Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 20 лютого 2020 11:46

Протокол №56 від 13.02.2020 (55 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 56
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

м. Кремінна                                                                                           „13” лютого 2020 р.
                                                                                                                      10.00, акт.зал

 

На засіданні присутні 5 членів комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Наумчук Ю.М., Лопата Б.А., Попов В.Г.

Відсутні: 0 членів комісії.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 55 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 09.06.2015 р. громадянці Будьонній Л.Ф.

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Будьонній Л.Ф. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди громадянці Будьонній Лідії Федорівні на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:04:001:5806, площею 0,1021 га, розташовану по вул. Гоголя, район будинку 56, м. Кремінна, для городництва. А також, припинити інше речове право за № 10478005 від 14.07.2015 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 09.06.2015 року шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 09.06.2015 р. громадянці Будьонній Л.Ф.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 27.08.2015 р. громадянину Горбасу А.І.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Горбаса А.І. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди громадянину Горбасу Анатолію Івановичу на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:126:5413 площею 0,0485 га, розташовану по вул. Набережна, район будинку 69, м. Кремінна, для сінокосіння. А також, припинити інше речове право за № 11112658 від 07.09.2015 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 27.08.2015 року шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 27.08.2015 р. громадянину Горбасу А.І.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування Дитячого парку відпочинку.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розроблений на підставі рішення 42 сесії 7 скликання міської ради № 42/36 від 30.01.2019 року (із змінами та доповненнями), позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА та пропозицію затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови для обслуговування Дитячого парку відпочинку, розташованого в межах населеного пункту за адресою: пл. Красна, 16А, м. Кремінна. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування Дитячого парку відпочинку».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.05.2016 р. (з доповненням) громадянці Ковальовій О.П.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Ковальової О.П. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди громадянці Ковальовій Оксані Петрівні на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:237:5914, площею 0,0121 га, розташовану по вул. Шевченко, 23а, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування. А також, припинити інше речове право за № 14786574 від 27.05.2016 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 11.05.2016 року (з доповненням) шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.05.2016 р. (з доповненням) громадянці Ковальовій О.П.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про розробку детального плану території земельної ділянки комунальної власності.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП» про розробку детального плану території земельної ділянки іншого призначення на землі рекреаційного призначення, рішення 54 сесії міської ради 7 скликання від 29.01.2020 року № 54/17 та пропозицію дозволити розробку детального плану території земельної ділянки комунальної власності, розташованої за адресою: м. Кремінна, пров. Зарічний, площею 2,0 га, для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про розробку детального плану території земельної ділянки комунальної власності».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянину Кузьменку С.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Кузьменка С.В. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та пропозицію надати дозвіл громадянину Кузьменку Сергію Володимировичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової забудови, яка розташована по вул. Мічуріна, район садиби 6, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,1200 га для індивідуального садівництва з послідуючою передачею її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянину Кузьменку С.В.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власникам сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянину Мацегорі О.А. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Мацегори О.А., власника сертифікату на право на земельну частку (пай), як спадкоємця Гриценка Володимира Миколайовича відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1339 виданого 20.12.2019 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянину Мацегорі Олега Анатолійовичу, власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006831, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1368 площею 2,0563 га сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її у приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власникам сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянину Мацегорі О.А. (сіножаті)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам за заявами. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження Звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності та встановлення стартової ціни продажу земельної ділянки на земельних торгах.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) та пропозицію затвердити Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги окремим лотом площею 0,1413 га, кадастровий номер: 4421610100:02:136:0003, розташовану по пл. Кооперативна, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, вартість якої становить 189 540,00 грн. (сто вісімдесят дев’ять п’ятсот сорок грн. 00 коп.). А також, запропонувала депутатам розглянути стартову вартість даної земельної ділянки для проведення аукціону, яка повинна бути не меншою від експертної оцінки. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

Попова В.Г., який зазначив, що дана ділянка має привабливе розташування і всі комунікації для подальшого розвитку, тому стартова ціна земельної ділянки повинна бути вищою за експертну.

