View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
П'ятниця, 15 березня 2019 16:10

14 березня до Кремінської міської ради завітала делегація представників Міністерства закордонних справ, Посольства Норвегії, Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) та консалтингової компанії: Петер Баук – радник з питань співпраці і розвитку Посольства Королівства Норвегії в Києві, Гейр Інгве Германсен – старший радник Норвезького агентства з питань співпраці та розвитку Norad, Фінн Крістіан Нордлі – старший радник Міністерства закордонних справ Норвегії, Амунд Бейтнес – старший інвестиційний менеджер НЕФКО.
Метою зустрічі стало обговорення реалізації енергозберігаючого проекту у ДНЗ №1 «Ластівка» та подальшої співпраці спрямованої на виділення гранту для проведення капітального ремонту у ДНЗ №2 «Катруся». 
Під час зустрічі Юрій Прокопенко продемонстрував презентацію, яка допомогла гостям більше дізнатися про Кремінну та реалізовані проекти. Представники делегації були приємно вражені кількістю та масштабами вже завершених проектів у нашому місті. На знак подяки Юрій Прокопенко вручив грамоти учасникам делегації за плідну співпрацю.
По завершенню зустрічі гості разом з міським головою та його заступниками відвідали дитячі садочки «Ластівка» та «Катруся». 
Завідувач ДНЗ№1 «Ластівка» Анна Мацегора детально розповіла, які саме роботи були виконані під час реалізації проекту. Гості були задоволені результатом робіт, адже у порівнянні з опалювальним сезоном 2018 року споживання природного газу зменшилось на 30%, а електричної енергії на 26%. Та дуже важливо, що результат проекту радує маленьких вихованців дитячого садочка. Про що свідчать радісні очі малечі та подарунки, які вони вручили представникам делегації. 
Під час візиту до ДНЗ №2 «Катруся» завідувач Людмила Петрусенко вказала на основні проблеми будівлі, які потребують капітального ремонту. Спеціалісти проекту НЕФКО обстежили приміщення та надали рекомендації щодо виконання робіт з енергозбереження.

Середа, 13 березня 2019 08:05

12 березня до Кремінської міської ради з робочим візитом завітали перший секретар Відділу міжнародного розвитку посольства Канади в Україні Надєжда Єгай, координатор Компоненту Децентралізації та Місцевого Самоврядування ПРООН Олена Рудич і спеціаліст з Адміністративної Децентралізації Компоненту Місцеве Самоврядування та Реформа Децентралізації Анатолій Молошний.
Предметом зустрічі стало обговорення подальшої співпраці спрямованої на покращення роботи ЦНАПу Кремінської міської ради та отримання гранту для придбання автомобілю, який надасть змогу надавати адміністративні послуги жителям сільських населених пунктів не тільки Кремінської міської громади, а й району.
По завершенню зустрічі гості ознайомилися з роботою Центру надання адміністративних послуг Кремінської міської ради та обговорили деталі грантової угоди.

Вівторок, 12 березня 2019 16:50

12 березня у Кремінській міській раді відбувся звіт міського голови про свою діяльність, про роботу міської ради та її виконавчого комітету, а також про виконання міського бюджету за 2018 рік.
Згідно чинного законодавства міський голова звітував перед територіальною громадою у формі відкритої зустрічі з громадянами.
У своєму виступі Юрій Прокопенко проаналізував, що вдалося зробити за минулий рік і над вирішенням яких проблем необхідно працювати надалі.
Окремо міський голова проінформував громадськість про роботу комунальних підприємств. Адже саме від їхньої праці залежить комфорт кремінян. Детально розповів про проекти, які були завершені у 2018 році. Зокрема, Проект ЄС «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна» та «Енергозберігаючий проект у ДНЗ №1«Ластівка»». Окрему увагу було приділено роботі Центру надання адміністративних послуг.
У своєму виступі міський голова торкнувся й перспектив розвитку Кремінної, а саме: плану місцевого економічного розвитку та роботи зі створення комфортного публічного простору в місті.
Після виступу Юрій Прокопенко надав вичерпні відповіді на запитання від присутніх.

Четвер, 07 березня 2019 11:30

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!


Щиросердно дякую, що ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою і громадською діяльністю примножуєте добру славу нашого міста. 
Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія. Міцного здоров’я, сонячного настрою, добра і миру вашій родині. Хай здійсняться всі ваші заповітні мрії.

