View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
Понеділок, 21 листопада 2022 08:07

Шановні земляки!

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування громадянської мужності та патріотизму співвітчизників, які стали на захист прав людини та європейського майбутнього нашої держави.

Цей день є символом двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. А цьогоріч в Україні він проходить під гаслом: «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».

У 2004 році українці вперше рішуче протистояли обману та корупції, впевнено продемонстрували, що прагнуть жити в самостійній демократичній державі.
А у 2013-2014 роках хід історії змінився докорінно. З того часу і по сьогодні ми, згуртувавшись, виборюємо цілісність та незалежність України. Останні 9 місяців всі разом протистоїмо російському окупанту - звільняємо наші землі, волонтеримо, донатимо для ЗСУ.

На жаль, у цій боротьбі українці платять велику ціну. Тому сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв, які віддали свої життя за нашу свободу.

Низький уклін кожному, хто нині зі зброєю в руках боронить нашу державу від підступного ворога! Дякумо за патріотизм! Бажаємо мирного неба над українською землею!

Будемо гідними слави Героїв!
Переможемо!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Вівторок, 08 листопада 2022 09:17

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     Web: www.lug.dcz.gov.ua 

Служба зайнятості – переселенцям

Які саме послуги ВПО можуть отримати у центрах зайнятості та філіях:

 • знайти роботу – тимчасову або постійну;
 • взяти участь в громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру або в умовах воєнного стану - у суспільно корисних роботах;
 • пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
 • отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

Тільки актуальні вакансії в Україні містить Telegram-канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» Скористайтесь! Підписуйтесь! t.me/worknowdcz .

За допомогою каналу можна переглянути вакансії в будь-якому регіоні країни. Інформація оновлюється щодня і постійно поповнюється новими пропозиціями.

Роботодавці та HR можуть самостійно подати вакансію на каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» через:

Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua .

Облік та реєстрація в центрі зайнятості здійснюється за місцем реєстрації як внутрішньо переміщена особа.

Для реєстрації в службі зайнятості є кілька варіантів:

 1. чат-бот: https://chatbot.page/oZBkH-
 2. через портал «Дія», у розділі «Пільги та допомога»: https://diia.gov.ua/services/otrimannya-statusu-bezrobitnogo
 3. через гугл-форму Заява про надання/поновлення статусу безробітного
 4. відвідавши найближчий працюючий центр зайнятості на безпечній території.

Відмовитись від наших послуг можна через додаток "Дія": https://diia.gov.ua/services/skasuvannya-statusu-bezrobitnogo або через чат-бот Державної служби зайнятості https://chatbot.page/WIrtQ4

Для реєстрації в службі зайнятості внутрішньо переміщена особа пред’являє такі документи:

 • паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • облікову картку платника податків (ідентифікаційний код);
 • трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості);
 • документи про освіту;
 • військово-обліковий документ для всіх військовозобов’язаних;
 • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Реєстрація ВПО, які не мають документів, необхідних для реєстрації їх як безробітних, здійснюється на підставі відомостей, наявних у:

 • Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;
 • Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
 • Єдиній державній електронній базі з питань освіти;
 • Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування;
 • інформаційній системі Державної міграційної служби України та Міністерства внутрішніх справ України;
 • Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб;
 • податковій звітності за останній звітний період чи за IV квартал 2021 року або річній звітності за 2021 рік.

Для отримання статусу безробітного ВПО, у якої не розірвані трудові договори з роботодавцем:

Подають до центру зайнятості, який обирають для обслуговування, заяву на ім’я роботодавця про припинення трудового договору за формою, визначеною Державним центром зайнятості https://bit.ly/3L4NA4u .

Центр зайнятості бере на себе обов’язок повідомити роботодавця про припинення трудових відносин особою в односторонньому порядку, а також повідомляє Пенсійний фонд України та податкову службу. Датою звільнення вважатиметься день, наступний за днем подання такої заяви.

Якщо виникли запитання, звертайтеся за номером «гарячої лінії» Луганського обласного центру зайнятості 099-491-20-86 або 098-875-48-95.

Уся актуальна інформація публікується на офіційній сторінці Луганського обласного центру зайнятості https://lug.dcz.gov.ua та у мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100068918571744 .

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

ВАЖЛИВО!

