View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
Вівторок, 02 липня 2024 09:07

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну!

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 524 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України» (зі змінами) затверджено Порядок його реалізації.

Метою створення резерву є забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

Резерв формується з громадян України, які відповідають вимогам до осіб, які претендують на вступ на державну службу, визначеним Законом України «Про державну службу», та які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби.

Для автоматизації та цифровізації резерву функціонує інформаційно-комунікаційна система, що містить відомості про осіб, зарахованих до резерву. Технічним адміністратором системи є НАДС.

Зверніть увагу! З метою коректної подачі даних рекомендуємо заповнювати анкету на персональному комп’ютері, використовуючи браузер Chrome.

Якщо ви розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію чи хочете спробувати свої сили на державній службі та усвідомлюєте рівень відповідальності цієї роботи – не зволікайте, долучайтеся до Резерву.

Реєстраційна форма та Анкета розміщені за посиланням.

За детальною інформацією переходьте за посиланням

Понеділок, 01 липня 2024 09:07

Про роботу зі зверненнями громадян.

Протягом червня 2024 року Кремінською міською військовою адміністрацією забезпечено роботу по розгляду звернень громадян.

Так, впродовж минулого місяця до адміністрації надійшло 39 індивідуальних звернень, з них: 31 письмове та 8 звернень, прийнятих на особистому прийомі керівництвом.

У зверненнях порушувалися наступні питання:
Фінансова політика (надання грошової допомоги на лікування, до Дня ЗСУ, у зв’язку з пораненням, поховання почесного громадянина м. Кремінна, отримання фінансової компенсації за зруйновне майно) – 29;
Соціальна політика.
соціальний захист населення – 1;
Житлова політика – 1;
Праця і зарплата – 1;
Охорона здоров’я – 1;
Інше – 6.

Розглянуто 36 звернень громадян, на які надано відповіді та роз’яснення у встановлений законом строк; 3 звернення знаходяться в роботі у структурних підрозділах Кремінської МВА.

Також працівниками Кремінської міської військової адміністрації було надано 1273 консультації та роз’яснень ВПО Луганської області, які звернулись на телефон «гарячої лінії» гуманітарних хабів.

Нагадуємо, що звернення можна надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., шляхом заповнення відповідної форми на веб-сайті Кремінської міської військової адміністрації, у розділі «Звернення громадян», або за номером телефону: +380958207124.

Неділя, 30 червня 2024 15:47

На черговому засіданні Молодіжної ради при Кремінській міській військовій адміністрації голова Молодіжної ради Микита Горбатенко представив звіт про діяльність ради за І півріччя 2024 року!

У своєму виступі він озвучив важливі статистичні дані, які будуть внесені до публічного звіту про роботу ради за цей період. Засідання продовжилося затвердженням плану роботи на наступні шість місяців, з яким можна ознайомитися на офіційному вебсайті Кремінської МВА.

Також Микита Горбатенко нагадав присутнім про розпочатий набір молоді до програми стажування в Кремінській МВА. Він із задоволенням запросив членів Молодіжної ради подавати свої кандидатури на цю унікальну можливість та закликав поширювати інформацію про програму серед молоді!

Під час зустрічі обговорювалися й інші важливі питання, наприклад, про участь членів ради в різноманітних молодіжних заходах, до яких вони активно долучаються. «Тренінги та молодіжні заходи є невід’ємною частиною унікального життя молодого громадського активіста. Таких подій у ІІ півріччі буде ще більше ніж в першому, тому чекаємо й долучаємося задля креативного творення молодіжного майбутнього!», - сказав Микита.

Кремінна молодіжна!

Субота, 29 червня 2024 09:07

Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023року № 893, яка набрала чинності 29 серпня 2023 року.

Компенсація виплачується в розмірі фактичних витрат роботодавця за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю, але не вище граничного розміру компенсації.

Граничний розмір компенсації не може перевищувати 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається рішення про її надання, для осіб з інвалідністю І групи, та 10 розмірів мінімальної заробітної плати – для осіб з інвалідністю ІІ групи.

Станом на 1 січня 2024 року розмір мінімальної заробітної плати складає 7100 грн. Відповідно у 2024 році граничний розмір компенсації щодо робочого місця для особи з інвалідністю І групи складатиме до 106,5 тис. грн, щодо робочого місця для особи з інвалідністю ІІ групи – до 71 тис. грн.

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 № 893 за посиланням https://is.gd/yqOVk4

П'ятниця, 28 червня 2024 09:07

Дорогі земляки!

Сьогодні ми святкуємо одне з найважливіших державних свят, яке символізує нашу незалежність, суверенітет та верховенство права - День Конституції України.

