та звичаїв війни.

З огляду на тимчасову окупацію території громади та активні бойові дії, менше виявлено кримінальних правопорушень пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, проти довкілля. е виявлялись латентні кримінальні правопорушення, у тому числі у сфері господарської діяльності, а також пов’язані з хабарництвом та одержанням неправомірної вигоди.

У вказаний період зареєстровано 66 кримінальних правопорушень щодо злочинів проти власності, з них 41 вчинено в умовах воєнного стану. Також до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 32 кримінальні провадження за фактами незаконного заволодіння транспортними засобами.

Розпочато досудове розслідування у 18 кримінальних провадженнях проти авторитету органів державної влади та місцевого самоврядування, з яких 15 за фактами захоплення державних або громадських будівель.

Ураховуючи тимчасову окупацію території громади, фактичної неможливості проведення низки слідчих дій погіршилися результати розкриття кримінальних правопорушень. Так, упродовж 2022 року закінчено 124 кримінальних провадження.

За результатами досудового розслідування до суду спрямовано 10 обвинувальних актів стосовно 11 осіб, 1 клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру та 1 клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Прийнято рішення про закриття 112 кримінальних проваджень.

Із загальної кількості спрямованих до суду обвинувальних актів - 4 за фактами незаконного обігу наркотичних речовин, 3 - за фактами вчинення крадіжок та 3 за іншими статтями Кримінального кодексу України.

У провадженні ВП № 2 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області перебувало 127 кримінальних проваджень щодо порушення законів га звичаїв війни, після проведення першочергових слідчих дій, вказані провадження передано за підслідністю до слідчого відділу 3 управління (з дислокацією у м. Сєвєродонецьк Луганської області) ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях.

Кремінським відділом Сєвєродонецької окружної прокуратури проведено певну роботу з виявлення та фіксації фактів колабораційної діяльності.

Упродовж 2022 року прокурорами Кремінського відділу у складі груп прокурорів здійснювалось процесуальне керівництво у 11 кримінальних провадженнях за фактами колабораційної діяльності.

За вказаний період часу повідомлено про підозру 3 особам, які обійняли посади у незаконно створених так званих «органах влади» на тимчасово окупованих територіях.

Протягом 2022 року до Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури Луганської області надійшло 13 звернень громадян, з яких:

 • 1 звернення вирішено но суті (з питань досудового розслідування);
 • інформацію за 9 зверненнями внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань;
 • 3 звернення у зв’язку з тим, що питання, порушенні в них не входять до повноважень органів прокуратури, направлено до інших відомств.

Під час здійснення нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, у 2022 році за участю прокурорів судами розглянуто та винесено рішення про звільнення від відбування покарання 50 осіб у зв’язку з виконанням ними вироку суду.

За умови повної окупації території Кремінської громади, прокурорами вживалися також заходи представницької діяльності.

Так, у сфері захисту прав і свобод дітей у 2022 році прокурорами підготовлено та спрямовано до суду 1 позовну заяву в інтересах держави в особі Луганської обласної державної адміністрації - Луганської обласної військово-цивільної адміністрації про визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю товару та стягнення коштів на загальну суму 102 тис.грн., яку частково задоволено.

Крім цього, у 2022 році приділено увагу здійсненню діяльності у сфері запобігання та протидії адміністративним правопорушенням пов'язаним з корупцією.

Зокрема, прокурорами забезпечено участь у розгляді судом 12 справ про адміністративні правопорушення пов’язані з корупцією. За принципової позиції прокурорів доведено винуватість 12 осіб, яких притягнуто до адміністративної відповідальності.

Прокурорами Кремінського відділу в місцевих та регіональних засобах масової інформації здійснено 11 виступів про результати діяльності прокуратури.

З метою підвищення ефективності прокурорської діяльності в умовах воєнного стану, розроблено комплекс організаційно-практичних заходів, спрямованих на удосконалення організації роботи окружної прокуратури у 2023 році.

Інформація надсилається відповідно до вимог ст. 6 Закону України «Про прокуратуру».

Виконувач обов’язків керівника окружної прокуратури                       Олексій ГАЙДИДЕЙ

П'ятниця, 10 березня 2023 16:57

Оприлюднення проекту розпорядження начальника Кремінської міської військової адміністрації «Про затвердження Програми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб Кремінської міської територіальної громади на 2023-2027 роки».

