Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Зеленая Кременная. Фотографии природы

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Оголошення (233)

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

 1. Планована діяльність

«Реконструкція гідротехнічної споруди дільниці Західної фільтрувальної станції І підйому»

 

Планується  виконання робіт з реконструкції гідротехнічної споруди дільниці Західної фільтрувальної станції І підйому (далі – ЗФС-1). Для нормальної роботи водозабірної споруди дільниці ЗФС-1 передбачається розчистка русла (днопоглиблення) на 4-х ділянках в межах санітарно-захисної зони від мулових відкладень, відновлення та ремонт огорожі санітарно-захисної зони, відновлення бонової огорожі, встановлення акустичного рибозахисного пристрою «Цикада», інші роботи (ремонт та влаштування огорожі, освітлення та ін.). При проведенні даних робіт передбачається використання земснаряду марки НСС 400/20, продуктивність якого складає від 400 до 500 м3/год та напір водяного стовпа – 40м.

 

 1. Суб’єкт господарювання

Департамент житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації, код ЄДРПОУ 03364062

Юридична адреса: 93405, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59; тел.+380508628998.

Місце провадження планованої діяльності: Водозабірна споруда (ковш) знаходиться в межах потужностей існуючого підприємства балансоутримувача – Комунального підприємства «Попаснянський районний водоканал», річка Сіверський Донець, Луганська область, Попаснянський район, Білогорівська селищна рада. Водозабір розташований на правому березі річки Сіверський Донець.

повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи–підприємця, ідентифікаційний код або у разі відсутності ідентифікаційного коду, паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий) фізичної особи–підприємця, місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи-підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону).

 

 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35,
тел./факс +38(044) 206-31-40, +38(044) 206-31-50
, e-mail: OVD@mepr.gov.ua. Контактна особа: Тищенкова Марина Олегівна, директор Департаменту.

(найменування уповноваженого органу, адреса, телефон та контактна особа)

 

 

 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде Дозвіл на виконання будівельних робіт, що видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

 

 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

 

Громадські слухання (перші) відбудуться Дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено; тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

Громадські слухання (другі) відбудуться Не заплановано.

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

 1. Державний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Департамент екологічної оцінки та контролю. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактні телефони: (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, Тищенкова М.О.
(зазначити найменування органу, адресу, номер телефону та контактну особу)

 

 1. Орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Департамент екологічної оцінки та контролю. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактні телефони: (044) 206-31-40, (044) 206-31-50. Тищенкова М.О.
(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

 

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного у абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 

 

 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

 

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 202 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

 

 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (​відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

 

 1. Департамент житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації

Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4к.

Контактна особа: Тоцький О.І., головний спеціаліст – юрисконсульт Департаменту житлово-комунального господарства Луганської ОДА, тел. +38(050) 862-89-98

Громадськість може ознайомитись з документами з 16.11.2020р.

 1. Попаснянська районна державна адміністрація

93300, м. Попасна, пл.Миру, 2, каб. 307.

Контактна особа – Шевченко Є.О., завідуюча сектором інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних Апарату Попаснянської РДА, тел. +38(067) 535-38-11

Громадськість може ознайомитись з документами з 16.11.2020р._

 1. Кремінська міська рада

92905, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, проспект Дружби, 13, каб. 10.

Контактна особа – Китайгора І.О., начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва, тел. +38(06454) 3-10-30.

Громадськість може ознайомитись з документами з 16.11.2020р.

 1. Білогорівська селищна рада

Луганська область, Попаснянський район, смт. Білогорівка, вул.Центральна, 1.

Контактна особа – Кононов О.Є., спеціаліст-землевпорядник Білогорівської селищної ради, розміщення звіту у холі, під дошкою оголошень, тел. +38(050) 692-48-84.

Громадськість може ознайомитись з документами з 16.11.2020р.

(назва підприємства, установи, організації, адреса, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

 

Шановні мешканці та мешканки Кремінської об’єднаної територіальної громади!

Кремінська міська рада завершила розробку СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КРЕМІНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ на період до 2027 року.

Розробка цієї Стратегії розпочалась з березня 2020 року та здійснювалась за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Зазначену Програму реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

В процесі розробки Стратегії використаний метод партнерства, який опирається на залучення широкого кола місцевих мешканців до процесу її розробки, саме тому до складу робочої групи з розробки стратегії увійшли представники міської ради та виконкому міської ради, Кремінської райдержадміністрації, делеговані представники сільських рад, керівники комунальних установ та закладів, громадських організацій різних секторів громади. Робоча група забезпечила розробку цього документа з консультаційною підтримкою з боку національних експертів Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Особливостями цієї Стратегії є те, що вона розроблялась під час процесу доєднання сільських рад до міської ради та безпосередньо під час виборчого процесу. На момент завершення розробки документа об’єднання сталося, що враховано в Стратегії та Плані її реалізації.

У разі наявності пропозицій просимо направляти їх на адресу Кремінської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаток: проект зазначеної Стратегії та Плану її реалізації

Loading...

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Кремінна
(повторно)

 1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Організатор конкурсу - Виконавчий комітет Кремінської міської ради

юридична адреса: 92900, проспект Дружби, буд. 13, м. Кремінна, Луганська область, Україна.

фактична адреса: 92900, проспект Дружби, буд. 13, м. Кремінна, Луганська область, Україна.

 1. Перелік послуг:

 Відповідно до ч.3 ст.11 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст. 5 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

На конкурс пропонуються послуги з управління групою будинків, робіт, послуги з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій (послуги з управління багатоквартирним будинком).

 1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території, в тому числі:

1.1.        Прибирання прибудинкової території;

1.2.        Прибирання, вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами;

1.3.        Прибирання приміщень загального користування (у т.ч. допоміжних);

1.4.        Технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем:

- холодного водопостачання;
- водовідведення;
- теплопостачання;
- зливової каналізації;
- електропостачання;

1.5.        Дератизація;

1.6.        Дезінсекція;

1.7.        Обслуговування димових та вентиляційних каналів;

 1. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, в тому числі:

2.1.        Поточний ремонт внутрішньо будинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, зливової каналізації, теплопостачання, електропостачання, газопостачання;

2.2.        Поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (лавки,урни).

 1. Оплата послуг щодо енергопостачання спільного майна багатоквартирного будинку, в тому числі:

3.1.        Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування і забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку;

Підстави для проведення конкурсу:

Підставою для проведення конкурсу є: рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 29.09.2020 року № 213 «Про організацію та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Кремінна (повторно)».

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150, Положення про конкурсну Комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.06.2017 № 137(зі мінами).

 1. Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

Дзивульський Георгій Анатолійович – перший заступник міського голови, тел. / факс (06454) 2-16-44

Китайгора Ірина Олександрівна – начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва, тел. (06454) 3-10-30.

 1. Спосіб і місце отримання конкурсної документації:

Конкурсна документація подається особисто або надсилається поштою організатором конкурсу учаснику конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі. Плата за участь у конкурсі не встановлюється.

Місце отримання конкурсної документації за адресою:

92900, Луганська обл., м. Кремінна, проспект Дружби, 13, кабінет № 10.

 1. Дата огляду об’єктів конкурсу та доступ до них:

Доступ до об’єктів конкурсу та їх огляд буде проводитись 22.10.2020.р з 10.00 до 16.00 години.

 1. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Місце подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 92900, Луганська обл., м. Кремінна, проспект Дружби, 13, кабінет № 10.

Кінцевий строк подання конкурсної пропозицій:

 • протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про

проведення конкурсу.

Прийняття конкурсних пропозицій закінчується о 09 год. 00 хв. 12.11.2020 р.

Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

92900, Луганська обл., м. Кремінна, проспект Дружби, 13 12.11.2020 р. о 10 год. 00 хв.

 1. Умови участі в Конкурсі:

У конкурсі можуть брати участь юридичні особи та фізичні – особи підприємці, що мають фахівців та матеріально-технічну базу для здійснення економічної діяльності в сфері управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту.

До участі у конкурсі не допускаються юридичні особи та фізичні – особи підприємці, які:

- ліквідуються;

- визнані банкрутами;

- установчі документи яких визнані недійсними у судовому порядку;

- подали для участі в конкурсі документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію.

 

Для участі у Конкурсі претендент подає такі документи:

 • статут (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) суб’єкта господарювання;
 • баланс бухгалтерського обліку суб’єкта господарювання за останній звітний період;
 • довідка з органів статистики про реєстрацію;
 • свідоцтво про реєстрацію суб’єкта господарювання;
 • витяг з ЄДРПОУ, що підтверджує право на здійснення економічної діяльності в сфері управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту;
 • інформація повноважних органів про відсутність порушених справ про банкрутство (у тому числі ліквідацію) або лист, підписаний керівником учасника та скріплений печаткою, в якому гарантується відсутність порушених справ;
 • копія балансового звіту за останній звітний період;
 • довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України, дійсні на час подання пропозицій;
 • довідка, що містить інформацію про технічний потенціал підприємства (кількість транспортних засобів, обладнання, приладдя, які перебувають на балансі або знаходяться у користуванні підприємства/ підприємця, тощо) за формою, наведеною у додатку 3 до конкурсної документації ;
 • копії технічних паспортів на транспортні засоби, засвідчені в установленому порядку;
 • довідка, яка містить інформацію про наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців) за формою, наведеною у додатку 4 до конкурсної документації;
 • довідка про наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) (для управителя – юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) (для управителя – фзичної особи-підприємця);
 • розрахунки ціни послуги з управління на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо, надаються відповідно до додатку 7 до Конкурсної документації;

З метою можливості коригування ціни послуги з управління у зв’язку зі зміною мінімальної заробітної плати, інфляцією, зміною тарифів на електроенергію, учасники мають надати у складі розрахунків ціни послуги з управління на кожний будинок обґрунтовані розрахунки заробітної плати технічного персоналу, що бере участь у наданні послуг (робітників з прибирання, слюсарів-сантехників, електрогазозварювальників, електро-монтерів, тощо, з врахуванням рівня мінімальної заробітної плати), розшифровки вартості матеріальних витрат на одного робітника, плановий розрахунок витрат на оплату послуг щодо енергопостачання спільного майна багатоквартирного будинку (що має базуватись на діючих тарифах на електроенергію) та документальне підтвердження вартості інших витрат.

 • інші документи, які містять відомості про досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (копії договорів про надання послуг у сфері ЖКГ, нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Документи подаються в оригіналі або в належним чином засвідчених копіях. Відповідно до п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) передбачено, що відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», назви, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії; засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи.

Учасник конкурсу повинен мати технічні та фінансові можливості щодо забезпечення:

- функціонування свого інтернет-сайту з онлайн сервісом для споживачів «Особовий кабінет», який дає можливість споживачу отримати наступну інформацію: стан оплати, баланс особового рахунку; перелік послуг, що надаються з вказанням вартості кожної складової послуги; інформацію про результати окремого щомісячного обліку доходів та витрат на послуги, пов'язаних з обслуговуванням кожного будинку та його прибудинкової території, які виконуються власними силами та підрядним способом з кожної складової тарифу окремо; можливість зворотного зв’язку; у разі виникнення аварійних ситуацій контактні телефони диспетчерів;

- іміджевого супроводження при наданні послуг з управління будинками (логотип, брендірований спецодяг та інше);

- майбутньої організації комунікацій із споживачами послуг: створення фронт-офісу для безпосередньої роботи з населенням, взаємодії з іншими внутрішніми підрозділами, що забезпечить надання вичерпної інформації споживачу.

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо. У разі, якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни та відповідно заповнену форму, наведену у додатку 2 до конкурсної документації, учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Конкурсна пропозиція повинна мати реєстр наданих документів, в якому зазначено найменування поданих документів у складі конкурсної пропозиції з визначенням номерів сторінок, на якій він знаходиться.

