View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ — Кремінська Міська Рада
Середа, 24 лютого 2021 11:02

18.02.2021 Кремінським районним судом за обвинуваченням, яке підтримано прокурором Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури, засуджено жителя м. Кремінна за вчинення кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.309 КК України, а саме за незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, до штрафу у розмірі 17000 гривень.

За встановленими судом обставинами співробітникам СВ ВП №2 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області під час санкціонованих обшуків за місцем мешкання засудженого та місцем мешкання його родичів, до якого останній мав доступ, виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб обіг якого заборонений – канабіс у кількості 494, 97 грама.

Кремінським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури разом ВП №2 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області постійно вживаються узгоджені заходи спрямовані на викриття правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів, прекурсорів, їх аналогів та притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності.

 

Прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                  В. Погодін

 

«ПОГОДЖЕНО»
Начальник Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                  Є. Сукач

Середа, 24 лютого 2021 10:57

Статтею 263 Кримінального кодексу України встановлено кримінальну відповідальність за носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

Вподовж 2020 року у провадженні правоохоронних органів Кремінського району перебувало 37 кримінальних проваджень за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 263 Кримінального кодексу України. За результатами досудового розслідування таких кримінальних проваджень, 31 кримінальне провадження направлено до суду, з яких судом розглянуто 29 кримінальних проваджень та судовий розгляд у 2 кримінальних провадженнях триває.

Факти незаконного поводження зі зброєю продовжують мати місце і у поточному році.

Так, у січні поточного року місцевий мешканець звернувся до Кремінського ВП ГУНП в Луганській області з заявою про добровільну здачу набоїв, знайдених ним у лісовому масиві на околиці м. Кремінна восени минулого року. За результатами досудового розслідування кримінальне провадження направлено до суду та розглянуто судом зі звільненням обвинуваченого від кримінальної відповідальності.

З огляду на викладене, хочу застерегти мешканців Кремінської територіальної громади від незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, яке в першу чергу несе небезпеку для Вашого життя та здоров’я, а в разі виявлення такої небезпечної знахідки - невідкладно повідомте до органів правопорядку!

Довідково: санкція статті передбачає покарання на строк до 7 років позбавлення волі.

 

Прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                  М. Черний

 

«ПОГОДЖЕНО»
Начальник Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                  Є. Сукач

Середа, 24 лютого 2021 10:54

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою Луганської області до суду спрямовано 5 заяв про передачу безхазяйних нерухомих речей вартістю майже 3 млн.грн. площею 550 кв.м. у комунальну власність.

Прокурори з'ясували, що на території села Кудряшівка Кремінського району знаходяться п’ять безхазяйних приміщень та споруд, які ще на початку 2019 року державним реєстратором зареєстровані як безхазяйне нерухоме майно, але через бездіяльність органу місцевого самоврядування не передані у комунальну власність.

Відсутність власника створювала передумови для зловживань щодо розпорядження майном, ризики для знищення будівель та споруд.

Встановлені обставини стали підставою для звернення до суду із заявами з метою захисту інтересів держави в особі територіальної громади с. Кудряшівка.

Наразі Кремінський районний суд Луганської області відкрив провадження за всіма заявами прокурора та призначив справи до судового розгляду.

 

Прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                  Д. Головченко

Вівторок, 23 лютого 2021 10:35

З метою підвищення обізнаності громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, та мінімізації побутової корупції при їх отриманні 27 серпня 2020 року Міністерство цифрової трансформації запровадило Гід з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/ .

Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс, який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Інформація на Гіді з є актуальною та такою, що відповідає чинному законодавству України.

Loading...

Четвер, 18 лютого 2021 16:38

16 лютого 2021 року було підписано угоду щодо створення агентського пункту і віддалених робочих місць органів Пенсійного фонду України між управлінням «Центр надання адміністративних послуг» Кремінською міською радою в особі міського голови Володимира Струка та Рубіжанським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Луганської області в особі першого заступника начальника Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області Лариси Лисенко з метою належного та якісного отримання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення мешканців на рівні Кремінської територіальної громади.

Перший прийом пенсійного агентського пункту при управлінні «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради відбудеться 19 лютого 2021 року з 9:00 до 12:00 години.

Перелік послуг, які надаються працівниками Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області в Центрі надання адміністративних послуг Кремінської міської ради та на віддалених робочих місцях у приміщеннях за адресами:
 вул.Центральна, 16, с. Червонопопівка; вул Центральна, 85, А, с.Новокраснянка

Назва послуги

1

Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо)

2

Попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів управління

3

Консультування щодо законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення

4

Приймання замовлень на видачу довідок:
- про розмір пенсії;
- про перебування на обліку та індивідуальних відомостей про застраховану особу (за формами ОК5, ОК2, ОК7).

5

Видача виготовлених довідок, індивідуальних відомостей, оригіналів трудових книжок.

6

Допомога в заповненні та прийманні анкети на виготовлення пенсійного посвідчення

7

Видача пенсійного посвідчення

8

Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання

9

Приймання документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок

10

Приймання заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій

11

Приймання заяв та документів щодо: призначення пенсій;
- переведення виплати пенсії та прийняття на облік за новим місцем проживання;
- виплати пенсії за довіреністю;

- зміни способу виплати пенсії;
- поновлення виплати пенсії;
- перерахунку призначених пенсій;
- виплати пенсії

12

Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України, надання допомоги в користуванні ними

 

Четвер, 18 лютого 2021 10:35

З березня 2021 року за підтримки Кремінського міського голови Володимира Струка в громаді стартує важливий проект «Експрес їжа». Ініціатива впроваджується в рамках співпраці між КУ « Центр надання соціальних послуг» Кремінської міської ради та Благодійним фондом «Карітас Сєвєродонецьк» пасторально-соціальної місії греко-католицької церкви. 100 одиноких мало мобільних мешканців громади двічі на тиждень зможуть отримати прямо за місцем проживання гарячу їжу.

В одному із розділів цього проекту розглядається питання відкриття «Соціальної їдальні».

15 лютого 2021 року підписано угоду про подальшу співпрацю між директором КУ «Центр надання соціальних послуг» Кремінської міської ради І. Смагою та директором БФ «Карітас Сєвєродонецьк» Ю. Ключевським.

Середа, 17 лютого 2021 14:29

17 лютого 2021 року відбувся запланований виїзд Мобільним Центром надання адміністративних послуг Кремінської міської ради до селищ Діброва та Кузьмине з метою надання якісних адміністративних послуг мешканцям селища, а саме: Реєстрація місця проживання/зняття , довідка про склад сім’ї та довідка про реєстрацію місця проживання.
Було надано суб’єктам звернення: 5 довідок про склад сім’ї та 2 довідки про реєстрацію місця проживання.
Центр надання адміністративних послуг Кремінської міської ради працює для своїх мешканців територіальної громади створюючи для них сприятливі умови.
Вперше наступний виїзд заплановано на 25 лютого 2021 року о 9:00 до села Новокраснянка, яке увійшло до складу Кремінської територіальної громади в ході адміністративної територіальної реформи.

Вівторок, 16 лютого 2021 16:57

Відповідно до розпорядження Кремінського міського голови від 15.02.2021 р. №03-01/39 буде проведено пленарне засідання п’ятої сесії Кремінської міської ради восьмого скликання 26 лютого 2021 року о 10:00 в залі засідань будівлі Кремінської міської ради.
Передбачається внести на розгляд ради наступні питання:

Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки надання медичної допомоги на вторинному рівні на 2021 рік.
Про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2020 рік.
Про внесення змін до рішення міської ради від 15 січня 2021 року № 3/13.
Про затвердження Програми розвитку соціальних послуг Кремінської міської ради на 2021 – 2023 роки.
Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги жителям Кремінської громади.
Програма підтримки та розвитку молоді та молодіжної політики Кремінської міської ради на 2021 – 2023 роки.
Про прийняття об’єктів цивільного права та впорядкування діяльності юридичної особи, код ЄДРПОУ 35968095.
Про впорядкування діяльності юридичних осіб в сфері культури.
Про прийняття об’єктів цивільного права та впорядкування діяльності юридичної особи, код ЄДРПОУ 38817324.
Про безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», у власність Кремінської територіальної громади Луганської області та забезпечення повноважень щодо управління майном.
Про прийняття об’єктів цивільного права та впорядкування діяльності юридичної особи, код ЄДРПОУ 37796293.
Про передачу майна ДП «Кремінське господарство» КП «Кремінна-Комунсервіс».
Про внесення змін до бюджету Кремінської міської територіальної громади на 2021 рік.
Про передачу основних засобів з балансу Кремінської міської ради на баланс ДП «Кремінське комгосподарство» КП «Кремінна-Комунсервіс».
Про внесення змін до рішення Кремінської міської ради від 23.12.2020 №2/24.
Про внесення змін у рішення сесій щодо ліквідації комунальних підприємств.
Земельні та інші питання.

Вівторок, 16 лютого 2021 16:05

16 лютого 2021 року було підписано угоду щодо співробітництва у сфері надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Луганській області (філії ГСЦ МВС) в особі начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Луганській області (філії ГСЦ МВС) Михайла Волченка та управлінням «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради в особі міського голови Володимира Струка з метою отримання адміністративних послуг з оформлення і видачі посвідчення водія та реєстрації/перереєстрації транспортних засобів в ЦНАПі Кремінської міської ради.

Кремінська міська рада працює для мешканців своєї громади, які очікують зручних, якісних та доступних адміністративних послуг. Сутність роботи полягає в тому, що звернувшись до ЦНАП суб’єкт звернення може отримати у найкоротший строк і за мінімальної кількості відвідувань адміністративну послугу.

Понеділок, 15 лютого 2021 14:59

18 лютого 2021 року у 10:00 годині в м.Кремінна відбудеться прийом суб’єктів звернення працівниками мобільного Сєвєродонецького сервісного центру МВС Луганської області, з метою надання послуг мешканцям громади з реєстраційної діяльності у віддалених регіонах області, а саме перереєстрації автотранспорту та отримання довідки про відсутність судимості.

Усіх зацікавлених суб’єктів звернення у разі необхідності отримання зазначених послуг просимо звертатися до управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради.
Попередній запис на отримання послуг за телефоном (06454) 2-16-43 .

П'ятниця, 12 лютого 2021 14:17

12 лютого 2021 року Мобільним Центром надання адміністративних послуг Кремінської міської ради вперше відбувся виїзд до села Попівка, яке увійшло до складу Кремінської територіальної громади в ході адміністративної територіальної реформи. В ході виїзного обслуговування адміністратором було надано 20 довідок про склад сім’ї.

Нещодавно в с. Попівка створено відділене робоче місце адміністратора відділу адміністративних послуг управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради, який зможе забезпечити надання адміністративних послуг, а саме: реєстрацію місця проживання/зняття, видачу довідки про склад сім’ї, довідку про реєстрацію місця проживання та надання соціальних послуг на постійній основі для місцевих сільських мешканців.

При цьому роботу Мобільного центру надання адміністративних послуг планується запровадити на постійній основі з метою надання більшого спектру адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг Кремінської міської ради працює для своїх мешканців територіальної громади, створюючи для них сприятливі умови.

Наступний виїзд заплановано на 17 лютого 2021 року о 9:00 годині до селищ Діброва та Кузьмине.

Середа, 10 лютого 2021 08:46

Кремінська міська рада Луганської області повідомляє про прийняття пропозицій стосовно укладення договорів на відшкодування вартості препаратів інсуліну у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну».

Пропозиції приймаються до 15 лютого 2021 року.

Телефон для довідок: 095 060 13 70 .

Понеділок, 08 лютого 2021 09:22

03 лютого 2021 року у Кремінському відділі Сєвєродонецької місцевої прокуратури за участю керівників правоохоронних органів, які обслуговують територію Кремінської міської територіальної громади відбулась координаційна нарада з порядком денним «Про стан протидії злочинності та корупції на території Кремінського району за підсумками 2020 року».

У нараді брали участь керівники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Обговоривши результати роботи правоохоронних органів упродовж 2020 року нарада відзначила, що вжиті скоординовані заходи в цілому сприяли покращенню стану законності і правопорядку в районі, проте окремі питання потребують додаткової уваги та вжиття узгоджених заходів протягом поточного періоду 2021 року.

Так, при зменшенні по області загальної кількості облікованих кримінальних правопорушень, на території району відбулось їх збільшення (з 455 до 489).

Разом з тим, відбулося зменшення кількості особливо тяжких злочинів, при збільшенні кількості умисних вбивств та замахів на їх скоєння (з 1 до 3), та значно зменшилась кількість скоєних грабежів (з 3 до 1).

Не вдалося уникнути зростання кількості облікованих тяжких злочинів, кількості злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, кримінальних правопорушень проти власності, у тому числі крадіжок та шахрайств.

Майже втричі більше виявлено злочинів у сфері господарської діяльності. Більше ніж вдвічі викрито кримінальних правопорушень за фактами вчинення злочинів проти довкілля, у тому числі у сфері незаконної порубки лісу, виявлено кримінальних правопорушень, пов’язаних зі збутом наркотичних засобів, однак втричі менше обліковано кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

Значно зменшилось число злочинів, вчинених неповнолітніми, та наявна тенденція до зниження злочинів, вчинених групою осіб, вчинених особами у стані алкогольного сп’яніння, скоєних особами, які раніше вчиняли злочини, однак питома вага останньої залишається значною.

Дещо знизився відсоток розкриття кримінальних правопорушень, при збільшенні рівня розкриття злочинів минулих років.

Повільно відбувається розслідування кримінальних правопорушень економічної спрямованості.

Потребує покращення робота, насамперед оперативних підрозділів, щодо виявлення актуальних злочинів у сфері службової діяльності передусім викриття кримінальних правопорушень у бюджетній сфері, пов’язаних із отриманням неправомірної вигоди. Актуальним є питання протидії можливим незаконним заволодінням бюджетних коштів, виділених на боротьбу із «CОVID-19».

Фактично не змінюється залишок оперативно-розшукових справ щодо не розшуканих злочинців, безвісно зниклих осіб минулих років.

Потребує зменшення залишок незакінчених кримінальних проваджень, який залишається значним, у тому числі за рахунок кримінальних правопорушень по яких закінчилися строки давності.

До суду направлено 3 кримінальні провадження у сфері корупції за фактами надання неправомірної вигоди особам, по 2 з яких винесено обвинувальні вироки, 1 перебуває на розгляді. Спрямовано до суду 2 кримінальні провадження у бюджетній сфері за фактами необґрунтованого отримання особами грошових коштів, сума завданої шкоди державі у розмірі 24 тис. грн. відшкодована у повному обсязі під час досудового розслідування, справи розглянуті судом. По 3 обвинувальні акти направлено до суду в земельній, за фактами підробки договорів оренди землі, та лісовій сферах - незаконної порубки лісу, 2 з яких в об’єктах природно-заповідного фонду, по яким вже є остаточні судові рішення.

З метою підвищення ефективності боротьби зі злочинністю та узгодження діяльності правоохоронних органів нарадою затверджені спільні організаційно-практичні заходи на наступний період.

