View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ — Кремінська Міська Рада
Четвер, 02 грудня 2021 16:43

10 грудня вводиться в дію Закон № 1489-IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» (надалі – Закон) та починає діяти перший етап обмежень.

Отже, почне діяти заборона безоплатного розповсюдження пластикових пакетів в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Виключення: біорозкладні пластикові пакети та надтонкі пластикові пакети, що призначені для пакування та/або транспортування свіжої риби, м’яса та продуктів із них, сипучих продуктів, льоду та розповсюджуються в об’єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка.

Розповсюдження пластикових пакетів має здійснюватись виключно на платній основі. У зв’язку з чим Кабінетом Міністрів України розроблено проект Постанови, якою встановлюються розміри мінімальних роздрібних цін на пластикові пакети (від 2 грн. до 3 грн.).

За порушення норм цього Закону до суб’єктів господарювання будуть застосовуватись адміністративно-господарські штрафи.

Державний контроль за дотриманням законодавства у сфері розповсюдження пластикових пакетів в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів.

Загалом Закон спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій.

З повним текстом Закону можна ознайомитись на сайті Верховної Ради України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1489-20#n26).

Відділ економічного аналізу та розвитку Управління економіки Кремінської міської ради

Вівторок, 30 листопада 2021 16:27

30 листопада 2021 року було підписано Угоду про співробітництво між Кремінською міською радою Луганської області в особі міського голови Володимира Струка та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області в особі начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Ріти Холоденко щодо організації надання адміністративних послуг через управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради.

Кремінська міська рада працює для мешканців своєї громади, які очікують зручних, якісних та доступних адміністративних послуг. Сутність роботи полягає в тому, що звернувшись до ЦНАП суб’єкт звернення може отримати у найкоротший строк і за мінімальної кількості відвідувань адміністративну послугу.

Середа, 24 листопада 2021 15:09

Платники податків, які станом на 01.11.2021 мають податковий борг по земельному податку з фізичних осіб та орендній платі з фізичних осіб по Кремінській територіальній громаді:

Середа, 24 листопада 2021 15:07

Перелік фізичних осіб, які станом на 01.11.2021 мають податковий борг з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Кремінській територіальній громаді:

Неділя, 21 листопада 2021 08:15

Шановні аграрії!
Дорогі трудівники сільського господарства Кремінської територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Днем працівників сільського господарства і сердечно дякую за вашу нелегку працю на землі, за вміле господарювання. Це особливий день, який поєднує усіх, хто любить рідну землю, зі сходом сонця працює на ній без вихідних та відпусток.

Своїм дбайливим господарським ставленням до землі, відповідальністю, високою майстерністю ви створюєте гідні умови для розвитку агропромислового комплексу, нелегкою працею забезпечуєте населення сільськогосподарською продукцією. Ви справжній приклад працьовитості та стійкості, вірності та відданості своїй справі.

Хай і надалі колосяться гарними врожаями ниви, втілюються в життя плани та задуми на радість рідним, на благо наших сіл та селищ.
Хай обходять стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Добрих Вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

З повагою, Кремінський міський голова Володимир Струк

Вівторок, 16 листопада 2021 13:37

Увага! Оголошується конкурс – «Новорічна Кремінщина»!

Вже зовсім скоро Новорічні та Різдвяні свята, а з ними веселощі та гарний настрій. Створюють його нам, зокрема, і гарно вбрані вогниками та прикрасами вітрини магазинів, кафе та інших закладів з обслуговування. Цього року пропонуємо підприємцям взяти участь у конкурсі «Новорічна Кремінщина», який оголошує Кремінська міська рада на виконання рішення виконкому від 09 листопада 2021 року №900 «Про оголошення огляду-конкурсу «Новорічна Кремінщина».

Огляд-конкурс «Новорічна Кремінщина» проводиться у рамках новорічно-різдвяних свят з метою підвищення естетичного рівня оформлення вулиць міста, сіл та селищ Кремінської територіальної громади, а також фасадів та прилеглих територій будівель, підприємств, установ, організацій, у тому числі приватного сектору.

Огляд-конкурс проводиться у номінаціях:

 • краще новорічне оформлення фасаду та прилеглої території підприємства, установи, організації, закладу (у тому числі в сфері торгівлі та надання послуг);
 • краще новорічне оформлення багатоквартирних будинків (ОСББ) та будинків приватного сектору;
 • виготовлення кращої новорічної іграшки для прикрашання вуличних ялинок;
 • кращий новорічний виріб для оформлення фотозони на проспекті Дружби.