Оновлено Закон України «Про зайнятість населення»

Під час дії воєнного стану:

 • тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів, для осіб передпенсійного віку – не більше 360 календарних днів;
 • допомога по безробіттю призначається з першого дня після дня надання статусу безробітного;
 • максимальний розмір допомоги по безробіттю на може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленого Законом на 1 січня календарного року;
 • виплата допомоги по безробіттю припиняється з 31 календарного дня від дня перетину зареєстрованим безробітним державного кордону України.

Усі послуги – безкоштовні !

Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтеся до будь-якого зручно розташованого для Вас центру зайнятості.

Скануй QR-код та підключайся до нас у соцмережах:

Державна служба зайнятості

Середа, 02 листопада 2022 11:25

❗️ Шановні мешканці Кремінської територіальної громади та всієї Луганської області!
✅ Розпорядженням Луганського обласного гуманітарного штабу створено єдину гугл-форму для всіх мешканців Луганської області.
✅ Якщо ви вже отримували гуманітарну допомогу - безпосередньо у хабі або через «Укрпошту» («Нову пошту»), вас автоматичну було внесено до єдиної бази ВПО.
☎️ Але ми радимо звернутися на «гарячу» лінію за телефоном: 0 800 33 24 75 (безкоштовно в межах України) для уточнення ваших даних. Графік роботи «гарячої» лінії з гуманітарних питань для переселенців з Луганської області: з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.
✅ Внутрішньо переміщенні особи, які ЖОДНОГО разу не отримували допомогу та не реєструвались у гугл-формах, мають зробити це за посиланнями:
Гугл-форма для отримання через відправлення «Укрпоштою» - https://forms.gle/iUMHAdPcJTsuNU5J7
Гугл-форма для отримання безпосередньо в хабі - https://forms.gle/vGGhsLE3TZhP5dxi7

❗️ НАГОЛОШУЄМО! Ця форма заповнюється на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) 1 раз.
❗️ Якщо ви заповнювали форму реєстрації будь-якої громади раніше, цю форму заповнювати НЕ ПОТРІБНО.
✅ Також відтепер внутрішньо переміщені особи будь-якої громади Луганської області для отримання гуманітарної допомоги можуть звернутися у найближчій хаб Луганської області.
Мапа гуманітарних штабів Луганської області:
http://loga.gov.ua/infographs/mapa_gumanitarnih_habiv_dlya_zhiteliv_luganshchini

П'ятниця, 28 жовтня 2022 15:47

До уваги суб’єктів господарювання!

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. №   1194 зміни, що вносяться до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28 «Про надання фінансової державної підтримки» і від 14 липня 2021 р. № 723 «Деякі питання надання державних гарантій на портфельній основі».

Так, визначено поняття виробничих потужностей суб’єкта підприємництва, зруйнованих частково або повністю внаслідок проведення (воєнних) бойових дій – під чим розуміються основні засоби суб’єкта підприємництва, часткове або повне руйнування, викрадення яких  внаслідок проведення воєнних (бойових) дій або розташування на території, що перебувала в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), підтверджується відповідними документами (акти руйнувань та пошкоджень із зазначенням їх причини, акти пошкодження (знищення) рухомого майна, витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо відкриття кримінального провадження, реєстрові дані Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, звіт про оцінку майна (акт оцінки майна).

Також деякі пункти Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва доповнено більш уточнюючою інформацією щодо можливостей її отримання, в т.ч. умовами кредитування.

З повним текстом Постанови можна ознайомитись на сайті Кабінету Міністрів України в розділі «Нормативно-правові акти» за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-poriadkiv-za-1194.

Відділ економіки, торгівлі та регуляторної політики Кремінської МВА

Середа, 19 жовтня 2022 13:37

КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня КМР» (генеральний директор Лариса Кульбач) продовжує виконувати свої статутні обов'язки.
Незважаючи на військовий стан і тимчасову окупацію нашого міста, лікарі надають онлайн консультації мешканцям Кремінської громади, а також ВПО та будь-якому українцю.