 

Начальник Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                     Є.О. Сукач

Понеділок, 08 лютого 2021 09:20

За процесуального керівництва Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області сектором дізнання Кремінського ВП ГУНП в Луганській області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно мешканця с.Новокраснянка Кремінської ОТГ Луганської області за фактом побоїв дитини.

За матеріалами дізнання, в листопаді 2020 року, вітчим, обурений зауваженнями малолітнього пасинка щодо безладу у кімнаті, наніс останньому удар кулаком в область грудної клітини завдавши фізичного болю та не спричинивши тілесних ушкоджень.

Вироком суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.126 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Довідково: частина 1 статті 126 Кримінального кодексу України передбачає покарання за умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень

 

Ювенальний прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                  О. Волнова

П'ятниця, 29 січня 2021 12:47
29 січня у Кремінній відзначали 78-у річницю визволення Кремінщини від нацистських окупантів. В заходах взяв участь Кремінський міський голова Володимир Струк, його заступниця Наталя Макогон, представники ветеранських громадських організацій, мешканці міста.
В залі пам’яті подій Другої світової війни краєзнавчого музею директор закладу Людмила Єжова розповіла про часи окупації нашого краю, про подвиг співвітчизників, які на фронті і в тилу наближали день визволення Кремінщини та всієї батьківщини. Розповіла про ті буремні події й присутня на заході учасниця бойових дій Людмила Гаврилівна Євдошенко, яка у 10-річному віці у 1941 р. стала санітаркою Кремінського госпіталю. Взяв слово й Кремінський міський голова Володимир Струк. Він привітав мешканців громади із річницею визволення Кремінщини від нацистських загарбників.
«Звільнення Кремінщини від фашистських загарбників – велике свято. В мене мати пройшла концтабір. Загинули два дідусі. І для мене річниця звільнення будь-якого села, населеного пункту та міста є великим святом. Всім, хто брав участь у визволенні на фронті, працівникам тилу низький уклін. Дякую представникам ветеранських організацій, які продовжують виховувати нашу молодь в дусі героїчного патріотизму наших героїв-визволителів. Вітаю мешканців громади із 78-ю річницею визволення від окупантів. Бажаю здоров’я, миру та злагоди», - зазначив Володимир Струк.
Кульмінацією заходів стала хвилина мовчання та покладання квітів до Меморіалу Слави на честь пам’яті загиблих під час визволення Кремінщини і всієї Другої світової війни.
П'ятниця, 22 січня 2021 08:10
Шановні мешканці Кремінської громади!

 

Століття тому, 22 січня 1919 року відбулось об’єднання Української та Західноукраїнської Народних Республік. Це велика історична подія для української державності, яка має бути прикладом для вітчизняних сучасників. Як в скрутні часи відкинути власні амбіції, нав’язані лукаві забаганки, і об’єднатися навколо національної ідеї.
 
Україна багата на розумних працьовитих людей, різноманіття природних ресурсів, дивовижну природу. Все в наших руках! Україна приречена на процвітання! Однак розбрат, чвари, внутрішні та зовнішні протистояння завдають нищівного удару по державі та чи не по кожному громадянину.
 
Тільки об’єднавшись для вирішення нагальних проблем ми зможемо привести наш народ до успіху! Сподіваюсь, в наступному році будемо відзначати День Соборності в Луганську!
 
В єдності наша сила!
З Днем Соборності України! 
З повагою, Кремінський міський голова Володимир Струк
Вівторок, 19 січня 2021 10:05
Шановні мешканці Кремінської громади!
 
 19 січня християни відзначають Водохреща на честь хрещення Ісуса Христа Іваном Хрестителем в річці Йордан. Вважається, освячена в цей день вода має чудодійну цілющу силу – очищує та оновлює тіло і душу.
Нехай же очищення та оновлення, які символізують це свято, прийдуть і на нашу землю!
Принесуть нам довгоочікуваний мир та єдність! Нехай цей світлий день принесе вам і вашим родинам здоров’я, затишок, злагоду та добробут!
 