Триватиме Огляд-конкурс з 10 по 30 грудня 2021 року.

Охочі взяти участь у конкурсі подають заяви до міської ради з обов’язковим додаванням фотографій відповідного об’єкту в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши при цьому в темі листа "На огляд-конкурс «Новорічна Кремінщина»". У заявці вказати номінацію, назву організації та установи, фактичну адресу, ПІБ та контакти заявника (номер телефону).

Відбір учасників та переможців огляду-конкурсу визначатиме комісія з підведення підсумків огляду-конкурсу.

Огляд та оцінка здійснюється конкурсною комісією за такими показниками:

 • загальне святкове тематичне оформлення та дизайн об'єкта;
 • використання сучасних оздоблювальних матеріалів, світлових елементів, штучних (індивідуальних) виробів;
 • використання новорічно-різдвяної символіки;
 • санітарно-технічний стан об'єкта та прилеглої території.

Максимальна оцінка 5 балів по кожному показнику.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться в приміщенні міської ради. Інформація про проведення конкурсу та його переможців висвітлюватиметься у друкованих виданнях, на офіційному сайті Кремінської міської ради, на сторінці Кремінської міської ради у соціальній мережі «Facebook».

Долучайтесь! Хай новорічні свята стануть дійсно чарівними для всіх!

П'ятниця, 12 листопада 2021 13:47

Рубіжанським управлінням
Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області
розпочинається кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

З метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних заразних хвороб тварин на 2021 рік ухвалено розпочати проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Починаючи з 16.11.2021 року на територіях мисливських угідь ДП «Кремінське ЛМГ» та землях резервного фонду розпочнеться проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу робочими групами в складі спеціалістів ветеринарної медицини, представників ДП «Кремінське ЛМГ», за участю мисливців.

Стратегією проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин є обробка мисливських угідь шляхом розкладання принад з вакциною та здійсненням контролю за ефективністю імунізації тварин.

Приманка безпечна, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Всередині приманки знаходиться капсула із вакциною проти сказу. Прохання до жителів: при виявленні приманки не брати їх руками і не переносити їх з місця на місце, тим більше додому. Особливо застерегти дітей, при знайденні приманок з вакциною не гратись з нею, а тим більше не пробувати, не розламувати.

Держпродспоживслужба наголошує, що ліквідація сказу навіть на значних територіях нашої держави – цілком реальна справа за умови проведення комплексних заходів та наполегливої праці фахівців ветеринарної медицини, лісового та мисливського господарств, місцевого самоврядування, житлово-комунальних служб та громадських організацій.

 

Заступник начальника
Рубіжанського управління
Головного управління Держпродспоживслужби
в Луганській області                                                            Геннадій ГАЙДАШ

Вівторок, 09 листопада 2021 10:05

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Кремінська земля завжди була щедрою на таланти. І сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Ви формуєте духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич Луганського краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте Східну Україну!

Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. А головне – робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Нехай це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

Дякуємо, шановні наші працівники культури та майстри народного мистецтва, за натхненну працю та вагомий внесок у розвиток культури Кремінщини!

Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, великих творчих успіхів та мистецьких злетів. Нехай втіляться в життя всі ваші життєві плани, ідеї і мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

З повагою, Кремінський міський голова Володимир Струк

Понеділок, 08 листопада 2021 16:41

Організатор громадського обговорення – Кремінська міська рада

На замовлення Кремінської міської ради було розроблено проект «Капітальний ремонт об'єктів благоустрою на території скверу Першої Шахти за адресою: провулок Медовий, місто Кремінна, Луганської області».

Ескізним проектом передбачено:

- створення парку культури та відпочинку загального користування, стилізованого під «український дворик» з метою популяризації і створення сприятливих умов для ведення здорового способу життя та активного відпочинку жителів міста, створення комфортної рекреаційної зони в громаді, поліпшення умов проведення дозвілля, патріотичне виховання молоді, розвитку краєзнавчої та туристично-екологічної привабливості;

- облаштування двох вхідних груп у формі арок до головної алеї парку, вхідної групи до алеї в районі дитячого майданчика;

- встановлення огорожі із готових секцій стилізованих під «тин» по периметру парку, висотою до 1 м;

- облаштування дитячого майданчика зі встановленням ігрових споруд (містечок, гойдалок, горок тощо), заміна існуючих та встановлення нових, з розрахунком на 20 дітей при одночасному відвідуванні цього майданчика;

- облаштування спортивного майданчика з тренажерами, огородженого по периметру та з входом з боку алеї;