Конкурсна пропозиція запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити підпис уповноваженої особи учасника конкурсу та рекомендовано відбиток печатки учасника конкурсу (за наявності). На конверті повинно бути вказано інформацію, визначену в підпункті 11.1 пункту 11 цієї конкурсної документації.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Учасники конкурсу мають право подати також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в окремому журналі обліку конкурсних пропозицій. На запит учасника конкурсу конкурсна комісія протягом одного робочого дня з дня надходження запиту підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

 

Перший заступник міського голови               Г.А.Дзивульський

Запрошуємо студентів і абітурієнтів м.Кремінна взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 4 номінації:

 • 27 000 грн. -  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
 • 17 000 грн. -  https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
 • 35 000 грн. -  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
 • 18 000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Лілія Ярмоленко,
куратор соціальних і благодійних проектів

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
“ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ”

надає
державні довгострокові кредити в сільській місцевості
за програмою «Власний дім»

 

БАЗОВІ ВИМОГИ ДО ПОЗИЧАЛЬНИКА:

Громадянство України. Проживання в сільських населених пунктах Луганської області. Трудова зайнятість в сільській місцевості та підтвердження доходів за останні 6-12 місяців.

НАПРЯМКИ КРЕДИТУВАННЯ ТА РОЗМІР КРЕДИТУ:

 1. Будівництво (реконструкція) та придбання житла:

- нове будівництво – до 300 тис. грн;
- придбання житла – до 200 тис.грн;
- реконструкція, капітальний ремонт – до 150 тис. грн;

 1. Будівництво інженерних мереж (газо-, водо-, електропостачання):

- нове будівництво – до 50 тис. грн;
- реконструкція (заміна котлів, труб, інше) – до 30 тис. грн.

Розмір кредиту визначається з урахуванням платоспроможності позичальника.

 1. Підтримка особистого селянського господарства:

- будівництво господарських будівель, придбання сільгосптехніки, обладнання – до 100,0 тис. грн.

ЗАГАЛЬНА ВІДСОТКОВА СТАВКА: 10 процентів на рік

Нараховується на залишок суми кредиту в користуванні.

ТЕРМІН КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ:

до 20 років (в залежності від розміру кредиту та віку позичальника) з погашенням основної суми та відсотків 4 рази на рік (щоквартально).

ДОДАТКОВІ ПІЛЬГИ:

Звільнення від сплати процентів для позичальників, які:

- мають 3-х і більше дітей – протягом дії договору;
- які є військовослужбовцями – протягом дії особливого періоду.

Детальні консультації:

м.Сватове, вул.Садова, 74-А, тел. (06471) 3-22-30, (066) 301-87-53

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Біловодський, Марківський, Міловський,Новопсковський,
Станично-Луганський райони

смт.Марківка, вул.Центральна,18, тел. (050) 826-95-66, (050) 657-63-73

Білокуракинський, Старобільський, Троїцький райони

тел. (099) 933-97-59

Сватівський, Кремінський, Новоайдарський райони

тел. (050) 726-37-51

 

За результатами тендерних торгів за правилами НЕФКО, які відбулися 25.02.2020р. за проектом "Впровадження комплексу енергоефективних заходів з модернізації будівлі дошкільного навчального закладу №2 «Катруся» та капітальний ремонт системи вуличного освітлення" було присуджено виконання Контракту №KREM-2-2 «Розробка проектно-кошторисної документації, проходження експертизи проекту, авторський нагляд та виконання робіт по заміні старих світильників на нові світлодіодні, заміна повітряних ліній на провід СІП, встановлення шаф управління з GSM терміналами управління зовнішнім освітленням,встановлення шаф обліку електроенергії, влаштування захисного заземлення опор, утилізації демонтованих ламп» переможцю СПКА ТОВ «Старелектро» з ТОВ «Компанія «Вестдевелопмент», Україна з пропозицією вартістю 253,239.28 євро без ПДВ (Двісті п’ятдесят три тисячі двісті тридцять дев’ять євро 28 євроцентів без ПДВ).

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних
будинків у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Кремінна
(повторно)

 1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Організатор конкурсу - Виконавчий комітет Кремінської міської ради

юридична адреса: 92900, проспект Дружби, буд. 13, м. Кремінна, Луганська область, Україна.

фактична адреса: 92900, проспект Дружби, буд. 13, м. Кремінна, Луганська область, Україна.

 1. Перелік послуг:

 Відповідно до ч.3 ст.11 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст. 5 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

На конкурс пропонуються послуги з управління групою будинків, робіт, послуги з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій (послуги з управління багатоквартирним будинком).

 1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території, в тому числі:

1.1.        Прибирання прибудинкової території;

1.2.        Прибирання, вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами;

1.3.        Прибирання приміщень загального користування (у т.ч. допоміжних);

1.4.        Технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем:

- холодного водопостачання;

- водовідведення;

- теплопостачання;

- зливової каналізації;

- електропостачання;

1.5.        Дератизація;

1.6.        Дезінсекція;

1.7.        Обслуговування димових та вентиляційних каналів;

 1. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, в тому числі:

2.1.        Поточний ремонт внутрішньо будинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, зливової каналізації, теплопостачання, електропостачання, газопостачання;

2.2.        Поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (лавки,урни).

 1. Оплата послуг щодо енергопостачання спільного майна багатоквартирного будинку, в тому числі:

3.1.        Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування і забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку;

Підстави для проведення конкурсу:

Підставою для проведення конкурсу є: рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 11.08.2020 року № 172 «Про організацію та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Кремінна (повторно)».

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150, Положення про конкурсну Комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.06.2017 № 137(зі мінами).

 1. Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

Дзивульський Георгій Анатолійович – перший заступник міського голови, тел. / факс (06454) 2-16-44

Китайгора Ірина Олександрівна – начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва, тел. (06454) 3-10-30.

 1. Спосіб і місце отримання конкурсної документації:

Конкурсна документація подається особисто або надсилається поштою організатором конкурсу учаснику конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі. Плата за участь у конкурсі не встановлюється.

Місце отримання конкурсної документації за адресою:

92900, Луганська обл., м. Кремінна, проспект Дружби, 13, кабінет № 10.

 1. Дата огляду об’єктів конкурсу та доступ до них:

Доступ до об’єктів конкурсу та їх огляд буде проводитись 04.09.2020.р з 10.00 до 16.00 години.

 1. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Місце подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 92900, Луганська обл., м. Кремінна, проспект Дружби, 13, кабінет № 10.

Кінцевий строк подання конкурсної пропозицій:

 • протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про

проведення конкурсу.

Прийняття конкурсних пропозицій закінчується о 09 год. 00 хв. 24.09.2020 р.

Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

92900, Луганська обл., м. Кремінна, проспект Дружби, 13 24.09.2019 р. о 10 год. 00 хв.

 1. Умови участі в Конкурсі:

У конкурсі можуть брати участь юридичні особи та фізичні – особи підприємці, що мають фахівців та матеріально-технічну базу для здійснення економічної діяльності в сфері управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту.

До участі у конкурсі не допускаються юридичні особи та фізичні – особи підприємці, які:

- ліквідуються;

- визнані банкрутами;

- установчі документи яких визнані недійсними у судовому порядку;

- подали для участі в конкурсі документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію.

 

Для участі у Конкурсі претендент подає такі документи:

 • статут (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) суб’єкта господарювання;
 • баланс бухгалтерського обліку суб’єкта господарювання за останній звітний період;
 • довідка з органів статистики про реєстрацію;
 • свідоцтво про реєстрацію суб’єкта господарювання;
 • витяг з ЄДРПОУ, що підтверджує право на здійснення економічної діяльності в сфері управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту;
 • інформація повноважних органів про відсутність порушених справ про банкрутство (у тому числі ліквідацію) або лист, підписаний керівником учасника та скріплений печаткою, в якому гарантується відсутність порушених справ;
 • копія балансового звіту за останній звітний період;
 • довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України, дійсні на час подання пропозицій;
 • довідка, що містить інформацію про технічний потенціал підприємства (кількість транспортних засобів, обладнання, приладдя, які перебувають на балансі або знаходяться у користуванні підприємства/ підприємця, тощо) за формою, наведеною у додатку 3 до конкурсної документації ;
 • копії технічних паспортів на транспортні засоби, засвідчені в установленому порядку;
 • довідка, яка містить інформацію про наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців) за формою, наведеною у додатку 4 до конкурсної документації;
 • довідка про наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) (для управителя – юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) (для управителя – фзичної особи-підприємця);
 • розрахунки ціни послуги з управління на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо, надаються відповідно до додатку 7 до Конкурсної документації;

З метою можливості коригування ціни послуги з управління у зв’язку зі зміною мінімальної заробітної плати, інфляцією, зміною тарифів на електроенергію, учасники мають надати у складі розрахунків ціни послуги з управління на кожний будинок обґрунтовані розрахунки заробітної плати технічного персоналу, що бере участь у наданні послуг (робітників з прибирання, слюсарів-сантехників, електрогазозварювальників, електро-монтерів, тощо, з врахуванням рівня мінімальної заробітної плати), розшифровки вартості матеріальних витрат на одного робітника, плановий розрахунок витрат на оплату послуг щодо енергопостачання спільного майна багатоквартирного будинку (що має базуватись на діючих тарифах на електроенергію) та документальне підтвердження вартості інших витрат.

 • інші документи, які містять відомості про досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (копії договорів про надання послуг у сфері ЖКГ, нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Документи подаються в оригіналі або в належним чином засвідчених копіях. Відповідно до п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) передбачено, що відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», назви, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії; засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи.

Учасник конкурсу повинен мати технічні та фінансові можливості щодо забезпечення:

- функціонування свого інтернет-сайту з онлайн сервісом для споживачів «Особовий кабінет», який дає можливість споживачу отримати наступну інформацію: стан оплати, баланс особового рахунку; перелік послуг, що надаються з вказанням вартості кожної складової послуги; інформацію про результати окремого щомісячного обліку доходів та витрат на послуги, пов'язаних з обслуговуванням кожного будинку та його прибудинкової території, які виконуються власними силами та підрядним способом з кожної складової тарифу окремо; можливість зворотного зв’язку; у разі виникнення аварійних ситуацій контактні телефони диспетчерів;

- іміджевого супроводження при наданні послуг з управління будинками (логотип, брендірований спецодяг та інше);

- майбутньої організації комунікацій із споживачами послуг: створення фронт-офісу для безпосередньої роботи з населенням, взаємодії з іншими внутрішніми підрозділами, що забезпечить надання вичерпної інформації споживачу.

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо. У разі, якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни та відповідно заповнену форму, наведену у додатку 2 до конкурсної документації, учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Конкурсна пропозиція повинна мати реєстр наданих документів, в якому зазначено найменування поданих документів у складі конкурсної пропозиції з визначенням номерів сторінок, на якій він знаходиться.

Конкурсна пропозиція запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити підпис уповноваженої особи учасника конкурсу та рекомендовано відбиток печатки учасника конкурсу (за наявності). На конверті повинно бути вказано інформацію, визначену в підпункті 11.1 пункту 11 цієї конкурсної документації.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Учасники конкурсу мають право подати також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в окремому журналі обліку конкурсних пропозицій. На запит учасника конкурсу конкурсна комісія протягом одного робочого дня з дня надходження запиту підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

 

Перший заступник міського голови                    Г.А.Дзивульський

Громадська організація «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення» в рамках грантового проекту «Кремінна – безпечне смарт місто», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на постачання обладнання з відеоспостереження у комплекті з монтажем.

Дата оголошення про тендер: 14 серпня 2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 07 вересня 2020 р.

Предметом закупівлі є обладнання з відеоспостереження:

 1. ІР відеокамера 5 Мп у комплекті з монтажем у кількості 12 шт.
 2. ІР відеокамера 6 Мп з функцією відеоаналізу в комплекті з монтажем 4 шт.

Строк надання товарів/ послуг: протягом 30 днів від дати підписання Договору поставки.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт, технічні умови підключення до мережі Інтернет), гарантія на обладнання не менше 5 років, сервісне обслуговування на гарантійний період.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію.
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус.
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається).
 4. Зразок договору поставки (підряду).
 5. Сертифікати на обладнання.
 6. Технічні умови підключення до мережі Інтернет.
 7. Гарантійний талон – гарантія не менше 5 років.
 8. Договір сервісного обсуговування на період гарантії.
 9. Та інші документи, якщо вважає за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 31 серпня 2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) до 07 вересня 2020 року із зазначенням на конверті назви постачальника: «Відкритий тендер: надання товарів/послуг» проєкту «Кремінна – безпечне смарт місто» Громадська організація «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення», мають бути надіслані у двох форматах:

- у письмовій формі на адресу ГО «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення»: 92905, Луганська область, м. Кремінна, проспект Дружби 13, у запечатаному непрозорому конверті;

- у електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «Відкритий тендер_грантова угода_№ RPP/2020/07/083/CS_назва учасника».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 07 вересня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 08 вересня 2020 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Голова ГО «Соціальний добробут
та фінансова грамотність населення»                                          Т.Г. Логвиненко

телефон +380669895177


ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ УЧАСНИКА ВІДКРИТОГО ТЕНДЕРУ НА ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ З ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ У КОМПЛЕКТІ З МОНТАЖЕМ

 

м. _____                                                        «____» ________дата______ року

 

_________________________ (повне найменування постачальника, код ЄДРПОУ, адреса), надає свою пропозицію ГО «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на постачання обладнання з відеоспостереження у комплекті з монтажем, згідно з вимогами, висунутими ГО «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення» згідно з тендерного оголошенням.