З повагою, Кремінський міський голова Володимир Струк
Четвер, 31 грудня 2020 08:15

Шановні жителі та гості Кремінської громади!

Щиро вітаю вас зі світлими Новорічними та Різдвяними святами. Новорічні свята завжди були для кожного з нас особливими, сповнені добром, сімейним затишком, вірою у здійснення заповітних бажань.

Нехай 2021 рік принесе до ваших осель радість, оптимізм та благополуччя, надихне на реалізацію нових планів та творчих ідей. А для нашої громади стане роком впевненого розвитку та процвітання. Нехай всі проблеми та негаразди залишаться у році, що минає.

Від себе особисто, від депутатського корпусу міської ради, членів виконавчого комітету та усієї моєї команди бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку та благополуччя.

Хай у ваших оселях завжди буде мир та злагода. Щасливого Нового року й веселих Різдвяних свят!

 

Міський голова                      Володимир СТРУК

П'ятниця, 18 грудня 2020 10:10

Сьогодні, чи не кожен з нас звертається за допомогою до медичних працівників, що працюють на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією, але на жаль, самі інфікуються.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 року № 394, Перелік професійних захворювань, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2000 р. № 1662, доповнено пунктом 4 розділу V «Захворювання, викликані дією біологічних факторів». Медичні та інші працівники, у яких лабораторно підтвердили гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та які були безпосередньо зайняті в ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню COVID-19 і лікування пацієнтів із захворюванням COVID-19, спричиненим коронавірусом SARS-CoV-2, за певних обставин можуть отримати гостре професійне захворювання.

Запорукою запобігання поширенню інфекційного захворювання COVID-19 серед медичних працівників є дотримання санітарних правил і норм при здійсненні своєї професійної діяльності, постійне проведення профілактичних заходів, спрямованих на:

- забезпечення медичних та інших працівників засобами індивідуального захисту в залежності від існуючого ступеня ризику інфікування COVID-19 на робочих місцях;

- контроль за використанням медичними та іншими працівниками закладу охорони здоров’я засобів індивідуального захисту;

- своєчасне тестування на COVID-19 медичних та інших працівників закладу з метою виявлення випадків безсимптомного перебігу захворювання;

- регулярне навчання медичних працівників правилам користування засобами індивідуального захисту та демонстрація їх правильного застосування;

- забезпечення облаштування окремо виділених зон очікування для симптоматичних пацієнтів та відповідне розміщення госпіталізованих пацієнтів, що сприятиме адекватному співвідношенню кількості пацієнтів до кількості персоналу;

- забезпечення належної вентиляції медичного закладу у всіх приміщеннях, а також належного їх очищення;

- використання фізичних бар’єрів для зменшення ризику інфікування і передавання SARS-CoV-2 (наприклад, скляних або пластикових вікон) в приймальних відділеннях закладів охорони здоров’я, реєстратурі амбулаторно-поліклінічного закладу.

Слід пам’ятати, що кожен працівник медичного закладу повинен дотримуватись основних санітарних правил та норм, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції на робочому місці. Насамперед, це миття рук з милом та оброблення спиртовим антисептиком перед початком роботи, у разі будь-яких контактів із потенційно забрудненими об’єктами. Щоб уникнути підсушування та утворення тріщин шкіри, через які можливе інфікування коронавірусом COVID-19, після користування антисептиком необхідно скористатися кремом для рук.

Не ігнорувати використання засобів індивідуального захисту та правильно ними користуватися (знімати маску, не торкаючись до зовнішньої поверхні, користуватися нею не більше 2 годин та утилізувати лише в закриті ємності). Ці заходи дозволяють уникнути контакту шкіри та слизових оболонок працівника з небажаним вірусом.

