Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 19 березня 2020 10:27

Протокол №57 від 11.03.2020 (56 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 57
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

м. Кремінна                                                                                           „11” березня 2020 р.
                                                                                                                      10.00, акт.зал

 

 

На засіданні присутні 4 члена комісії: Осєннов О.М., Наумчук Ю.М., Лопата Б.А., Попов В.Г.

Відсутній 1 член комісії: Фещенко О.В.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 56 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

 1. Про відміну пункту 1.5 рішення виконавчого комітету міської ради від 17.11.1997 р. № 1193.

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Березіної К.В. щодо відміни пункту рішення про передачу в приватну власність земельної ділянки в зв’язку з добровільною відмовою та пропозицію відмінити в зв’язку добровільною відмовою пункт 1.5 рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 17.11.1997 р. № 1193 про передачу в приватну власність Березіній Катерині Валентинівні земельну ділянку площею 910 кв. м для обслуговування житлового будинку і господарських будівель по вул. Кутузова, 12, м. Кремінна. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відміну пункту 1.5 рішення виконавчого комітету міської ради від 17.11.1997 р. № 1193».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 17.03.2009 р. (з доповненнями) громадянину Бондарю О.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Бондаря О.А. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди громадянина Бондарю Олександру Анатолійовичу на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5316, площею 0,0009 га, розташовану по пров. Дружби, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування торгового павільйону. А також, припинити інше речове право за № 7131374 від 24.09.2014 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 17.03.2009 року (з доповненнями) шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 17.03.2009 р. (з доповненнями) громадянину Бондарю О.А.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Данілейко З.В. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Даніленко З.В., власника сертифікату на право на земельну частку (пай), як спадкоємиці Яріна Миколи Володимировича відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 195 виданого 26.02.2020 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянці Данілейко Зої Володимирівні, власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 007009, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1470 площею 1,8891 га сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її у власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Данілейко З.В. (сіножаті)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину Жукову В.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Жукова В.М., проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності зі зміною цільового призначення, позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру, відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА та пропозицію затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності (зміна цільового призначення) громадянину Жукову Володимиру Майовичу і змінити цільове призначення земельної ділянки приватної власності у встановлених межах площею: 1200 кв.м. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 4421610101:01:023:0003, яка розташована за адресою: сел. Житлівка, пров. Шкільний. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину Жукову В.М.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу уприватнувласністьземельноїділянки гр. Кляхіну О.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Кляхіна О.В., наданий проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаний на підставі рішення міської ради від 31.01.2018 р. № 29/19, позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та пропозицію затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати безоплатно у приватну власність громадянину Кляхіну Олександру Валерійовичу земельну ділянку у встановлених межах площею: 1926 кв.м. для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 4421610100:02:201:0005, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Джерельна, район садиби 2. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Кляхіну О.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення КНП «Центр ПМСД Кремінської райради».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання КНП «Центр ПМСД Кремінської райради» щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, Договір купівлі-продажу 9/100 часток нерухомого майна зареєстрованого в реєстрі за № 1134 виданого 11.12.2018 року з послідуючою передачею земельної ділянки в постійне користування та пропозицію надати дозвіл Комунальному некомерційону підприємству «Центр медико-санітарної допомоги Кремінської районної ради», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Побєди, 1А, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Донецька, 108, м. Кремінна, кадастровий номер: 4421610100:04:095:0015, площею 0,0300 га, із для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги з послідуючою передачею її в постійне користування. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення КНП «Центр ПМСД Кремінської райради»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 06.05.2015 р. громадянину Нагорянському М.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Нагорянського М.В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди громадянину Нагорянському Миколі Васильовичу на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:135:5708, площею 0,0056 га, розташовану по пл. Кооперативна, 20 м. Кремінна, для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу. А також, припинити інше речове право за № 9777857 від 19.05.2015 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 06.05.2015 року шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 06.05.2015 р. громадянину Нагорянському М.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку і господарських споруд ОСББ «ТИТОВСЬКЕ».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви клопотання ОСББ «ТИТОВСЬКЕ» щодо виділення земельних ділянок для обслуговування багатоквартирного жилого будинку та належні до нього будівлі і споруди з послідуючою передачею земельних ділянок в постійне користування та пропозицію надати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ТИТОВСЬКЕ», юридична адреса: м. Кремінна, проспект Дружби, 8, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, які розташовані по проспекту Дружби, 8, м. Кремінна, приблизною загальною площею 0,1200 га, для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку з послідуючою передачею їх в постійне користування. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку і господарських споруд ОСББ «ТИТОВСЬКЕ»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам за заявами. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, правовстановлюючі документи та технічний паспорт на жилий будинок, рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян, громадянам за заявами. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про погодження Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) (сіножатей та пасовищ) власників сертифікатів на право на земельні частки (пай) із земель колишнього КСП «Діброва».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання ТОВ «Землевпорядна фірма «Лан» щодо погодження Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) (сіножатей та пасовищ) власників сертифікатів на право на земельні частки (пай) із земель колишнього КСП «Діброва» розроблену на підставі рішень сесії міської ради від 21.08.2019 року № 49/11 та від 27.11.2019 року № 52/20 та пропозицію погодити Проект землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) (сіножатей та пасовищ) власників сертифікатів на право на земельні частки (пай) із земель колишнього КСП «Діброва», розташованих за межами населених пунктів на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді Кремінського району Луганської області. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) (сіножатей та пасовищ) власників сертифікатів на право на земельні частки (пай) із земель колишнього КСП «Діброва»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про внесення змін до договору оренди землі від 08.11.2016 року (з доповненням) укладеного з ПСП «Світанок».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання дирекції ПСП «Світанок» щодо внесення змін до договору оренди землі від 08.11.2016 року (з доповненням) у зв’язку з оформлення права власності на земельну ділянку (пай) сіножаті № 1505/1 спадкоємцем та пропозицію внести зміни до договору оренди землі від 08.11.2016 року (з доповненням) укладеного з ПСП «Світанок» на земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 79,354 га, із них сіножаті – 5,9672 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) колишнього КСП «Діброва», розташованих за межами насалених пунктів на території Кремінської міської ради. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 08.11.2016 року (з доповненням) укладеного з ПСП «Світанок»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу в оренду невитребувані земельні ділянки ріллю ФОП Ларіну І.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву голови ФГ «Арія» щодо передачі в оренду невитребуваних земельних ділянок ріллю із земель колишнього КСП «Діброва на яку був укладений договір оренди землі з Кремінською районною державною адміністрацією, термін якого закінчився 16.03.2020 року та пропозицію передати в оренду фермерському господарству «Арія», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Банкова (колишня вул. Совєтська (Радянська)), 93, невитребувані земельні ділянки (пай):

