Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Субота, 14 жовтня 2023 10:17

Декларування для працівників Кремінської МВА

12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», яким відновлено декларування.

Вказаним Законом передбачено, що щорічні декларації за 2021-2022 роки необхідно подати до 31 січня 2024 року, а за 2023 рік – до 31 березня 2024 року.

Відповідно до статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктами декларування, зокрема є особи, зазначені у пункті 1, підпункті «и» пункту 1 частини першої, посадові та службові особи інших державних органів, які зобов'язані подавати декларації відповідно до цього Закону.

Відповідно до Закону такими суб'єктами зокрема є: працівники Кремінської міської військової адміністрації.

Отже, працівники Кремінської міської військової адміністрації (які перебувають у простої та з якими тимчасово призупинено дію трудового договору на період дії воєнного стану) є суб’єктами декларування, яким необхідно подати декларації у визначені законодавством терміни.

З відновленням декларування запускаються і механізми фінансового контролю. Подані декларації пройдуть логічний та арифметичний контроль для визначення показника рейтингу ризику. З метою недопущення помилок при заповненні електронних декларацій слід урахувати офіційні роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону стосовно заходів фінансового контролю, оприлюднені на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Read 91 times

Main Menu

Kremins'ka TG