Онлайн працюють кремінські лікарі:

Лікар-хірург вищої категорії
Приходько Дмитро Борисович, тел.: +380664317641;
 Лікар-гінеколог вищої категорії
Федосюк Катерина Вікторівна, тел.: +380509370257;
 Лікар-невропатолог вищої категорії
Новицький Олександр Миколайович, тел.: +380506755959;
 Лікар-ендокринолог вищої категорії
Кульбач Лариса Альфредівна, тел.:+380994044405;
 Лікар-хірург дорослий і дитячий, ендоскопіст першої категорії
Журба Олександр Анатолійович, тел.: +380661426145;
 Лікар-травматолог вищої категорії
Катуха Юрій Андрійович, тел.: +380953960503;
 Лікар-кардіолог вищої категорії
Тітаренко Ірина Миколаївна, тел.: +380509466351;
 Лікар-невропатолог вищої категорії
Чала Катерина Євгеніївна, тел.: +380997051270;
 Лікар-психіатр вищої категорії
Гончаров Вадим В’ячеславович, тел.: +380501452751;
 Лікар-травматолог вищої категорії
Мельніченко Андрій Федосійович, тел.: +380958263675;
 Лікар-уролог вищої категорії
Комаревцев Артем Олександрович, тел.: +380502283564;
 Лікар-хірург вищої категорії
Афонін Дмитро Миколайович, тел.: +380505701088;
 Лікар-онколог вищої категорії
Коваленко Андрій Володимирович, тел.: +380958681316.

Як отримати медичну допомогу

 Як отримати медичну допомогу

Ліки для лікування

Ліки для лікування

П'ятниця, 14 жовтня 2022 08:07

Шановні захисники та захисниці України!

Дорогі земляки!

Сьогодні, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, ми святкуємо День захисників та захисниць України та День українського козацтва.

Українці завжди шанували тих, хто мужньо боронив нашу рідну землю від ворогів: у добу козацтва, під час Другої світової війни та останні 8 років, з початку російської збройної агресії проти України.

Особливо гостро ми відчуваємо гордість за наших Героїв та нашу Державу сьогодні, під час підступного нападу московії на Україну.
Країна-агресор хоче забрати території, на які не має жодного права, країна-терорист вбиває мирних людей, атакуючи українські міста ракетами. Та Україна ніколи не буде миритися з цим!

Ви, шановні захисники та захисниці, довели всьому світу, що Україна має достатню силу, щоб воювати та захищати свої землі та свої сім’ї! Ви спростували міф про найсильнішу російську армію! Ви не боїтеся дивитися ворогу в очі! Ви найсильніші, незламні - найкращі!

На жаль, ціна всього цього – життя українців. Тому ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які не повернулися з поля бою. Вічна їм слава!
Мужні хлопці та дівчата зі Збройних Сил України, Національної гвардії, воїни запасу, добровольці, волонтери, медики! Усі, для кого Україна – понад усе! Доземний уклін вам за мужність та волю. Завдяки вам ми відчуваємо захищеність та впевненість у нашій Перемозі!

Дякуємо за відданість військовій присязі, відвагу, професіоналізм та патріотизм!
Шануємо кожного, молимося за вас! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже вас!
Бажаємо вашим родинам благополуччя, а вам терпіння та сил! Повертайтеся живими!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

П'ятниця, 30 вересня 2022 13:28

Порядок придбання облігацій внутрішньої державної позики “Військові облігації” засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 р. № 1034 «Деякі питання реалізації подачі заявки на придбання облігацій внутрішньої державної позики “Військові облігації” засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг» затверджено відповідний Порядок щодо їх придбання.

Для формування заявки особі необхідно:

 • установити мобільний додаток Порталу Дія (Дія) на електронному носії, критерії якого підтримують його використання, та пройти електронну ідентифікацію та автентифікацію;
 • обрати у мобільному додатку Порталу Дія (Дія) послугу “Військові облігації”;
 • обрати фінансову установу, в якій особа має намір придбати облігації;
 • відкрити поточний рахунок “єПідтримка” для виплати номінальної вартості та відсоткового доходу за облігаціями та/або перевірити номер поточного рахунка (за стандартом IBAN), інформація щодо якого передана банком та який наявний у мобільному додатку Порталу Дія (Дія).

За бажанням особи для виплати номінальної вартості та відсоткового доходу за облігаціями вона може відкрити поточний рахунок за допомогою Порталу Дія, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія). Відкриття поточного рахунка, проведення розрахунків у грошових коштах за купівлю, погашення облігацій та виплата доходу здійснюється відповідно до вимог нормативно-правових актів Національного банку та умов договору, укладеного між банком і особою.

Після розгляду заявки та перевірки відомостей про особу фінансовою установою особі автоматично надходить повідомлення засобами Порталу Дія, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія), про результати обробки її заявки фінансовою установою.

З повним текстом Постанови КМУ можна ознайомитись на сайті Верховної ради України за посиланням:

Деякі питання реалізації подачі... | від 16.09.2022 № 1034 (rada.gov.ua)

Більш детально про "Військові облігації": https://bonds.gov.ua/.

Відділ економіки, торгівлі та регуляторної політики Кремінської МВА

Вівторок, 13 вересня 2022 15:01

Кремінська міська військова адміністрація інформує щодо затвердження порядку «Пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW)» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 р. № 451.

Кредит надається на строк до 20 років, але не більше ніж до досягнення позичальником пенсійного віку, визначеного статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»

Переможці самостійно обирають об’єкти, які можуть бути придбані за кошти кредиту.

Для розрахунку суми кредиту вартість 1 кв. метра загальної площі житла не повинна перевищувати граничну вартість 1 кв. метра житла. Гранична вартість 1 кв. метра загальної площі житла для мм. Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова не може перевищувати опосередковану вартість, яка визначається Мінрегіоном відповідно до Порядку визначення та застосування показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, затвердженого наказом Держбуду від 27 вересня 2005 р. № 174, збільшену в 1,75 раза, для міст - обласних центрів, міст обласного значення з населенням понад 300 тис. осіб, а також населених пунктів, які розташовані на відстані до 15 кілометрів від меж м. Києва та обласних центрів, - 1,5 раза, для міст обласного значення з населенням від 100 тис. до 300 тис. - 1,25 раза, для інших населених пунктів - опосередковану вартість у відповідній області.

Відсоткова ставка за такими кредитами встановлюється у розмірі 3 відсотків річних на період дії кредитного договору.

Кредит, що надається відповідно до цього Порядку, є прямим, адресним (цільовим). Такий кредит здійснюється у межах наявних коштів гранту та надається лише один раз.

Кредит не може бути наданий особам, які або члени сім’ї яких за рахунок бюджетних коштів отримали державну підтримку/грошову компенсацію/кредити на пільгових умовах на будівництво (придбання) житла.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/451-2021-%D0%BF#Text.

Четвер, 25 серпня 2022 13:45

Нагадуємо, що розроблено мапу гуманітарних хабів для жителів Луганщини – місто, адреса, графік роботи, контакти, заявки на допомогу.

Середа, 24 серпня 2022 08:01

Дорогі земляки!

Сьогодні ми відзначаємо головне державне свято – День Незалежності України.

31 рік тому почалася нова історія нашої країни – вільної, суверенної та сильної Держави. Проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року дало нам довгоочікуване право бути дійсними господарями на своїй землі. І за цей час ми довели, що Україна відбулася як демократична країна.

На жаль, сьогодні нам знову доводиться відстоювати свою Незалежність. Підступний ворог хоче принизити, розтоптати, знищити Україну, Українців та все Українське. Але це тільки гуртує нас! Сміливі Українці та Українки масово стали на захист своєї Держави, щодня наші Герої віддають свої життя за мир та право людей вільно обирати своє майбутнє, а Україна тепер є справжнім символом боротьби за свободу.

Ми впевнені у своїй Перемозі! Любимо тебе, Державо. Слава Україні!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Субота, 20 серпня 2022 20:25

Оновлена інформація щодо регіональних координаторів, які працюють при Кремінській міській військовій адміністрації та комунікують з внутрішньо переміщеними особами (контакти)

№  з/п

Найменування області

Ім’я координатора від громадськості

Телефон

1

Вінницька

Віталій – формування списків за особистими зверненнями ВПО
Олена – ЦНАП

Особ. 0661659510

Корпор. 0958207124

2

Волинська

Юлія – формування списків за особистими зверненнями ВПО
Олександр – формування списків з гугл форми та особисті звернення

Особ. 0665615603

Корпор.0991852038

3

Дніпропетровська

Олена – формування списків з гугл форми та особисті звернення
Наталя – формування списків за особистими зверненнями ВПО

Корпор. 0664839248

4

Житомирська

Ольга – формування списків з гугл форми та особисті звернення
Олена – ЦНАП

Особ. 0507123196

Корпор. 0958207124

5

Закарпатська

Андрій – формування списків за особистими зверненнями ВПО
Олена – ЦНАП

Особ. 0502175178

Корпор. 0958207124

6

Запорізька

Ольга – формування списків з гугл форми та особисті звернення
Олена – ЦНАП

Корпор. 0958207124

7

Івано-Франківська

Лариса– формування списків за особистими зверненнями ВПО
Олена – ЦНАП

Особ. 0994044405

Корпор. 0958207124

8

Київська

Андрій– формування списків за особистими зверненнями ВПО
Олександра – формування списків за особистими зверненнями ВПО
Олена – ЦНАП

