Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 01 листопада 2023 11:07

За особливі досягнення у розбудові України-2022: кремінянин Микита Горбатенко отримав Премію Кабінету Міністрів України!

Розпорядженням Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 31 жовтня 2023 р. № 991-р «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України», за правозахисну та політичну діяльність, боротьбу з корупцією, розвиток місцевого самоврядування, участь у діяльності органів самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства Премію присуджено Микиті Ярославовичу Горбатенку — бібліотекарю комунального закладу «Кремінська публічна бібліотека», голові Молодіжної ради при Кремінській міській раді та голові ГО «Чарівний Пендель».

Премію Кабінету Міністрів України у розмірі 50 тисяч гривень кожна отримають 20 молодих людей, досягнення яких сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Цілком заслужено у їх числі і Микита Горбатенко - активний, ініціативний, енергійний, креативний і відповідальний молодий хлопець, який своїм прикладом показав, що молодь здатна на зміни!

Вітаємо Микиту з почесною відзнакою його досягнень! Нехай вона буде стимулом для подальшого розвитку, самореалізації та джерелом нових інноваційних ідей на шляху до відбудови Кремінської громади та Батьківщини!

Read 32 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG