Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 16 квітня 2020 14:24

Протокол №80 від 15.04.2020 (58 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


ПРОТОКОЛ № 80
засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів

 

м. Кремінна                                                                                     „15” квітня 2020 р.
                                                                                                          9.30, зал засідань

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Кравченко В.І., Гриценко Л.А., Несчетний А.А.

Відсутні 2 члена комісії: Гнелицький К.С., Нагорянський О.В.

Засідання комісії є правомочне.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., перший заступник міського голови Дзивульський Г.А., заступник міського голови Макогон Н.М.

Засідання комісії проводиться за участю членів постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 58 сесію міської ради.

Про уточнення показників міського бюджету на 2020 рік.

Інформація: першого заступника міського голови Дзивульського Г.А., заступника міського голови Макогон Н.М.

 

  1. Про надання дозволу на оприбуткування коштів від списання металобрухту КП «Кремінське водопровідно – каналізаційне господарство».

 

СЛУХАЛИ:

Дзивульського Г.А., який оголосив листи директора комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» (КП «Кремінське ВКГ») Макарчука Д.П. від 31.03.2020 р. № 153/25, від 14.04.2020 р. № 168/25, акти оприбуткування металобрухту від 31.03.2020 р., від 14.04.2020 р., експертні висновки вартості металобрухту, які надані СПД Лазебник А.Б. (кваліфікаційне свідоцтво МФ № 00045/х) та пропозицію надати дозвіл КП «Кремінське ВКГ» на оприбуткування коштів отриманих від здачі металобрухту у кількості 153002 (сто п’ятдесят три тисячі два) кг, на загальну суму не менше експертної оцінки його вартості. А також, керівнику КП «Кремінське ВКГ» Макарчуку Д.П. провести процедуру оприбуткування коштів, зазначених у п.1 проєкту рішення, відповідно до чинного законодавства України.

І ознайомив з відповідним проєктом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проєктом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проєкт рішення «Про надання дозволу на оприбуткування коштів від списання металобрухту КП «Кремінське водопровідно – каналізаційне господарство»».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про погодження розподілу коштів, отриманих комунальним підприємством «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради від реалізації металобрухту.

 

СЛУХАЛИ:

Дзивульського Г.А., який оголосив листи директора комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради від 31.03.2020 р. № 154/25 і від 13.04.2020 р. № 166/25, стосовно запланованих напрямків використання коштів, отриманих підприємством від реалізації металобрухту та пропозицію погодити КП «Кремінське ВКГ» розподіл коштів, отриманих підприємством від реалізації металобрухту в сумі 584097,64 грн., а саме:

- на придбання машини для прочистки трубопроводів Ridgid К-1500 з набором спіралей в сумі 184097,64 грн. (сто вісімдесят чотири тисячі дев’яносто сім гривень 64 копійки).

 - оплата за договором поруки У-179-20 від 18.03.2020 р., укладеним між ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», КП «Кремінське ВКГ» та Кремінським ВУВКГ, за спожиту електроенергію в сумі 400,0 тис.грн. (чотириста тисяч гривень).

І ознайомив з відповідним проєктом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проєктом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проєкт рішення «Про погодження розподілу коштів, отриманих комунальним підприємством «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради від реалізації металобрухту».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про передачу технічного паспорту на багатоквартирний житловий будинок з балансу Кремінської міської ради на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «ГРІН ХАУС».

 

СЛУХАЛИ:

Дзивульського Г.А., який оголосив, що відповідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду, Цивільного кодексу України, Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» пропонується безоплатно передати технічний паспорт загальною вартістю 46600,00 грн. (сорок шість тисяч шістсот гривень 00 коп.) без ПДВ на багатоквартирний житловий будинок № 7 на вулиці Титова в м. Кремінна з балансу Кремінської міської ради на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку « ГРІН ХАУС».

І ознайомив з відповідним проєктом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проєктом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проєкт рішення «Про передачу технічного паспорту на багатоквартирний житловий будинок з балансу Кремінської міської ради на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «ГРІН ХАУС»».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про уточнення показників міського бюджету на 2020 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., яка оголосила інформацію про укладання грантової угоди між Кремінською районною громадською організацією «Кремінська Бізнес-Асоціація» та проектом ПРООН 4093-02 «Ефективне врядування і залучення громадян у східній Україні» за підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії щодо здійснення діяльності у прийнятій Грантовій пропозиції по створенню двох спеціальних служб для осіб, які постраждали від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі: притулок на 10 місць та денний центр. За даною угодою Кремінська міська рада виступає партнером проекту та надає співфінансування. У зв’язку з чим пропонується провести перерозподіл видаткової частини бюджету по КПКВК 0117330 «Будівництво інших об`єктів комунальної власності», а саме:

зменшити планові асигнування по КЕКВ 3132 «Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів» в березні на проведення капітального ремонту нежитлової будівлі за адресою м.Кремінна, пров. Бульварний, 1а на суму 231540 грн.;

збільшити планові асигнування по КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в березні на проведення капітального ремонту нежитлової будівлі за адресою м.Кремінна, пров. Бульварний, 1а на суму 231540 грн.

            А також, ознайомила з відповідним проектом розпорядження.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з пропозиціями щодо проведення перерозподілу видаткової частини міського бюджету на 2020 рік в міжсесійний період.

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                            В.І. КРАВЧЕНКО

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                        Л.А. ГРИЦЕНКО

Read 665 times

Main Menu

Kremins'ka TG