Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 03 січня 2017 09:11

Масштабний інфраструктурний проект завдяки підтримці ЄС та тристоронній співпраці на обласному рівні

   28 грудня 2016 року, у Луганській облдержадміністрації підписано Меморандум Про співробітництво в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м.Кремінна».
   Підписантами Меморандуму виступили голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, міський голова м.Кремінна Юрій Прокопенко, директор Агенції регіонального розвитку Луганської області Рафаіл Гарєєв.
Метою проекту передбачено: розробка проектної документації, заміна 38 км водогонів та реконструкція водопостачального обладнання. Проект реалізують за підтримки ЄС у рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Загальна вартість проекту складає 1 756 961 євро, з яких 90% 
 це грант ЄС і 10% кошти міського бюджету.

   Незважаючи на те, що м.Кремінна вже має успішний досвід співпраці з іншими міжнародними організаціями, але це перший досвід співпраці з ЄС і найбільш значний за обсягами інвестицій.
   Агенція регіонального розвитку Луганської області забезпечує юридичний, лінгвістичний, інформаційний та організаційний супровід проекту. Агенція й надалі допомагатиме громадам області у реалізації міжнародних проектів.
   Підписання меморандуму засвідчило, що співробітництво між сторонами сприятиме підвищенню спроможності Луганської області в ефективній реалізації проектів регіонального розвитку, у тому числі за підтримки міжнародних організацій, а також залученню інвестицій.

За матеріалами Луганської ОДА

Read 3570 times
Kremins'ka TG