- № 484 площею 1,1744 га рілля кадастровий номер: 4421610100:08:002:0004,

- № 484 площею 3,0410 га рілля кадастровий номер: 4421610100:08:002:0003,

які розташовані за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу в оренду невитребувані земельні ділянки ріллю ФОП Ларіну І.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.06.2015 р. ФОП Дроновій Т.Ю.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Дронової Т.Ю. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Дроновій Тетяні Юріївні на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5313, площею 0,0014 га, розташовану по пров. Дружби, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування торгового павільйону. А також, припинити інше речове право за № 10133236 від 16.06.2015 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 15.06.2015 року шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.06.2015 р. ФОП Дроновій Т.Ю.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення МАФ з послідуючим встановленням земельного сервітуту ФОП Колеснику А.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Колесника А.А. щодо виділення земельної ділянки для встановлення тимчасової споруди та укладання договору сервітуту на земельну ділянку для здійснення підприємницької діяльності, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 22.07.2019 р. № 205, паспорта прив’язки тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та пропозицію надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Колеснику Андрію Андрійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Харківська, 93а, м. Кремінна, площею 0,0090 га для будівництва та обслуговування закладу побутового обслуговування – установки тимчасових споруд (автомайстерні) з послідуючим встановленням на неї земельного сервітуту та укладанням договору сервітуту. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення МАФ з послідуючим встановленням земельного сервітуту ФОП Колеснику А.А.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про внесення змін до рішення 55 сесії міської ради 7 скликання від 19.02.2020 року № 55/23.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Ларіна І.В. щодо внесення змін до рішення сесії міської ради від 19.02.2020 року № 55/23 та пропозицію внести зміни в рішення 55 сесії міської ради 7 скликання від 19.02.2020 року № 55/23 «Про передачу в оренду невитребувані земельні ділянки ріллю ФОП Ларіну І.В.(із земель колишнього КСП «Діброва»)», а саме 2 пункт рішення викласти в наступній редакції:

- «2. Передати в оренду фізичній особі-підприємцю Ларіну Івану Вікторовичу, який мешкає за адресою: сел. Діброва, вул. Молодіжна, 12, невитребувані земельні ділянки:

- № 321 площею 3,5166 га рілля кадастровий номер: 4421610100:06:001:0024,

- № 369 площею 3,5097 га рілля кадастровий номер: 4421610100:06:001:0072,

які розташовані за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, терміном на 7 (сім) років але до оформлення спадкоємцями права власності на земельні ділянки, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.». І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 55 сесії міської ради 7 скликання від 19.02.2020 року № 55/23».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.06.2015 р. ФОП Малахову Д.І.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Малахова Д.І. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Малахову Дмитру Івановичу на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5318, площею 0,0018 га, розташовану по пров. Дружби, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування торгового павільйону. А також, припинити інше речове право за № 11113436 від 07.09.2015 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 11.06.2015 року шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.06.2015 р. ФОП Малахову Д.І.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.06.2015 р. ФОП Малахову Д.І.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Малахова Д.І. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Малахову Дмитру Івановичу на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5319, площею 0,0015 га, розташовану по пров. Дружби, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування торгового павільйону. А також, припинити інше речове право за № 11254440 від 16.09.2015 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 11.06.2015 року шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.06.2015 р. ФОП Малахову Д.І.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 08.12.2009 р. ПП Нікуліну С.Л.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Нікуліна С.Л. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати на зареєстровану земельну ділянку у Державному земельному кадастрі та пропозицію провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби, 16а, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5905, площею 0,0282 га. А також, поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Нікуліну Сергію Леонідовичу на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5905, площею 0,0282 га, розташовану по пров. Дружби, 16а, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого нежитлового підвального приміщення - магазину. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 08.12.2009 р. ПП Нікуліну С.Л.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з ФОП Чуприною В.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву фізичної особи-підприємця Чуприни В.В. щодо затвердження проекту землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 46 сесії 7 скликання міської ради № 46/23 від 05.06.2019 року та пропозицію затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, розташованої за адресою: м. Кремінна, вул. Дражевського (в районі госп.двору «Комсомольське лісництво»). І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з ФОП Чуприною В.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу уприватнувласністьземельноїділянки гр. Чмихалу А.Л.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Чмихала А.Л., наданий проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаний на підставі рішення міської ради від 18.12.2019 р. № 53/33, позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та пропозицію затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати безоплатно у приватну власність громадянину Чмихалу Андрію Леонідовичу земельну ділянку у встановлених межах площею: 20000 кв.м. для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 4421610100:04:405:5555, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Лиманська. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Чмихалу А.Л.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 2039 (пасовища) громадянці Ямпольській Г.О.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Ямпольської Г.О. та технічну документацію із землеустрою, виконаний на підставі розпорядження голови Кремінської районної державної адміністрації від 06.09.2018 року № 998 та пропозицію затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 2039 (пасовища), власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва», розташованої за межами населених пунктів на території Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області. А також, передати у власність громадянці Ямпольській Галині Олександрівні, власнику сертифікату на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва» серії ЛГ № 006896, земельну ділянку № 2039 (пасовища) площею 1,4316 га, кадастровий номер: 4421610100:14:001:0216, розташовану за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 2039 (пасовища) громадянці Ямпольській Г.О.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про припинення права оренди на земельну ділянку громадянці Яроцькій З.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Яроцької З.М. щодо припинення права оренди у зв’язку з добровільною відмовою від права користування земельною ділянкою та пропозицію припинити громадянці Яроцькій Зої Михайлівні право оренди на земельну ділянку площею 0,0623 га, кадастровий номер: 4421610100:04:048:0001, яка розташована по вул. Пєрвомайська, район садиби 111, м. Кремінна та надану для ведення городництва, у зв’язку з добровільною відмовою та закінченням строку дії права оренди на земельну ділянку, шляхом укладання Угоди про припинення договору оренди землі від 29.12.2014 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 18.03.2015 року № 9142761. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права оренди на земельну ділянку громадянці Яроцькій З.М.».

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                 О.М. ОСЄННОВ

Read 644 times

Main Menu

Kremins'ka TG