Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 22 січня 2021 11:25

Стан розгляду і вирішення звернень та особистого прийому громадян

Відповідно до Конституції України та Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Усього протягом 2020 рік до Кремінського відділу місцевої прокуратури надійшло 98 звернень громадян, з них 43 звернення направлено за належністю до інших відомств; прийнято на особистому прийомі – 18 звернень, надано роз’яснень по 44 зверненням, виключено з обліку у зв’язку із внесенням в ЄРДР – 2 звернення, задоволено - 1 звернення, 9 дублікатів.

Для спрощення процедури прийому звернення громадян в Сєвєродонецькій місцевій прокуратурі створено електронну скриньку для отримання електронних звернень - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

В Сєвєродонецькій місцевій прокуратурі постійно здійснюється особистий прийом громадян. В доступному та зручному для відвідувачів місці, знаходиться стенд з графіком прийому громадян, також надана інформація про прийом громадян керівництвом офісу Генерального прокурора (з зазначенням адреси, днів та часу прийому), апарату Луганської обласної прокуратури.

Прокурор Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури             М. Неманов

Read 714 times
Kremins'ka TG