У разі можливості розв’язувати виробничі питання дистанційно, краще використовувати засоби електронного зв’язку, обмежити безпосереднє спілкування з колегами.

Одну із найважливіших функцій у профілактиці інфекційних захворювань серед працівників виконує дезінфекція робочої зони, яку слід проводити з використанням дезінфекційних засобів перед початком та в кінці робочого дня.

Найбільш простий та доступний спосіб запобігання поширенню вірусу є проведення вологого прибирання, очищення поверхонь водою та дезінфікуючими засобами, а також ретельне провітрювання приміщень.

Кремінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області нагадує медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, що постійне дотримання санітарних правил та норм збереже Ваше здоров’я та життя!

Страховий експерт з охорони праці
Кремінського відділення 
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
у Луганській області
Тетяна ЛЕСИК

Понеділок, 14 грудня 2020 14:31
Міністерство розвитку громад і територій України підготувало проєкт постанови, яка має на меті відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України №553 «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Проєкт планується винести на найближче засідання Уряду, його вже отримали на погодження центральні органи виконавчої влади.
Ініціатором відновлення дії постанови №553 виступив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.
«Через відсутність держконтролю, зокрема, зі сторони органів місцевого самоврядування, в українських містах виник будівельний колапс. Наразі, місцева влада жодним чином не може впливати на самочинне будівництво, що вже призводить до трагічних наслідків. Така ситуація, на жаль, відбувається по всій країні», - сказав Міністр.
Асоціація міст України вітає та підтримує ініціативу Міністра Олексія Чернишова щодо відновлення дії постанови №553 та закликає Уряд якнайскоріше схвалити відповідний проєкт постанови та повернути місцевому самоврядуванню повноваження здійснювати архітектурно-будівельний контроль.
АМУ наголошує, що  майже 9 місяців будівельна сфера залишається без державного архітектурно-будівельного контролю, у тому числі зі сторони органів місцевого самоврядування і це призводить до безладу у сфері містобудування, порушення майнових прав фізичних та юридичних осіб, їх прав на належний захист своїх інтересів з боку держави. Головна проблема полягає у тому, що територіальні громади жодним чином не можуть вплинути на недобросовісних забудовників.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України своїми постановами від 13 березня 2020 року «Про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» №218 та «Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду» №219 протиправно зупинив дію постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року №553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» до початку функціонування нової Державної містобудівної інспекції (ДІМУ). Це паралізувало роботу місцевих органів державного архітектурно-будівельного контролю (територіальні підрозділи ДАБІ та органи місцевого самоврядування, яким надано такі функції). Такими діями Уряд протиправно зупинив виконання місцевими органами державного архітектурно-будівельного контролю Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" і частково згорнув децентралізацію у цій сфері. Також Урядом порушено частину сьому статті 5 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", яка передбачає безперервність здійснення повноважень та функцій центрального органу виконавчої влади, щодо якого набрав чинності акт Кабінету Міністрів України про його припинення.​

АМУ протягом цього часу послідовно і наполегливо відстоює необхідність наділення громад правом здійснювати архітектурно-будівельний контроль.

11 грудня АМУ взяла участь у засіданні парламентської ТСК  щодо відновлення дії постанови №553. 12 листопада відбулася робоча зустріч щодо реформування сфери ДАБК, організована Мінрегіоном. За результатами зустрічі АМУ висловила готовність долучитися до новоутвореної робочої групи, яка розпочне розробку нового законопроєкту щодо реформування державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Крім того, у жовтні Асоціація направила лист до Президента з метою привернути увагу гаранта Конституції України до ситуації, яка склалася у сфері державного архітектурно-будівельного контролю.

20 травня 2020 року Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяв участь у нараді з питань реформування Державної архітектурно-будівельної інспекції, що проходила під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. А в квітні АМУ зверталася до Міністра розвитку громад та територій України щодо необхідності оперативного вирішення проблемних питань, які склалися на місцевому рівні у сфері містобудування у зв‘язку із проведенням реорганізації ДАБІ.

