Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 19 червня 2024 09:07

Суспільне розпочало прийом заявок на нацвідбір «Дитячого Євробачення 2024»

Україна візьме участь у Дитячому Євробаченні – 2024, — Суспільне Мовлення розпочало приймання заявок на участь у Національному відборі за спрощеними правилами. Заявки приймаються через форму на сайті з 5 червня по 3 липня включно. Музичною продюсеркою відбору вже вдруге стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.

Суспільне спростило умови участі в Нацвідборі, щоб зробити його ще доступнішим для юних виконавців: мати авторську пісню не обов’язково. Щоб взяти участь у відборі та отримати можливість представити Україну на великій сцені Дитячого Євробачення – 2024 в іспанському Мадриді достатньо записати два кавери на популярні пісні та особисте відео-представлення. Така зміна максимального розширить можливості для участі й створить рівні умови для всіх учасників.

При цьому юні автори все ще мають змогу подати на розгляд додаткову авторську пісню за бажанням — проте ця опція ніяк не впливає на можливість проходження до наступного етапу відбору.

Умови участі:

  • Участь у Нацвідборі можуть взяти діти віком від 9 до 14 років. Як і в попередні роки, до участі у відборі допускаються як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб.
  • Цьогорічна заявка на участь у Нацвідборі складається з відеозаписів живого виконання двох кавер-версій популярних пісень в різних стилях та відеовізитівки з представленням юного артиста.
  • За бажанням учасники можуть подати на розгляд додаткову авторську пісню: при цьому допускаються демоверсії, які, в разі проходження до фіналу, будуть доопрацьовуватися. Подання авторської пісні не впливає на можливість проходження учасника до наступного етапу відбору — це радше додаткова можливість. Якщо дитина, яка подала авторську пісню, потрапить до списку фіналістів, Суспільне на свій розсуд визначить — залишити цей трек для виконання учасником у фіналі відбору чи надати нову оригінальну композицію.
  • У випадку подання учасником додаткової авторської пісні вимогами передбачений хронометраж від 2,5 до 3 хвилин. Крім того, пісня не повинна бути оприлюдненою до 1 травня 2024 року, а її текст має бути щонайменше на 60% україномовним.
  • За результатами загальнонаціонального попереднього відбору до 25 липня буде сформовано лонглист до 15 учасників, які візьмуть участь у літній «зірковій школі».
  • З метою надання професійних консультацій до участі в «зірковій школі» буде залучено експертну раду, до якої увійдуть три представники музичної індустрії.
  • За результатами навчання у «зірковій школі» та консультацій з експертами буде обрано 6 фіналістів Нацвідбору, після — відбуватиметься підготовка пісень, з якими учасники виступлять у фіналі.
  • Фінал Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2024 відбудеться у вересні в онлайн-форматі.
  • Як і минулого року, до вибору представника України на Дитячому Євробаченні у фіналі відбору долучаться 3 члени журі та глядачі.

Нагадаємо, що 22-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення вперше в історії пройде в Іспанії. Фінал Дитячого Євробачення – 2024 відбудеться 16 листопада на арені Caja Mágica в Мадриді.

Read 33 times
Kremins'ka TG