Вивчивши тендерні вимоги ГО «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення», _________________________ (повне найменування постачальника) цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги постачання обладнання з відеоспостереження у комплекті з монтажем ГО «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування послуг/робіт/товарів: постачання обладнання з відеоспостереження у комплекті з монтажем
 2. Якість послуг/робіт/товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк надання послуг/виконання робіт/поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Специфікація обладнання: _______________________.
 7. Умови оплати: ___________________.
 8. Податковий статус постачальника: _________________________
 9. КВЕД:______________________

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 4. Зразок Договору поставки товару

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 1. Дитячий ігровий комплекс (1 шт);
 2. Тіньовий навіс павільйон (1 шт);
 3. Лавка паркова (3шт);
 4. Безшовне гумове покриття (20 м2)

Пропозиції приймаються протягом 7 днів. Проєкт «Підтримка притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в м. Кремінна, шляхом облаштування ігрового дитячого майданчика» реалізується ГО «Центр гендерної рівності» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Середа, 05 серпня 2020 16:05

Про оголошення конкурсу грантів

03 серпня поточного року Програмою ООН із відновлення та розбудови миру оголошено грантовий конкурс для підтримки публічно-приватних ініціатив із покращення можливостей для працевлаштування та підвищення конкурентоздатності випускників закладів професійно-технічної освіти.

Конкурс спрямований на покращення можливостей для працевлаштування та підвищення конкурентоздатності випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, через підтримку партнерських ініціатив, які зміцнюють зв’язки між державними (ЗП(ПТ)О, Державна служба зайнятості, органи влади та місцевого самоврядування) та приватними (бізнес) установами. Реалізація підтриманих в результаті конкурсу проєктів передбачається на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей та окремих містах Запорізької області.

Відібрані проєкти можуть бути підтримані грантами у розмірі до 35 000 доларів США (кожен).

Проєктні пропозиції, підготовлені та подані на цей конкурс, мають сприяти створенню або покращенню можливостей для працевлаштування випускників ЗП(ПТ)О у цільових областях через ініціативи публічно-приватного партнерства. Такі можливості можуть створюватися різними шляхами: через модернізацію освітнього середовища, впровадження інновацій в освітній процес, через створення нових структур чи партнерств, покращення іміджу та зміцнення позиції професійно-технічної освіти в регіоні. Важливим елементом будь-якої ініціативи при цьому лишається необхідність залучення стейкхолдерів (зацікавлених сторін), зокрема, співпраця з роботодавцями.

Партнерство між громадською організацією, що подає проект, закладом (або закладами) П(ПТ)О і роботодавцями є обов’язковим. Наявність інших партнерів, зокрема служби зайнятості або органів влади та місцевого самоврядування, є бажаним, але не обов’язковим. Всі партнерства мають бути підтверджені документально (листами чи меморандумами).

Безпосередніми аплікантами конкурсу (і майбутніми виконавцями проєктів) є громадські та благодійні організації, спілки та асоціації підприємців та інші неприбуткові організації. Одна із вимог до аплікантів - мати підтверджений документально досвід реалізації мінімум двох проєктів за останні п’ять років, вартість принаймні одного з проєктів має бути не меншою за 15000 євро.

Неприбуткові організації можуть в рамках конкурсу подати заявки та отримати фінансування на декілька проєктів (з різними закладами П(ПТ)О). При цьому один заклад П(ПТ)О може виступати партнером у кількох заявках, але отримати фінансування тільки в рамках одного проєкту.

Тривалість запропонованих проєктів має бути не більше 7 місяців. Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 20 серпня 2020 року. Орієнтовний початок реалізації проєкту – 5 вересня 2020 року. Закінчення реалізації проєкту – не пізніше 30 квітня 2021 року.

У цьому конкурсі співфінансування від аплікантів або партнерів не є обов’язковим, але стане додатковою перевагою під час оцінки проєктних пропозицій. Співфінансування може відбуватися у грошовій та негрошовій формі.

З більш детальною інформацією про грантовий конкурс можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3fq7Lds .

 

Вівторок, 04 серпня 2020 15:01

Програма «Волонтер БПД»

Навчайтеся з нами – допомагайте іншим!
 
Запрошуємо мешканців підконтрольної уряду України території Луганської і Донецької областей долучитися до програми «Волонтер БПД» і стати волонтером безоплатної правової допомоги!
 
Ви отримаєте онлайн та безкоштовно базові знання з права, у разі успішних результатів тестування зможете взяти участь у п'ятиденному практичному тренінгу в листопаді 2020 року, а потім –консультувати інших.
 
Завдяки навчанню ви:
• отримаєте актуальну інформацію з найпоширеніших правових питань;
• засвоїте навички комунікації;
• зрозумієте принципи волонтерської діяльності;
• навчитеся надавати базові консультації;
• отримаєте сертифікат та посвідчення Волонтера БПД;
• отримаєте необхідне обладнання для подальшого консультування у своїх громадах.
 
Що чекає на вас по завершенню навчання?
• дві години на тиждень ви надаватимете поради та базові консультації з правових питань у своїх громадах;
• ви будете поширювати інформацію про послуги, які надає система безоплатної правової допомоги;
• ви перенаправлятимете людей для отримання більш детальних консультацій або правового супроводу у суді.
 
Проєкт реалізується Системою безоплатної правової допомоги України у співробітництві з БФ «Право на Захист», за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців та Програми розвитку ООН.
Заявку на участь можна подати за посиланням: https://bit.ly/39O7S1c
 
Реєстрація триватиме до 17 серпня.
 
П'ятниця, 31 липня 2020 14:22

62 сесія Кремінської міської ради

Відповідно до розпорядження Кремінського міського голови від 31.07.2020р. №03-01/112 буде проведено пленарне засідання шістдесят другої сесії Кремінської міської ради сьомого скликання 12 серпня 2020 року о 10:00 в залі засідань будівлі Кремінської міської ради.

Передбачається внести на розгляд ради наступні питання:

 1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік.
 2. Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2020 рік.
 3. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд у зоні для розташування кафе на проспекті Дружби м. Кремінна.
 4. Земельні питання.
 5. Інші питання.

Додаток 3
до Порядку передачі документації
для надання висновку з оцінки впливу
на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

_____________________________________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля
автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

20204155667

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

 1. Планована діяльність

Видобування питних підземних вод з родовища"Кремінські каптажі" з метою централізованого господарсько-питного водопостачання м. Кремінна , сел. Житлівка та Стара Краснянка. Водозабір експлуатується з 1954р. і складається з двох колодязів, що каптують джерела природнього розвантаження водоносного горизонту верхньокрейдових відкладів родовища питних підземних вод "Кремінські каптажі". Максимальний обсяг видобутку води - 9,28 тис. м3/добу. Місце провадження планованої діяльності – Луганська область, Кремінський район, вул. Дубова Роща, 4а.

 1. Суб’єкт господарювання

Комунальне підприємство "Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство" Кремінської міської ради, код згідно з ЄДРПОУ 41923738

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ)

вул. Промислова, буд. 2А, м. Кремінна, Кремінський район, Луганська область, 92902 місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи – підприємця

 тел. (06454) 3-10-06
(поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

_Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації__93405, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 54-Б__тел. (06452)4-44-82 Контактна особа Бублей Оксана Миколаївна або Понамаренко Євген Володимирович .____________________________________________________

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

__________________________________________________________________________________________

 

 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Отримання спеціального дозволу на користування надрами,

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, _ Державна служба геології та надр України
нормативний документ, що передбачає його видачу)

 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).Громадські слухання не проводяться та не призначаються .(підстава п.21 статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»).

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

 

Громадські слухання (другі) відбудуться _____не призначаються _______________

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

__Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністації, _____________________
(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

(06454)4-44-8 Контактна особа Бублей Оксана Миколаївна або Понамаренко Євген Володимирович .

 

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

_93405, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 54-Б__тел. (06452)4-44-82 Контактна особа Бублей Оксана Миколаївна або Понамаренко Євген Володимирович .______________

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

 Звіт на 117 аркушах.

 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

___КП «Кремінське ВКГ» приймальня Троць Ярослав Володимирович (06454) 3-10-06 Кремінська міська рада_каб.16 (06454) 2-16-42 Луговой Сергій Миколайович . Громадськість може ознайомитися зі звітом з оцінки впливу на довкілля з 27.07.2020р.
(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість 
може ознайомитися з документами, контактна особа)

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

 Департамент житлово-комунального господарства
Луганської обласної державної адміністрації, код ЄДРПОУ 03364062

(повне найменування юридичної особи. код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або у разі відсутності ідентифікаційного коду зазначаються паспортні лані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий) фізичної особи - підприємця)

інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

 1. Інформація про суб’єкта господарювання.

Адреса: 93405, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59; тел.+380508628998.

(місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 1. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи[1].

Планована діяльність, її характеристика.

Планована діяльність - виконання робіт «Реконструкція гідротехнічної споруди дільниці Західної фільтрувальної станції І підйому».

Згідно з Регіональною програмою з охорони навколишнього природного середовища Луганської області на 2019-2025 роки, затвердженою розпорядженням голови облдержадміністрації — керівника військово-цивільної адміністрації від 21.02.2019 р. № 127 (зі змінами) передбачається виконання, робіт «Реконструкція гідротехнічної споруди дільниці Західної фільтрувальної станції І підйому». Для нормальної роботи водозабірної споруди дільниці західної фільтрувальної станції І підйому (далі - ЗФС-1) планується розчистка русла (днопоглиблення) на 4-х ділянках в межах санітарно-захисної зони від мулових відкладень, відновлення та ремонт огорожі санітарно-захисної зони, відновлення бонової огорожі, встановлення акустичного рибозахисного пристрою «Цикада», інші роботи (ремонт та влаштування огорожі, освітлення та таке інше).

Технічна альтернатива 1.

Передбачається проведення наступних видів робіт: розчистка русла річки Сіверський Донець в межах санітарно-захисної зони від мулових відкладень з розміщенням їх на карті намиву; відновлення та ремонт огорожі санітарно- захисної зони, що передбачає розчистку приямків ковшу та шандорних ям, відновлення бонової огорожі 6 шт., реконструкція рибозахисного пристрою (встановлення акустичного рибозахисного пристрою «Цикада»), інші роботи (ремонт та влаштування огорожі, освітлення та таке інше).

При проведенні даних робіт передбачається використання земснаряду марки НСС 400/20, продуктивність якого складає від 400 до 500 м3/год та напір водяного стовпа - 40м. Дана технічна альтернатива є оптимальною, оскільки в результаті проведення розрахунків необхідна продуктивність земснаряду для виконання робіт складає 200 м3/год, напір - 30м.

Технічна альтернатива 2.

Іншою технічною альтернативою може служити земснаряд марки МЗ- 16ДЕ. продуктивністю 700 м3/год та напором водяного стовпа - 40 м. Проте зазначена продуктивність значно перевищує необхідну для проведення планованої діяльності. Враховуючи викладене, технічна альтернатива 1 є оптимальним варіантом для виконання даних робіт, розгляд технічної альтернативи 2 - не доцільний.

 1. Місце провадження планованої діяльності, територіальні альтернативи.

Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива 1.

Водозабірна споруда (ковш) знаходиться в межах потужностей існуючого підприємства (балансоутримувач - Комунальне підприємство «Попаснянський районний водоканал»), річка Сіверський Донець, Луганська область, Попаснянський район, Білогорівська селищна рада. Водозабір розташований на правому березі річки Сіверський Донець.

Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива 2.