Кремінська міська військова адміністрація доводить до відома внутрішньо переміщених осіб Кремінської міської територіальної громади Луганської області проект розпорядження начальника Кремінської міської військової адміністрації «Про затвердження Програми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб Кремінської міської територіальної громади на 2023-2027 роки».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі на електрону адресу військової адміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Середа, 08 березня 2023 08:57

Дорогі, милі, чарівні, прекрасні жінки Кремінської громади!

Щиросердно вітаємо вас із найпрекраснішим святом весни – 8 Березня!

Без жінки уявити наш світ неможливо. І навіть сьогодні, під час повномасштабної війни, ви продовжуєте надихати, залишатись сильними та вкладатися у нашу перемогу!

Нині українські жінки допомагають, волонтерять, воюють, лікують, годують, працюють, оберігають і народжують дітей. Ви - наші спражні героїні! Ви показали всьому світу, що таке жіноча суперсила! Завдяки вам нас попереду чекає не тільки перемога, у нас попереду життя!

Від щирого серця бажаємо вам побільше світла, тепла, легкості, прекрасного настрою! Будьте коханими та щасливими! Нехай ваші серця завжди будуть зігріті теплом, а дні будуть світлими і безхмарними! Хай здійснюються всі ваші бажання, а в сім'ях пануюють щастя та мир!

З щирою повагою,
Кремінська міська військова адміністрація

П'ятниця, 24 лютого 2023 08:07

Сьогодні виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення росії в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Своєю збройною агресією росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки, встановлену після Другої світової війни. Світ знову зіткнувся з режимом, який прагне силової ревізії кордонів і прямує до новітнього тоталітаризму. Цей режим назвали «рашизмом» для означення псевдоідеології, замішаної на поєднанні ідей фашизму й більшовизму, нацизму та євразійства, реваншизму і ксенофобії, що прикриваються «православ’ям» та «величчю російської культури».

Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну остаточно зірвало маску з агресивного путінського режиму, що 9 років прикидався «миротворцем» та «третьою стороною» у війні на сході України, поширюючи на весь світ дезінформацію, брехню про «Донецьку та Луганську народні республіки», які насправді є підконтрольними москві окупаційними режимами в Донецькій та Луганській областях України. Путін намагався переконати світ, буцімто в Україні триває «громадянська війна».

Метою російської агресії є не просто загарбання територій, а знищення нашої національної ідентичності, геноцид українського народу. Російська держава й ідеологія рашизму, яку сповідує російський політикум, офіційно заперечують існування українців як окремої нації, а ті, хто не погоджуються з цим, підлягають фізичному знищенню.

Перемога України – запорука світової стабільності. Шляхом брутального, демонстративного порушення норм міжнародного права, рф прагне демонтувати міжнародний порядок, заснований на правилах, зруйнувати єдність демократичних країн та повернути світ в епоху імперій, сфер впливу та колоніальних воєн.

Замість сили права Москва прагне нав’язати світові право сили. Реалізація цього російського сценарію неминуче призведе до хаосу, воєн, конфліктів та глобальної нестабільності у світі. Враховуючи такі глобальні виклики, як зміна клімату, скорочення природних ресурсів, нестача продовольства, путінський сценарій поставить людство на межу катастрофи. Тому світ має об’єднатися – щоб зупинити росію.

Українці вистояли й довели свою спроможність перемагати російську військову агресію. У лютому 2022 року чимало політиків на Заході були переконані, що ми не вистоїмо проти цієї навали. Але за рік великої війни Збройні сили України захистили Київ, вигнали окупантів з півночі України, провели успішні Харківську та Херсонську наступальні операції.

Сьогодні Україна ефективно стримує російську збройну агресію завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах, а також потужній міжнародній допомозі. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі. Тож наше суспільство має й надалі залишатися консолідованим для перемоги над агресором і розбудови демократичної правової держави в сім’ї європейських народів.

Від 2014 року Україна бореться за суверенітет і соборність. Російський агресор тимчасово окупував окремі українські землі. Але всі вони обов’язково будуть звільнені. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність.

Вистояли – переможемо!

Вівторок, 21 лютого 2023 11:17

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці повідомляє про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми

Всі громадяни повинні бути обачними при пошуку роботи. Саме тому необхідно пам’ятати прості правила безпеки.

Не варто погоджуватися на роботу, якщо:

 • давлять і вимагають дати згоду негайно (бажаючих багато, чекати не будемо);
 • пропонують працювати нелегально (не треба платити податки, тому зарплатня більша);
 • не повідомляють назву або ім’я роботодавця та його реквізити (яке це має значення);
 • вимагають віддати паспорт або інші документи (це треба для одержання дозволу, оформлення договору і т.д.);
 • вимагають плату за працевлаштування (я маю компенсувати свої видатки на ваше працевлаштування і маю бути впевнений/впевнена, що ви не передумаєте);
 • не надають інформації, про роботу, яку треба виконувати (яка різниця, кваліфікація не має значення, розберетеся тощо);
 • пропонують явно завищену заробітну плату (це ексклюзивна пропозиція, тільки для вас, бо я відчуваю до вас симпатію і т.д.) тощо.

 Що варто робити:

 • триматися по двоє або більше;
 • не сідати до автомобілів поодинці, записувати номерні знаки авто, котрим їдете;
 • в жодному разі не віддавати документи;
 • зробити копії важливих документів і надіслати їх на електронну пошту;
 • довіряти свої документи лише працівникам прикордонної служби та поліції;
 • не погоджуватися на неофіційну роботу;
 • повідомляти рідним докладну інформацію про місце перебування та про подробиці роботи;
 • у підозрілих ситуаціях звертатися до поліції або прикордонників тощо.

Ознайомитись з інформаційними матеріалами можна на інформаційному порталі https://www.pratsia.in.ua/forced_labour.php.

Додаткова інформація про проблему торгівлі людьми, а також контакти організацій, які працюють у напрямку протидії торгівлі людьми, на сайті: https://stoptrafficking.org.

Детальніше про правила безпечного працевлаштування за кордоном на сайті 527.org.ua за посиланням: https://www.527.org.ua/.

Четвер, 16 лютого 2023 10:47
День єднання

Наша сила в єднанні!

Скоро буде рік, як триває повномасштабне вторгнення московського агресора на територію України. Взимку 2022 року росія без пояснень почала стягувати свою техніку до кордонів України. Світові ЗМІ активно писали про можливість повномасштабної війни. Однією з дат, коли може статися вторгнення, називали 16 лютого. Українська влада закликала громадян зберігати спокій, а пізніше президент Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання. Щоб показати російським пропагандистам та всьому світу єдність українського народу на тлі військової загрози.

Сьогодні по всій Україні підіймають державний прапор та співають гімн.

Пам’ятаймо, що тільки разом ми сильні! Хай воля і любов до рідної землі і надалі згуртовують нас до спільної Перемоги! І не забуваймо дякувати та допомагати ЗСУ!

Слава Україні!
Героям слава!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

П'ятниця, 10 лютого 2023 19:57

За процесуального керівництва прокурорів Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури повідомлено про підозру у колабораційній діяльності очільниці підрозділу створеної у місті окупаційної адміністрації рф (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Слідством встановлено, що на співпрацю із російськими загарбниками пішла колишня начальниця відділу житлово-комунального господарства, будівництва, екології, благоустрою та комунального майна.
Вона продовжила роботу на аналогічній посаді у так званому «органі влади» та сприяє впровадженню окупаційного режиму держави-агресора.
Окупанти призначили жінку керувати «управлінням ЖКГ, відновлення, містобудування, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення адміністрації Кремінського району лнр».
Підозрювана обіймає посаду, пов’язану з виконанням адміністративно-господарських функцій, у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території Луганщини.
Її оголошено у розшук та на цей час вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Експосадовиці загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком від 10 до 15 років та з можливою конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснюють слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

(за матеріалами Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури)

Вівторок, 31 січня 2023 08:17

31 січня для Кремінної дата особлива. Саме цього дня, 80 років тому, наше місто було звільнено від фашистських загарбників. Звільняла його 195-та стрілецька дивізія, якою командував полковник Василь Каруна.

Щороку ми з теплом і вдячністю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю, бо пам'ять про наших героїчних предків – вічна. Та сьогодні замість того, щоб традиційно покласти квіти до меморіалу Слави у Кремінній, ми зі зброєю у руках вимушені боронити нашу державу від російського агресора. А наше рідне місто вже 9 місяців перебуває під гнітом загарбницької армії.

Та Збройні сили України обов’язково переможуть окупанта, захоплена Кремінна знову стане вільною, а ми повернемося у свої домівки! Вигнали фашистів - виженемо і рашистів. Так було тоді і буде зараз, адже ми на своїй землі, а наш народ – найсильніший!

Тримайся, Кремінна!

Шануємо всіх Захисників!
Пам’ятаємо про полеглих Героїв!..

З повагою, Кремінська міська
військова адміністрація.