Понеділок, 14 грудня 2020 14:20
Понеділок, 07 грудня 2020 08:40

Шановні колеги!


 Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!
Це свято не лише представників органів влади, а й усіх активних громадян, яких об’єднує наполеглива праця на благо розвитку та процвітання нашої громади.

Бажаю вам злагоди й достатку в оселях, щастя, міцного здоров’я, нових здобутків, здійснення життєвих планів та сподівань. Нехай цей святковий день подарує всім гарний настрій!


Міський голова            Володимир Струк

Четвер, 03 грудня 2020 16:30

Голова Кремінської міської територіальної виборчої комісії відкрив сесію та передав слово секретарю міської ТВК, який оголосив результати виборів міського голови та депутатів міської ради.

Кремінський міський голова Володимир Струк прийняв присягу та звернувся до депутатів:
«Шановні депутати! Вітаю Вас з обранням депутатами Кремінської міської ради VІІІ скликання, бажаю Вам плідної та корисної депутатської діяльності на благо нашої громади по виконанню своїх депутатських повноважень. Сподіваюсь, що ми разом з Вами докладемо всіх зусиль, щоб здолати ті проблеми, які стануть на нашому шляху. Ми повинні зробити все можливе для того, щоб наша громада була самодостатньою та спроможною».

До порядку денного пленарного засідання було внесено 14 питань, які були розглянуті депутатами та прийняті відповідні рішення.

Заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради було затверджено Наталю Макогон та Георгія Дзивульського.
Керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Кремінської міської ради затверджено Олену Літвін.
Шляхом таємного голосування секретарем міської ради обрано Володимира Бабушкіна.

Запис засідання сесії можна переглянути на ютуб-каналі Кремінської міської ради за посиланням: https://youtu.be/MfOU-Oyt2N8 .

Четвер, 03 грудня 2020 09:25

3 грудня - Міжнародний День людей з особливими потребами, який є щорічною подією. Відзначення його – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими можливостями, що потребують захисту та підтримки. Особи з інвалідністю – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії та окремі людські надії на те, що буде добре. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоровя і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть люди які потребують допомоги і уваги. Звичайно, цей день не можна називати святковим, бо на долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.

Одним із головних завдань Фонду соціального страхування України, визначених законодавством, є турбота про осіб з інвалідністю, зумовленою травмою або професійним захворюванням, отриманими на виробництві.

У Кремінському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області перебуває на обліку 298 осіб з інвалідністю, з них I групи - 2 особи, II групи - 45 осіб, III групи - 251 особа.

За 11 місяців 2020 року відділенням управління відшкодовано шкоди, заподіяної працівникові внаслідок трудового каліцтва та професійного захворювання, на суму понад 29 млн. гривень.

Протягом 11 місяців 2020 року 17 потерпілих, які перебувають на обліку у Кремінському відділенні, за рахунок коштів Фонду забезпечено стаціонарним лікуванням у хірургічному, неврологічному та терапевтичному відділеннях КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської районної ради» на суму 96,2 тис.грн. Амбулаторним лікуванням забезпечено 7 осіб на суму 26,7 тис.грн. За рахунок коштів Фонду протезно – ортопедичні вироби отримали 8 осіб з інвалідністю на суму 289,4 тис.грн. На постійний сторонній догляд та побутове обслуговування отримують кошти 3 особи з інвалідністю, за 11 місяців 2020 року обсяг витрат склав понад 64,9 тис.грн.

Компенсацію на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів, виданих за рахунок коштів Фонду та на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю отримали 3 особи з інвалідністю.

 Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю Кремінське відділення управління висловлює найтепліші слова підтримки громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Бажає їм міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

Головний спеціаліст
медичних та соціальних послуг
Кремінського відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
у Луганській області
Ірина ВИНОГРАДЕНКО.