Планована діяльність буде виконуватись в межах існуючого об’єкта. Інша територіальна альтернатива відсутня.

 1. Соціально-економічний вплив планованої діяльності Провадження планованої діяльності дозволить покращити забезпечення питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів мешканців Луганської області з метою забезпечення гарантованих Конституцією України прав на достатній життєвий рівень та екологічну безпеку громадян.
 2. Загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо)

Реконструкція гідротехнічної споруди з урахуванням відновлення проектних глибин в руслі річки та водозабірному ковшу передбачає:

- розчистку русла річки Сіверський Донець в межах санітарно-захисної зони. З метою.незамулення підвідного каналу водозабору прийнято його планове розміщення під кутом 135 градусів. Для нормальної роботи водозабірної споруди дільниці Західної фільтрувальної станції І підйому передбачається розчистка русла (днопоглиблення) на 4-х ділянках, загальним об’ємом 20316 м3 та транспортування даного об'єму на відстань від 100 м (ділянка 3) до 300 м (ділянка 1). Ділянки 1-3 розчищаються на глибину до 2-х м (до відмітки від +42,500 м до 43,000 м), ділянка 4 — до проектних відміток ковша та підвідного каналу водозабору;

- гідротехнічна споруда (водозабірний ковш): відмітка дна ковшу 39 м, ширина ковшу по дну від 15 до 29 м, довжина ковшу прийнята 120 м, за продуктивність ковшу приймається проектна продуктивність насосної станції І підйому, виходячи з потужності встановленого обладнання, що складає 250 тис м7добу, або 2,9 м3/сек.

Загальна площа водозабору 47400 м2, ковшу - близько 3500 м2.

 1. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за альтернативами:

щодо технічної альтернативи 1:

Екологічні та інші обмеження планованої діяльності передбачають дотримання Водного кодексу України під час проведення робіт на землях водного фонду. Враховуються екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівні й територіальні обмеження згідно чинних нормативних документів.

Крім того, забороняється проводити усі види гідромеханізованих робіт в період заборони на лов риби (нерест), строки заборони на лов риби у період нересту встановлюються щорічно органами рибохорони. Забороняється проводити гідромеханізовані роботи вночі, а також в сутінках, з метою перешкоджання попадання в зону проведення робіт і наступної загибелі молоді риб, у яких реакція в нічний час суттєво знижена. Роботи по розчищенню необхідно проводити тільки в світлий час доби. Максимальне скорочення строків проведення робіт на акваторії з урахуванням технологічних можливостей, що застосовуються. Не допускається потрапляння паливо-мастильних матеріалів у воду, а також у ґрунт.

Всі екологічні та інші обмеження планованої діяльності будуть встановлені згідно з законодавством України, а також згідно зі звітом з оцінки впливу на довкілля щодо впливу планованої діяльності на флору і фауну, природно- заповідний фонд, атмосферне повітря, геологічне середовище, ґрунти, водні ресурси та інші компоненти довкілля.

щодо технічної альтернативи 2

Оскільки технічна альтернатива 2 не є оптимальною, екологічні та інші обмеження планованої діяльності за альтернативою 2 не розглядаються.

щодо територіальної альтернативи 1

Дотримання режиму обмеженої господарської діяльності в прибережно- захисних смугах, встановленого порядку проведення робіт на землях водного фонду, дотримання вимог природоохоронного законодавства.

По території насосної станції ЗФС-1 «Попаснянського районного водоканалу» проходять межі природно-заповідного фонду місцевого значення лісового заказника «Білогорівський». Загальна площа заповідника, яка займає територію насосної станції ЗФС-1 «Попаснянського районного водоканалу», складає 0,7687 га.

щодо територіальної альтернативи 2

Місце провадження планованої діяльності: водозабірна споруда (ківш) в межах потужностей існуючого підприємства на річці Сіверський Донець, Луганська область, Попаснянський район, Білогорівська селищна рада, тому екологічні та інші обмеження планованої діяльності за територіальною альтернативою 2 не розглядаються.

 1. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за альтернативами:

щодо технічної альтернативи 1

Еколого - інженерна підготовка та захист території включає:

 • обстеження ділянки ЗФС-1;
 • інженерно-геодезичні вишукування:
 • інженерно-геологічні вишукування;
 • інженерно-гідрологічні вишукування;
 • виготовлення проектно-кошторисної документації;
 • завезення на об’єкт необхідних машин і механізмів, матеріальних ресурсів;
 • забезпечення об’єкту необхідними робочими кадрами, облаштування їх побуту;
 • дотримання технології, що передбачена проектом, при розробці ґрунтів;
 • охорона землі від забруднення відходами будівництва;
 • охорона вод (в т.ч. ґрунтових і поверхневих від попадання в них побічних відходів будівництва).

щодо технічної альтернативи 2

Оскільки технічна альтернатива 2 не є оптимальною, еколого-інженерна підготовка і захист території за альтернативою 2 не розглядаються.

щодо територіальної альтернативи 1

Інженерна підготовка території включає планування майданчику. Обмеження планованої діяльності полягає у дотриманні нормативного стану навколишнього середовища.

щодо територіальної альтернативи 2

Територіальна альтернатива 2 недоцільна. Планована діяльність буде виконуватись в межах потужностей існуючого об’єкта та в визначених проектних параметрах.

 1. Сфера, джерела та види можливого впливу на довкілля:

щодо технічної альтернативи 1

Клімат та мікроклімат. Розчищення русла річки відрегулює її гідрологічний режим. Як наслідок, мікроклімат буде менш вологим, що зменшує можливість виникнення умов, сприятливих для поширення шкідливих видів фауни та флори. Вплив допустимий.

Атмосферне середовище. Викиди від роботи двигунів внутрішнього згоряння автотранспорту та техніки. Під час експлуатації об’єкта негативний вплив на повітряне середовище надаватися не буде.

Ґрунти. Можливе незначне ущільнення ґрунту при облаштуванні проїздів, утворення та тимчасове розміщення відходів. Крім того, передбачається проведення днопоглиблювальних робіт, загальним обсягом 20316 м3. В окремих частинах ділянки родючий шар ґрунту буде знято в тимчасовий кавальєр. Після закінчення інженерної підготовки території, він буде використаний для рекультивації цієї ділянки. Негативний вплив на ґрунт під час функціонування гідротехнічної споруди - відсутній.

Геологічне середовище. Вплив можливий при проведенні будівельних робіт. Під час експлуатації об'єкта - вплив відсутній.

Водне середовище. Вплив відбуватиметься лише під час проведення будівельних робіт. Експлуатація гідротехнічної споруди надасть сприятливий вплив на стан водного середовища на території об'єкта проектування.

Рослинний і тваринний світ. Вплив матиме тимчасовий характер і буде спостерігатися лише в період будівництва (видалення зелених насаджень, замулення товщі води під час проведення робіт з розчистки русла ріки). Під час експлуатації для виключення потрапляння риби у водозабір передбачено встановлення акустичного рибозахисного пристрою. Планована діяльність надасть благодійний вплив на тваринний і рослинний світ, оскільки при складуванні ґрунтів будуть утворюватися осередки з суміші ґрунту і залишків очерету, які не будуть затоплюватись при високих водах і служити в якості притулку для представників фауністичного комплексу плавнів — звірів і птахів.

Фізичний вплив. Межа розповсюдження шуму знаходиться в межах виробничого майданчика та не перевищуватиме допустимих значень.

Відходи. Всі категорії відходів, які будуть утворюватися під час будівельних робіт, включно з твердими побутовими відходами, тимчасово зберігатимуться у закритих контейнерах на окремому майданчику та передаватимуться згідно договорів на утилізацію та/або захоронення організаціям, які мають відповідні ліцензії у сфері поводження з відходами.

щодо технічної альтернативи 2

Оскільки технічна альтернатива 2 недоцільна, тому можливий вплив на довкілля планованої діяльності за альтернативою 2 - не розглядається.

щодо територіальної альтернативи І

Планування майданчиків, облаштування необхідних огорож будівельного майданчику (охоронних, захисних або сигнальних).

щодо територіальної альтернативи 2

Планована діяльність буде виконуватись в межах потужностей існуючого об’єкта та у визначених проектних параметрах. Інша територіальна альтернатива - недоцільна.

 1. Належність планованої діяльності до першої чи другої категорії видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля (зазначити відповідний пункт і частину статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»)

Планована діяльність належить до другої категорії видів діяльності та об’єктів згідно з ст. З ч. З пп. 10 та 11 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

 1. Наявність підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля (в тому числі наявність значного негативного транскордонного впливу на довкілля та перелік держав, довкілля яких може зазнати значного негативного транскордонного впливу (зачеплених держав)

Транскордонний вплив відсутній.

 1. Планований обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля

Плановий обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, визначається у відповідності з вимогами статті 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

 1. Процедура оцінки впливу на довкілля та можливості для участі в ній громадськості

Планована суб’єктом господарювання діяльність може мати значний вплив на довкілля і, отже, підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Оцінка впливу на довкілля - це процедура, що передбачає:

Підготовку суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля; проведення Громадського обговорення планованої діяльності;

Аналіз уповноваженим органом звіту з оцінки впливу на довкілля, будь- якої додаткової інформації, яку надає суб’єкт господарювання, а також інформації, отриманої від громадськості під час громадського обговорення, під час здійснення процедури оцінки транскордонного впливу, іншої інформації; надання уповноваженим органом мотивованого висновку з оцінки впливу на довкілля, що враховує результати аналізу, передбаченого попереднім абзацом; Врахування висновку з оцінки впливу на довкілля у рішенні про провадження планованої діяльності, зазначеного у пункті 14 цього повідомлення.

У висновку з оцінки впливу на довкілля уповноважений орган, виходячи з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, визначає допустимість чи обґрунтовує недопустимість провадження планованої діяльності та визначає екологічні умови її провадження.

Забороняється розпочинати провадження планованої діяльності без оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про провадження планованої діяльності.

Процедура оцінки впливу на довкілля передбачає право і можливості громадськості для участі у цій процедурі, зокрема на стадії обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, а також на стадії розгляду уповноваженим органом поданого суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля.

На стадії громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля протягом щонайменше 25 робочих днів громадськості надається можливість надавати будь-які зауваження і пропозиції до звіту з оцінки впливу на довкілля та планованої діяльності, а також взяти участь у громадських слуханнях. Детальніше про процедуру громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля буде повідомлено в оголошенні про початок громадського обговорення.

 1. Громадське обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля

Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу громадськість має право надати уповноваженому органу, зазначеному у пункті 15 цього повідомлення, зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Надаючи такі зауваженні і пропозиції, вкажіть унікальний реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (зазначений на першій сторінці цього повідомлення). Це значно спростить процес реєстрації та розгляду Ваших зауважень та пропозицій.

У разі отримання таких зауважень і пропозицій громадськості вони будуть розміщені в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля та передані суб’єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їх отримання). Особи, що надають зауваження і пропозиції, своїм підписом засвідчують свою згоду на обробку їх персональних даних. Суб’єкт господарювання під час підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля зобов’язаний врахувати повністю, врахувати частково або обґрунтовано відхилити зауваження і пропозиції громадськості, надані у процесі громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інфор.мації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля. Детальна інформація про це включається до звіту з оцінки впливу на довкілля.

 1. Рішення про провадження планованої діяльності

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде Дозвіл на виконання будівельних робіт,

(вид рішення відповідно до частини першої етап і 11 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»)

що видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України

(орган, до повноважень якого належить прийняття такого рішення)

 1. Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до

Міністерство енергетики та захисту довкілля України. Поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс (044) 206-20-89; електронна пошта: £Іабип@тепг.£ОУ.иа. Контактна особа: Гладун Євгеній Євгенійович.

(найменування уповноваженого органу, поштова адреса, електронна адреса, номер телефону та контактна особа)

---

[1] Суб’єкт господарювання має право розглядати більше технічних та територіальних альтернатив.

Згідно із статистичними даними більш ніж 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем. Такі трудові відносини називаються незадекларованою працею, її також називають неофіційною або тіньовою.

З метою донесення до працездатного населення країни інформації про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців Кремінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області долучається до проведення Державною службою України з питань праці національної інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Виходь на світло!», метою якої є підвищити рівень обізнаності студентської молоді, осіб, що шукають роботу, працівників, роботодавців про ризики, пов’язані з неофіційною працею, та про переваги офіційної праці.