Конституція України — це не просто документ, а основа нашої державності, яка гарантує права та свободи кожного громадянина. Вона є і путівником, і бронею, що допомагає нам будувати демократичне суспільство, де кожен має можливість жити гідно та справедливо.

Нині закріплені в Конституції суверенітет і територіальну цілісність України ми вимушені відстоювати найвищою ціною - ціною життів наших Захисників і Захисниць та навіть мирних людей. Та ми продовжуємо боронити те, що складає наше життя! І обов'язково, об'єднавшись, здолаємо цей довгий і тернистий шлях до мирного життя у незалежній державі. Прийде той день, коли у рідній Кремінній, як і в усій тимчасово окупованій Луганщині, де зараз окупанти вчиняють повне беззаконня, врешті виконуватиметься та поважатиметься тільки Конституція України!

Хай же спільна робота на перемогу поряд із неухильним дотриманням конституційних норм та принципів стануть запорукою нашої незалежності та єдності!

Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди і щасливого життя у мирній країні! Попереду тільки світле майбутнє.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Середа, 26 червня 2024 15:47

«Наша країна переживає найскладніший період від початку Незалежності. Військова агресія росії впливає на життя кожного українця, але не змінює спільного прагнення стати членом Європейського Союзу – його межі починатимуться з Луганщини!» – упевнений очільник нашого регіону Артем Лисогор.

Заявку на вступ до ЄС Україна подала у лютому 2022 року – на п’ятий день повномасштабного вторгнення рф. За декілька місяців країна здобула статус кандидата, а наприкінці 2023-го доленосне рішення про початок перемовин щодо вступу було ухвалене.

Учора, 25 червня, на першій Міжурядовій конференції між Україною та ЄС офіційно стартував відповідний переговорний процес.

«Історична для українців мить є результатом важкої та спільної роботи усіх, хто був включений у процес та уособленням мрій наших громадян. Це багаторічні здобутки команди Президента Зеленського та дипломатів. За цей час законодавство України зазнало значних трансформацій. Ми максимально гармонізували його з законодавством ЄС. Крім того, наша країна впровадила кожен із чотирьох додаткових кроків, що показало її готовність до початку цих перемовин», – зазначив Артем Лисогор.

Саме на цьому у своїй промові під час нещодавньої Берлінської конференції зробила акцент Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. «ЄС повинен розпочати переговори про вступ з Україною вже до кінця цього місяця», – зауважила вона.

Європейці визнають швидку динаміку ухвалення українською владою ключових реформ, необхідних для вступу до ЄС.

«Шлях до ЄС спільний для всіх нас. Для українських військових, які стримують російську навалу. Вони зупинили агресора та стабілізували ситуацію в країні, у той час, коли в нашій стійкості та здатності боротися почали сумніватися. Для мільйонів українців у тилу, які допомагають Силам оборони здобути Перемогу. Для наших політичних лідерів та команди з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Бо вони будують для нас державу майбутнього», – наголосив Артем Лисогор.

У подальшому, з липня 2024 року Єврокомісія розпочне наступний етап скринінгу – двосторонні зустрічі, під час яких Україна представлятиме стан наближення національного законодавства до законодавства ЄС по кожному переговорному розділу.

Середа, 26 червня 2024 09:07

Сьогодні, 26 червня, в Україні відзначають День кримськотатарського прапора.

Цей день символізує єдність, силу та непохитність кримськотатарського народу.

Кримськотатарський прапор - це не лише символ гордості та історичної спадщини, а й втілення прагнення до свободи, миру та справедливості.

Кримськотатарський прапор має багату історію. Його сучасний вигляд був затверджений у 1917 році під час Курултаю кримськотатарського народу в Бахчисараї. Прапор складається з блакитного полотнища з жовтим тамгою — символом династії Гераїв, яка правила Кримським ханством протягом кількох століть. Блакитний колір символізує небо та свободу, а жовтий тамга — спадковий герб кримськотатарських ханів, який уособлює силу та мудрість.

Віримо, що зовсім скоро у вільному Криму знову високо замайорять кримськотатарський та український прапори, нагадуючи про нашу силу та єдність!

Вівторок, 25 червня 2024 09:07

Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2024 рік.

Премія присуджується в чотирьох номінаціях:

  • літературні твори для дітей та юнацтва;
  • художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва;
  • театральні вистави для дітей та юнацтва;
  • художні та анімаційні фільми для дітей та юнацтва.

Положенням про Премію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2004 No 32 (зі змінами), визначено, що на здобуття Премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за пів року до їх подання на конкурс.

До участі в конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначені іншими преміями.

Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії та подають до Держкомтелерадіо такі документи:

  • клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі;
  • три примірники твору у друкованому вигляді та за наявності примірник твору в електронній формі (для номінацій: літературні твори для дітей та юнацтва, художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва);
  • розширену анотацію на твір у паперовій та електронній формі;
  • копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);
  • художні, анімаційні фільми та відеозаписи театральних вистав у електронній формі;
  • копії паспорта (у разі висунення колективу - копія паспорта кожного члена колективу) та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (у разі висунення колективу - копія довідки кожного члена колективу), крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Кінцевий термін подання до Держкомтелерадіо заявки для участі в конкурсі - 1 листопада 2024 року.

Подати заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м.Київ, вул. Прорізна, 2.
Пакет документів дублювати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактний телефон: (044) 278-86-96.

Понеділок, 24 червня 2024 09:07

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс «Основи роботи з базами даних», який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

Знання, отримані під час курсу, допоможуть проєктувати та керувати базами даних, писати SQL-запити, а також продовжити навчання за будь-яким напрямом розробки.

У програмі курсу:

  • - загальна інформація про системи управління базами даних;
  • - зв’язок «клієнт-сервер»;
  • - нормальні форми, денормалізація;
  • - зв’язки між таблицями;
  • - основні типи даних;
  • - функції;
  • - тригери;
  • - soft skills – навички, потрібні для роботи в ІТ-індустрії;
  • - поради з пошуку роботи, підготовка резюме тощо.

Формат навчання:
- заняття відбуватимуться двічі на тиждень, у понеділок та четвер, з 18:00 до 20:00, на платформі Zoom. Досвідчені ментори розповідатимуть теоретичні основи, а також розбиратимуть практичні роботи і задаватимуть домашнє завдання. Лекції будуть доступні в записі для тих, хто не зміг приєднатися онлайн.

Старт курсу – 9 липня, тривалість – 8 тижнів.

Що потрібно для навчання:
- ноутбук (комп'ютер), доступ до інтернету, час для виконання домашніх занять.

Учасники та учасники, які успішно завершать курс, отримають сертифікат.

Зареєструватися на курс можна до 2 липня, заповнивши форму.

Неділя, 23 червня 2024 09:07

Шановні державні службовці! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Дякуємо за вашу віддану працю, професіоналізм та незламну волю досягати кращого для нашої держави. Ви – справжні патріоти, які не зламалися і продовжують наполегливо працювати і допомагати нашій країні вистояти, зберегти суверенітет і забезпечити майбутнє для прийдешніх поколінь.

Бажаємо вам міцного здоров'я, натхнення, невичерпної енергії та нових здобутків. Нехай ваша праця завжди буде високо оцінена, а особисте життя наповнене щастям та гармонією.

Субота, 22 червня 2024 09:07

22 червня – особлива дата в історії України. День, який об'єднує людей у скорботі та вшануванні пам'яті мільйонів жертв війни.

У цей день український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

Сьогодні Україна знов у війні. І ми схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу і згадуємо тих, хто загинув у кривавій війни з росією!

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим Героям!

П'ятниця, 21 червня 2024 09:07

Є два види виплат:

  • за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану. Детальніше: https://surl.li/upqyw
  • за працевлаштування зареєстрованих безробітних з поміж ВПО за направленням центру зайнятості. Детальніше: https://surl.li/upqzr

Луганський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Телефони для консультацій: 050-140-81-02, 095-167-51-08 або пройдіть за посиланням для роботодавців та підприємців Луганщини: https://surl.li/ioarcі

Надають підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

Четвер, 20 червня 2024 09:07

Жителі Луганщини, яким через війну довелося покинути свої оселі, у гуманітарних хабах різних міст України можуть безкоштовно отримати юридичну, психологічну та гуманітарну допомогу. Фахівці Луганської обласної служби зайнятості щотижня надають консультації з питань пошуку роботи, профорієнтації, актуальних вакансій, професійного навчання та можливості отримання гранту на відкриття власної справи.

Спільно з громадськими організаціями та благодійними фондами спеціалісти проводять різноманітні заходи для переселенців, налагоджують співпрацю з керівниками військово-цивільних адміністрацій щодо організації тимчасових громадських робіт. Також проводяться зустрічі з роботодавцями, які звертаються за допомогою в укомплектуванні кадрів.

Графік роботи фахівців центрів зайнятості в гуманітарних хабах за посиланням: https://surl.li/ltlgz

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини https://surl.li/invaz, для роботодавців та підприємців Луганщини https://surl.li/ioarc

Середа, 19 червня 2024 09:07

Україна візьме участь у Дитячому Євробаченні – 2024, — Суспільне Мовлення розпочало приймання заявок на участь у Національному відборі за спрощеними правилами. Заявки приймаються через форму на сайті з 5 червня по 3 липня включно. Музичною продюсеркою відбору вже вдруге стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.

