Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 25 липня 2019 16:17

Протокол №49 від 23.07.2019 (48 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 49
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

м. Кремінна                                                                                                      „23” липня 2019р.
                                                                                                                      10.00, каб. № 12

 

На засіданні присутні 4 члена комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Лопата Б.А., Попов В.Г.

Відсутній 1 член комісії: Наумчук Ю.М.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., заступник міського голови Макогон Н.М., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 48 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

Розгляд звернення ФОП Михайленко Л.І.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву щодо надання в тимчасове користування на умовах оренди земельну ділянку розташовану по пров. Дружби, 8, м. Кремінна, на торгівельній площадці між магазином «Меблі» та супермаркетом «Брусничка» в районі КП «ККС» «Вечірній ринок» для здійснення підприємницької діяльності з торгівельного кіоску.

Осєннова О.М., який наголосив, що відповідно до земельного законодавства України вільні земельні ділянки передаються в оренду тільки на конкурентних засадах і запропонував ФОП Михайленко Л.І. повторно звернутися до міської ради зі зверненням щодо погодження місця розташування виїзної торгівлі на вищевказаному місці.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з пропозицією голови комісії та доручити начальнику землевпорядного відділу Пруденко О.П. підготувати лист ФОП Михайленко Л.І. з пропозицією повторно звернутися до міської ради зі зверненням щодо погодження місця розташування виїзної торгівлі на вищевказаному місці.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про припинення права оренди відповідно до договору оренди землі від 16.02.2016 р. для ведення городництва громадянці Бєлєнковій В.Ф.

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Бєлєнкової В.Ф. щодо припинення права оренди землі по добровільній відмові, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію припинити право оренди громадянці Бєлєнковій Вірі Федорівні у зв’язку з добровільною відмовою від права користування земельною ділянкою площею 0,0109 га, розташовану по вул. Пєрвомайська, район садиби 61, м. Кремінна, надану для ведення городництва, а також припинити інше речове право за № 13779194 від 17.03.2016 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відповідно до договору оренди землі від 16.02.2016 року шляхом укладання угоди про дострокове припинення права оренди землі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права оренди відповідно до договору оренди землі від 16.02.2016 р. для ведення городництва громадянці Бєлєнковій В.Ф.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 22.07.2014 р. для іншої житлової забудови – обслуговування господарської будівлі громадянину Бондарю В.І.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Бондаря В.І. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди громадянину Бондарю Володимиру Івановичу на земельну ділянку площею 0,0106 га, розташовану по вул. Харківська, район будинку 64, м. Кремінна, для іншої житлової забудови – обслуговування господарської будівлі, а також припинити інше речове право за № 6455600 від 24.07.2014 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 22.07.2014 року шляхом укладання угоди про припинення права оренди землі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 22.07.2014 р. для іншої житлової забудови – обслуговування господарської будівлі громадянину Бондарю В.І.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1162 (сіножаті) громадянину Лагуну А.С.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Лагуна А.С., технічну документацію із землеустрою, виконаний на підставі рішення 44 сесії міської ради 7 скликання від 24.04.2019 року № 44/15 та пропозицію затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується у Кремінській міській раді Кремінського району Луганської області, а також передати у власність громадянину Лагуну Анатолію Степановичу, власнику сертифікату на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва» серії ЛГ № 006964, земельну ділянку № 1162 (сіножаті) площею 2,0263 га, розташовану за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру, яка враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1162 (сіножаті) громадянину Лагуну А.С.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Лєснікову С.О.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Лєснікова С.О. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, Посвідчення Головного управління МВС України у Луганській області серії МВ № 029732 від 04.04.2016 року, довідку КП «Кремінське РБТІ» від 28.05.2019 р. № 10 та пропозицію надати дозвіл громадянину Лєснікову Сергію Олександровичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по вул. Східна, 109, м. Кремінна, орієнтовною площею до 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Лєснікову С.О.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування, а також передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам за заявами і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, правовстановлюючі документи і технічний паспорт на жилий будинок, рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян за заявами і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Лопату Б.А., який заявив, що у даному проекті рішення розглядається заява члена родини і що він не буде приймати участі у розгляді і прийнятті рішення з даного питання.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято більшістю голосів.