Понеділок, 23 січня 2023 19:03

З метою формування списків громадян Кремінської громади, які зазнали поранень або загинули внаслідок бойових дій та передачі їх до Міжнародного Комітету Червоного Хреста для оформлення та надання матеріальної допомоги, Кремінська міська військова адміністрація надає телефон для зв’язку, за яким можна повідомити відповідні дані спеціалістам Управління ЦНАП Кремінської МВА –
095-820-71-24
або пропонує заповнити гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/5DjvQPfFDfPmavFAA.

Понеділок, 23 січня 2023 08:07

З метою фіксації та подальшого відновлення зруйнованого майна та інфраструктури (після деокупації території громади), шкода та збитки яким завдані внаслідок військової агресії рф проти України, Кабінетом Міністрів України було створено «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури» (далі – Фонд). Порядок використання коштів з рахунка Фонду затверджено постановою КМУ від 29.07.2022 № 879 (далі – Порядок).

Відповідно до підпункту 6 пункту 4 Порядку, кошти Фонду використовуються для відновлення зруйнованого майна та інфраструктури об’єктів туристичного призначення – готелів, інших об’єктів, призначених для надання послуг з розміщення, закладів харчування, курортних закладів (всіх форм власності).

Одержувачами коштів Фонду є центральні органи виконавчої влади, які подають звернення щодо розподілу коштів Фонду.

Для формування реєстру пошкоджених об’єктів туристичного призначення та подальшим поданням звернення разом із доданими до них матеріалами щодо прийняття рішення про оголошення цільового збору коштів на конкретний об’єкт зруйнованого майна, Державне агентство розвитку туризму України, як ЦОВВ у сфері туризму, пропонує заповнити google-форму по вже наявним фактам за посиланням:
http://surl.li/ejeit
або
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewUzzqsIy6utq-Mxr443l5NnYScw7aYUpjKAvPd34WrzZJvw/viewform

На кожен об’єкт форма заповнюється окремо.

Неділя, 22 січня 2023 08:07
День Соборності України

22 січня українці святкують дуже важливе свято – День Соборності України.

105 років тому Українська Народна Республіка проголосила свою незалежність та Акт Злуки українських земель – щоб бути самостійною, незалежною, вільною, суверенною державою.
Тоді були закладені підвалини становлення нашої державності. Ми всі зрозуміли, що тільки в національній єдності зможемо побудувати власну демократичну державу.
А сьогодні тема єдності набула колосальної ваги. Коли російський агресор намагається розірвати нашу країну на частини, ми всі об’єдналися і міцною силою стали на захист своєї Батьківщини!
Не втомлюємося дякувати незламним та мужнім воїнам Збройних сил України, потужній армії волонтерів, всім, хто допомагає, донатить, працює. Разом ми все зможемо! Життя переможе смерть, світло–темряву, а добро подолає зло. На росію чекає крах, а наша чудова країна буде жити в радості та спокої. Бо в єдності наша сила! А сьогодні разом з нами об’єднався ще й весь вільний світ.

Тримаймося! Переможемо!
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація.

Середа, 11 січня 2023 10:07
Кремінський ЦНАП

10 січня 2023 року було підписано угоду про співробітництво з надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення між управлінням соціального захисту населення Сєвєродонецької районної державної адміністрації в особі начальника управління соцзахисту Діхтярьової Тетяни та управлінням «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської військової адміністрації в особі начальника Кремінської ВА Олександра Дунця.

Метою цієї угоди є обслуговування громадян, які звертаються для отримання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення, через Центр надання адміністративних послуг Кремінської міської військової адміністрації (в тому числі, його територіальні підрозділи та віддалені робочі місця адміністраторів).

Отже, і надалі працюємо для надання мешканцям Кремінської громади більш зручних, якісних та доступних адміністративних послуг.

Субота, 31 грудня 2022 10:10

Шановні мешканці Кремінської громади, дорогі земляки!

Рік, що минає, став найскладнішим для нашої держави та для кожного із нас. Це був рік боротьби, надзвичайно жорстоких випробувань та гірких втрат. Водночас, у 2022 році ми всі кардинально змінилися, ми зміцніли, а головне, довели всьому світу, що українці – сильні духом, незламні та непереможні! Разом ми вистояли, не втратили віри та мужності і пройшли цей важкий шлях заради спільної мети – Перемоги і світлого майбутнього наших дітей.

Сьогодні ми стоїмо на порозі року, який буде особливим для нашої держави. Він стане початком нової історії, де Україна розквітне, а ворог згине. Віримо, що спільне бажання мільйонів українців по всьому світу здійсниться і 2023 рік стане для нас переможним!

Дякуємо за все найкращим українським захисникам та підтримуємо ЗСУ!