- облаштування спортивного майданчика «Роллердром - скейтпарк» з встановленням скейтелементів (гребні, рампи, полурампи, піраміди тощо) для фрістайлу, з входом з боку центральної алеї;

- встановлення на території парку МАФ (скульптур, композицій тощо) з дерев'яних елементів художнього та естетичного призначення;

- благоустрій території навколо двох пам’ятників, розташованих біля головної алеї парку;

- розробка дизайну та пропозиції архітектурних рішень для реконструкції та оформлення існуючого літнього кафе на теріторії парку;

- оновлення існуючого покриття центральних алей, майданчиків, пішохідних доріжок на території парку та використання його в якості основи з наступним покриттям фігурними тротуарними плитками типу ФЕМ;

- облаштування нових пішохідних доріжок та майданчиків для відпочинку на території парку з покриттям із фігурних тротуарних плит типу ФЕМ;

- встановлення на території парку МАФ (лав, урн), заміна існуючих та встановлення нових;

- зовнішнє освітлення території парку з встановленням паркових світильників;

- облаштування нової пішохідної доріжки вздовж огорожі парку.

 

За більш детальною інформацією звертатись за адресою: м.Кремінна, пр.Дружби 13, каб.25, відділ будівництва.

Пропозиції та зауваження приймаються з дня оприлюднення інформаційного повідомлення до 8 грудня 2021 року на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або у письмовому вигляді за адресою: м.Кремінна, пр.Дружби 13, каб.17.
Громадські слухання відбудуться в залі засідань Кремінської міської ради 15.12.2021 року о 10:00.

Понеділок, 08 листопада 2021 12:17

До Всесвітнього дня містобудування, який відзначається 8 листопада, відділ з питань будівництва Кремінської міської ради звітував про те, що зроблено та поділився планами на 2022- 2023 роки.

Відповідно до Стратегії розвитку Кремінської територіальної громади, основними пріоритетами в громаді є створення комфортного життєвого простору, підвищення доступності і якості соціальних і комунальних послуг для населення та сприяння розвитку туристичної галузі.

В рамках Стратегії сьогодні завершено капітальний ремонт Червонопопівського фельдшерського пункту, завершуються капітальні ремонти приміщення опорного пункту поліцейських офіцерів громади, приміщення «Кремінської міської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №3».

Проведено ремонт харчоблоків у Кремінських школах №1 та №4 з придбанням сучасного обладнання, у школах №3 і 4 відремонтовані їдальні.

У дитячому садку «Малятко» виконується капітальний ремонт. В дитячому садочку «Калинонька» відремонтовано туалети. Тривають ремонтні роботи у дитсадку «Катруся», де за ініціативою міського голови Володимира Струка та депутатського корпусу будуть встановлені сонячні батареї.

Реалізується проект Green Хаб «Твоя територія», у рамках якого капітально ремонтується приміщення публічної бібліотеки та буде залучено кошти для придбання обладнання.

Проведено будівництво критої стоянки для автомобілів та комори для зберігання інвентарю по двом амбулаторіям.

Розпочато капітальний ремонт основи пам’ятнику на площі Красна з оновленням знаку «Я люблю Кремінну».

Для безпеки руху за 2021 рік проведено роботи з будівництва світлофорних об’єктів.

Великий обсяг робіт виконано з ямкового ремонту доріг по вулицях: Лиманській, Слобожанській, Центральній, Горького, Кооперативній, Банковій, Полнова, Шевченка. Розробляється проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт автодоріг по вулицях Полнова та Хвойна (з урахуванням вимог інклюзивності). Це буде великий і дороговартісний проект з універсальним дизайном: освітлення, тротуари, велодоріжки. Встановлено два дитячих майданчика. Днями громада отримала три спортивні майданчики, які будуть встановлені на території Кремінських шкіл № 4, 5 та в селі Червонопопівка.

Розроблено проекти з капітального ремонту адміністративної будівлі за адресою: пров. Бульварний, 4, капітального ремонту скверу Шахти №1 в українському стилі (з роледромом, дитячим майданчиком).

Для сприяння розвитку туристичної галузі в громаді, завершується розробка кошторисної документації на об’єкти санаторію «Озерний», з урахуванням новітніх технологій, інклюзивності та енергозбереження.

Постійно проводяться капітальні ремонти водопровідних та каналізаційних мереж громади.

У найближчих планах реконструкція проспекту Дружби та площі Красна (капітальний ремонт фонтану, будівництво туалету, благоустрій). Капітальний ремонт пам`ятних знаків та архітектурних споруд (пам`ятник загиблим воїнам (санаторій Озерний), Братська могила загиблим воїнам (Дубовий гай №2)).