Закликаємо усіх небайдужих долучитися до кампанії, оскільки декларування праці та, відповідно, сплата передбачених внесків сприяє зростанню надходжень до Фонду соціального страхування України, зменшує ймовірність неправомірного користування соціальною допомогою, що, в свою чергу, підсилює спроможність держави реалізувати належну соціальну політику.

Для детальнішого ознайомлення з інформаційно-роз’яснювальною кампанією «Виходь на світло!» пропонуємо перейти за посиланням: http://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/.

 

Кремінського відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України у Луганській області

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КУБ-ГАЗ»

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 1. Планована діяльність

Планована діяльність – видобування корисних копалин (газ природний, нафта, конденсат) в межах Північномакіївського родовища (площі).

За результатами виконаних геологорозвідувальних робіт у межах перспективної Північномакіївської площі нафтогазоносних надр прогнозується 17 газоконденсатних покладів у відкладах московського, башкирського ярусів середнього карбону та візейського ярусу нижнього карбону в інтервалі глибин 1305-3480 м.

Станом на теперішній час надрокористувачем у межах Північномакіївської площі здійснюється геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка на підставі спеціального дозволу на користування надрами №3915 від 20 грудня 2010 року.

Площа ділянки надр складає 190,05 км2.

В адміністративному відношенні Північномакіївське родовище (площа) знаходиться в межах Кремінського та Сватівського районів Луганської області та охоплює землі Кремінської міської ради, Червонопопівської сільської ради, Новокраснянської сільської ради, Нововодянської сільської ради, Новомикільської сільської ради, Красноріченської селищної об'єднаної територіальної громади Кремінського району, Ковалівської сільської ради та Мілуватської сільської ради Сватівського району Луганської області.

(потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

 1. Суб’єкт господарювання

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КУБ-ГАЗ», код за ЄДРПОУ 30694895.

 (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті),

Юридична адреса: 61068, м. Харків, проспект Московський, буд. 179-Б, оф. 604.

Контактні номери телефонів: (057) 717-70-29, (057) 717-73-60.

(місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи – підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 93405, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк,
просп. Центральний, 54 б, тел. (06452) 4-40-68; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна особа: Пономаренко Євген Володимирович.

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Рішенням про провадження планованої діяльності будуть: висновок з оцінки впливу на довкілля, що видається Департаментом екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»; спеціальний дозвіл на видобування корисних копалин (газ природний, нафта, конденсат) в межах Північномакіївського родовища (площі), що видається Державною службою геології та надр України на підставі Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615.

 (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться 17 липня 2020 року об 11 год. 00 хв. в приміщенні Кремінської виробничої бази ТОВ «КУБ-ГАЗ», за адресою: Луганська область, м. Кремінна, вул. Генерала Михайлова, 1-Е. Реєстрація для участі у громадських слуханнях буде проводитись за вказаною адресою з 10 год. 30 хв. до 11 год. 00 хв.

 (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться ________________________-__________________

 (вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 93405, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк,
просп. Центральний, 54 б, тел. (06452) 4-40-68; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна особа: Пономаренко Євген Володимирович.

 (зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 93405, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк,
просп. Центральний, 54 б, тел. (06452) 4-40-68; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна особа: Пономаренко Євген Володимирович.

 (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:

Виробнича база ТОВ «КУБ-ГАЗ», 92900, Луганська обл., м. Кремінна,
вул. Генерала Михайлова, буд. 1-Е, контактна особа – Тесленко Володимир Сергійович.

Кремінська міська рада, 92905, Луганська обл., м. Кремінна, просп. Дружби, 13, каб. 17, служба діловодства, контактна особа – Чекан Світлана Вікторівна.

Червонопопівська сільська рада, 92924, Луганська обл., Кремінський район,
с. Червонопопівка, вул. Центральна, 16, контактна особа – Гриценко Юлія Юріївна.

Новокраснянська сільська рада, 92923, Луганська обл., Кремінський район,
с. Новокраснянка, вул. Центральна, 85 а, контактна особа – Рижова Ірина Миколаївна.

Нововодянська сільська рада, 92912, Луганська обл., Кремінський район,
с. Нововодяне, вул. Центральна, 64, контактна особа – Костоглот Наталя Василівна.

Новомикільська сільська рада, 92910, Луганська обл., Кремінський район,
с. Новомикільське, вул. Центральна, 9, контактна особа – Трихліб Олена Іванівна.

Красноріченська селищна рада, 92913, Луганська обл., Кремінський район,
смт Красноріченське, вул. Центральна, 20, контактна особа – Рєзнік Євгенія Віталіївна.

Ковалівська сільська рада, 92625, Луганська обл., Сватівський район, с. Ковалівка, вул. Жовтнева, 32, контактна особа – Гнесь Марина Олексіївна.

Мілуватська сільська рада, 92633, Луганська обл., Сватівський район, с. Мілуватка, вул. Слобожанська, 39, контактна особа – Медвідьов Сергій Іванович.

Громадськість може ознайомитися зі звітом з оцінки впливу на довкілля з
25 червня 2020 року.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

Інформація Кремінської міської ради
Кремінського району Луганської області
про проведення земельних торгів з продажу земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення

 

Найменування організатора земельних торгів: Кремінська міська рада Кремінського району Луганської області

Кадастровий номер: 4421610100:02:136:0003

Місце розташування: Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, площа Кооперативна, район автовокзалу

Площа земельної ділянки: 0.1413

Цільове призначення земельної ділянки: 03.07. Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Містобудівні потреби (види використання): Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

НГО земельної ділянки, (грн): 493193.52

Обмеження у використанні земельної ділянки: охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта зв’язку – 0,0103 га; охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи – 0,0030 га

Договір: купівлі - продажу

Умови договору, який укладається на земельних торгах: договір купівлі-продажу земельної ділянки між організатором земельних торгів і переможцем торгів укладається безпосередньо в день проведення торгів; для посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки нотаріусу подається протокол торгів з інформацією про земельну ділянку; відшкодування витрат виконавцю на підготовку лота у сумі 13000,00 грн; винагорода за проведення торгів у розмірі 5% ціни, за якою здійснюється купівля-продаж земельної ділянки; витрати, пов’язані з оформленням та нотаріальним посвідченням цього договору.

Стартова ціна продажу земельної ділянки (грн): 300000.00

Час проведення земельних торгів: 07.08.2020 11:00

Місце проведення земельних торгів: Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, проспект Дружби, 13, 1 поверх, конференцзал Кремінської міської ради

Розмір гарантійного внеску: 90000.00

Розмір реєстраційного внеску: 1051.00

Порядок сплати внесків: реєстраційний та гарантійний внески сплачуються учасниками земельних торгів на окремі рахунки виконавця земельних торгів, відкриті в банку, не пізніше трьох робочих днів до дати проведення земельних торгів

Контактна інформація особи в якої можна ознайомитися з документами:

Посада: уповноважена особа, П.І.П: Кулічкова Світлана Борисівна

Контактний телефон: (06452) 53030, 25968, 0504756939

Банківські реквізити виконавця земельних торгів:

Отримувач ТОВ Агентство по нерухомості "ДІСКОНТ"

Код отримувача (ЄДПРОУ) 21838322

Банк отримувача для сплати гарантійного внеску: філія ПАТ КБ "Приватбанк"

Код банку отримувача (МФО) для сплати гарантійного внеску 304795

Рахунок отримувача для сплати гарантійного внеску UA493047950000026008053728158 (26008053728158)

Банк отримувача для сплати реєстраційного внеску: філія ПАТ КБ "Приватбанк"

Код банку отримувача (МФО) для сплати реєстраційного внеску 304795

Рахунок отримувача для сплати реєстраційного внеску UA263047950000026004060435773 (26004060435773)

 

Додатки (для ознайомлення):

1) Копія проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
2) Копія Витягу з Державного земельного кадастру про присвоєння кадастрового номеру земельної ділянки.
3) Копія Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухому майно про реєстрацію прав власності.
4) Копія Витягу із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
5) Копія Висновку оцінювача про вартість земельної ділянки (звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки).
6) Копія рецензії на звіт про незалежну оцінку земельної ділянки.
7) Копія Рішення № 12/29 від 29.06.2016р. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності.
8) Копія Рішення № 55/24 від 19.02.2020р. про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності та встановлення стартової ціни продажу земельної ділянки.
9) Проект договору купівлі-продажу земельної ділянки.
10) Фотографічні матеріали земельної ділянки.
11) Обмінний файл на земельну ділянку.

 

Директор
ТОВ Агентство по
нерухомості «ДІСКОНТ»
                                   С.І. Барановський

Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком у Луганській області

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком (далі також — Спеціальна перевірка), зокрема у Луганській області, проводиться Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків).

Проведення Спеціальної перевірки здійснюється відповідно до Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171 та Порядку проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав, затвердженого  наказом Міністерства юстиції України  23.03.2012 № 448/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 березня 2012 р. за № 449/20762.

Так, Спеціальна перевірка здійснюється на підставі запиту відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування, до якого додаються такі документи:

 • копія письмової згоди кандидата на проведення спеціальної перевірки;
 • копія автобіографії кандидата на проведення спеціальної перевірки;
 • копія паспорта кандидата на проведення спеціальної перевірки.

Інформація про результати перевірки подається відповідному органу, який надіслав запит, не пізніше семи днів із дати надходження запиту.

З питань проведення Спеціальної перевірки у Луганській області необхідно звертатися до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою:
Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, будинок 22.

Отримати консультацію можна за телефонами: 0645242216, 0953624202.

 

Східне міжрегіональне управління
Міністерства  юстиції (м. Харків)

Додаток 2
до Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу
на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля
(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля
(автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу
на довкілля, не зазначається суб’єктом господарювання)
20206185963
(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності
(автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу
на довкілля, для паперової версії зазначається суб’єктом господарювання)

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

 

ТОВ "ЛУГАНЬБУДПОСТАЧ" Код згідно з ЄДРПОУ 43043875
інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

 1. Інформація про суб’єкта господарювання

Юридична адреса об’єкта: 93400, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, будинок 37 "Б"; виробничі потужності об’єкту розташовані за адресою: 92950 Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, пров. Сєвєрний, буд.1-б. Телефон: 0662377681; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 1. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи

Планована діяльність, її характеристика - виробницт во асфал ьтобет ону .

 Технічна альтернатив а 1.

Асфальтобетонний завод (далі по тексту АБЗ) був введений в експлуатацію в 1992 році. АБЗ експлуатується з дотриманням існуючої технології виробництва асфальтобетону з використанням асфальтозмішувача «ДС-158», трьохступеневої системи очищення, витратних котлів, дільниці для зберігання пічного палива, внутрішніх роз’їздах автотранспортних засобів. Пальники в якості палива використовують пічне альтернативне сумішеве паливо.

 Технічна альтернатив а 2.

Технічною альтернативою 2 виробничої діяльності є використання мазуту в якості робочого палива. З урахуванням того, що питомі показники викидів забруднюючих речовин мазуту значно більші ніж пічного альтернативного сумішевого палива, технічна альтернатива 2 не є пріоритетною.

 1. Місце провадження планованої діяльності, територіальні альтернативи

 М ісце пров адж ення планов аної діяльності: територіальна альтернатива 1.

Виробничі потужності АБЗ знаходяться на одному виробничому майданчику в м. Кремінна за адресою: пров. Сєвєрний, буд.1-б. Кадастровий номер: 4421610100:15:001:0162. Тип власності: Державна власність. Цільове призначення: 12.04. Автомобільного транспорту для утримання асфальто-бітумного заводу. Площа: 2.5044 га.

 М ісце пров адж ення планов аної діяльності: терито ріальна альтернати в а 2.

Альтернативні варіанти планованої діяльності не розглядалися, оскільки діючі технологічні споруди та обладнання прив'язані безпосередньо до місця розташування існуючого виробництва.

 1. Соціально-економічний вплив планованої діяльності

Планована діяльність АБЗ поліпшує транспортно-експлуатаційний стан мережі автомобільних доріг. Позитивним моментом планованої діяльності є: наявність надходжень податків в місцевий та державний бюджети; дотримання екологічних та санітарно-гігієнічних нормативів; наявність робочих місць.