Суспільне спростило умови участі в Нацвідборі, щоб зробити його ще доступнішим для юних виконавців: мати авторську пісню не обов’язково. Щоб взяти участь у відборі та отримати можливість представити Україну на великій сцені Дитячого Євробачення – 2024 в іспанському Мадриді достатньо записати два кавери на популярні пісні та особисте відео-представлення. Така зміна максимального розширить можливості для участі й створить рівні умови для всіх учасників.

При цьому юні автори все ще мають змогу подати на розгляд додаткову авторську пісню за бажанням — проте ця опція ніяк не впливає на можливість проходження до наступного етапу відбору.

Умови участі:

  • Участь у Нацвідборі можуть взяти діти віком від 9 до 14 років. Як і в попередні роки, до участі у відборі допускаються як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб.
  • Цьогорічна заявка на участь у Нацвідборі складається з відеозаписів живого виконання двох кавер-версій популярних пісень в різних стилях та відеовізитівки з представленням юного артиста.
  • За бажанням учасники можуть подати на розгляд додаткову авторську пісню: при цьому допускаються демоверсії, які, в разі проходження до фіналу, будуть доопрацьовуватися. Подання авторської пісні не впливає на можливість проходження учасника до наступного етапу відбору — це радше додаткова можливість. Якщо дитина, яка подала авторську пісню, потрапить до списку фіналістів, Суспільне на свій розсуд визначить — залишити цей трек для виконання учасником у фіналі відбору чи надати нову оригінальну композицію.
  • У випадку подання учасником додаткової авторської пісні вимогами передбачений хронометраж від 2,5 до 3 хвилин. Крім того, пісня не повинна бути оприлюдненою до 1 травня 2024 року, а її текст має бути щонайменше на 60% україномовним.
  • За результатами загальнонаціонального попереднього відбору до 25 липня буде сформовано лонглист до 15 учасників, які візьмуть участь у літній «зірковій школі».
  • З метою надання професійних консультацій до участі в «зірковій школі» буде залучено експертну раду, до якої увійдуть три представники музичної індустрії.
  • За результатами навчання у «зірковій школі» та консультацій з експертами буде обрано 6 фіналістів Нацвідбору, після — відбуватиметься підготовка пісень, з якими учасники виступлять у фіналі.
  • Фінал Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2024 відбудеться у вересні в онлайн-форматі.
  • Як і минулого року, до вибору представника України на Дитячому Євробаченні у фіналі відбору долучаться 3 члени журі та глядачі.

Нагадаємо, що 22-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення вперше в історії пройде в Іспанії. Фінал Дитячого Євробачення – 2024 відбудеться 16 листопада на арені Caja Mágica в Мадриді.

Вівторок, 18 червня 2024 12:07

Власники пасік можуть повідомити Мінагрополітики про випадки загибелі бджіл у 2024 році. Для узагальнення інформації про кількість випадків і встановлення причин, що призвели до цього, міністерство запроваджує спеціальний моніторинг.

Моніторинг міститиме інформацію про випадки отруєння бджіл унаслідок застосування засобів захисту рослин, інші можливі причини їх загибелі.

До форми можна внести інформацію про випадки загибелі бджіл упродовж всього 2024 року.

Моніторинг кількості випадків загибелі бджіл ‒ добровільний. Інформація може бути надана і пасічником, і представником ОТГ або асоціації за згодою пасічника.

Неділя, 16 червня 2024 15:07

Підсумки перших пленарних засідань Глобального саміту миру вже є і вони обнадійливі для України.

«Нам вдалося зібрати у Швейцарії представників понад 90 країн світу. У переважній більшості приїхали лідери своїх держав. І для нас, українців, вкрай важливо, що країни Європи, Африки, Азії, Південної та Північної Америки мають спільну точку зору стосовно досягнення миру і ступеня відповідальності росії. Нас почули і підтримали. Цивілізований світ на стороні української Формули миру», – наголосив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Учасники саміту висловилися за повне відновлення територіальної цілісності України, пообіцяли фінансову допомогу на відбудову інфраструктури, зокрема енергетичної, та відкрито запропонували збільшити обсяги постачання зброї для протидії агресору.

«Безпосередньо жителі кожної країни, які спостерігали за головною дипломатичною подією цього літа, почули позицію Президентів і Прем’єрів своїх держав стосовно військової агресії росії в Україні. Так, Прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні на весь світ заявила, що якщо рф не погодиться з тими пунктами миру, які їй будуть представлені, – ми примусимо її здатися. Такі твердження посилюють не тільки політичну підтримку України, а й народну», – упевнений Артем Лисогор.

Він зазначив, що Главі нашої держави Володимиру Зеленському вдалося переконати світових лідерів не тільки взяти участь у Саміті, а й у спроможності нашої Формули миру. За першими трьома її пунктами вже вдалося знайти між учасниками порозуміння – її підтримують. З більшості з них попередньо зустрічався або вів телефонні розмови наш Президент.

«Україна наполягає розпочати з досягнення ядерної та продовольчої безпеки, повернення полонених громадян та незаконно депортованих дітей, яких тільки за офіційними даними близько 19 тисяч. Це наші перші кроки на шляху до відновлення міжнародного права та досягнення всеосяжного та стійкого миру. Команда Зеленського, заручившись підтримкою світової спільноти, формує платформу для початку переговорів, які виключають у російської федерації можливість шантажувати власними умовами. Саміт в Швейцарії – наш дороговказ до відновлення територіальної цілісності і гарантій безпеки. І ці два дні довели, що українці –- не одні», – акцентував очільник Луганщини.

І як учора зазначив Володимир Зеленський: «Коли план дій буде усіма погоджений і зрозумілий для всіх народів, він буде озвучений і представникам росії. Щоб на другому Саміті миру ми змогли зафіксувати реальне закінчення війни».

Неділя, 16 червня 2024 09:07

Скористайтесь унікальною можливістю отримати нову професію або підвищити кваліфікацію за кошти держави.

Ваучер дає право безоплатно пройти навчання в закладах освіти чи у роботодавця за 124 професіями та спеціальностями у сферах ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування тощо.

Отримати ваучер можуть окремі категорії громадян, які при цьому мають професійну-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні та не проходили навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття протягом останніх 3-х років.

Зокрема, це:

  • люди віком старше 45 років (до настання пенсії за віком);
  • ветерани, учасники бойових дій;
  • внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутністю підходящої роботи;
  • особи з інвалідністю за відсутністю підходящої роботи;
  • люди, що отримали поранення внаслідок військової агресії, або пройшли полон.

Повний Перелік професій, спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер тут.

Щоб отримати ваучер на навчання необхідно:

  • - обрати спеціальність, професію та місце навчання;
  • - подати заявку онлайн, вказавши Луганський обласний центр зайнятості бажаним для отримання направлення на навчання.

Для більш детальної консультації щодо можливості навчання за ваучером звертайтеся за телефонами 0505874302, 0999783630, 0663780527

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

Субота, 15 червня 2024 09:07

Скориставшись посиланнями, ви зможете:

- зареєструватися в Луганській службі зайнятості - https://is.gd/tQD8v1
- самостійно шукати вакансії - https://is.gd/jrIRaN
- дізнатися все про грант на власну справу - https://is.gd/auyE1r
- та грант для ветеранів та членів їхніх сімей - https://is.gd/o9O9Jc
- пройти онлайн-тестування на платформах профорієнтації служби зайнятості - https://is.gd/CbrFUY
- ознайомитись з можливостями професійного навчання зареєстрованих безробітних - https://is.gd/A06rkv
- подати заявку на ваучер на навчання - https://is.gd/a5extE
- зареєструватись на навчання ветеранів та ветеранів з інвалідністю - https://is.gd/OVVS96
- підтвердити результати неформального навчання - https://is.gd/obMA2v
- отримати довідку про перебування чи неперебування на обліку в службі - https://is.gd/XvzDD6

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

П'ятниця, 14 червня 2024 10:07

Її уклали лідери двох країн – Володимир Зеленський і Джо Байден.

«Америка – наш стратегічний союзник від початку вторгнення росії. Допомога з-за океану надходить до України протягом майже 2,5 років. Втім, якщо раніше ми чули, що підтримка триватиме «стільки, скільки необхідно», то тепер є чітке визначення – до Перемоги України. Довготривале партнерство закріплене юридично – Америка зобов’язується підтримувати Україну і в час війни, і у час миру. Це новий рівень міжнародних відносин, якого наша країна досягла завдяки злагодженій роботі військово-політичного керівництва і дипломатів», – акцентував начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Це – найпотужніша угода з усіх, які існували між цими двома державами за часи незалежності України. Велика подяка Президенту Байдену та обом партіям і палатам Конгресу за усебічну підтримку України у її прагненні витиснути агресора з наших міст та сіл.

Особливого значення документу додає юридична зобов’язуюча частина. Зокрема, Сполучені Штати зобов’язалися забезпечувати стабільний рівень підтримки України щороку на 10 років, зокрема в оборонному комплексі.

Не менш важливою є юридично закріплена відповідальність росії за війну, санкції проти країни-агресора, використання російських активів на користь України.