Основними завданнями галузі житлово – комунального господарства є підвищення якості комунальних послуг, а саме будівництво блочно-модульних каналізаційних споруд з використанням новітніх технологій, капітальний ремонт водопровідних мереж, капітальний ремонт мереж вуличного освітлення.

Планується реконструкція бази відпочинку «Лісова поляна» та табору «Мрія».

В галузі екології заплановано рекультивація полігону ТПВ.

Незабаром у Кремінній з’явиться соціальне таксі та спеціально обладнаний автобус, призначений для безкоштовного перевезення пенсіонерів та людей з обмеженими можливостями.

Ми не стоїмо, а йдемо в ногу з часом, з бажанням зробити все, щоб наша громада стала найкращою.

Неділя, 07 листопада 2021 09:03

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Своєю сумлінною працею ви допомагаєте людям, які залишилися наодинці зі своїми проблемами та потребують вашої підтримки. Кожного дня ви даруєте їм увагу та турботу, готові розділити радість та смуток, завжди прийти на допомогу.

У вашій професії немає місця байдужості. Присвятивши себе важливій справі, кожен з вас робить великий внесок у розвиток соціальної сфери Кремінської територіальної громади.

Дякую за чуйне та дбайливе ставлення до своїх підопічних, за доброту, та терпіння у подоланні труднощів, за допомогу людям, які опинились у непростій життєвій ситуації та за вміння дарувати їм радість кожного дня. Бажаю вам здоров’я, щастя, благополуччя та миру. Нехай удача завжди супроводжує вас у всіх справах та починаннях!

З повагою, Кремінський міський голова Володимир Струк

П'ятниця, 05 листопада 2021 14:45

Міський голова Володимир Струк відвідав Кремінський ліцей №4, де оглянув харчоблок після капітального ремонту.

Директор школи Леонід Новицький запросив гостей до просторої зали їдальні, в якій і столи, і красиво оздоблені стіни, і широкі світлі вікна відразу огорнули відвідувачів теплом і затишком.

- Це улюблене місце школярів, причому, так було завжди. Їдальня приваблює дітей, бо тут пахне пирогами і домом. То ж ми все зробили, щоб вона була затишною, красивою, просторою, щоб тут панувала аура добра і любові.

Цей харчоблок не йде ні в яке порівняння з тим, який був раніше. То ж сьогодні діти отримують харчування згідно всіх вимог сучасності. А харчується в нас близько 300 осіб, передусім - діти пільгових категорій і молодших класів.

Начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Олексій Удовенко розповів:

- Сьогодні покладено початок модернізації харчоблоків у шести навчальних закладах громади. У двох – в ліцеї №4 і №1 – уже виконані роботи. З такими темпами, сподіваюся, ми швидко впораємося з завданнями, які перед нами ставляться. У ході ремонтних робіт, працівники санітарної служби нам радили, рекомендували. І всі норми нами дотримані. То ж харчування дітей організовано, згідно вимог сучасності.

І справді, всі кімнати, підсобні приміщення добротно відремонтовані і обладнані. Є окремі комори для зберігання круп, овочів, простора кімната для миття посуду. Безпосередньо на кухні, де готується їжа, все обладнання з нержавіючої сталі. Варочні печі, духові шафи, великі холодильники (окремо для м’яса і риби), сучасна, потужна витяжка, яка не дає розповсюджуватися запахам по школі, необхідна дрібна побутова техніка – мікрохвильовка, млинниця тощо.

Завідуюча їдальнею Ірина Миколаївна Новицька з гордістю відзначає:

- Коли до нас приходять молоді кухарі на практику, вони не можуть стримати свого захоплення: «Тут просто як в кіно, як на картинках глянцевих журналів!». Та ця картинка не була б такою яскравою без золотих рук і майстерності кухарів. Вони в нас чудові, мають великий досвід роботи у серйозних закладах харчування. А в такому сучасному харчоблоці будуть працювати ще з більшим задоволенням і радуватимуть дітей своїми кулінарними витворами.

Міський голова схвально оцінив модернізацію харчоблоку.

- Я радий, що все вийшло! Що кошти з міського бюджету(а це майже 1,5 мільйони гривень) витрачені на таку важливу справу – безпечне харчування наших дітей; що якісно нові умови створено для тих, хто забезпечує це харчування – для кухарів. Початок покладено. Тепер, разом з депутатським корпусом, працюємо над тим, аби у всіх освітніх закладах громади були облаштовані такі харчоблоки. Це наше найголовніше завдання. Бо діти – майбутнє нашої громади, яким належить її розбудовувати. Як ми до них ставимося сьогодні, так вони будуть жити завтра, - сказав Володимир Струк.

