Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 02 грудня 2019 14:47

Протокол №53 від 19.11.2019 (52 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 53
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

м. Кремінна                                                                                          „19” листопада 2019р.
                                                                                                       10.00, акт. зал

 

На засіданні присутні 5 членів комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Наумчук Ю.М., Попов В.Г., Лопата Б.А.

Відсутні члени комісії: 0

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 52 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянину Гайдашу І.Ю.

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Гайдаша І.Ю. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, довідку КП «Кремінське РБТІ» від 22.10.2019 року № 19 та пропозицію надати дозвіл громадянину Гайдашу Івану Юрійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по вул. Ломоносова, 2, м. Кремінна, орієнтовною площею до 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянину Гайдашу І.Ю.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Гнелицькій С.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Гнелицької С.В. щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 42 сесії 7 скликання міської ради № 42/20 від 30.01.2019 року та пропозицію затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби, 5В. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Гнелицькій С.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою, виконаних на підставі рішень Кремінської міської ради або розпоряджень голови Кремінської районної державної адміністрації та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), розташованих за межами населених пунктів на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується у Кремінській міській раді Кремінського району Луганської області і передати у приватну власність за заявами громадян. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянці Зізі Т.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Цимбаленко Ольги Вікторівни діючої від імені Зізи Тетяни за довіреністю зареєстрованою в реєстрі за № 2037 виданою 15.10.2019 року щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок які знаходяться в постійному користуванні відповідно до Державних актів на право постійного користування землею та пропозицію визнати такими, що втратили чинність Державні акти на право постійного користування землею Серії ЛГ № 2050000172 зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 133 від 05.12.1996 року та Серії ЛГ № 2050000173 зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 134 від 05.12.1996 року. А також, надати дозвіл громадянці Зізі Тетяні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок із земель комунальної власності житлової забудови та сільськогосподарського призначення, які розташовані по вул. Лиманська, 214, м. Кремінна, загальною площею 0,2522 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянці Зізі Т.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Кременчуцькому О.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Кременчуцького О.А. щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 39 сесії 7 скликання міської ради № 39/16 від 31.10.2018 року та пропозицію затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – стоматологічного кабінету, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби, 7. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Кременчуцькому О.А.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги КУ «Кремінський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання КУ «Кремінський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» щодо надання дозволу на відведення земельної ділянки під нежитловими будівлями громадського призначення, рішення Кремінської районної ради від 05.06.2014 року № 44/6, рішення Кремінської районної ради від 18.08.2016 року № 11/7 та пропозицію надати дозвіл Комунальній установі «Кремінський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Побєди, 1А, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пл. Кооперативна, 20, м. Кремінна, приблизною площею 0,0800 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – центру соціальної допомоги реабілітації дітей – інвалідів з послідуючою передачею її в постійне користування. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги КУ «Кремінський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення КУ «Луганському обласному фізкультурному центру «Олімп».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання комунальної установи «Луганського обласного фізкультурного центру «Олімп» щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та пропозицію затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності зі зміною її цільового призначення та змінити цільове призначення земельної ділянки комунальної власності площею 0,0117 га, кадастровий номер: 4421610100:02:246:0021, розташованої по вул. Титова, 18, м. Кремінна, із земель громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на землі для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. А також, передати Комунальній установі «Луганському обласному фізкультурному центру «Олімп», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Центральна, 3 в постійне користування земельну ділянку площею 0,0117 га, кадастровий номер: 4421610100:02:246:0021, розташовану по вул. Титова, 18, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення КУ «Луганському обласному фізкультурному центру «Олімп»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Мирошниченко Н.М. (рілля).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Мирошниченко Н.М., власника сертифікату на право на земельну частку (пай), як спадкоємиці Мица Михайла Федоровича відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1574 виданого 16.10.2019 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянці Мирошниченко Наталії Миколаївні, власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006903, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 237 площею 4,0398 га ріллі, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її у власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Мирошниченко Н.М. (рілля)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Мирошниченко Н.М. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Мирошниченко Н.М., власника сертифікату на право на земельну частку (пай), як спадкоємиці Мица Михайла Федоровича відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1574 виданого 16.10.2019 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянці Мирошниченко Наталії Миколаївні, власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006903, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1134 площею 2,0135 га сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її у власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Мирошниченко Н.М. (сіножаті)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Назріцькому В.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Назріцького В.М. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та пропозицію надати дозвіл громадянину Назріцькому Віктору Михайловичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в кінці вул. Дубова Роща, м. Кремінна, орієнтовною площею до 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Назріцькому В.М.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Назріцькому М.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Назріцького М.В. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та пропозицію надати дозвіл громадянину Назріцькому Марку Вікторовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в кінці вул. Дубова Роща, м. Кремінна, орієнтовною площею до 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Назріцькому М.В.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам за заявами. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання Проекту землеустрою щодо організації земельних часток (паїв) кормових угідь (пасовищ) власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання ФГ «Стимул 777» щодо надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо організації земельних часток (паїв) кормових угідь, як орендаря орендованих більшої кількості земельних ділянок (паїв) у власників сертифікатів на право на земельні частки (паї) та пропозицію надати дозвіл власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва», на складання Проекту землеустрою щодо організації земельних часток (паїв) кормових угідь (пасовищ) контур № 11, який розташований за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею виділених земельних ділянок в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання Проекту землеустрою щодо організації земельних часток (паїв) кормових угідь (пасовищ) власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, правовстановлюючі документи та технічний паспорт на жилий будинок, рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян за заявами. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Рибіній А.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви заяву громадянки Рибіної А.В. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та пропозицію надати дозвіл громадянці Рибіній Аліні Вікторівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по вул. Джерельна, район садиби 7 та 9, м. Кремінна, орієнтовною площею до 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Рибіній А.В.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду громадянці Рибіній А.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Рибіної А.В. щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою, розробленого на підставі пункту 1.8. рішення 43 сесії 7 скликання міської ради № 43/15 від 13.03.2019 року та пропозицію затвердити Технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Джерельна, 7. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду громадянці Рибіній А.В.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачі в оренду частину земельної ділянки ТОВ «Березень».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання ТОВ «Березень» стосовно погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки і передачу в оренду частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації, розробленого на підставі рішення 43 сесії 7 скликання міської ради № 43/22 від 13.03.2019 року та пропозицію погодити технічну документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови площею 0,1528 га, кадастровий номер: 4421610100:04:095:6205, розташовану по вул. Донецька, 108, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. А також, припинити інше речове право за № 8682927 від 06.02.2015 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 30.04.2014 року та поділом земельної ділянки шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачі в оренду частину земельної ділянки ТОВ «Березень»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 07.11.2014 р. для обслуговування будівлі торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – аптеки «Флора» ФОП Акімову С.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Акімова С.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Акімову Сергію Миколайовичу на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:246:5314, площею 0,0030 га, розташовану по пров. Дружби, 5б, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого нежитлового приміщення аптеки «Флора». А також, припинити інше речове право за № 8032873 від 09.12.2014 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 07.11.2014 року шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 07.11.2014 р. для обслуговування будівлі торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – аптеки «Флора» ФОП Акімову С.М.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 07.11.2014 р. для обслуговування будівлі торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – аптеки ФОП Акімову С.М. та ФОП Акімовій Г.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Акімова С.М. та ФОП Акімової Г.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Акімову Сергію Миколайовичу та фізичній особі-підприємцю Акімовій Ганні Михайлівн на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5509, площею 0,0023 га, розташовану по вул. Побєди, 7а, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого нежитлового приміщення аптеки. А також, припинити інше речове право за № 8025048 від 09.12.2014 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 07.11.2014 року шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 07.11.2014 р. для обслуговування будівлі торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – аптеки ФОП Акімову С.М. та ФОП Акімовій Г.М.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з ФОП Сухар Н.С.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву фізичної особи-підприємця Сухар Н.С. щодо затвердження проекту землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 43 сесії 7 скликання міської ради № 43/20 від 13.03.2019 року та пропозицію затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за адресою: м. Кремінна, вул. Побєди, район будинку 7. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з ФОП Сухар Н.С.