 1. Загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо)

Річна програма заводу складає 14993 т асфальтобетону. В якості сировини використовуються кам’яні інертні матеріали, мінеральний порошок та бітум. В якості палива використовується пічне альтернативне сумішеве паливо. Кам’яні інертні матеріали (щебінь та відсів) потрапляють на виробничий майданчик автотранспортом та розвантажуються на відкритий склад площею 750 м2. Бітум АБЗ не виготовляє, а закуповує у спеціалізованих підприємств згідно укладених договорів. Мінеральний порошок надходить на виробничий майданчик за допомогою спеціалізованого транспорту в герметичних цистернах. В бункері сушильного барабану асфальтозмішувача «ДС-158» здійснюється сушка кам’яних матеріалів. Просушені матеріали через зачинений елеватор подаються на секцію гуркоту, потім через дозатор надходять до змішувача. Весь пил, який утворюється при цьому, проходить три ступені очищення (осьовий прямоточний циклон, група з 4-х циклонів ЦН-11, гідродинамічний пиловловлювач ГДП - 10М). Змішування здійснюється в герметичному змішувачі з вагою одного замісу 700 кг з установленою потужністю електродвигунів 32 кВт, який забезпечує швидке рівномірне розподілення складових компонентів суміші та якісне просочування в’яжучей речовиною - бітумом поверхні всіх мінеральних речовин. Температура в бітумних котлах, підтримується за допомогою горілок, які працюють на пічному паливі. Максимальна продуктивність асфальтозмішувальної установки становить 32 т на годину. Загальна потужність електродвигуна сушильного барабану дорівнює 11 кВ. Електричне живлення здійснюється від зовнішніх мереж (річна потреба в електроенергії 150000 кВт*годин/рік). В якості джерел водопостачання використовується привізна вода (доставка води для виробничих та побутових потреб здійснюється за допомогою автоцистерн, з свердловини виробничого майданчику ТОВ «ЛУГАНЬБУДПОСТАЧ», який розташований за адресою: Луганська область, Старобільський район, с. Половинкине, вул. Степна, буд.40. Перелік потреб водоспоживання: пилогазоочищеня (підживлення системи пилогазоочищення (0,8 м3/добу)), побутові потреби. Скид стічних вод безпосередньо у водоймища та ґрунтові води відсутній. Побутові стічні води відводяться в герметичний вигріб з подальшим вивезенням перевізниками згідно укладених договорів. Виробничі стоки, які утворюються в процесі роботи гідродинамічного пиловловлювача ГДП - 10М, потрапляють у спеціалізований відстійник об’ємом 10 м.куб. Вода, після відстоювання, за допомогою насосів потрапляє назад в систему мокрого очищення пилового потоку; залишок шламу інертних матеріалів, після досягнення потрібного ступеня вологи, повертається назад в виробництво асфальтобетону.

 1. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за альтернативами:

 Щодо технічної альтернативи1.

Дотримання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища»; «Про охорону атмосферного повітря»; «Про охорону земель»; «Про відходи»; Водного кодексу України; СН № 3077-84, ДСП №173-96, ДБН В.1.1-31:2013, ДСТУ-Н Б В.1.1-

33:2013, ДСТУ-Н Б В.1.1-35:2013, наказу №309 від 27.06.2006 року «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел» та інших чинних нормативних документів.

Екологічні обмеження: при експлуатації об’єкта дотримуватись нормативів чинного природоохоронного законодавства; викиди від стаціонарних джерел викидів повинні здійснюватися на підставі Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (у відповідності до його умов) та не повинні перевищувати граничнодопустимі нормативи; відходи, що утворюються на підприємстві в процесі виробничої діяльності, повинні передаватись спеціалізованим організаціям згідно попередньо укладених договорів, для подальшого оброблення, утилізації, знешкодження, захоронення, видалення; акустичне забруднення не повинно перевищувати гранично-допустимі рівні шуму на межі житлової забудови.

Санітарні обмеження: експлуатацію об’єкта здійснювати згідно з чинними нормативними санітарно-гігієнічними нормами та правилами.

Інші обмеження: дотримання правил пожежної безпеки.

Планована діяльність є безпечною для місцевого населення та відповідає чинному природоохоронному законодавству.

 Щодо технічної альтернативи 2 :

не розглядається.

 Щодо територіальної альтернативи 1: містобудівні умови та обмеження; розмір санітарно-захисної зони;

протипожежні розриви між будівлями та спорудами;

Згідно вимог ДСП №173-96 для: «Виробництва асфальтобетону» встановлена нормативна СЗЗ розміром 1000 м. Згідно висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 08.10.2019 року № 12.2.18-4/22411 (протокол №1088 від 12.09.2019 року) було затверджено скорочення СЗЗ для виробництва асфальтобетонної суміші потужністю 14,993 тис.тонн на рік та встановленням її розміром 920 м у південно-західному, 910м у західному напрямках від найближчих основних джерел викидів АБЗ до найближчої індивідуальної житлової забудови, що склалася, з дотриманням нормативної 1000 м СЗЗ за всіма іншими напрямками відповідають чинному санітарному законодавству України. З урахуванням вищенаведеного СЗЗ витримана.

 Щодо територіальної альтернативи 2

Оскільки підприємство діюче, інша територіальна альтернатива не розглядається.

 1. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за альтернативами:

 Щодо технічної альтернативи 1:

Діючий об’єкт підключений до всіх, необхідних для нормального функціонування, міських інженерних мереж з дотриманням вимог техніки безпеки та виробничої санітарії.

 Щодо технічної альтернативи 2:

Не розглядається.

 Щодо територіальної альтернативи 1:

Дотримання нормативного стану навколишнього середовища з урахуванням дотримання розмірів СЗЗ.

 Щодо територіальної альтернативи 2 :

Оскільки підприємство діюче, інша територіальна альтернатива не розглядається.

 1. Сфера, джерела та види можливого впливу на довкілля:

 Щодо технічної альтернативи 1

Клімат та мікроклімат. Зміна мікрокліматичних і кліматичних умов відсутня.

Повітряне середовище. Викиди забруднюючих речовин потрапляють в атмосферу від основного виробництва: складу інертних матеріалів; асфальтозмішувача «ДС-158»; роботи котлів для розігріву бітуму; складу ПММ; внутрішніх роз’їздах автотранспортних засобів. Допоміжні виробництва – зварювальні роботи; піч для опалення адміністративної будівлі. Обсяги викидів забруднюючих речовин встановлені згідно діючих нормативних документів, не перевищують санітарно-гігієнічних та екологічних нормативів.

Водне середовище. В якості джерел водопостачання використовується привізна вода. Скид стічних вод безпосередньо у водоймища та ґрунтові води відсутній. Побутові стічні води відводяться в герметичний вигріб з подальшим вивезенням перевізниками згідно укладених договорів. Виробничі стоки, які утворюються в процесі роботи гідродинамічного пиловловлювача ГДП - 10М, потрапляють у спеціалізований відстійник об’ємом 10 м.куб. Вода, після відстоювання, за допомогою насосів потрапляє назад в систему мокрого очищення пилового потоку; залишок шламу інертних матеріалів, після досягнення потрібного ступеня вологи, повертається назад в виробництво асфальтобетону. Вплив планованої діяльності на водне середовище знаходиться в межах допустимих норм.

Ґрунт, земельні ресурси. Вплив відсутній.

Природно-заповідний фонд,рослинний, тваринний світ. Вплив відсутній.

Навколишнє соціальне середовище (населення). Носить позитивний аспект.

Навколишнє    техногенне    середовище.    Не    спричиняє    порушення         навколишнього техногенного середовища за умов комплексного дотримання правил експлуатації.

Відходи. Виробничі та побутові відходи тимчасово зберігаються у спеціалізованих зачинених контейнерах на окремих майданчиках. Виробничі відходи передаються згідно договорів на утилізацію організаціям, які мають відповідні ліцензії у сфері поводження з відходами. Побутові відходи сортуються: вторинна сировина передається на утилізацію, згідно укладених договорів; комунальні відходи, передаються на захоронення полігону твердих побутових відходів, згідно укладеного договору.

Фізичний вплив. Вплив шуму та вібрації при виробничій діяльності АБЗ на навколишнє середовище та населення, при максимальному навантаженні роботи підприємства, не перевищує допустимі рівні.

 Щодо технічної альтернативи 2

не розглядається.

 Щодо прийнятог о розміщення планов аної діяльності

забезпечення меж санітарно-захисної зони та допустимого рівня впливу шкідливих факторів на цій межі.

 Щодо територіальної альтернативи 1

планована діяльність здійснюється в межах існуючого виробництва.

 Щодо територіальної альтернативи 2

оскільки підприємство діюче, інша територіальна альтернатива не розглядається.

 1. Належність планованої діяльності до першої чи другої категорії видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля

Виробнича діяльність належить до другої кат егорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля (далі по тексту ОВД), а саме пункт 11 частини 3 статті 3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля»:

 виробн ицт во асфал ьт обет ону .

 1. Наявність підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля

Транскордонний вплив відсутній.

 1. Планований обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля

Планований обсяг досліджень та рівень деталізації інформації передбачається відповідно до вимог Закону «Про оцінку впливу на довкілля» (ст. 6).

 1. Процедура ОВД та можливості для участі в ній громадськості

Планована суб’єктом господарювання діяльність може мати значний вплив на довкілля і підлягає ОВД згідно із Законом України "Про оцінку впливу на довкілля".

ОВД передбачає:

 • підготовку суб’єктом господарювання звіту з ОВД;
 • проведення громадського обговорення планованої діяльності;
 • аналіз уповноваженим органом звіту з ОВД, будь-якої додаткової інформації, яку надає суб’єкт господарювання, а також інформації, отриманої від громадськості під час громадського обговорення, іншої інформації;
 • надання уповноваженим органом мотивованого висновку з оцінки впливу на довкілля, що враховує результати аналізу, передбаченого попереднім підпунктом;
 • врахування висновку з оцінки впливу на довкілля у рішенні про провадження планованої діяльності, вказаного у пункті 14 цього повідомлення.

У висновку з ОВД уповноважений орган, виходячи з ОВД планованої діяльності, визначає допустимість чи обґрунтовує недопустимість провадження планованої діяльності та визначає екологічні умови її провадження.

Забороняється розпочинати провадження планованої діяльності без ОВД та отримання рішення про провадження планованої діяльності.

Процедура ОВД передбачає право і можливості громадськості для участі у цій процедурі, зокрема на стадії обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД на довкілля, а також на стадії розгляду уповноваженим органом поданого суб’єктом господарювання звіту із ОВД.

На стадії громадського обговорення звіту із ОВД протягом щонайменше 25 робочих днів громадськості надається можливість подавати будь-які зауваження і пропозиції до звіту та планованої діяльності, а також взяти участь у громадських слуханнях. Детальніше про процедуру громадського обговорення на стадії звіту з ОВД буде повідомлено у оголошенні про початок громадського обговорення.

 1. Громадське обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу планованої діяльності на довкілля

Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення на веб-сайті уповноваженого органу громадськість має право надати уповноваженому органу, зазначеному у пункті 15 цього повідомлення, зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД.

Подаючи такі зауваження і пропозиції вкажіть унікальний номер, присвоєний справі щодо планованої діяльності при реєстрації цього повідомлення у Єдиному реєстрі із ОВД (зазначений у шапці повідомлення).

У разі отримання таких зауважень і пропозицій громадськості вони будуть розміщені у Реєстрі та передані суб’єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їх отримання).

Особи, що подають зауваження і пропозиції, своїм підписом засвідчують свою згоду на обробку їх персональних даних.

Суб’єкт господарювання при підготовці звіту з ОВД зобов’язаний врахувати повністю, врахувати частково або обґрунтовано відхилити зауваження і пропозиції громадськості, надані в процесі громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації. Детальна інформація про це включається до звіту з оцінки впливу на довкілля.

 1. Рішення про провадження планованої діяльності

Згідно ч.1 ст. 11 Закону «Про оцінку впливу на довкілля» документ дозвільного характеру є підставою для отримання рішення про провадження планованої діяльності, яке встановлює (затверджує) параметри та умови провадження планованої діяльності.

 1. Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Департаменту екології та природних ресурсів

 Луганської обласної державної адміністрації за адресою: 93405, м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, буд. 54 Б; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Тел. : (06452) 4-44-82, Контактна особа: начальник відділу ОВД Бублей Оксана Миколаївна.