П'ятниця, 05 листопада 2021 14:41

Сьогодні, напередодні професійного свята - Дня працівника соціальної сфери України, Кремінський міський голова Володимир Струк відвідав усі заклади Кремінської громади, які опікуються соціальною сферою, щоб подякувати особисто усім працівникам, що працюють з людьми, яким потрібна допомога.

Володимир Олексійович впевнений, що це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Голова громади відзначив грамотами та подяками Кремінської міської ради за активну життєву позицію, сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, самовідданість в роботі та з нагоди професійного свята працівників, яких ми теж щиро вітаємо і бажаємо міцного здоров’я, благополуччя та любові до рідного краю!

Від комунальної установи «Центр соціально-психологічної допомоги «РОЗІРВИ КОЛО» були нагороджені:

Логвиненко Тамара Григоріївна –директор;
Головченко Ніна Олексіївна – фахівець.

Від комунальної установи «Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю «Добро» відзначені:

Абакуменко Євгенія Анатоліївна, соціальний працівник;
Абрамов Артем Володимирович, директор;
Возняк Наталія Сергіївна головний, бухгалтер;
Давиденко Світлана Іванівна, секретар.

Від Кремінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області нагороджені:

Гаврющенко Людмила Вікторівна, головний спеціаліст сектору по роботі зі страхувальниками;
Пахомова Ірина Володимирівна, начальник відділення.

У комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» були нагороджені:

Безкоровайна Тетяна Василівна, фахівець із соціальної роботи відділення соціальної допомоги вдома;
Кіяшко Світлана Анатоліївна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома;
Котова Тетяна Олександрівна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома;
Очеретна Світлана Григорівна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома;
Птушко Лариса Борисівна, фахівець із соціальної роботи відділення соціальної роботи;
Пустовар Світлана Володимирівна, соціальний працівник;
Скрипник Олена Миколаївна, фахівець із соціальної роботи відділення соціальної роботи;
Ямпольська Олена Анатоліївна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома.

Окрема подяка від Володимира Струка голові Кремінського товариства Червоного Хреста України Бєлєнковій Антоніні Миколаївні, за багаторічне піклування про жителів громади!

П'ятниця, 05 листопада 2021 13:05

КУ «Центр надання соціальних послуг» Кремінської міської ради отримав гуманітарну допомогу від Міжнародної організації з міграції у вигляді засобів особистої гігієни для догляду за лежачими та важкохворими, що є підопічними відділень догляду вдома та натуральної допомоги, які найбільше потребують уваги і турботи.

Для отримання допомоги потрібно звернутися до КУ «ЦНСП» або за телефоном 2-16-00, 2-16-01.

Четвер, 04 листопада 2021 17:15

Сьогодні у жителів Червонопопівки відбулося урочисте відкриття фельдшерського пункту після капітального ремонту. На свято зібралися селяни, разом зі старостою Віктором Ляленком. Приїхали і почесні гості: міський голова Володимир Струк, заступник голови Сєвєродонецької райдержадміністрації Катерина Колесникова, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради» Володимир Андрійчук, начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Олексій Удовенко.

Міському голові було доручено почесну місію – перерізати червону стрічку, щоб урочисто зайти до оновленого закладу. Він же, за традицією, розбив і тарілку, на якій лежали ножиці: на щастя, на удачу. І після цього всі присутні завітали до медпункту та з цікавістю оглянули кабінети. Здивуванню не було меж! Це не якісь там підфарбовані вікна, підлога і поклеєні шпалери. Тут все нове і за останнім словом дизайну: дзеркальна підлога, сяючі білим кахлем стіни, широкі світлі вікна, сучасна система опалення. А яка санітарна зона!

Тому один за одним селяни висловлювали свою вдячність.

Микола Максимович Іващенко: «Спасибі голові, депутатам. Оце ми бачимо, що про людей потурбувалися!»

Лариса Миколаївна Беришвилі: «Дуже красивий і затишний медичний пункт. Я часто звертаюся за допомогою, бо і з серцем проблеми, і з тиском. До Кремінної не наїздишся, а цей пункт для нас, літніх людей, – дуже важливий. Те, що у нас було раніше, і те, що отримали зараз – це небо і земля, немає ніякого порівняння! Нам дуже приємно і дякуємо за таку турботу владі громади».