Прийнято одноголосно.

 

 

 1. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Чеботарю А.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Чеботаря А.А. щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 40 сесії 7 скликання міської ради № 40/12 від 28.11.2018 року та пропозицію затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого магазину, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби, 7. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Чеботарю А.А.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про внесення змін до рішення 42 сесії міської ради 7 скликання від 30.01.2019 року № 42/36.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила, що з метою уточнення щодо передачі земельної ділянки, яка відводиться міською радою під розширення території існуючого Дитячого парку відпочинку, в постійне користування комунальному підприємству Кремінської міської ради, звернення розробника Проекту землеустрою ФОП Кулигіна А.В., висновок із зауваженнями Експерта державної експертизи Держгеокадастру від 01.11.2019 року № 15941/82-19 та пропозицію внести зміни в рішення 42 сесії міської ради 7 скликання від 30.01.2019 року № 42/36 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування Дитячого парку відпочинку Кремінської міської ради (пл. Красна, 16А)», а саме 1 пункт рішення викласти в наступній редакції: «Надати дозвіл Кремінській міській раді, юридична адреса: м. Кремінна, пр. Дружби, 13, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, площею 0,31 га для обслуговування Дитячого парку відпочинку, розташованого по пл. Красна, 16А, м. Кремінна з послідуючою передачею земельної ділянки в постійне користування ДП «Кремінське комгосподарство» КП «Кремінна-Комунсервіс»». І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 42 сесії міської ради 7 скликання від 30.01.2019 року № 42/36».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання згоди на поділ земельної ділянки ТОВ «НВП «АЕРОМЕХ».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання дирекції ТОВ «НВП «АЕРОМЕХ» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою у зв’язку з викупом нежитлових будівель і споруд у ПАТ «Кремінський завод «Хімавтоматика» відповідно до Договору купівлі-продажу нерухомого майна проданого на аукціоні зареєстрованого в реєстрі за № 1070 виданого 15.11.2018 року та Свідоцтва зареєстрованого в реєстрі за № 755 виданого 16.08.2018 року та пропозицію надати згоду Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «АЕРОМЕХ», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Харківська, 37, на поділ земельної ділянки комунальної власності із земель промисловості, розташованої по вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 161, м. Кремінна, площею 9,7232 га, кадастровий номер 4421610100:04:169:6109, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з послідуючою передачею в оренду частини земельної ділянки. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання згоди на поділ земельної ділянки ТОВ «НВП «АЕРОМЕХ»».

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                            О.М. ОСЄННОВ

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                        О.В. ФЕЩЕНКО

Read 764 times

Main Menu

Kremins'ka TG