Наумчука Ю.М., який запропонував встановити стартову ціну лоту на рівні 300 000,00 грн., що відповідає середній вартості між експертною оцінкою та нормативно-грошовою, яка була розроблена у 2006 році.

Осєннова О.М., який погодився з депутатом Наумчук Ю.М. і поставив на голосування рекомендацію комісії до сесії міської ради щодо встановлення початкової вартості окремого лоту земельної ділянки на рівні 300000,00 грн.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності та встановлення стартової ціни продажу земельної ділянки на земельних торгах».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, правовстановлюючі документи, технічний паспорт на жилий будинок, рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян, громадянам за заявами. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу в оренду невитребувані земельні ділянки ріллю ФОП Ларіну І.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Ларіна І.В. щодо затвердження технічних документацій із землеустрою і передачі в оренду невитребуваних земельних ділянок ріллю та пропозицію затвердити Технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за адресою: за межами населеного пункту, ділянки №№ 321, 369 та 484 на території Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу в оренду невитребувані земельні ділянки ріллю ФОП Ларіну І.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 08.10.2015 р. ФОП Новікову Д.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Новікова Д.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Новікову Дмитру Миколайовичу на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:04:165:5316, площею 0,0391 га, розташовану по вул. Мічуріна, 18а, м. Кремінна, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – для розширення території існуючого столярного цеху. А також, припинити інше речове право за № 12060673 від 10.11.2015 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 08.10.2015 року шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 08.10.2015 р. ФОП Новікову Д.М.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 25.03.2015 р. (з доповненням) ФОП Осначу В.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Оснача В.В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Осначу Володимиру Васильовичу на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:04:268:5616, площею 0,1739 га, розташовану по вул. Центральна, м. Кремінна, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – для утримання сушильної камери та пилорами. А також, припинити інше речове право за № 9534140 від 23.04.2015 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 25.03.2015 року (з доповненням) шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 25.03.2015 р. (з доповненням) ФОП Осначу В.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу в оренду земельних ділянок комунальної власності для обслуговування зовнішньої реклами ФОП Студенніковій Т.І.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Студеннікової Т.І. щодо передачу в оренду земельних ділянок встановленого розміру для обслуговування зовнішньої реклами, Договір купівлі-продажу № 01/16/01 від 16.01.2020 року, акт приймання-передачі майна № 01/17/01 від 17.01.2020 року, рішення Виконавчого комітету Кремінської міської ради від 27.12.2011 року № 422, дозволи на розміщення зовнішньої реклами, рішення 65 сесії міської ради 5 скликання від 21.10.2015 року №№ 65/47, 65/48, 65/49, 65/50 та пропозицію провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельні ділянки із земель житлової та громадської забудови за списком. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу в оренду земельних ділянок комунальної власності для обслуговування зовнішньої реклами ФОП Студенніковій Т.І.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про звернення до Луганської обласної державної адміністрації стосовно надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державної власності з подальшою передачею її в комунальну власність.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2020 року № 14 «Про розгляд звернення виробничого кооперативу «Нова Техніка» щодо створення індустріального парку на території Кремінської міської ради» та пропозицію звернутися до Луганської обласної державної адміністрації з клопотанням стосовно надання дозволу Кремінській міській раді на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель державної власності промисловості, яка розташована по пров. Першотравневому, м. Рубіжне, на території, яка за даними державного кадастру враховується в Кремінській міській раді Кремінського району Луганської області, орієнтовною площею 35,0 га для створення та функціонування індустріального парку з послідуючою передачею її в комунальну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про звернення до Луганської обласної державної адміністрації стосовно надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державної власності з подальшою передачею її в комунальну власність».

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                О.М. ОСЄННОВ

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                             О.В. ФЕЩЕНКО

Read 726 times

Main Menu

Kremins'ka TG