Зі святом, дорогі жінки!

Міський голова Юрій Прокопенко

П'ятниця, 01 березня 2019 11:34

         Відповідно до розпорядження Кремінського міського голови від 01.03.2019 р. №03-01/29 буде проведено пленарне засідання сорок третьої сесії Кремінської міської ради сьомого скликання 13 березня 2019 року о 10:00 в залі засідань будівлі Кремінської міської ради.

Передбачається внести на розгляд ради наступні питання:

 1. Про звіт міського голови за 2018 рік.
 2. Про надання пільги щодо сплати державного мита у 2019 році.
 3. Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2019 рік.
 4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік.
 5. Про внесення змін до Положення про проведення міського конкурсу міні-проектів розвитку територіальної громади «Місто своїми руками».
 6. Про внесення змін до Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та ЖБК на 2019 рік.
 7. Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради Кремінському ВУВКГ.
 8. Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради ДП «Кремінське комгосподарство» КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».
 9. Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради.
 10. Про визначення одержувачів бюджетних коштів.
 11. Про передачу функції надання ритуальних послуг на території м.Кремінна.
 12. Про внесення змін до рішення сесії Кремінської міської ради від 06.06.2012 №26/14 «Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Кремінна».
 13. Про передачу багатоквартирного житлового будинку № 11 по вулиці Побєди з балансу ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Злагода -11».
 14. Про надання дозволу КП «Кремінське ВУВКГ» на використання труби д.325 цільового призначення.
 15. Земельні питання.
 16. Інші питання.
Понеділок, 25 лютого 2019 12:59

В приміщенні Кремінської міської ради 12 березня 2019 року о 14:00 відбудеться громадське обговорення звіту Кремінського міського голови про свою діяльність та виконавчих органів міської ради, а також публічне представлення інформації про виконання міського бюджету за 2018 рік.

Запрошуємо прийняти участь у заході громадськість міста, членів Громадської ради та виконавчого комітету, депутатів міської ради, представників всіх трудових колективів міста та громадських об’єднань.

Вівторок, 12 лютого 2019 08:01

12-15 березня в м.Кремінна відбудеться незвичайний конкурс на підтримку ініціатив місцевих мешканців. Справа в тому, що громада міста одна з перших в Україні створює іноваційний віртуальний простір співпраці, який дозволить поєднати зусилля мешканців, неурядових організацій, місцевої влади та бізнесу для розвитку громади. Як працює такий простір можна дізнатися з цього відео (https://youtu.be/TfJWCQMIA-w). Місцева влада вже створює свою частку віртуального простору, який серед іншого відкриє бюджетний процес для участі мешканців.
І ця участь починається прямо зараз! Кожен, хто має цікаві ідеї щодо розвитку місцевої громади, може подати власний проект для участі у конкурсі проектів соціальної дії, заповнивши онлайн-заявку до 9 березня 2019 р. за посиланням: https://goo.gl/sPuLd9 
Aвтори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг з проектного дизайну від Британської Ради (12-14 березня в м.Кремінна), під час якого фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї, нададуть свої рекомендації стосовно їх реалізації. 15 березня учасники за 5 хвилин мають презентувати доопрацьовані проекти конкурсній комісії (пітчинг проектів), яка визначить переможців, а проекти соціальної дії отримають фінансування як з місцевого бюджету, так і з боку Британської Ради в Україні.
Але незвичайність цього конкурсу полягає в тому, що майже всі ініціативи (визначені місцеві питання під час мапування з мобільних телефонів чи інших пристроїв, проекти їх рішень), які потраплять до віртуального простору громади, отримають додаткові можливості, незалежно від рішення конкурсної комісії! Яким саме чином дізнаєтесь або на тренінгу, або з подальших інформаційних повідомлень, слідкуйте за тегом #розумнавзаємодія

