Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 30 травня 2018 11:48

Про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2017р.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 29/3

“ 31 ” січня 2018 р.                                                     м. Кремінна

 

Про виконання державної регуляторної політики
Кремінською міською радою за 2017 р.

 

            Заслухавши інформацію секретаря міської ради Пилипенко Е.В. про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2017 р., керуючись п. 9 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Звіт про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2017 рік прийняти до відома (додається).
  2. Секретарю міської ради забезпечити висвітлення звіту про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2017 рік у засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв’язку із засобами масової інформації.

 

 

Міський голова                                                               Ю.О. Прокопенко


Звіт
про здійснення державної регуляторної політики Кремінської міської ради у 2017 р.

 

Реалізація державної регуляторної політики міської ради здійснюється у напрямках формування нормативно-правової бази у сфері підприємництва, усунення обмежень, які стримують розвиток підприємницької діяльності, забезпечення процедур підготовки проектів регуляторних актів, відстеження результативності діючих регуляторних актів та інших заходів.

    На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики», рішенням сесії міської ради від 24.02.2016 р. № 5/15 «Про здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою» створена комісія з питань реалізації державної регуляторної політики, яка відстежує додержання вимог чинного законодавства по провадженню проектів регуляторних актів: опублікування, обговорення, відстеження результативності та інше. До участі у комісії залучені представники, громадських організацій, депутатського корпусу, приватного бізнесу.

    У листопаді 2016 року рішенням Кремінської міської ради від 30.11.2016 р. № 17/2 був затверджений План діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2017 році.

На забезпечення виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та зазначеного плану зі змінами та доповненнями протягом року міською радою були прийняті наступні регуляторні акти:

  • Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради;
  • Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна.
  • Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік;
  • Про встановлення ставок єдиного податку на 2018 рік.

А також, було проведено базове відстеження результативності даних регуляторних актів.

Всі акти прийняті відповідно до закону. Міською радою забезпечена участь підприємців, громадських організацій в обговоренні проектів регуляторних актів, проведені громадські обговорення.

    Відповідно до вимог Закону своєчасно оприлюднюються проекти регуляторних актів, звіти з відстеження, експертні висновки комісії Кремінської міської ради з питань реалізації регуляторної політики та доводиться до відома населення інформація про їх прийняття шляхом опублікування в ЗМІ та розміщення на офіційному веб-сайті Кремінської міської ради.

    У листопаді 2017 року розроблений та затверджений рішенням Кремінської міської ради від 22.11.2017 р. № 27/1 План діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2018 році.

 

Секретар міської ради,
голова комісії з питань реалізації
державної регуляторної політики                                       Е.В. Пилипенко

Read 749 times

Main Menu

Kremins'ka TG