Особ. 0509291705

Особ. 0953241017

Корпор. 0958207124

9

Кіровоградська

Ольга – формування списків з гугл форми та особисті звернення
Олена – ЦНАП

Особ. 0507123196

Корпор. 0958207124

10

Львівська

Ірина – формування списків за особистими зверненнями ВПО
Світлана – формування списків з гугл форми та особисті звернення

Особ. 0955747147

Особ. 0502662248

11

Одеська

Олена – формування списків за особистими зверненнями ВПО
Олена – ЦНАП

Особ. 0501078097

Корпор. 0958207124

12

Полтавська

Світлана – формування списків за особистими зверненнями ВПО
Олена – ЦНАП

Особ. 0660866010

Корпор. 0958207124

13

Рівненська

Любов – формування списків за особистими зверненнями ВПО
Олена – ЦНАП

Корпор.0958209742

Корпор. 0958207124

14

Сумська

Ольга – формування списків з гугл форми та особисті звернення
Олена – ЦНАП

Корпор. 0958207124

15

Тернопільська

Наталія – формування списків з гугл форми та особисті звернення
Олена – ЦНАП

Особ. 0508023489

Корпор. 0958207124

16

Харківська

Ольга – формування списків з гугл форми та особисті звернення
Олена – ЦНАП

Корпор. 0958207124

17

Хмельницька

Світлана – формування списків з гугл форми та особисті звернення
Олена – ЦНАП

Особ. 0506153741

Корпор. 0958207124

18

Черкаська

Микита– формування списків за особистими зверненнями ВПО
Олена – ЦНАП

Особ. 0951996973

Корпор. 0958207124

19

Чернівецька

Наталія – формування списків з гугл форми та особисті звернення
Олена – ЦНАП

Особ. 0508023489

Корпор. 0958207124

20

Чернігівська

Ольга – формування списків з гугл форми та особисті звернення
Олена – ЦНАП

Корпор. 0958207124

 

 

Вівторок, 16 серпня 2022 15:39

Виїхавши з Кремінної, центр надання адміністративних послуг Кремінської міської військової адміністрації продовжив свою роботу у Рівному (вул. Фабрична, 20). Наразі людям надаються адміністративні послуги щодо отримання довідок про реєстрацію місця проживання та складу сім’ї, консультації з питань започаткування та припинення підприємницької діяльності, отримання ІD-карток, закордонних паспортів, водійських посвідчень, довідок про несудимість тощо. Також Центр надання адміністративних послуг веде облік внутрішньо переміщених осіб з числа мешканців Кремінської громади по всіх областях України, приймає заявки від ВПО на отримання гуманітарної допомоги, узагальнює інформацію про пошкоджене майно мешканців громади, про потреби у тимчасовому житлі (шляхом оброблення відповідних гугл-форм) тощо.

За останній місяць ЦНАПом було видано понад 60 довідок про реєстрацію місця проживання та довідок про склад сім’ї, виявлено потреби з гуманітарної допомоги у понад 3000 ВПО з Кремінської громади; надано понад 2000 консультацій (за телефоном та через письмові звернення).

Для налагодження зворотного зв’язку з суб’єктами звернення впроваджено гарячу лінію ЦНАПу, яка працює щодня з 9:00 до 17:00, окрім суботи та неділі, за телефоном: +380958207124.

ВПО з Луганської області, що тимчасово мешкають у м. Рівне та Рівненській області, можуть звернутися до адміністратора ЦНАПу особисто за адресою: м.Рівне, вул. Фабрична, 20.

Четвер, 04 серпня 2022 11:03
Повідомляємо про запуск проєкту Women For The Future — метою якого, є допомогти українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни, знайти нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.
 • Курс включає 8 безкоштовних інтерактивних онлайн-сесій і призначений для посилення стійкості та впливу на мотивацію для подальшого професійного пошуку та розвитку.
 • Курс розпочнеться 11 серпня і завершиться 29 вересня 2022 року.
 
Для отримання додаткової інформації відвідайте  сторінку Women For The Future
 
В проєкті можуть прийняти участь:
 •  українки, які мають потребу в пошуку нової роботи та посиленні їхніх економічних спроможностей у зв'язку з втратою роботи/джерел доходу через війну лінк
 • компанії, які хочуть допомогти з працевлаштуванням та створювати кар'єрні можливості для жінок та дівчат  -  лінк
 
Проєкт Women For The Future реалізовується за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. 
Четвер, 28 липня 2022 09:01

28 липня 2022 року ми вперше відзначаємо День Української Державності.

