Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Зеленая Кременная. Фотографии природы

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Робоча група з питань безпеки громадян

Робоча група з питань безпеки громадян (6)

3 червня в онлайн режимі відбулося чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності в м. Кремінна.

Начальник Кремінського відділу поліції Тарас Симоненко презентував звіт Кремінського районного відділу поліції за п’ять місяців поточного року.
Завідувач сектору інвестиційної діяльності апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради Олександр Карташов доповів про реалізацію міні-ініціативи направлених на протидію розповсюдження COVID-19, а саме придбання 7 акумуляторних та 7 бензинових оприскувачів для проведення дезінфекції місць загального користування в громаді.
Представники громадських організацій Андрій Миколаєнко, Наталія Вітко та Світлана Редя ознайомили учасників засідання з проєктами, які були подані на конкурс гранті ІСАР Єднання «Посилення соціальної згуртованості в цільових громадах».
Голова правління Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє» Тамара Огородова, генеральний директор КНП «Центр ПМСД Кремінської райради» Володимир Андрійчук, мобілізаторка груп самодопомоги Кремінської громади МБФ «Український Жіночий Фонд» Ірина Смага та представник відділу освіти Кремінської РДА Наталія Богомолова доповіли про стан виконання Плану заходів у рамках реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» у 2020 році на території Кремінської громади.

3 квітня в он-лайн режимі відбулося засідання робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності м.Кремінна. У заході взяли участь предстаники міської ради, поліції, служби з надзвичайних ситуацій, ПРООН та громадських організацій.

Під час засідання представниця поліції Надія Кривцун презентувала звіт Кремінського районного відділу поліції за перший квартал поточного року. Начальниця бюро безоплатної правової допомоги Зоя Жадан звітувала щодо роботи офісу. Представниця ПРООН Аліна Лебедева надала інформацію стосовно оформлення проєктних заявок, вимог до учасників конкурсу грантів.

Заслухали представницю ООН Жінки Ольгу Лішик та голову ГО «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада»» Ірину Смагу стосовно діяльності робочих груп самодопомоги на території громади й обговорили проблемні питання щодо попередження та протидії гендерно-зумовленому, домашньому насильству та сексуальним домаганням на території громади.

20 січня у міській раді відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. У засіданні взяли участь завідувач сектору інвестиційної діяльності Олександр Карташов, начальник Кремінського відділу поліції Тарас Симоненко, представник Кремінського МРВ ГУ ДСНС у Луганській області, спеціалісти ПРООН, представники робочої групи.

На початку зустрічі Тарас Симоненко презентував звіт Кремінського районного відділу поліції за 2019 рік, наголосивши на доцільності встановлення більшої кількості камер відеоспостереження у місті.

Виконавчий директор ГО «Наша громада» Світлана Загоруй розповіла про результати проєкту «Правовий лікбез для ромської громади» та подальшу діяльність параюристів-ромів у сфері юридичних та соціальних питань.

Заслухали голову ГО «Кремінська бізнем-асоціація» Андрія Сімонова про реалізацію проєкту «Безпека громадян – безпека громади», у межах якого було отримано тренажер «Максим ІІІ» призначеного для відпрацювання навичок з надання першої долікарської допомоги.

Заступник голови ГО «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення» Надія Жила ознайомила присутніх з проєктом «Створення тренінгової зали Центру гендерної рівності». У межах проєкту було облаштовано залу для проведення тренінгів та майстер-класів з питань попередження гендерного та домашнього насильства в сім’ї.

Спеціаліст ПРООН Аліна Лебедєва розповіла учасникам засідання про грантовий напрямок діяльності ПРООН у 2020 році.

20 вересня відбулося чергове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. У засіданні взяли участь заступник міського голови Наталя Макогон, спеціаліст з мобілізації громад Проекту ПРООН «Відновлення врядування та миру в охоплених конфліктом громадах України» Олексій Скворцов, начальник Кремінського відділу поліції Тарас Симоненко, начальник Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганський області Андрій Павлов та представники робочої групи.

На початку зустрічі начальник Кремінського відділу поліції Тарас Симоненко презентував звіт Кремінського районного відділу поліції за 8 місяців поточного року. Під час звіту Тарас Володимирович наголосив на доцільності встановлення більшої кількості камер відеоспостереження у місті, що значно прискорить розкриття злочинів.

Голова ГО «Наша громада» Світлана Загоруй доповіла про хід реалізації проекту «Правовий лікбез для ромської громади». У межах якого планується провести навчання для декількох осіб з надання безоплатної правової допомоги членам ромської громади.

Також було заслухано доповідь начальника Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС Андрія Павлова стосовно реалізації проекту «Безпека громадян – безпека громади». Проект передбачає отримання тренажеру «Максим ІІІ» для відпрацювання навичок спеціалістів рятувальної служби з надання першої долікарської допомоги. Навчання на даному тренажері також планується проводити для учнів шкіл.

20 листопада у міській раді відбулося чергове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. У засіданні взяли участь заступниця міського голови Наталя Макогон, завідувач сектору інвестиційної діяльності Олександр Карташов, начальник Кремінського відділу поліції Тарас Симоненко, заступник начальника Кремінського МРВ ГУ ДСНС у Луганській області Володимир Заморений та представники робочої групи.

Під час зустрічі Тарас Симоненко презентував звіт Кремінського районного відділу поліції за 10 місяців поточного року. Тарас Володимирович наголосив на підвищенні випадків шахрайства у районі та закликав бути пильними під час переказу коштів тощо.

Володимир Заморений доповів про реалізацію проекту «Безпека громадян – безпека громади», у рамках якого на тренажері «Максим ІІІ» проводиться навчання в школах громади з надання першої долікарської допомоги».

Заслухали голову ГО «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада»» Ірину Смагу стосовно результатів проекту «Правовий лікбез для ромської громади», метою якого є створення ефективних механізмів правової допомоги та підвищення правової спроможності ромської спільноти через підготовку параюристів-ромів.

Голова ГО «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення» Тамара Логвіненко ознайомила присутніх з ходом реалізації проекту «Створення тренінгової зали Центру гендерної рівності», яким передбачено облаштування зали для проведення тренінгів та майстер-класів з питань попередження гендерного та домашнього насильства в сім’ї.

Наталя Макогон надала інформацію щодо основних показників бюджету на 2020 рік. Олександр Карташов підвів підсумки робочої групи за поточний рік. Також було обговорено план роботи робочої групи на 2020 рік.

18 липня у Кремінській міській раді відбулося чергове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

У засіданні взяли участь заступник міського голови Наталя Макогон, завідувач сектору інвестиційної діяльності Олександр Карташов, спеціаліст з мобілізації громад Проекту ПРООН «Відновлення врядування та миру в охоплених конфліктом громадах України» Олексій Скворцов, начальник Кремінського відділу поліції Тарас Симоненко та представники робочих груп.
Під час зустрічі начальник Кремінського відділу поліції Тарас Симоненко презентував звіт Кремінського районного відділу поліції за 6 місяців поточного року.

Обговорили результати грантового конкурсу за напрямом Громадська безпека, Соціальна згуртованість та Доступ до правосуддя, ІСАР «Єднання». Також було надано пропозиції стосовно залучення молоді до взаємодії з місцевою владою та покращення роботи з напрямів безпеки, соціальної згуртованості й правопорядку.

2020 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.