Угода фіксує підтримку Америкою вступу України в НАТО в майбутньому – це є безперечним досягненням нашої країни.

«Багато українців – цивільних і військових – очікують на скорішу реалізацію практичної складової цієї угоди. Тож, США разом з партнерами допомагатимуть у постачанні Україні систем «Patriot» та ескадрилей винищувачів, які так необхідні нашим Героям, аби зупинити ворога та вигнати його з української землі, – зазначив Артем Лисогор. – Є домовленості стосовно співробітництва в оборонно-промисловому комплексі, створенні нових робочих місць. На Перемогу посилено працюватимуть усі. Президент Зеленський на цьому наголошує постійно».

Четвер, 13 червня 2024 09:07

Сьогодні як ніколи населення України потребує допомоги з підтримки психологічного, психічного здоров’я, юридичної, соціальної допомоги та послуг, якісного медичного супроводу та іншої допомоги, адже щодня ми потерпаємо від подій війни, спричиненої росією.

Особливість ситуації України – відновлення в часи руйнувань. У нас немає часу чекати допоки припиняться бойові дії, а вже потім відбудовувати Україну. Це відбувається вже зараз у всіх сферах нашого життя. Ба більше, напрацьовуються інноваційні методи й унікальний досвід допомоги. Зі свого боку, це забезпечує нам щоденний невпинний рух до перемоги України і післявоєнного розвитку.

Сьогодні громадські організації, ініціативи, органи центральної та місцевої влади, самоврядування об’єднуються для подолання наслідків війни у співпраці. Це надзвичайно важливо для ефективної допомоги.

Хочемо розповісти про проєкт «Допомога допомагаючим», що розроблено та впроваджено ГО «Вектор прав людини» за підтримки та фінансової допомоги Європейського Союзу в межах Програми «Стійкість». Протягом 2023 – 2024 років проведені освітні заходи, супервізійні та підтримуючі заходи, опитування, конференції для спеціалістів(-ок) допомагаючи професій, у яких взяли участь представниці державного і недержавного секторів. Спеціалісти(-ки) з різних областей поділились своїм досвідом одне з одним та з експертною командою проєкту з України, США та Ізраїлю.

Системні підвищення кваліфікації і психологічна підтримка спеціалістів(-ок) допомагаючих професій – це можливість забезпечити якісну допомогу населенню, яке це потребує, здійснювати просвітницькі заходи серед людей та тим самим здійснювати важливий внесок у спільне стратегічне завдання - профілактику та/або подолання соціальної та колективної травми.  Тому дуже важливо, що і спеціалісти(-ки) нашого регіону долучились до заходів проєкту «Допомога допомагаючим».

Ділимось з вами та запрошуємо поширювати матеріали, які будуть корисними психологам(-гиням), психотерапевтам(-кам), представникам(-цям) медичної спільноти, соціальним працівникам(-цям), адвокатам(-кам), юристам(-кам), медіаторам(-кам), представникам(-цям) представникам українських та закордонних громадських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, донорських організацій, дослідникам(-цям) та всім зацікавленим.

  • Публікація «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України» - https://hrvector.org/publikacziyi/24-05-06-publication-of-the-program 
    • Звіт «Огляд потреб та викликів спеціалістів(-ок) допомагаючих професій, які надають допомогу потерпілим від війни» - https://hrvector.org/zviti/24-05-31-zvit
    • Інформація про проєкт «Допомога допомагаючим» - https://hrvector.org/podiyi/24-05-31-2023-2024
    • Інформація про конференцію «Допомога допомагаючим: виклики у роботі та підтримці власного робочого стану спеціалістів(-ок), які надають психологічну і юридичну допомогу» - https://hrvector.org/podiyi/24-04-05-03.04.24
Середа, 12 червня 2024 12:07

В Україні працює безоплатна «Єдина ветеранська лінія» 0 800 505 217.

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України.

За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з:

  • психосоціальної підтримки;
  • пільг;
  • житлових питань;
  • грошової допомоги та компенсації;
  • медичних питань;
  • юридичної підтримки.

За необхідністю фахівці зможуть спрямувати звернення до суб'єктів надання ветеранських послуг, зокрема, психологічної допомоги тощо.

Дзвінки на «Єдину ветеранську лінію» 0 800 505 217 є безоплатними, вона працює щодня з 8:00 до 20:00.

Середа, 12 червня 2024 09:07

Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) запропонувала спеціалістам, які працюють із дітьми, пакет інструментів із запобігання насильству в Інтернеті щодо дівчат-підлітків — Збірник (Toolkit) з профілактики сексуального онлайн насильства щодо дівчат-підлітків.

Це збірка ресурсів, розроблених, створених або адаптованих і протестованих у рамках кількох європейських проектів за участю семи країн ЄС.