Свято встановлене Указом Президента України від 24 серпня 2021 року на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення.
Нас ніхто і ніщо не зламає. Переможемо!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація.

Вівторок, 12 липня 2022 07:01

Люба наша Кремінна!

Сьогодні ти відзначаєш свій День народження!

Наше рідне, найзеленіше, найохайніше та найпривітніше місто! Ти славишся не тільки своєю цілющою природою, мальовничими краєвидами, родючими землями, а й талановитими, працьовитими та щирими людьми. Кремінна, ти – дивовижна, а креміняни – найкращі!

Цей твій День народження не схожий на інший, бо ми не разом. Біль стискає серце, адже сьогодні ми не зібралися на центральній площі міста, не влаштували гучного концерту для кремінян, не закупили солодощів і кульок для дітей, не запустили атракціони, немає пісень, танців і феєрверку на твою честь… Ми були вимушені поїхати, рятувати дітей. Але сьогодні, як ніколи, всі відчуваємо себе частинкою великої родини! Сумуємо за тобою, але знаємо, що повернемося!

Ця ворожа біда скоро потухне і ми ще пройдемося по центральному проспекту, посидимо на березі річки, громада заживе і запрацює повноцінно, ми піднімемо свою маленьку Батьківщину і одягнемо у вишиванку! На кожній вулиці лунатиме сміх, а у кожному домі буде щастя! Обіцяємо.

Дорогі креміняни! Вірте в це, вірте у Збройні Сили України! Не забувайте про свій дім! Зовсім скоро ми скажемо йому «привіт» і належним чином привітаємо зі святом! А поки що гуртуємося і йдемо разом до Перемоги!

Від щирого серця бажаємо всім здоров’я, миру і добра!
З Днем народження, рідне місто!
Зі святом, любі креміняни.

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

 

Вівторок, 05 липня 2022 08:01

 

 

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про здійснення начальниками Кремінської і Рубіжанської міських військових адміністрацій Сєвєродонецького району Луганської області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України "Про правовий режим воєнного стану"

Відповідно до частини другої статті 10 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" Верховна Рада України постановляє:

1. У період дії воєнного стану в Україні та 30 днів після його припинення чи скасування:

1) начальники Кремінської і Рубіжанської міських військових адміністрацій Сєвєродонецького району Луганської області:

крім повноважень, віднесених до їх компетенції Законом України "Про правовий режим воєнного стану", здійснюють повноваження відповідних міських рад, їх виконавчих комітетів, відповідних міських голів;

можуть затвердити тимчасову структуру виконавчих органів відповідної міської ради (для працівників, посади яких не включено до тимчасових штатних розписів, оголошується простій або здійснюється їх переведення на рівнозначну чи нижчу посаду);

2) апарати Кремінської і Рубіжанської міських рад та їх виконавчі комітети, інші виконавчі органи (з урахуванням абзацу третього пункту 1 частини другої статті 10 Закону України "Про правовий режим воєнного стану"), комунальні підприємства, установи та організації Кремінської і Рубіжанської міських територіальних громад підпорядковуються відповідно начальнику Кремінської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області та начальнику Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Р. СТЕФАНЧУК

м. Київ
1 липня 2022 року
N 2333-IX

 

Понеділок, 04 липня 2022 09:17

Шановні працівники Національної поліції!

Щиро вітаємо Вас з молодим професійним святом - Днем Національної поліції України!

З першого дня війни ви забезпечуєте безпеку та порядок у наших містах, допомагаєте в евакуації людей з небезпечних регіонів, розслідуєте злочини, скоєні окупантами, виявляєте їхніх посібників. Ви - спражні Герої, патріоти, готові захищати країну від агресора.

Щиро дякуємо всім працівникам поліції за гідну роботу! Пишаємося Національною поліцією України! Хай береже вас Бог. Разом до Перемоги!

З повагою, Кремінська міська військова адмінстрація

Субота, 02 липня 2022 08:01

Вчора, 1-го липня, випускникам закладів освіти Кремінської громади були вручені документи про закінчення навчання.

Урочистості відбулися у місті Дніпро, на затишній літній терасі, що на правому березі головної річки України. У заході взяли участь випускники 9-х та 11-х класів, які мешкають у Дніпропетровській області та регіонах, що знаходяться поряд.