 

 1. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Расламбекова Василя Івановича щодо викупу вільної земельної ділянки комунальної власності на конкурентних засадах та пропозицію включити до переліку земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) у 2019 році, земельну ділянку площею 0,1413 га, кадастровий номер 4421610100:02:136:0003, розташовану по пл. Кооперативна (район автовокзалу), м. Кремінна, з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 07.10.2014 р. для обслуговування будівлі закладу охорони здоров’я та соціальної допомоги вбудованого нежитлового приміщення – стоматологічного кабінету громадянину Пустовару В.І.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Пустовара В.І. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди громадянину Пустовару Василю Івановичу на земельну ділянку площею 0,0044 га, розташовану по вул. Титова, 7/52, м. Кремінна, для обслуговування будівлі закладу охорони здоров’я та соціальної допомоги вбудованого нежитлового приміщення – стоматологічного кабінету і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 07.10.2014 р. для обслуговування будівлі закладу охорони здоров’я та соціальної допомоги вбудованого нежитлового приміщення – стоматологічного кабінету громадянину Пустовару В.І.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з громадянином Рибіним В.С.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Рибіна В.С. щодо затвердження проекту землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 38 сесії 7 скликання міської ради № 38/10 від 26.09.2018 року та пропозицію затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за адресою: м. Кремінна, вул. Побєди, район будинку 6, а також провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, вул. Побєди, район будинку 6 площею 0,0027 га. і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з громадянином Рибіним В.С.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства гр. Ткачику М.О.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Ткачика М.О. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд для ведення особистого селянського господарства з правом збільшення присадибної ділянки з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, довідку КП «Кремінське РБТІ» від 28.05.2019 р. № 9 та пропозицію надати дозвіл громадянину Ткачику Миколі Олексійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд для ведення особистого селянського господарства площею до 0,1600 га, розташованої по пров. Красний, 29, м. Кремінна, з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної від забудови земельної ділянки, яка розташована по пров. Красний, 31, м. Кремінна, з послідуючою передачею їх в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства гр. Ткачику М.О.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 21.08.2014 р. (з доповненням) для обслуговування будівлі торгівлі – торгівельного кіоску ФОП Дубонос І.Г.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Дубонос І.Г.. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Дубонос Ірині Геннадіївні на земельну ділянку площею 0,0011 га, розташовану по вул. Садова, район садиби 48, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – торгового кіоску і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 21.08.2014 р. (з доповненням) для обслуговування будівлі торгівлі – торгівельного кіоску ФОП Дубонос І.Г.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 17.09.2014 р. для обслуговування будівлі торгівлі – торгового павільйону ФОП Магомедову Х.Р.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Магомедова Х.Р. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Магомедову Хакіму Рамалдановичу на земельну ділянку площею 0,0016 га, розташовану по вул. Кооперативна, 43в, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – торгового павільйону і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 17.09.2014 р. для обслуговування будівлі торгівлі – торгового павільйону ФОП Магомедову Х.Р.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки Відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки розробленої на підставі рішення 47 сесії 7 скликання міської ради від 26.06.2019 року № 47/34, надання згоди на проведення Держаної реєстрації права постійного користування частини земельної ділянки та пропозицію погодити технічну документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови площею 1,3341 га., розташовану по вул. Титова, 18 м. Кремінна, для будівництва та обслуговування закладів освіти – Кремінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, а також припинити інше речове право за № 20848643 від 08.06.2017 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з добровільною відмовою від частини земельної ділянки на користь КУ «ЛОФЦ «Олімп» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки Відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації».

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                        О.М. ОСЄННОВ

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                    О.В. ФЕЩЕНКО

Read 829 times

Main Menu

Kremins'ka TG