Toolkit (Збірник) містить такі компоненти:

1. Посібник «Навчання протидії сексуальному насильству в Інтернеті щодо дівчат-підлітків: Посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми». Частина 1 посібника під назвою «Сексуальне насильство в Інтернеті: наслідки та заходи протидії» присвячена питанню сексуального насильства в Інтернеті щодо дівчат і містить інструкції щодо використання онлайн-інструменту CYBERSAFE, а також практичні рекомендації щодо проведення тренінгів.
Частина 2 «Плани тренінгів» містить чотири плани тренінгів, кожен з яких зосереджений на одному з чотирьох основних типів сексуального насильства в Інтернеті щодо дівчат.
Посібник також містить додатки з навчальними вправами для офлайн тренінгу, та інформацію про те, куди можна подавати скарги в Україні, та рекомендовані джерела.

2. Адаптація українською онлайн-інструменту CYBERSAFE (4 модулі), над яким працювали міжнародні та національні експерти. CYBERSAFE — це ігровий онлайн- інструмент для профілактики онлайн-насильства щодо жінок та дівчат серед молоді (13- 16 років), який може використовуватись як у класі, так і в дитячих таборах тощо. Відтепер він доступний українською мовою фасилітаторам, які працюють із підлітками. CYBERSAFE сприяє здоровим стосункам та гендерній рівності в Інтернеті.

3. Два короткі навчальні анімаційні відео для дівчаток і хлопців, вже доступні на платформі YouTube:
«Наслідки поширення оголеного селфі дівчинки без її згоди»
«Що робити, якщо ваші оголені селфі потрапили в Інтернет»

4. Буклет «Поради для батьків та опікунів щодо протидії сексуальному насильству в Інтернеті». Цей буклет містить вказівки щодо запобігання сексуальному насильству в Інтернеті та спеціально призначений для батьків та опікунів.

Вівторок, 11 червня 2024 15:07

Головна особливість азартних ігор полягає в тому, що результат визначається випадково, і гравці не впливають на нього. Саме цей елемент ризику та невизначеності дає грі особливого інтересу.

Відповідно до законодавства, азартна гра визначається як будь-яка гра, умовою участі в якій є внесення гравцем ставки, що дає право на отримання виграшу (призу). Розмір та ймовірність його отримання повністю або частково залежать від випадковості, знань і майстерності
гравця.

Важливо розуміти, що азартні ігри несуть із собою певні ризики. Гра може перетворитися на проблему, якщо постійно ризикувати великими сумами та багато часу витрачати на неї.

Залежність від азартних ігор може мати серйозні фізичні, психологічні та соціальні наслідки. Тому варто усвідомлювати, що азартні ігри мають бути лише розвагою. Ознайомлення з принципами відповідальної гри може допомогти уникнути негативних наслідків.

Запам'ятайте: азартні ігри - це не спосіб заробити гроші, а лише вид розваги!

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей розробила E-брошуру на тему: «Азартні ігри – це лише розвага».

Основними завданнями створеної Е-брошури є мінімізація негативних наслідків від участі в азартних іграх та донесення меседжу, що «азартні ігри - це розвага».

Вівторок, 11 червня 2024 09:07

Для зручності взаємодії з Луганською обласною службою зайнятості ми пропонуємо онлайн-послуги для населення та роботодавців.

Зараз немає потреби відвідувати центр зайнятості особисто - достатньо мати комп'ютер або мобільний телефон, а також кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Онлайн ви можете:

  • оформити чи скасувати статус безробітного;
  • подати заявку на участь у грантових програмах;
  • зареєструватися на отримання ваучера чи навчання для ветеранів;
  • отримати компенсацію для внутрішньо переміщених осіб або осіб з інвалідністю.

Докладніше тут.

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини, для роботодавців та підприємців Луганщини.

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

Понеділок, 10 червня 2024 09:07

Релокація бізнесу, пошук нового приміщення, формування клієнтської бази, переоформлення документів та отримання дозволів. Знайомо? Є можливість зробити рестарт бізнесу простіше

Дія.бізнес запускає національну освітню програму для ВПО «Компас: рестарт та розвиток бізнесу». 220 підприємців здобудуть практичні знання та поштовх для потужного перезапуску власної справи.

  • 12 навчальних модулів
  • 80+ годин корисного контенту
  • Практичні домашні завдання
  • Менторські рекомендації
  • Обмін досвідом у групах підприємців до 10 осіб

Навчання проходитиме в онлайн-форматі. Окремі заходи відбудуться офлайн — на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі, Луцьку, Рівному та Бучі із забезпеченням прямої трансляції для онлайн-учасників.

Кількість місць обмежена, тож поспішіть подати заявку на участь до 30 червня за лінком.