Привітати дітей прийшли їхні батьки, рідні, вчителі та почесні гості - заступниця голови Луганської ОДА Катерина Безгинська, начальник Кремінської міської військової адміністрації Олександр Дунець, заступники начальника військової адміністрації Євген Бондар і Наталя Макогон, головний спеціаліст ВА Ольга Мамчур.

Сумно і прикро, бо війна забрала у наших учнів традиційні випускні вечори, зруйнувала їхні плани, розбила мрії, позбавила звичного життя. Але і в цей надскладний для всіх час кремінські вчителі змогли організувати начальний процес, а діти – отримати документи про освіту.

«Звичайно, хотілося б вручити вам ці свідоцтва на Луганщині, у Кремінній, але тримаймося, все буде добре і ми ще повернемося додому, - сказала у вітальному слові Катерина Безгинська. – Я дякую Кремінській громаді, яка однією з перших перемістилася на підконтрольну Україні територію і швидко та потужно включилася в роботу. Я дякую всім вам, що не зрадили рідну державу. Ви йдете у доросле життя, де на вас чекають нові досягнення і нові вершини, з Україною в серці. Нехай щастить!».

Голова Кремінської військової адміністрації Олександр Дунець, звертаючись до випускників, радив їм займатися виключно улюбленою справою, щоб бути щасливими, і не боятися ризикувати та помилятися, щоб стати успішними.

Заступниця начальника Наталя Макогон підкреслила: «Тимчасово для кожного з нас домівкою стала вся країна. Але де б ви не були, пам’ятайте, що ви - з Луганщини, ви – з Кремінної, та пишайтеся цим!».

Привітали вчителів, випускників та їхніх батьків Павло Вірченко, кандидат географічних наук, вчитель Кремінського ліцею №5, Яна Буцька, вчитель української мови та літератури ліцею № 4, класний керівник 11 класу, а від батьків виступила Олена Жаравіна.

З важливим життєвим етапом поздоровив дітей начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Олександр Кузьменко. А ще він озвучив приємну новину: відповідно до розпорядження начальника Кремінської міської військової адміністрації, випускникам було вирішено надати матеріальну допомогу за успіхи у навчанні та високі досягнення. Це сума від 3000 до 5000 гривень. Тож нашим найкращим випускникам вручили також і грошові сертифікати. Дуже важлива підтримка, особливо зараз!

… Позаду довгий шлях до знань, але попереду захоплива дорога до світлого майбутнього та здійснення мрій! Попри війну і всі труднощі не забувайте залишатися людьми, а ми ще повернемося додому і все відновимо! В добру путь, випускники!

У кінці урочистостей начальник Кремінської міської військової адміністрації Олександр Дунець сказав, що не встиг, на жаль, близько познайомитися з мешканцями громади у Кремінній. Але міська влада прагне допомогти кожному. Отже, якщо у вас є проблеми, питання або побажання – не мовчіть, звертайтеся, запитуйте, інформуйте. Це можна зробити, наприклад, через нашу сторінку у Фейсбуці.

Вівторок, 28 червня 2022 08:01

Дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Ми відзначаємо 26-у річницю найважливішого документу, в якому прописані усі засади життєдіяльності нашої держави.

26 років тому ми підтвердили обраний шлях розвитку: побудову демократичної правової країни, де головне – людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, права та свободи.

Ми роками будували безхмарне демократичне майбутнє нашої держави. А зараз в українців все це намагаються відібрати – цинічно і жорстоко, застосовуючи зброю. Тому сьогодні всім нам доводиться захищатися, обороняти нашу територіальну цілісність та відстоювати право бути незалежною самостійною країною.

Упевнені, що ми повернемо все, що належить нам, повернемо наші землі, які є невід’ємною частиною української історії, і зовсім скоро Конституція України набуде своєї сили на всіх тимчасово окупованих територіях!

Зі святом! Поважайте Основний Закон України і будьте здорові! Миру та злагоди нашій країні! Разом до Перемоги!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Четвер, 23 червня 2022 10:03

Шановні державні службовці Кремінської громади!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Державна служба відіграє велику роль у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної та правової держави. А державний службовець несе подвійну відповідальність за всі ці процеси. Це важка праця і високе призначення – вірно служити своїй державі та своєму народові.

Ми особливо пишаємося вашою роботою сьогодні, в умовах відкритої війни росії проти України. Ви чините опір агресору, з подвійною силою працюючи заради забезпечення конституційних прав і свобод громадян, розвитку та миру в нашій країні. З вами наша держава буде іще міцнішою!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим, бажаємо вам міцного здоров’я і поваги від людей! Хай віра у Перемогу допомагає вам у виконанні професійного обов’язку!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Середа, 22 червня 2022 08:09

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У цей день почалася Друга світова війна – найкривавіший глобальний конфлікт, який трагічною сторінкою увійшов у життя українського народу. Німецько-радянська війна завдала країні страшних та непоправних втрат, торкнувшись долі кожного українця, забравши мільйони життів.

Щороку у Кремінній, з нагоди пам’ятної дати, відбувалися тематичні заходи: мітинги з покладанням квітів до Вічного вогню, зустрічі з ветеранами війни у бібліотеці та музеї, виховні уроки у навчальних закладах громади. Ми ніколи не забували і не забудемо про велич подвигу і жертовність наших співвітчизників.

З того трагічного дня минув 81 рік. Сьогодні триває злочинна війна росії проти України. На жаль, ми знову втрачаємо своїх синів та дочок, які з честю захищають незалежність і суверенітет нашої держави. Російські війська руйнують наші міста і села, від рук агресора гинуть наші воїни, мирні люди, діти. Але ми вже давно навчилися любити і цінувати мир, тому будемо захищати свою землю!

Тож сьогодні схилимо голови у хвилині мовчання мільйонам жертв війни різних часів. Пам’ятаємо тих, хто боровся і бореться за незалежність нашої держави!

Щиро дякуємо мужнім оборонцям рідної землі. Стійкості всім нам і якнайшвидшої Перемоги!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Неділя, 19 червня 2022 07:31

Шановні медичні працівники Кремінської громади!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Лікарі, медсестри та медбрати, фельдшери, лаборанти, санітари – усі ви своєю щоденною працею завжди підтримували та підтримуєте охорону здоров’я Кремінщини на належному рівні. Робите це вміло та професійно, незважаючи на ситуації і складнощі, які навалюються на вас, на всі зміни й реформи, кризу та пандемію, яку ви долали останні два роки. А сьогодні ви піклуєтеся про здоров’я наших мешканців попри жорстоку війну та особисті проблеми. Бо ви так звикли - звикли рятувати інших, часто ризикуючи та жертвуючи собою.

Ви наші Янголи-охоронці та справжні Герої. Доземно вклоняємося вашому благородству, чуйності та самовідданості. Дякуємо, що допомагаєте мешканцям нашої громади і піклуєтеся про них навіть сьогодні! Ми всі обов’язково повернемося додому і будемо разом лікувати, будувати, навчати.

Нехай у вашому житті будуть тільки приємні новини, а діагнози будуть легкими! Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, любові та підтримки близьких, затишку у сім’ях та мирного неба!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація.

П'ятниця, 17 червня 2022 18:53

Кремінська міська військова адміністрація постійно проводить моніторинг грантових конкурсів та звертається до благодійних організацій з проханням надати гуманітарну допомогу мешканцям Кремінської громади, які тимчасово перемістилися в населені пункти різних областей України. Так, наприклад, минулого тижня ми направили запити на два благодійні фонди по 14 областях.

Надання гуманітарної допомоги в містах і селах різних регіонів нашої держави здійснюється через координаторів Кремінщини, призначених відповідним розпорядженням начальника військової адміністрації. Їх першочерговим завданням є координація переселенців по закріплених областях, зокрема, виявлення таких осіб, визначення їхніх потреб, забезпечення гуманітарною допомогою та вирішення інших проблемних питань, пов’язаних з життям не вдома.

На сьогодні вже надано 53 продовольчих пакети по Черкаській області (координатор Микита Горбатенко), наразі триває закупівля товару для видачі допомоги по населених пунктах Рівненської області (м.Березне, м. Сарни та смт. Клевань – всього 98 осіб). В подальшому очікуємо допомогу по інших областях.

Також за координаційної підтримки військової адміністрації громадською організацією «Освітня лабораторія сприяння протидії біозагрозам» подано заявку-проект на участь у грантовому конкурсі «Підтримка сталості та розвитку організацій у часи війни» Zagoriy Foundation в напрямку надання гуманітарної допомоги вимушено переміщеним кремінянам, що тимчасово мешкають в населених пунктах Рівненської та Волинської областей.

Робота триває.