Ганна Дарічева: «Красиво, затишно, по-сучасному. Для села це просто небачена розкіш. Бабусі, які все життя тяжко відпрацювали в колгоспі і не знають, що це таке ввімкнути кран з водою у хаті чи скористатися зручностями, приходять, дивляться і здивовано вимовляють: «Господи, та кому ж дякувати за цю красу?» Тепер ось мають можливість персонально подякувати Володимиру Олексійовичу Струку, депутатському корпусу, старості села».

До нас підійшла ціла група селян на прізвище Зьома (це найпоширеніше в селі прізвище) - Любов Єгорівна, Надія Петрівна, Володимир Іванович:
- Ми дуже раді, ремонт чудовий! Така краса нам і не снилася! Хоч багато років чекали, зверталися до кожного голови сільради, до районної влади і просили відремонтувати медпункт. Але нам тільки обіцяли. А новий голова не обіцяв, а взяв і зробив.

Катерина Колесникова, заступник голови Сєвєродонецької райдержадміністрації, ніби підтверджуючи слова селян, сказала: «Цей ФАП – яскравий приклад того, що ваш голова живе і працює для людей. З ним у вас все буде, село житиме і процвітатиме!».

Володимир Андрійчук, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради», зазначив:
- Цей пункт – підрозділ нашого Центру первинної медико-санітарної допомоги. Вас обслуговує досвідчений фельдшер Людмила Левадна. А щонеділі прийматиме сільських пацієнтів і сімейний лікар. Тепер – у зручних і комфортних умовах. Ми про них давно мріяли. І після створення Кремінської громади, до якої увійшло і ваше село, наш голова Володимир Олексійович Струк першим ділом взявся за ремонт цього ФАПу. На сесії міської ради, за підтримки депутатів, були виділені кошти і в короткий строк зроблено капітальний ремонт приміщення. Вже завезли частину меблів, найближчим часом завеземо необхідне обладнання і ви будете отримувати ще більш кваліфіковану медичну допомогу.
- Ми робимо одну спільну справу – поліпшення добробуту нашої громади і її жителів, - звернувся до селян міський голова. - Ось реконструювали фельдшерський пункт. А далі в наших планах - і ремонт клубу, і освітлення вулиць, і придбання соціального автобусу, який перевозитиме жителів громади безкоштовно, за рахунок міського бюджету. І багато інших задумів маємо, які обов’язково втілимо в життя.

Здоров’я вам, благополуччя, життєвої енергії, тепла і затишку в родинах! Хай хвороби обходять вас стороною, а небо над вами хай буде завжди світлим і мирним!

Приємно було бачити селян у доброму настрої, з відкритими серцями, з радісними обличчями. Сьогодні це така рідкість! Реалії життя відучили людей насолоджуватися життям, щиро радіти маленьким дивам. «А так не повинно бути!» -заявляє міський голова і всіма своїми діями, стараннями, вмінням і розумом мало-помалу, крок за кроком створює грунт для того, щоб у людей був привід радуватися кожному дню.

П'ятниця, 29 жовтня 2021 13:17

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року 1236 № «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та згідно протоколу від 27 жовтня 2021 року № 41 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановлено правила червоної зони на території громади, які почнуть діяти з суботи – 30 жовтня 2021 року. Червона зона передбачає низку обмежень. Зокрема, з 00 годин 00 хвилин 30 жовтня 2021 року забороняється робота закладів громадського харчування, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових закладів тощо. Однак, обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів чи заходів в повній мірі вакциновані проти коронавірусу та мають відповідні підтверджуючи документи.

Детальніше про встановленні обмеження можна дізнатися за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1236-2020-%D0%BF#Text

Четвер, 28 жовтня 2021 12:27

28 жовтня відзначається День визволення України від нацистських загарбників. З того переможного дня минуло 77 років, але біль людських втрат не вщухає і донині.

Сьогодні працівники Кремінської міської ради вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за нашу Батьківщину та поклали квіти до Меморіалу Слави.

Кремінський міський голова Володимир Струк та депутатський корпус міської ради висловлюють глибоку вдячність трудівникам тилу, всім, хто відстояв свободу рідної землі, захистив життя майбутніх поколінь і повернув мир на нашу землю. Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

Вівторок, 26 жовтня 2021 16:57

Шановні громадяни!

Управління Державної міграційної служби України в Луганській області інформує від 26.10.2021 № 4401.12-13290/44.1-21 «Про відновлення роботи Кремінського відділу УДМС у Луганській області», у зв’язку із одужанням інфікованих працівників та закінчення терміну проходження самоізоляції працівниками Кремінського відділу УДМС у Луганській області керівництвом УДМС у Луганській області прийнято рішення про відновлення роботи Кремінського відділу УДМС у Луганській області з 26.10.2021.

Управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради відновлює прийняття документів щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Понеділок, 25 жовтня 2021 08:45

Шановні креміняни!

25 жовтня ми відзначаємо першу річницю створення Кремінської територіальної громади. З цієї нагоди від виконавчого комітету Кремінської міської ради, від її депутатського корпусу та від себе особисто вітаю всіх зі святом!

Минув рік нашої практичної роботи у громаді. Нам вже є про що сказати. Ми впевнено розбудовуємо місцеве самоврядування сьогодні, дбаючи про людей у кожному населеному пункті нашої громади і закладаємо каміння, міцний фундамент для подальшого будівництва. Як і обіцяли, ми придбали для громади санаторій «Озерний», знизили тарифи на воду на 50%. За цей рік нашими комунальниками змонтовано 4827 метрів ліній зовнішнього освітлення, встановлено 294 нових ліхтарі. На жвавих перехрестях встановлено три світлофори, ще один монтується. На базі Кремінської публічної бібліотеці робиться молодіжний Хаб, розпочато будівництво дому для переселенців, який було придбано в громаду минулого року. В листопаді в громаду прийде «інклюзивний» автобус, щоб перевозити в громаді людей з особливими потребами. Днями в громаду вже прийшли три спортивні майданчики за програмою Президента України «Здорова Україна», та будуть встановлені на території Кремінських ліцеїв № 4, 5 та в селищі Червонопопівка. Ще багато чого нами зроблено чи знаходиться в роботі.

Сьогодні ми презентували Мінрегіону, ПРООН та Європейському Інвестиційному Банку шість програм розвитку громади, серед яких - розширення Центру надання адміністративних послуг через капітальний ремонт приміщення колишнього дитсадка «Івушка»; відбудова трьох будівель на території колишнього санаторію «Озерний» і благоустрій його території; реконструкція старих артезіанських свердловин, монтування труб до Рубіжанського водозабору та реконструкція розвідних мереж по нашому місту; будівництво очисних споруд у місті Кремінна. Нас підтримали, в тому числі і співфінансуванням наших проектів!

День громади – це свято, яке знаменує новий етап розвитку і час для аналізу попередніх досягнень. Вірю, що попереду в громади щасливе майбутнє. Низький уклін і велика шана усім мешканцям громади за самовіддану працю, за любов до рідного краю, за внесок у розвиток та добробут громади.

Бажаю всім міцної волі, сили та духу для подальшої розбудови нашої спільної громади! Бажаю кожній родині перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та безмежної любові до свого краю. І впевненості! Нехай добробут буде в кожній родині і запашний хліб на столі! Нехай народжуються у нашій громаді нові покоління і нові імена. Нехай віра та любов допомагають долати всі труднощі, а Господь береже кожного з нас!

З повагою, Кремінський міський голова Володимир Струк

 

Середа, 20 жовтня 2021 13:47

Діти мають право рости та виховуватись у належних умовах. Тому за дорученням міського голови Володимира Струка соціальні працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Кремінської міської ради спільно з поліцейським офіцером громади розпочали цикл рейдів у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Сьогодні, 20 жовтня, було відвідано 7 таких сімей. Вивчались умови проживання, проблеми та їх потреби. З батьками проведено соціально-профілактичну роботу.

Такі рейди тепер стали щотижневими.

Середа, 20 жовтня 2021 08:21

Кремінська громада представляє свій туристичний магніт у Львові на 21-й міжнародній виставці Lviv TourExpo 2021 (ТурЕКСПО 2021) в рамках міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності!

Заступник Кремінського міського голови Наталя Макогон знайомить з нашою громадою учасників та гостей форуму у складі делегації Управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської облдержадміністрації.

 

Пишаємось, що нашу громаду вже видно і на Заході України!

Понеділок, 18 жовтня 2021 08:07

Шановні громадяни!

Відділ адміністративних послуг управління ЦНАП переїхав у приміщення за адресою:

м. Кремінна, вул. Банкова, 3, правий вхід, 1-й поверх (поряд з Ощадбанком).

ЦНАП надає адміністративні послуги:

 • реєстрація/зняття місця проживання/перебування особи;
 • довідки з місця реєстрації;
 • видача довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;
 • оформлення житлової субсидії, пільг, допомог.
Середа, 06 жовтня 2021 16:33

Сьогодні Кремінський міський голова Володимир Струк разом зі своєю командою приймали поважних гостей, представників Мінрегіону, ПРООН та ЄІБ. Приводом для цієї представницької зустрічі стали ряд проектів, які подала Кремінська громада до Європейського інвестиційного банку з метою їх підтримки і кредитування.