20 червня о 15:00 відбудеться онлайн-презентація освітньої програми (реєстрація обов'язкова).

Субота, 08 червня 2024 09:07

Отримати безоплатні путівки до дитячого табору зможуть:

  • - діти з інвалідністю, які виховуються в малозабезпечених сім’ях
    та
  • - діти з багатодітних малозабезпечених сімей.

Розповідаємо, як скористатися програмою.

  1. Отримати сповіщення в Дії, застосунку Приватбанку або від працівників соцзахисту.
    Або перевірити, чи має родина право скористатися програмою.
  2. Відкрити картку зі спеціальним режимом використання для програми єОздоровлення у відділенні Приватбанку.
  3. Отримати кошти на карту, 15 890 грн на одну дитину.
    Кошти нараховуються для всіх дітей у сім’ї віком 7–18 років, які мають право скористатися програмою.
  4. Обрати заклад зі списку тих, що долучилися до програми. 
    До цього переліку ще продовжують додаватися заклади.
  5. Забронювати путівку.
    Для цього потрібно звернутися до керівника обраного закладу, щоб він/вона надали згоду і підтвердили, що заклад може прийняти дитину (має бути зазначений строк перебування дитини в закладі і повна вартість путівки).
  6. Після приїзду дитини до закладу розрахуватися за путівку карткою.

Важливо: Послугою можна скористатися тільки в тому випадку, якщо дитина НЕ отримувала в поточному році путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбаної за рахунок коштів державного або місцевого бюджету будь-якого рівня.

П'ятниця, 07 червня 2024 18:17

Всього: 132 письмових та 56 звернень, прийнятих на особистому прийомі керівництвом.

У зверненнях порушувалися наступні питання:
– надання одноразової грошової допомоги на лікування, реабілітацію після поранення, до Дня ЗСУ - 111;
– соціальна політика – 37, з них:
- щодо виплат державної соціальної допомоги;
- щодо реєстрації ВПО на хабі;
- щодо отримання гуманітарної допомоги;
- щодо надання допомоги вагітним жінкам;
- щодо реєстрації новонароджених;
- щодо отримання бебі-боксів для новонароджених;
- щодо оформлення пенсій
та інші.
– діяльність ОМС - 5;
– оздоровлення дітей - 1;
– праця і зарплата - 8;
– житлова політика - 11
та інші.

Розглянуто 188 звернень громадян, на які надано відповіді та роз’яснення щодо вирішення порушених у них питань у встановлений законом строк.

Також працівниками Кремінської міської військової адміністрації було надано 3282 консультацій та роз’яснень ВПО Луганської області, які звернулись на телефон «гарячої лінії» гуманітарних хабів.

Нагадуємо, що звернення можна надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., шляхом заповнення відповідної форми на веб-сайті Кремінської міської військової адміністрації, у розділі «Звернення громадян», або за номером телефону: +380958207124.

П'ятниця, 07 червня 2024 09:07

Одним із двох способів: онлайн або особисто.

Онлайн. Довідку можна замовити, зареєструвавшись в електронному кабінеті шукача роботи та заповнивши необхідні поля. Довідка з’явиться в електронному кабінеті в той же день. Її можна завантажити в електронному вигляді або роздрукувати. Більш детально за посиланням.

Особисто. Потрібно звернутися у будь-який центр зайнятості і замовити довідку в адміністратора, пред’явивши паспорт (або інший документ, що посвідчує особу) та картку платника податків. Зачекайте, поки її сформують та роздрукують.

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини, для роботодавців та підприємців Луганщини.

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

Четвер, 06 червня 2024 12:07

Загалом грошову підтримку впродовж січня-травня надано 53-ьом Захисникам і Захисницям з Кремінщини та членам їхніх сімей.

Відповідно до «Програми надання матеріальної допомоги населенню Кремінської міської територіальної громади на 2024 рік», допомога надається:

  • сім'ям загиблих військовослужбовців;
  • військовослужбовцям, які на сьогодні беруть безпосередню участь у бойових діях;
  • працівникам ДСНС та працівникам поліції, які брали участь у бойових діях у 2023 році;
  • сім'ям військовослужбовців на народження дитини;
  • особам у зв'язку з пораненням;
  • мобілізованим на військову службу та військовослужбовцям за контрактом (які з 1 січня 2024 року призвані на військову службу);
  • на відшкодування витрат за реабілітаційні послуги звільненим з військової служби у відставку, які брали участь у бойових діях після 24 лютого 2022 року, членам їхніх сімей та сім'ям загиблих військовослужбовців;
  • військовослужбовцям щодо яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

    За консультацією можна звернутися за телефоном: 095-820-71-24.