За результатами тендерних торгів за правилами НЕФКО, які відбулися 10.03.2020р. за проектом "Впровадження комплексу енергоефективних заходів з модернізації будівлі дошкільного навчального закладу №2 «Катруся» та капітальний ремонт системи вуличного освітлення" було присуджено виконання Контракту № KREM-2-1 «Розробка проектно-кошторисної документації, поставка обладнання та матеріалів, виконання всього комплексу робіт з капітального ремонту фасаду, віконних та дверних прорізів, покриття покрівлі та двоскатного даху будівлі, а також встановлення додаткового енергоефективного обладнання дошкільного навчального закладу №2 «Катруся» за адресою: Україна, Луганська область, м. Кремінна, вул. Шевченко, 31» переможцю товариству з обмеженою відповідальністю «АВЄГА» (Україна) з пропозицією вартістю 10024143,95 грн. з ПДВ (десять мільйонів двадцять чотири тисячі сто сорок три гривні дев’яносто п’ять копійок з ПДВ).

Шановні мешканці м.Кремінна!

Нагадуємо, що з цього року діють унікальні можливості участі мешканців, представників громадських організацій та бізнесу у спів-врядуванні нашою громадою! 

По-перше, якщо ви стикаєтесь з будь якою проблемою, будь, ласка, позначайте її в спільному просторі нашої громади за посиланням https://gurtom.mobi/#main/12/49.04675316/38.19644937/-/0,1,7,8,9,10/-/4,69,96,777,911/2019-07-13%252009%253A30%253A41/2019-10-21%252009%253A30%253A41/-/-/-/-/224/-/mm/-

Хто ще не знає, як це робити - інструкція за посиланням https://goo.gl/vJrGhz

По-друге, якщо маєте пропозиції як вирішити будь-яку з проблем, які позначені в спільному просторі нашої громади, додавайте свої проекти! Хто ще не знає, як це робити - інструкція за посиланням https://goo.gl/lNy7pF   

По-третє, якщо бажаєте підтримати будь-яку з наданих пропозицій вирішення - долучайтесь! як це робити - інструкція за посиланням https://goo-gl.su/s3hV

Якщо у вас виникнуть якісь технічні проблеми звертайтеся по допомогу за посиланням https://forms.gle/3Ahpc4LftoQMhfzG9 

ВАЖЛИВО!

1. Відповідальні особи ОТГ регулярно переглядають позначені проблеми. Якщо інформація достовірна (не фейк), відноситься до компетенції ОТГ, а її вирішення закладено в бюджет цього року, ОТГ має змогу переносити інформацію на свій офіційний шар в спільному просторі та вирішувати проблему. Якщо фінансування цього року не передбачено, діє наступний пункт.

2. Бюджет нашої громади на 2021 рік (витрати) буде формуватись з урахуванням саме ваших визначених проблем та наданих пропозицій! Все це - прозоро та в спільному просторі нашої громади. 

 

Всі ці та багато інших можливостей стали доступними завдяки пілотному впровадженню в ОТГ системи "Розумна Взаємодія". 

Дізнатись більше про нові можливості та про систему рекомендуємо за посиланням на виступ ключового експерта "Розумної Взаємодії" на національній веб-конференції громадянського суспільства https://youtu.be/aBLGZaNuUZg 

Всього 6 громад зі всієї України було відібрано до пілотування цієї системи. Отже крім нових можливостей із спів-врядування громадою, ваша думка є також важливою для подальшого розвитку системи на користь громади. Для цього планується низка регулярних відео-конференцій за участю наших мешканців, українських та міжнародних фахівців до яких можна долучитись прямо з дому. Інформувати та запрошувати будемо вас заздалегідь щонайменше на цьому сайті.

Комунальне підприємство «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради
код ЄДРПОУ – 41923738

Кремінська міська рада оголошує про початок подання проектів в рамках Громадського бюджету (бюджету участі) у м. Кремінна.
Прийом проектів здійснюється у будівлі міської ради, каб. №7 (2 поверх). З Положенням про Громадський бюджет (бюджет участі) можна ознайомитись на офіційному сайті Кремінської міської ради у розділі «Документи» або за посиланням: http://bit.ly/KremParticipationBudget .

Ощадбанк розширює підтримку підприємництва і розпочинає кредитування мікро- та малого бізнесу в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», запровадженої за ініціативи Президента України та Прем'єр-міністра України. Клієнти з будь-якого містечка України можуть подавати заявки за посиланням https://www.oschadbank.ua/ua/579, а також у відділеннях Ощадбанку.

Мета програми – завдяки державній підтримці відкрити підприємцям доступ до кредитів для розвитку і модернізації власного бізнесу. Це сприятиме стимулюванню підприємництва і відповідно посиленню конкурентоспроможності малих підприємств, створенню нових робочих місць, зміцненню економіки. За попередніми розрахунками програма допоможе створити близько 90 тис. нових робочих місць.

"Хочу привітати всіх нас із запуском програми доступних кредитів. Нарешті з боку держави на рівні Президента та Прем'єр-міністра зроблено перший серйозний крок щодо реальної підтримки українського підприємництва. Ощадбанк як партнер програми і лідер ринку кредитування мікро- та малого бізнесу докладе максимум зусиль, щоб якомога більше підприємців змогли зміцнити свій бізнес і перейти на новий рівень підприємництва. В нас є напрацьована експертиза в рамках програми «Будуй своє». У нашому портфелі є чимало історій становлення нових бізнесів. Ми готові перейти на якісно новий рівень доступного кредитування підприємців під 5-7-9%", — зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку."Уряд працює над тим, щоб вартість кредитів знижувалась, і ми вже маємо певні успіхи. За останні шість місяців вартість кредитів в банках істотно зменшилась, але для масштабних змін Уряд прийняв рішення компенсувати частину відсоткової ставки таким чином, щоб людина фактично змогла отримати кредит під 5-7-9 відсотків в залежності від того, яку кількість робочих місць буде створювати нова справа. Для нас дуже важливо надати підприємцям більше ресурсів, більше свободи і більше можливостей", — сказав Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України.

Державна компенсація за кредитом у рамках програми дає підприємцям можливість отримати фінансування в національній валюті за відсотковими ставками 5, 7 або 9% річних. Ставка залежить від розміру бізнесу:

 • 5% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн та створенням мінімум 2 робочих місць протягом першого кварталу;
 • 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;
 • 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн.

Отримати фінансування можна на придбання та модернізацію основних засобів, на будівництво/реконструкцію/ремонт приміщень, де ведеться основна господарська діяльність. Кредити надаються терміном до 5 років у сумі до 1,5 млн грн.

Прес-служба Ощадбанку

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ МІСТА КРЕМІННА!

Відповідно до введення в дію з 1 травня 2020 року в повному обсязі Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09 листопада 2017 року №2189-VIII, Постанови Кабінету Міністрів України №690 від 05 липня 2019 р. «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» та на Вимогу Міністерства розвитку громад та територій України» Комунальне підприємство «Кремінське водопровідно-каналізаційного господарство» Кремінської міської ради у період з 1 лютого 2020 року буде переукладати договори з населенням міста на водопостачання та водовідведення, зміст яких, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року №690.
Просимо населення міста з розумінням поставитися до цього питання та відповідно до закону переукласти договори.

Контактні телефони:
 Приймальня: 3-10-06
 Абонентський відділ: 2-40-84, 066-668-36-85

З повагою, адміністрація КП «Кремінське ВКГ»

Четвер, 23 січня 2020 11:45

Інформація «Щодо грипу птиці»

Обережно! Грип птиці!

За офіційною інформацією Європейського Союзу, останнім часом в країнах східної Європи значно ускладнилася епізоотична ситуацію щодо високопатогенного грипу птиці, що наносить значні матеріальні, фізичні збитки та являє собою загрозу для здоров’я людей. Захворювання зареєстровано на території Словацької Республіки, Угорщини, Польщі та Румунії. За останнім повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, у Вінницькій області, Немирівського району, с.Бугаків, ПП «Хутір», де утримувалось 98 тис. голів птиці яєчного напрямку(знищено методом спалювання), встановлено діагноз «Грип птиці».

Відповідно до розпоряджень від 10.01.2020 №3, від 13.01.2020 №5 Головного державного ветеринарного інспектора України, заборонено ввезення в Україну із вищезазначених Європейських держав та Вінницької області інкубаційних яєць, птиці, продуктів з неї (за винятком продуктів, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудника вказаного захворювання відповідно до «Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи і побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки», затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 №553.

У зв'язку з вищезазначеним, з метою недопущення виникнення захворювання на пташиний грип сільськогосподарської птиці на території Кремінського району Луганської області, необхідно прийняти інформацію Головного державного ветеринарного інспектора України до уваги та довести до мешканців «Інформацію про ускладнення епізоотичної ситуації щодо високопатогенного грипу птиці у Європейських державах», «Грипу птиці у Вінницькій області», та необхідності ізольованого утримання свійської птиці. Просимо населення негайно повідомляти про випадки захворювання та загибелі птиці (на підконтрольних територіях) до Кремінської районної державної лікарні ветеринарної медицини, телефон (06454) 2-30-02.

 

Начальник Кремінської районної державної
лікарні ветеринарної медицини                                        Валерій ЦАРЬОВ

Спочатку давайте розберемося, що саме входить до пенсійного стажу?

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» без сплати внесків до Пенсійного фонду у страховий стаж зараховуються: строкова служба в армії; догляд за дитиною-інвалідом; військова служба; відпустка по вагітності та пологах; відпустка по догляду за дитиною до 3 років; строкова альтернативна (невійськова) служба; перебування на фронті або участь у бойових діях; період перебування за кордоном дружин або чоловіків дипломатів під час служби; інвалідність через нещасний випадок на виробництві або профзахворювання; виконання обов’язків батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу; служба у воєнізованих формуваннях, гірничо-рятувальних частинах і аварійно-рятувальних підрозділах, створених відповідно до законодавства України; період отримання матеріальної допомоги на професійну підготовку/перепідготовку та підвищення кваліфікації, а також допомоги по безробіттю; догляд за інвалідом I групи, престарілим, що вимагає постійного догляду (по МСЕК), або особою, що досягла 80 років, якщо такий догляд здійснює непрацююча працездатна людина.

Із введенням страхового стажу (з 2004 року) не важливо, скільки людина фактично працювала – значення має, протягом якого періоду і скільки сплачував роботодавець за неї страхові внески до Пенсійного фонду. Трудовий стаж, отриманий до січня 2004-го, автоматично прирівнюється до страхового стажу. Після зазначеної дати для розрахунку пенсії має значення період сплати страхових внесків.

До страхового стажу при призначенні пенсії за віком зараховується час перебування на інвалідності у разі, якщо ця інвалідність настала внаслідок професійного захворювання чи внаслідок трудового каліцтва. Якщо інвалідність настала внаслідок загального захворювання, то роки перебування не зараховуватимуться до наявного в неї страхового стажу при призначенні пенсії за віком.

Сєвєродонецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

В останні роки кількість банківських відділень та банкоматів неухильно знижується, зокрема за 2014-2019 роки ліквідовано більше 80 банків, тільки за 2018 рік скорочено 980 банківських структурних підрозділів. Більшість скорочених відділень банків припадає на невеличкі населені пункти Україні, де мешканці залишаються без банківських послуг, в тому числі не мають можливості скористатись банківськими картками для отримання пенсії та інших соціальних виплат.

Особливо гостро проблема торкається інвалідів та осіб похилого віку, які обмежені в самостійному пересуванні та позбавлені можливості прибути до відділень банків поза межами місця свого проживання.

Тобто, фактично, маючи банківські платіжні картки, такі категорії громадян України залишаються без пенсійних та інших соціальних виплат, гарантованих державою.

Натомість, при виплаті пенсій та інших соціальних виплат через відділення поштового зв’язку з боку АТ «Укрпошта», здійснюється виплата пенсій з доставкою додому на адресу за місцем фактичного проживання пенсіонера.

Таким чином, АТ «Укрпошта» виконує взяті на себе перед Пенсійним фондом зобов'язання, і одночасно фактично виконує соціальні функції, забезпечуючи своєчасну виплату пенсій та соціальних виплат незахищеним верстам населення по всій території України.

При цьому, функціонування мережі стаціонарних та пересувних відділень АТ «Укрпошта» забезпечує надання поштових, фінансових та послуг з доставки і виплаті пенсій та інших соціальних виплат по всій території країни, незважаючи на кількість населення.