Щиро бажаємо щасливих, сповнених світла і любові Новорічних та Різдвяних свят, нехай всі негаразди та страждання йдуть у минуле, а попереду чекає лише світле майбутнє у рідних домівках та поряд з дорогими серцю людьми.

З Новим роком та Різдвом Христовим!
Хай Бог береже Кремінщину та наші родини.
Переможемо!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Вівторок, 13 грудня 2022 17:27

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці повідомляє, що Держпраці ведеться робота щодо реалізації проєкту з метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав працівників під час дії воєнного стану шляхом охоплення всіх категорій суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території України та мають потребу в отриманні відповідної консультативної допомоги в напрямку організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг тощо.

Також повідомляється, що з 01 липня 2022 року Держпраці проводить інформаційну кампанію «Виходь на світло!» за підтримки проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».

Форма звернення для отримання консультаційної підтримки, а також відповіді на найактуальніші питання застосування трудового законодавства, зокрема і у воєнний час та інформаційні матеріали кампанії «Виходь на світло!», знаходяться на порталі https://pratsia.in.ua.

П'ятниця, 09 грудня 2022 15:01

У телеграмі працює чат-бот начальника Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая:
@SerhiyHayday_bot .

Якщо у вас є запитання чи запити про допомогу – залишайте інформацію в чат-боті.

Упродовж кожного дня туди надходить більше сотні запитань, які розглядаються за профілем.

Тож, відповідь ви отримаєте від компетентного органу з алгоритмом подальших дій.

Зараз це один з найдієвіших та ефективних засобів зв’язку з вами, шановні жителі Луганщини.

Середа, 07 грудня 2022 11:27

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди та непохитної віри в нашу Перемогу!

Кремінська міська військова адміністрація.

Вівторок, 06 грудня 2022 08:07

6 грудня вся країна відзначає День Збройних сил України - найважливіше свято цього року, яке по праву заслужило всенародну повагу та подяку.

Та сьогодні кожен день - це день ЗСУ! Адже саме українські воїни зараз дають відсіч «другій» армії світу, день за днем звільняючи містечка і села нашої держави від ворога.
ЗСУ - це опора і захист, це доблесть і відвага, це сила і міць України. Ви - це довіра!

Російському окупанту дуже не пощастило боротися із таким суперником, як українська армія. Бо ЗСУ - це завжди Перемога!

Дякуємо вам, шановні воїни та ветерани Збройних сил України! Ви довели всім, що українська армія - найкраща та найсильніша.
Бажаємо повернутися додому живими і здоровими! Нехай Бог береже вас!

Ми також пам’ятаємо кожного Героя, який поклав своє життя на вівтар нашої свободи. Пам’ять про вас завжди житиме у серцях земляків.

Перемога буде за нами!

Віримо в ЗСУ! Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація
Понеділок, 21 листопада 2022 08:07

Шановні земляки!

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування громадянської мужності та патріотизму співвітчизників, які стали на захист прав людини та європейського майбутнього нашої держави.

Цей день є символом двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. А цьогоріч в Україні він проходить під гаслом: «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».

У 2004 році українці вперше рішуче протистояли обману та корупції, впевнено продемонстрували, що прагнуть жити в самостійній демократичній державі.
А у 2013-2014 роках хід історії змінився докорінно. З того часу і по сьогодні ми, згуртувавшись, виборюємо цілісність та незалежність України. Останні 9 місяців всі разом протистоїмо російському окупанту - звільняємо наші землі, волонтеримо, донатимо для ЗСУ.

На жаль, у цій боротьбі українці платять велику ціну. Тому сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв, які віддали свої життя за нашу свободу.

Низький уклін кожному, хто нині зі зброєю в руках боронить нашу державу від підступного ворога! Дякумо за патріотизм! Бажаємо мирного неба над українською землею!

Будемо гідними слави Героїв!
Переможемо!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Вівторок, 08 листопада 2022 09:17

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     Web: www.lug.dcz.gov.ua 

Служба зайнятості – переселенцям

Які саме послуги ВПО можуть отримати у центрах зайнятості та філіях:

 • знайти роботу – тимчасову або постійну;
 • взяти участь в громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру або в умовах воєнного стану - у суспільно корисних роботах;
 • пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
 • отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

Тільки актуальні вакансії в Україні містить Telegram-канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» Скористайтесь! Підписуйтесь! t.me/worknowdcz .

За допомогою каналу можна переглянути вакансії в будь-якому регіоні країни. Інформація оновлюється щодня і постійно поповнюється новими пропозиціями.

