Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 25 лютого 2020 15:28

Депутатський звіт за 2019 рік, Пилипенко Е.В.

Звіт
депутата Кремінської міської ради сьомого скликання
Пилипенко Едуарда Володимировича
за 2019 рік

 

У своїй діяльності я, Пилипенко Едуард Володимирович, депутат Кремінської міської ради керуюся:

- Конституцією України;
- законом України «Про місцеве самоврядування»;
- законом України «Про статус депутатів місцевих рад»;
- законом України «Про органи самоорганізації населення»»;
- регламентом міської ради.

У своєму виборчому окрузі я підтримую зв’язок з виборцями, вивчаю громадську думку, потреби територіальної громади. Інформую про них раду та її органи. Беру безпосередню участь у їх вирішенні.

За звітний період до мене надійшло 294 звернення громадян та запитів правоохоронних органів, які були мною розглянуті і оформлені відповідні документи (довідки, побутові характеристики, акти та характеристики житлово-побутових умов проживання).

Відповідно до моєї виборчої програми на ім’я Кремінського міського голови надано перелік з 9 питань, 5 з яких вирішено, 4 питання знаходяться в стадії вирішення. Направлено 1 депутатське звернення щодо проведення поточного ремонту вуличного освітлення по вулиці Побєди. Питання порушене у зверненні вирішено. За ініціативою міської ради, та моєю безпосередньою участю, приймав участь у розробці та реалізації Програми соціально-економічного розвитку міста Кремінна.

Приймав участь в організації та проведені 2-х загальноміських суботників з благоустрою в прибережній смузі річки Красна та вулиць міста.

На виконання передвиборчої програми, наказів виборців, з метою налагодження системного діалогу міської ради з громадськістю, підвищення рівня підготовки до затвердження суспільно важливих рішень для міста, мною була прийнята участь у 8 загальноміських слуханнях та засіданнях Громадської ради при Кремінській міській раді, в якій я є представником від міської ради.

Я, як секретар міської ради беру участь у здійсненні контролю за виконанням цільових державних та міжнародних інвестиційних програм у сфері житлово-комунального господарства та за роботою комунальних підприємств. На протязі року питання виконання виробничих планів підприємств, звіту керівників щоквартально розглядаються як депутатським корпусом так і виконкомом.

У 2019 році безпосередньо приймав участь у реалізації інвестиційних проектів, а саме:

  • Енергоефективна модернізація вуличного освітлення.
  • Термомодернізація будівлі дитячого навчального закладу;
  • Підвищення енергоефективності муніципальної будівлі Кремінської міської ради;
  • Капітальний ремонт (заміна) віконних та балконних блоків будівлі дошкільного навчального закладу «Катруся»;
  • Впровадження щорічного конкурсу «Місто своїми руками» та «Ініціативи молоді»;
  • Капітальний ремонт автодоріг;
  • Капітальний ремонт житлового фонду, в тому числі ОСББ та ЖБК на покриття вартості капітальних робіт на умовах спів- фінансування;
  • Фінансування програма сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;
  • Капітальний ремонт водопровідних та каналізаційних мереж;
  • Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття контейнерного майданчику (вул.Перемоги).

На протязі звітного періоду брав участь у сходах громадян в селищі Стара Краснянка, вулицях міста.

Приймав активну участь у загальноміських заходах, зокрема підготовки святкування Нового року, Дня захисту дітей, Івана-купала, Дня міста.

Я, як секретар міської ради безпосередньо беру участь у роботі всіх постійних депутатських комісіях, пленарних засіданнях міської ради, сприяю депутатам ради у здійсненні своїх повноважень. У 2019 році було проведено 49 засідань постійних депутатських комісій, на яких розглянуто 511 питань. У звітному періоді, підготовлено 12 пленарних засідань сесій Кремінської міської ради, на яких розглянуто 381 питання і прийняті відповідні рішення.

 

 

ДЕПУТАТ
КРЕМІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ                             Е.В. ПИЛИПЕНКО

Read 823 times

Main Menu

Kremins'ka TG