Володимир Олексійович презентував шість програм розвитку громади, серед яких розширення Центру надання адміністративних послуг через капітальний ремонт приміщення колишнього дитсадку «Івушка»; відбудова трьох будівель на території колишнього санаторію «Озерний» і благоустрій його території; реконструкція старих артезіанських свердловин, монтування труб до Рубіжанського водозабору та реконструкція розвідних мереж по нашому місту; будівництво очисних споруд у місті Кремінна.

Міський голова запевнив партнерів, що в реалізації цих проектів міська рада готова брати участь на принципах співфінансування.

Підсумовуючи почуте і побачене у Кремінній, представники Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Рой Дрейкотт та Ігор Кістеньов-Кавказький зазначили:

- Те, що ви пропонуєте - це чудовий приклад комплексного підходу до вирішення соціальних проблем: це і житло, і оздоровлення, і робочі місця, і вода, і екологія. Ви можете стати прикладом того, як маленьке місто виростає у спроможну, перспективну і привабливу територію. Наша команда буде підтримувати і захищати ваші проекти. Звичайно, для цього треба мати ще й власні кошти. Але ми бачимо, що ваш пан мер готовий брати участь у співфінансуванні. Отже, він знає, що таке залучити кошти у громаду і вміє ці кошти заробляти сам. То ж, ми вам допоможемо підготувати проекти і перемога буде за вами!

Неділя, 03 жовтня 2021 07:23

Шановні вчителі та ветерани педагогічної праці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! Кожен з нас пам’ятає свої перші уроки і тих людей, які провели стежкою країни знань.

Ваша праця передбачає велике терпіння, самовідданість, любов до дітей. Для вас це не просто професія, а благородне покликання. Навчити дитину відповідальності, любові до оточуючих, розширити її кругозір, сформувати її, як гідну особистість – непросте завдання.

Завдяки вам підростає нове, активне та творче покоління нашої громади. Успіхи та досягнення в різних сферах діяльності мешканців Кремінщини здебільшого залежить від тих якостей, які ви вклали в своїх колишніх учнів за часів навчання.

Дякую за душевну щедрість, відданість професії. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, допитливих та вдячних учнів! Нехай щастить у всіх починаннях, праця приносить задоволення, а кожен навчальний рік буде роком нових досягнень!

З повагою, Кремінський міський голова Володимир Струк

Четвер, 30 вересня 2021 08:21

Шановні працівники бібліотечних установ Кремінської громади!

Вітаю вас з Всеукраїнським днем бібліотек. У всі часи книги були джерелом знань, вони вчать нас мудрості, мистецтву, духовно збагачують. І сьогодні бібліотеки залишаються чимось набагато більшим, ніж просто сховищами книг. Тут панує особлива атмосфера знань.

У бібліотеках нашої громади працюють справжні прихильники своєї справи, люди, віддані професії, творчі, талановиті фахівці з великим бажанням долучати людей до історичної та культурної спадщини.

Дякую вам за працю, за виконання високої місії – сприяти самоосвіті та розвитку громадян.

Нехай процвітають наші бібліотеки, фонди поповнюються новими книгами, нехай буде ще більше відвідувачів, нових яскравих ідей і цікавих проектів. Бажаю вам щастя, здоров’я, творчого натхнення та сімейного затишку!


З повагою, Кремінський міський голова Володимир Струк

Понеділок, 27 вересня 2021 09:45

Шановні мешканці Кремінської територіальної громади!

Вітаю вас із Всесвітнім днем туризму! Наша громада має всі умови для розвитку туризму. Кремінські ліси відрізняються значним багатством, своєрідністю ландшафтів та природних екосистем, які концентрують в собі величезне біологічне різноманіття. Кінні, піші, велосипедні прогулянки, сплави на байдарках, пізнавальний та спортивний туризм. Поблизу міста Кремінна знаходяться джерела мінеральних вод, які за своїм хімічним складом і вмістом радону є мінеральними та лікувальними.

Однією із сильних сторін Кремінщини є вдале розташування; багата історична, релігійна та архітектурна спадщина; наявність спортивної інфраструктури та рекреаційної бази, а підтримка історико-культурних традицій дозволяє організовувати різноманітні фестивалі, свята та тематичні заходи. Отже можливості громади створюють усі передумови для різноманітного відпочинку.

Я бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, успішного втілення в життя всіх планів та задумів! Запрошую відвідати кремінські ліси, спробувати туристичні маршрути і відчути себе туристом нашої громади!

З повагою, Кремінський міський голова Володимир Струк