Роботодавці та HR можуть самостійно подати вакансію на каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» через:

Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua .

Облік та реєстрація в центрі зайнятості здійснюється за місцем реєстрації як внутрішньо переміщена особа.

Для реєстрації в службі зайнятості є кілька варіантів:

 1. чат-бот: https://chatbot.page/oZBkH-
 2. через портал «Дія», у розділі «Пільги та допомога»: https://diia.gov.ua/services/otrimannya-statusu-bezrobitnogo
 3. через гугл-форму Заява про надання/поновлення статусу безробітного
 4. відвідавши найближчий працюючий центр зайнятості на безпечній території.

Відмовитись від наших послуг можна через додаток "Дія": https://diia.gov.ua/services/skasuvannya-statusu-bezrobitnogo або через чат-бот Державної служби зайнятості https://chatbot.page/WIrtQ4

Для реєстрації в службі зайнятості внутрішньо переміщена особа пред’являє такі документи:

 • паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • облікову картку платника податків (ідентифікаційний код);
 • трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості);
 • документи про освіту;
 • військово-обліковий документ для всіх військовозобов’язаних;
 • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Реєстрація ВПО, які не мають документів, необхідних для реєстрації їх як безробітних, здійснюється на підставі відомостей, наявних у:

 • Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;
 • Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
 • Єдиній державній електронній базі з питань освіти;
 • Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування;
 • інформаційній системі Державної міграційної служби України та Міністерства внутрішніх справ України;
 • Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб;
 • податковій звітності за останній звітний період чи за IV квартал 2021 року або річній звітності за 2021 рік.

Для отримання статусу безробітного ВПО, у якої не розірвані трудові договори з роботодавцем:

Подають до центру зайнятості, який обирають для обслуговування, заяву на ім’я роботодавця про припинення трудового договору за формою, визначеною Державним центром зайнятості https://bit.ly/3L4NA4u .

Центр зайнятості бере на себе обов’язок повідомити роботодавця про припинення трудових відносин особою в односторонньому порядку, а також повідомляє Пенсійний фонд України та податкову службу. Датою звільнення вважатиметься день, наступний за днем подання такої заяви.

Якщо виникли запитання, звертайтеся за номером «гарячої лінії» Луганського обласного центру зайнятості 099-491-20-86 або 098-875-48-95.

Уся актуальна інформація публікується на офіційній сторінці Луганського обласного центру зайнятості https://lug.dcz.gov.ua та у мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100068918571744 .

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

ВАЖЛИВО!

Оновлено Закон України «Про зайнятість населення»

Під час дії воєнного стану:

 • тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів, для осіб передпенсійного віку – не більше 360 календарних днів;
 • допомога по безробіттю призначається з першого дня після дня надання статусу безробітного;
 • максимальний розмір допомоги по безробіттю на може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленого Законом на 1 січня календарного року;
 • виплата допомоги по безробіттю припиняється з 31 календарного дня від дня перетину зареєстрованим безробітним державного кордону України.

Усі послуги – безкоштовні !

Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтеся до будь-якого зручно розташованого для Вас центру зайнятості.

Скануй QR-код та підключайся до нас у соцмережах:

Державна служба зайнятості

Середа, 02 листопада 2022 11:25

❗️ Шановні мешканці Кремінської територіальної громади та всієї Луганської області!
✅ Розпорядженням Луганського обласного гуманітарного штабу створено єдину гугл-форму для всіх мешканців Луганської області.
✅ Якщо ви вже отримували гуманітарну допомогу - безпосередньо у хабі або через «Укрпошту» («Нову пошту»), вас автоматичну було внесено до єдиної бази ВПО.
☎️ Але ми радимо звернутися на «гарячу» лінію за телефоном: 0 800 33 24 75 (безкоштовно в межах України) для уточнення ваших даних. Графік роботи «гарячої» лінії з гуманітарних питань для переселенців з Луганської області: з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.
✅ Внутрішньо переміщенні особи, які ЖОДНОГО разу не отримували допомогу та не реєструвались у гугл-формах, мають зробити це за посиланнями:
Гугл-форма для отримання через відправлення «Укрпоштою» - https://forms.gle/iUMHAdPcJTsuNU5J7
Гугл-форма для отримання безпосередньо в хабі - https://forms.gle/vGGhsLE3TZhP5dxi7

❗️ НАГОЛОШУЄМО! Ця форма заповнюється на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) 1 раз.
❗️ Якщо ви заповнювали форму реєстрації будь-якої громади раніше, цю форму заповнювати НЕ ПОТРІБНО.
✅ Також відтепер внутрішньо переміщені особи будь-якої громади Луганської області для отримання гуманітарної допомоги можуть звернутися у найближчій хаб Луганської області.
Мапа гуманітарних штабів Луганської області:
http://loga.gov.ua/infographs/mapa_gumanitarnih_habiv_dlya_zhiteliv_luganshchini

П'ятниця, 28 жовтня 2022 15:47

До уваги суб’єктів господарювання!