Пріоритетні напрямки проектів:
• Громадський простір
Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.
• Молодіжні
Запропонуйте проекти, які об’єднують та підтримують молодих людей, розвивають їх активність та відповідальність, реалізують креативні ідеї творчої молоді. Чекаємо проекти, які будуть реалізовані молоддю або за їх активної участі в організації.
• Туристичні
Формування іміджу міста та розробка брендінгу, прокладання еко-стежок та вело-маршрутів, розробка та апробація екскурсій для гостей та жителів міста і району; створення нових туристичних атракцій та сервісів.
• Культурні
Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста. Запропонуйте цікаві ідеї щодо організації та проведення творчих подій, виставок, перформансів, реалізація просвітницьких проектів тощо.
• Екологічні
Придумайте, яким чином можна покращити стан екології та рівень екологічної культури жителів своєї громади.
• Інклюзія
Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських та туристичних об'єктів людей з інвалідністю.
Aвтори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг з проектного дизайну від Британської Ради, під час якого фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації щодо їх реалізації. 
Тренінг відбудеться 12-14 березня в м.Кремінна. А 15 березня учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію - всього 5 хвилин.
Пітчинг проектів реалізується за підтримки Кремінської міської ради, Британської Ради в Україні (проект "Активні громадяни"), БФ «Молода громада». 
#activecitizensua
Хто має зацікавленість у пілотному впровадженні інноваційної системи «Розумна взаємодія» в своїй громаді, будь ласка, заповніть онлайн форму за посиланням https://goo.gl/zsTTDG

Середа, 30 січня 2019 13:50

   30 січня 2019 року у Кремінській міській раді пройшла чергова зустріч з представниками громадської організації «Місто-сад». Спеціалістами громадської організації було представлено презентацію проекту «Реконструкція проспекту Дружби». Основною метою проекту є перетворення проспекту в справжній бульвар зі скульптурами-інсталяціями, які розповідатимуть про історію та унікальність Кремінної. Також було запропоновано безліч цікавих ідей стосовно ландшафтного дизайну та облаштування місць відпочинку, що надасть можливість жителям міста комфортно проводити свій вільний час.

Вівторок, 22 січня 2019 08:05

Шановні креміняни!

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії − День Соборності, свято об’єднання українських земель в самостійну державу.

Виявивши свою волю жити в єдиній державі, український народ засвідчив духовну та культурну єдність, заявив про себе, як про єдину європейську націю. Міцність держави ґрунтується на наших спільних зусиллях та усвідомленні відповідальності кожного за долю свого народу. Тож нехай наша праця, впевненість та оптимізм служать збереженню духовних цінностей нації, забезпеченню економічної стабільності та злагоди в суспільстві!

Кремінський міський голова           Юрій Прокопенко


Понеділок, 21 січня 2019 08:01

Команда мерів Асоціації міст України на Водохреще разом з мером Києва Віталієм Кличком пірнали в річку Дніпро у столичному парку «Наталка». Делегацiю мерів Луганського регіонального відділення Асоціації міст України очолив Кремінський міський голова Юрій Прокопенко.

Від Луганського регіонального відділення АМУ до купання приєдналися Новопсковський селищний голова Вадим Гаєв та Сватівський міський голова Євген Рибалко.

Після традиційного купання відбулася зустріч з пpeзидeнтoм України Пeтpoм Пopoшeнкoм.

П'ятниця, 18 січня 2019 13:30

Напередодні Водохреща, поряд з кафе «Теремок» відбулося урочисте відкриття та освячення бювету питної води, яке провів настоятель Кремінського Свято-Троїцького храму протоієрей Володимир.

Бювет збудовано за рахунок коштів Європейського Союзу виділених у рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна».


 

П'ятниця, 11 січня 2019 15:50

11 січня, під головуванням спеціаліста із соціальної мобілізації громад Програми «Верховенство права та безпека на рівні громад у постраждалих від конфлікту районах України» Аліни Лебедєвої проведено засідання робочої групи з питань безпеки громади м. Кремінна.

У засіданні взяли участь представники та голови функціональних груп громадських організацій, члени робочої групи та представники органів місцевого самоврядування. Робочою групою були розглянуті проблемні питання стосовно міського транспорту, вивозу та переробки сміття, встановлення світлофору на перехресті вул. Титова та вул. Центральна, створення «соціального таксі», встановлення інформаційних стендів у віддалених районах міста, створення місць для сімейного відпочинку тощо.
У подальшому обговорені питання будуть використані при написанні Профілю громади.

П'ятниця, 04 січня 2019 14:31

Напередодні Різдва Христового до Кремінської міської ради завітали маленькі вихованці Будинку дитячої творчості. Діти заспівали різдвяні колядки та побажали присутнім усього найкращого у новому році, за що в знак подяки отримали подарунки від керівництва та колективу міської ради.

Ми дуже вдячні вам, шановні малята, за ваш візит. Нехай Різдвяні свята принесуть вам щастя, здоров’я та здійснення найзаповітніших бажань.


Середа, 02 січня 2019 08:05

Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформовано рейтинг інституційної спроможності та сталого розвитку малих і середніх громад Луганської області. Рейтинг враховує 33 показники та відображає інвестиційну привабливість громад області у 2018 році.

При складанні рейтингу було враховано дані про діяльність 1092 громад з усіх областей України.

Громади, які відсутні в списку мають значно нижчі показники.

Середній показник в Україні - 14,91

Середній показник в області - 16,06


Четвер, 06 грудня 2018 08:30

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята – Дня Збройних Сил України!
У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у будь-який момент стати на захист своїх родин, домівок і своєї землі. Служба в лавах Збройних Сил – це покликання та обов’язок справжніх чоловіків.
Тож нехай ніколи не вичерпується ваші енергія і натхнення, а щира любов до своєї землі та народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння та захисту держави. Здоров’я вам, щастя, миру і злагоди!

Кремінський міський голова               Ю.О. Прокопенко


 

Середа, 21 листопада 2018 11:55

Управління соціального захисту населення Кремінської райдержадміністрації повідомляє наступне.

На даний час проведений в автоматичному режимі розрахунок житлових субсидії за жовтень 2018 року.

Запрошуємо Вас до управління соціального захисту населення отримати повідомлення про призначення житлової субсидії за жовтень 2018 року (вул. Побєди, 1 а, перший поверх, кабінет № 103).

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону 3-15-43.

Також, проводиться робота щодо призначення житлової субсидії на період з листопада 2018 року по березень 2019 року.


 

П'ятниця, 16 листопада 2018 10:30

Шановні аграрії, дорогі трудівники сільського господарства!

Прийміть вітання з професійним святом! Незважаючи на всі труднощі, які виникають протягом господарського року, сільгосппідприємства працюють: вирощують і виробляють життєво необхідні продукти, які ми споживаємо щодень. 
Дякую вам за вашу важку і благородну працю, яку ви виконуєте сумлінно. І бажаю вам міцного здоров’я, доброї погоди, високих врожаїв, сталих і розумних цін на сільськогосподарську продукцію. Щоб ваш труд завжди був результативним, а ризики виправданими.

Кремінський міський голова                        Ю.О. Прокопенко


 

П'ятниця, 26 жовтня 2018 15:13

Дорогі ветерани, шановні креміняни!

 

 28 жовтня ми разом з усією державою відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників. Цього дня ми вшановуємо світлу пам'ять про загиблих, низько вклоняємося та висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни.

 Дорогі захисники, саме Вам нинішнє і майбутні покоління зобов’язані своїм життям. Я від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, довгих років життя та родинного затишку.

 

Кремінський міський голова                         Ю.О. Прокопенко


 

Вівторок, 23 жовтня 2018 16:50

«Головне достоїнство міста − чарівна флора. При в'їзді тебе зустрічає банер «Кремінщина − оазис Донбасу». І це правда! Тут хвойні, змішані, дубові ліси, де ти можеш зібрати величезний кошик грибів. Краще роздивлятися красу Кремінної з місцевих «гір» − териконів».

Саме так охарактеризували наше місто в електронному журналі CLUTCH, включивши його у ТОП-5 маленьких, але затишних міст нашої країни. Разом з Кремінщиною у п' ятірку увійшли: Чортків, Острог, Славутич та Яремче.

Для перегляду повної версії статті можна перейти за посиланням: Незвідана Україна: ТОП-5 маленьких, але затишних міст нашої країни .

П'ятниця, 12 жовтня 2018 09:04
Шановні креміняни!

14 жовтня вся наша країна відзначає два свята в один день – велике православне свято День Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Ці свята об’єднує їх суть − захист. А захист стосується кожного громадянина нашої Держави.

День захисника України – свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких.

Я від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя, успіхів та надійного тилу.

Кремінський міський голова               Ю.О. Прокопенко


 

Четвер, 04 жовтня 2018 17:00

Щиро вітаю Вас з професійним святам – Днем працівників освіти.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, безхмарних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Дякую за Вашу самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість та знання, які Ви щедро передаєте підростаючому поколінню.

Нехай успіхи й перемоги надихають Вас на нові звершення та здобутки. Зі святом!

 

Кремінський міський голова                                  Ю.О. Прокопенко


 

Вівторок, 25 вересня 2018 17:03

До відома мешканців міста!

 

На виконання рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 21.09.2018 № 300 «Про проведення інвентаризації облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради» відділом житлово-комунального господарства та будівництва апарату виконавчого комітету міської ради в період з 01.10.2018 по 31.12.2018 проводиться інвентаризація облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради.

 Інвентаризація проводиться з метою перереєстрації громадян, уточнення інформації щодо кількості громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, згідно з вимогами ст.ст. 15, 34, 36, 40, 134 Житлового кодексу Української РСР, п.п. 25, 26,27,28 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.84 N 470.

Інвентаризація облікових справ проводиться на підставі наступних документів:

- довідка з місця реєстрації за Ф. №3 ( каб. № 18 міськрада);

- документи, які дають право на проживання в квартирі (будинку): копія ордеру, копія свідоцтва про право власності, про спадщину або копія договору купівлі-продажу чи дарування квартири, договір піднайму та копія технічного паспорту, договір найму;

- оригінали паспортів всіх повнолітніх членів родини, зареєстрованих у квартирі, ксерокопії паспортів осіб, які бажають стати на квартирний облік;

- копії ідентифікаційних номерів при наявності оригіналів;

- оригінали та ксерокопії свідоцтв про народження дітей;

- оригінали та ксерокопії свідоцтв про одруження або розірвання шлюбу;

- оригінал та ксерокопія документа, який дає право на пільгу (медичний висновок приймається в оригіналі);

- витяги на всіх членів сім'ї про наявність нерухомого майна та земельних ділянок під забудову;

- довідка з місця роботи повнолітніх членів сім’ї, які стають на квартирний облік (посада, дата прийняття та чи перебуває громадянин на квартирному обліку за місцем роботи), для пенсіонерів копія та оригінал пенсійного посвідчення, довідка про отримання пенсії у Кремінському районі;

- довідка з УСЗН про внесення до Єдиного державного реєстру пільговиків.

Усі громадяни, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради, зобов’язані пройти перереєстрацію для підтвердження чи спростування підстав перебування на квартирному обліку. Для проходження перереєстрації необхідно звернутися до виконавчого комітету Кремінської міської ради за адресою: пр-т Дружби, 13, м. Кремінна Луганської області (кабінет № 10,16), тел. для довідок (06454) 3-10-30, (06454) 2-16-42.

Громадяни, які не пройдуть перереєстрацію та не підтвердять потребу в поліпшені житлових умов, наявність підстав для подальшого перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, будуть зняті з квартирного обліку.

 

Начальник відділу житлово-комунального
господарства та будівництва,
голова громадської комісії з житлових питань                                       І.О.Китайгора


 

Понеділок, 24 вересня 2018 09:05

21 вересня відбувся захід, присвячений урочистому завершенню інформаційної кампанії з ресурсозберігаючих підходів, яка проходила в рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», що реалізується Кремінською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У рамках інформаційної кампанії були проведені флешмоби, відкриті уроки, толоки, різноманітні конкурси, туристичні походи, літній табір та багато інших цікавинок.

Під час святкування Юрій Прокопенко вручив подяки та подарункові сертифікати усім загальноосвітнім закладам міста, ДНЗ «Ластівка» та «Катруся», Кремінській районній бібліотеці, активістам ініціативних груп, Навчально-науковому інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту», КЗ «Луганський кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії», КУ «Кремінська районна дитяча художня школа», Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв та дітлахам, які брали активну участь у конкурсах та флешмобах. Зі святом усіх присутніх привітали проектний менеджер Олександр Стеценко та спеціаліст з інформаційної кампанії Андрій Сімонов.

Цього вечора кожен присутній міг знайти для себе розвагу. Для любителів спорту пройшли показові виступи богатирів Луганщини, на дітлахів чекали різноманітні атракціони та шоу мильних бульбашок. Молодь розважалася під виступи гурту «TWO BUS» та аматорські колективи районного будинку культури. Завершилось святкування пінною дискотекою та різнокольоровими спалахами феєрверку.