Згідно статті 47 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», статті 15 Закону України «Про поштовий зв'язок», абзацу першого пункту 1.5, абзацу другого пункту 1.7 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1, пунктів 1.7, 1.13 Інструкції про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв'язку, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв'язку України, Міністерства праці та соціальної політики України від 28.04.2009 № 464/156, постановою правління Пенсійного фонду України від 28.04.2009 № 14-1, виплата пенсії здійснюється через відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» або на банківський рахунок, відкритий у відділені банку.

Для забезпечення пенсійними та іншими соціальними виплатами населення України, недопущення виникнення соціального напруження, пов‘язаного з ускладненнями в отриманні пенсій та інших соціальних виплат через банківські установи та банкомати, АТ «Укрпошта» потрібна підтримка з боку органів місцевого самоврядування для розповсюдження інформації щодо зручності отримання пенсій та інших соціальних виплат через мережу відділень АТ «Укрпошта» та можливості переведення пенсій та інших соціальних виплат до поштових відділень АТ «Укрпошта».

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області доводить до відома роботодавців, що наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 №246, зареєстрованим в міністерстві юстиції України 23.07.2007 за №846/14113 (із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.02.2012 №107), затверджений Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій (далі – Порядок).

До уваги операторів ринку (в т.ч. закладів громадського харчування- ресторанів, кафе, барів, їдалень, піцерій, кав’ярень, кондитерських, бістро, закладів швидкого приготування їжі тощо).
Рубіжанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє: що набув чинності 06.08.2019 Закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» від 06.12.2018№ 2539-VIII.

Він наближує українське законодавства до положень Регламенту ЄС №1169/2011від 25 жовтня 2011 р. щодо надання споживачам інформації про харчові продукти.
У разі його запуску споживач отримує інформацію про харчовий продукт (з використанням маркування, супровідних документів, сучасних засобів дистанційного зв’язку, тощо) про: категорію, характерні ознаки, властивості, склад, кількість, термін придатності, країну походження або місце походження, спосіб виготовлення або виробництва харчового продукту.

Серед основних новел Закону слід відзначити наступні:
• встановлення вимог до забезпечення розбірливості інформації, зокрема до мінімального розміру шрифту, яким надається обов’язкова інформація про харчовий продукт (висота малих літер без виносних елементів відповідно до європейського законодавства має дорівнювати або перевищувати 1,2 мм; в Україні зараз — 0,8 мм);
• надання інформації про алергени (виділення шрифтом, стилем або кольором у переліку інгредієнтів);
• встановлює однакові вимоги про надання інформації про харчові продукти, які продаються у магазині та дистанційно;
• обов’язкова вказівка про наявність у продуктові рафіновані олії або жири рослинного походження (зокрема, пальмову олію);
• надання споживачеві інформації про те піддавався чи ні харчовий продукт заморожуванню/розморожуванню;
• застосування нового для України підходу до позначення термінів придатності харчового продукту в залежності від того, чи є харчовий продукт швидкопсувним у зв’язку з мікробіологічними властивостями;
• про фактичний вміст спирту (для напоїв з вмістом етилового понад 1,2% об’ємних одиниць) та допустимі відхилення у визначенні фактичного вмісту спирту.

Якщо оператори ринку додають іншу необовязкову інформацію про харчові продукти, то вона:
• не повинна вводити споживачів в оману;
• бути незрозумілою або заплутаною для споживача;
• має, у разі необхідності, базуватися на відповідних наукових даних.

Понеділок, 02 вересня 2019 14:39

Шановні пасажири!

За проханням студентів та мешканців м.Кремінна рейси з автостанції м.Кремінна о 07:00 та о 07:15 будуть виконуватися по вул. Трудова м.Рубіжне (зупинки: 111, РІПТ, ГІПРО).

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ЧЕТВЕРТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«24» квітня 2019 року

Кремінна

№44/8

Про призначення уповноваженої
особи з питань забезпечення
рівних прав та можливостей
жінок і чоловіків та затвердження
Положення про уповноважену особу

 

З метою сприяння в проведенні діяльності по локалізації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» та Національного плану дій, відповідно статті 12 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИЛА:

 1. Призначити заступника міського голови Макогон Н.М. уповноваженою особою (координатором) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Кремінській міській раді.
 2. Затвердити Положення про уповноважену особу з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Кремінській міській раді (додається).
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко


ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням Кремінської

міської ради від 24.04.2019 №44/8

 

ПОЛОЖЕННЯ
про
уповноважену особу з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Кремінській міській раді

Питання поновлення договорів оренди землі було, є і найближчим часом залишатиметься одним з найбільш актуальних у відносинах між орендарями та орендодавцями земельних ділянок.

Статтею 764 Цивільного кодексу України передбачено такий правовий механізм, як поновлення договору найму, який зводиться по суті до автоматичного продовження попередніх договірних відносин на той самий строк без укладення нового договору за умови, по-перше, що наймач продовжує користуватися майном після закінчення строку договору найму, та, по-друге, відсутні заперечення наймодавця протягом одного місяця.

Частинами першою-п'ятою статті 33 Закону України «Про оренду землі» передбачено два випадки поновлення (пролонгації) договору оренди землі:

1) у разі належного виконання орендарем своїх обов’язків за договором, строк якого закінчується, орендар отримує переважне право перед іншими особами на укладання договору оренди землі на новий строк.

Так, орендар, який має намір скористатися переважним правом на укладення договору оренди на новий строк, зобов’язаний повідомити про це орендодавця до спливу строку договору оренди землі у строк, встановлений цим договором, але не пізніше ніж за місяць до спливу строку договору оренди землі.

До листа-повідомлення про поновлення договору оренди землі орендар додає проект додаткової угоди.

При поновленні договору оренди землі його умови можуть бути змінені за згодою сторін. У разі недосягнення домовленості щодо орендної плати та інших істотних умов договору переважне право орендаря на укладення договору оренди землі припиняється.

Орендодавець у місячний термін розглядає надісланий орендарем лист-повідомлення з проектом додаткової угоди, перевіряє його на відповідність вимогам закону, узгоджує з орендарем (за необхідності) істотні умови договору і, за відсутності заперечень, укладає з орендарем додаткову угоду про поновлення договору оренди землі. За наявності заперечень орендодавця щодо поновлення договору оренди землі орендарю направляється лист-повідомлення про прийняте орендодавцем рішення.

2) орендар продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди за відсутності протягом одного місяця після закінчення дії договору оренди листа-повідомлення орендодавця про заперечення у поновленні договору оренди землі.

Тож, у разі якщо орендар продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди і за відсутності протягом одного місяця після закінчення строку договору листа-повідомлення орендодавця про заперечення у поновленні договору оренди землі такий договір вважається поновленим на той самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені договором.

Додаткова угода до договору оренди землі про його поновлення має бути укладена сторонами у місячний строк в обов’язковому порядку.

Відмова, а також наявне зволікання в укладенні додаткової угоди до договору оренди землі може бути оскаржено в суді.

Відповідно до останнього абзацу статті 33 Закону України «Про оренду землі» у разі зміни межі або цільового призначення земельної ділянки поновлення договору оренди землі здійснюється у порядку одержання земельної ділянки на праві оренди.

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Понеділок, 11 березня 2019 16:38

#монетизація_субсидій

#монетизація_субсидій

http://www.oschadbank.ua/ua/sd

Для отримання субсидій у грошовій формі необхідно попередньо зареєструватися на сайті Ощадбанку 

Субсидіантам, які не є пенсіонерами та не мають поточного рахунку в Ощадбанку, необхідно перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/sd або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг. З собою потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний код.

Звертаємо увагу, що в першу чергу відділення будуть обслуговувати клієнтів, які зареєструвались та прийшли у призначений їм час. Тому, якщо субсидіант прийде до відділення без реєстрації і співробітники не матимуть змоги його обслуговувати (будуть обслуговувати тих, хто зареєструвався і прийшов у призначений час або раніше), йому запропонують пройти реєстрацію або зачекати своєї черги. Якщо не буде клієнтів, що прийшли у призначений час, субсидіанту, який попередньо не зареєструвався, зможуть одразу виплатити належні кошти.

Увага! Субсидіантам, які не є пенсіонерами та вже мають поточний рахунок в Ощадбанку для виплати соціальної допомоги/депозитів/заробітної плати, НЕ ПОТРІБНО реєструватись для отримання субсидії. Її буде автоматично зараховано саме на цей рахунок, і Ощадбанк надішле SMS про її надходження (за умови активованої клієнтом послуги SMS-банкінгу).

Увага! Субсидіантам-пенсіонерам НЕ ПОТРІБНО реєструватись для отримання субсидії. Пенсіонери-субсидіанти отримають субсидію одночасно з пенсією через Укрпошту або на свій банківський пенсійний рахунок у звичайні строки (в Ощадбанку чи іншому банку, в якому вони зазвичай отримують пенсію). Субсидіанти-пенсіонери, які отримують пенсію в Ощадбанку, отримають від банку SMS про надходження субсидії (за умови активованої клієнтом послуги SMS-банкінгу).

Довідково:

 • Щодо інформації з будь-яких питань, пов’язаних із призначенням субсидії, субсидіантам слід звертатись до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, телефонувати на урядову «гарячу лінію» (1545) або подавати звернення на сайті урядового контактного центру www.ukc.gov.ua.
 • Щодо інформації про спожиті послуги, нараховані суми, розмір заборгованості/переплати субсидіанти можуть звертатись до постачальників комунальних послуг.
 • Щодо реєстрації для відвідування відділення та механізму отримання виплат потрібно звертатись до Контакт-центру Ощадбанку, тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

 Відповідно Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 та змінами до постанови, адміністрацією підприємства сформовані тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019рок.

 Формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення здійснюється з урахуванням витрат за кожним видом діяльності(водопостачання та водовідведення), облік яких ведеться підприємством окремо. КП «КВКГ» здійснює розподіл витрат між видами господарської діяльності, зокрема пов’язаних з централізованим водопостачання та водовідведення,в в установленому законодавством порядку. Не включаються до розрахунку тарифів витрати, які не використовуються для визначення об’єкта оподаткування відповідно до вимог розділу III Податкового кодексу України .

 Формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення здійснюється підприємством відповідно до річних планів діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, економічно обґрунтованих планових витрат, визначених на підставі державних та галузевих нормативів витрат ресурсів,у тому числі галузевих технологічних нормативів використання питної води на підприємстві з урахуванням основних особливостей технологічних процесів конкретного виробництва, техніко–економічних розрахунків, кошторисів з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні та паливно-енергетични ресурси, норми з оплати праці, нормативів витрат з управління та обслуговування виробництвом у планованому періоді.

Найменування послуги

Група споживачів

Собівартість без ПДВ, грн/1 м3

Тариф з ПДВ,
грн
/1 м3

1

2

3

4

Централізоване водопостачання

І група – населення

 

13,1408

 

15,769

ІІ група – бюджетні установи та організації

14,9282

17,9138

ІІІ група – інші споживачі

14,9282

17,9138

Централізоване водовідведення

І група – населення

11,5205

13,8246

ІІ група – бюджетні установи та організації

12,7767

15,332

ІІІ група – інші споживачі

12,7767

15,332

Сєвєродонецьке МРУЕГГ ПАТ «Луганськгаз» повідомляє Вас, що 08 лютого 2019 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 63 від 30.01.2019р. (далі — Постанова), якою встановлено наступні норми споживання природного газу побутовим споживачам у разі відсутності лічильників газу:

Вид споживання природного газу

Одиниця виміру

Норма споживання

Плита газова за наявності централізованого постачання гарячої води

куб. метрів людино-місяць

3,29

Плита газова у разі відсутності централізованого постачання гарячої води та газового водонагрівача

куб. метрів людино-місяць

5,39

Плита газова та газовий водонагрівач

куб. метрів людино-місяць

10,49


Також, згідно з пунктом 2 Постанови, Сєвєродонецьке МРУЕГГ ПАТ «Луганськгаз» виконає перерахунок нарахувань за спожитий природний газ побутовим споживачам, у яких відсутній лічильник газу, за період з 09 серпня 2018 року по 08 лютого 2019 року, відповідно до вищезазначених норм.

Сторінка 1 із 3
2020 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.