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. №   1194 зміни, що вносяться до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28 «Про надання фінансової державної підтримки» і від 14 липня 2021 р. № 723 «Деякі питання надання державних гарантій на портфельній основі».

Так, визначено поняття виробничих потужностей суб’єкта підприємництва, зруйнованих частково або повністю внаслідок проведення (воєнних) бойових дій – під чим розуміються основні засоби суб’єкта підприємництва, часткове або повне руйнування, викрадення яких  внаслідок проведення воєнних (бойових) дій або розташування на території, що перебувала в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), підтверджується відповідними документами (акти руйнувань та пошкоджень із зазначенням їх причини, акти пошкодження (знищення) рухомого майна, витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо відкриття кримінального провадження, реєстрові дані Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, звіт про оцінку майна (акт оцінки майна).

Також деякі пункти Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва доповнено більш уточнюючою інформацією щодо можливостей її отримання, в т.ч. умовами кредитування.

З повним текстом Постанови можна ознайомитись на сайті Кабінету Міністрів України в розділі «Нормативно-правові акти» за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-poriadkiv-za-1194.

Відділ економіки, торгівлі та регуляторної політики Кремінської МВА

Середа, 19 жовтня 2022 13:37

КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня КМР» (генеральний директор Лариса Кульбач) продовжує виконувати свої статутні обов'язки.
Незважаючи на військовий стан і тимчасову окупацію нашого міста, лікарі надають онлайн консультації мешканцям Кремінської громади, а також ВПО та будь-якому українцю.

Онлайн працюють кремінські лікарі:

Лікар-хірург вищої категорії
Приходько Дмитро Борисович, тел.: +380664317641;
 Лікар-гінеколог вищої категорії
Федосюк Катерина Вікторівна, тел.: +380509370257;
 Лікар-невропатолог вищої категорії
Новицький Олександр Миколайович, тел.: +380506755959;
 Лікар-ендокринолог вищої категорії
Кульбач Лариса Альфредівна, тел.:+380994044405;
 Лікар-хірург дорослий і дитячий, ендоскопіст першої категорії
Журба Олександр Анатолійович, тел.: +380661426145;
 Лікар-травматолог вищої категорії
Катуха Юрій Андрійович, тел.: +380953960503;
 Лікар-кардіолог вищої категорії
Тітаренко Ірина Миколаївна, тел.: +380509466351;
 Лікар-невропатолог вищої категорії
Чала Катерина Євгеніївна, тел.: +380997051270;
 Лікар-психіатр вищої категорії
Гончаров Вадим В’ячеславович, тел.: +380501452751;
 Лікар-травматолог вищої категорії
Мельніченко Андрій Федосійович, тел.: +380958263675;
 Лікар-уролог вищої категорії
Комаревцев Артем Олександрович, тел.: +380502283564;
 Лікар-хірург вищої категорії
Афонін Дмитро Миколайович, тел.: +380505701088;
 Лікар-онколог вищої категорії
Коваленко Андрій Володимирович, тел.: +380958681316.

Як отримати медичну допомогу

 Як отримати медичну допомогу

Ліки для лікування

Ліки для лікування

П'ятниця, 14 жовтня 2022 08:07

Шановні захисники та захисниці України!

Дорогі земляки!

Сьогодні, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, ми святкуємо День захисників та захисниць України та День українського козацтва.

Українці завжди шанували тих, хто мужньо боронив нашу рідну землю від ворогів: у добу козацтва, під час Другої світової війни та останні 8 років, з початку російської збройної агресії проти України.

Особливо гостро ми відчуваємо гордість за наших Героїв та нашу Державу сьогодні, під час підступного нападу московії на Україну.
Країна-агресор хоче забрати території, на які не має жодного права, країна-терорист вбиває мирних людей, атакуючи українські міста ракетами. Та Україна ніколи не буде миритися з цим!

Ви, шановні захисники та захисниці, довели всьому світу, що Україна має достатню силу, щоб воювати та захищати свої землі та свої сім’ї! Ви спростували міф про найсильнішу російську армію! Ви не боїтеся дивитися ворогу в очі! Ви найсильніші, незламні - найкращі!

На жаль, ціна всього цього – життя українців. Тому ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які не повернулися з поля бою. Вічна їм слава!
Мужні хлопці та дівчата зі Збройних Сил України, Національної гвардії, воїни запасу, добровольці, волонтери, медики! Усі, для кого Україна – понад усе! Доземний уклін вам за мужність та волю. Завдяки вам ми відчуваємо захищеність та впевненість у нашій Перемозі!

Дякуємо за відданість військовій присязі, відвагу, професіоналізм та патріотизм!
Шануємо кожного, молимося за вас! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже вас!
Бажаємо вашим родинам благополуччя, а вам терпіння та сил! Повертайтеся живими!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

П'ятниця, 30 вересня 2022 13:28

Порядок придбання облігацій внутрішньої державної позики “Військові облігації” засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 р. № 1034 «Деякі питання реалізації подачі заявки на придбання облігацій внутрішньої державної позики “Військові облігації” засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг» затверджено відповідний Порядок щодо їх придбання.

Для формування заявки особі необхідно:

 • установити мобільний додаток Порталу Дія (Дія) на електронному носії, критерії якого підтримують його використання, та пройти електронну ідентифікацію та автентифікацію;
 • обрати у мобільному додатку Порталу Дія (Дія) послугу “Військові облігації”;
 • обрати фінансову установу, в якій особа має намір придбати облігації;
 • відкрити поточний рахунок “єПідтримка” для виплати номінальної вартості та відсоткового доходу за облігаціями та/або перевірити номер поточного рахунка (за стандартом IBAN), інформація щодо якого передана банком та який наявний у мобільному додатку Порталу Дія (Дія).

За бажанням особи для виплати номінальної вартості та відсоткового доходу за облігаціями вона може відкрити поточний рахунок за допомогою Порталу Дія, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія). Відкриття поточного рахунка, проведення розрахунків у грошових коштах за купівлю, погашення облігацій та виплата доходу здійснюється відповідно до вимог нормативно-правових актів Національного банку та умов договору, укладеного між банком і особою.

Після розгляду заявки та перевірки відомостей про особу фінансовою установою особі автоматично надходить повідомлення засобами Порталу Дія, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія), про результати обробки її заявки фінансовою установою.

З повним текстом Постанови КМУ можна ознайомитись на сайті Верховної ради України за посиланням:

Деякі питання реалізації подачі... | від 16.09.2022 № 1034 (rada.gov.ua)

Більш детально про "Військові облігації": https://bonds.gov.ua/.

Відділ економіки, торгівлі та регуляторної політики Кремінської МВА

Вівторок, 13 вересня 2022 15:01

Кремінська міська військова адміністрація інформує щодо затвердження порядку «Пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW)» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 р. № 451.

Кредит надається на строк до 20 років, але не більше ніж до досягнення позичальником пенсійного віку, визначеного статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»

Переможці самостійно обирають об’єкти, які можуть бути придбані за кошти кредиту.

Для розрахунку суми кредиту вартість 1 кв. метра загальної площі житла не повинна перевищувати граничну вартість 1 кв. метра житла. Гранична вартість 1 кв. метра загальної площі житла для мм. Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова не може перевищувати опосередковану вартість, яка визначається Мінрегіоном відповідно до Порядку визначення та застосування показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, затвердженого наказом Держбуду від 27 вересня 2005 р. № 174, збільшену в 1,75 раза, для міст - обласних центрів, міст обласного значення з населенням понад 300 тис. осіб, а також населених пунктів, які розташовані на відстані до 15 кілометрів від меж м. Києва та обласних центрів, - 1,5 раза, для міст обласного значення з населенням від 100 тис. до 300 тис. - 1,25 раза, для інших населених пунктів - опосередковану вартість у відповідній області.

Відсоткова ставка за такими кредитами встановлюється у розмірі 3 відсотків річних на період дії кредитного договору.

Кредит, що надається відповідно до цього Порядку, є прямим, адресним (цільовим). Такий кредит здійснюється у межах наявних коштів гранту та надається лише один раз.

Кредит не може бути наданий особам, які або члени сім’ї яких за рахунок бюджетних коштів отримали державну підтримку/грошову компенсацію/кредити на пільгових умовах на будівництво (придбання) житла.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/451-2021-%D0%BF#Text.

Четвер, 25 серпня 2022 13:45

Нагадуємо, що розроблено мапу гуманітарних хабів для жителів Луганщини – місто, адреса, графік роботи, контакти, заявки на допомогу.