Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 07 червня 2019 14:43

Протокол №47 від 30.05.2019 (46 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 47
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

м. Кремінна                                                                                                      „30” травня 2019р.
                                                                                                                        9.00, конф. зал

 

На засіданні присутні 5 членів комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Лопата Б.А., Попов В.Г., Наумчук Ю.М.

Відсутні: 0 членів комісії.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П., депутат міської ради Дубовой О.В., депутат Кремінської районної ради Гарькава Л.О., гр. Костоглодов Д.В.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 46 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

Розгляд звернення мешканців селища Стара Краснянка.

 

СЛУХАЛИ:

Дубового О.В., який оголосив звернення мешканців Стара Краснянка до депутатів міської ради з проханням відмовити у наданні дозволу громадянам, які подали заяви до міської ради з проханням надати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в межах сел. Стара Краснянка для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність.

Гарькаву Л.В., яка надала пояснення, що даною земельною ділянкою користуються мешканці селища, як пасовищем для свійської худоби і, що передача даної земельної ділянки призведе до соціального вибуху в селищі.

Дубового О.В., який наголосив, що звернення до депутатів підтримали одностайно всі мешканці селища.

Осєннова О.М., який наголосив, що депутати міської ради зобов’язані представляти інтереси мешканців міста і втілювати їх побажання в документах ради відповідно до діючого законодавства і поставив на голосування питання щодо підтримки членами комісії звернення мешканців селища Стара Краснянка.

Прийнято одноголосно.

 

1.    Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Костоглодову Д.В..

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Костоглодова Д.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, звернення мешканців селища Стара Краснянка до депутатів Кремінської міської ради та пропозиції, які зазначені у проекті рішення щодо відмови в наданні дозволу громадянину Костоглодову Денису Валерійовичу на складання проекту землеустрою з відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в межах сел. Стара Краснянка площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність, а також визначити даний земельний масив, як громадські сіножаті мешканців селища Стара Краснянка з послідуючим оформленням земельної ділянки комунальним підприємством міської ради і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Костоглодову Д.В.».

Прийнято одноголосно.     

 

2.        Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жулінському О.В.

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Жулінського О.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, звернення мешканців селища Стара Краснянка до депутатів Кремінської міської ради та пропозиції, які зазначені у проекті рішення щодо відмови в наданні дозволу громадянину Жулінському Олексію Володимировичу на складання проекту землеустрою з відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в межах сел. Стара Краснянка площею 2,00 га. для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність, а також визначити даний земельний масив, як громадські сіножаті мешканців селища Стара Краснянка з послідуючим оформленням земельної ділянки комунальним підприємством міської ради і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жулінському О.В».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жулінському В.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Жулінського В.А. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, звернення мешканців селища Стара Краснянка до депутатів Кремінської міської ради та пропозиції, які зазначені у проекті рішення щодо відмови в наданні дозволу громадянину Жулінському Віктору Анатолійовичу на складання проекту землеустрою з відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в межах сел. Стара Краснянка площею 2,00 га. для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність, а також визначити даний земельний масив, як громадські сіножаті мешканців селища Стара Краснянка з послідуючим оформленням земельної ділянки комунальним підприємством міської ради і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жулінському В.А.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Гайворонській Т.І. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Гайворонської Т.І., власника сертифікату на 1/2 частку права на земельну частку (пай), як спадкоємця Гайворонського Володимира Олексійовича відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 85 виданого 28.03.2019 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянці Гайворонській Тетяні Іванівні, власнику сертифікату на 1/2 частку права на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006806, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1113/2 площею 1,0158 га сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Гайворонській Т.І. (сіножаті)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Гайворонській Т.І. (пасовища).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Гайворонської Т.І., власника сертифікату на 1/2 частку права на земельну частку (пай), як спадкоємця Гайворонського Володимира Олексійовича відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 85 виданого 28.03.2019 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянці Гайворонській Тетяні Іванівні, власнику сертифікату на 1/2 частку права на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006806, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) контур № 99 площею 1,52 ум.кад.га пасовища, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Гайворонській Т.І. (пасовища)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти – Будинку дитячої творчості та методичного кабінету Відділу освіти Кремінської райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання Відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації щодо оформлення земельної ділянки під нежитловими будівлями громадського призначення, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 04.06.2018 за № 136747008 та пропозицію надати дозвіл Відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації, юридична адреса: м. Кремінна, вул. Банкова, 2, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Шевченко, 1, м. Кремінна, приблизною площею 0,1700 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти – Будинку дитячої творчості та методичного кабінету з послідуючою передачею в постійне користування і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти – Будинку дитячої творчості та методичного кабінету Відділу освіти Кремінської райдержадміністрації».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власникам сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянам Вережану Р.В. та Вережану В.В. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадян, власників сертифікату на право на земельну частку (пай), як спадкоємців Вережана Вячеслава Арсентійовича відповідно до рішення суду Кремінського району Луганської області від13.01.2012 справа № 2-1011/2011р., щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянам Вережану Роману В’ячеславовичу та Вережану Вадиму В’ячеславовичу, власникам сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006749, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1385 площею 2,0563 га сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її в спільну сумісну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власникам сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянам Вережану Р.В. та Вережану В.В. (сіножаті)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про припинення права оренди на земельну ділянку громадянину Аврамцю Д.В. і передачу її в оренду гр. Самойлову О.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Самойлова О.В. щодо передачі в оренду земельної ділянки під нерухомим майном у зв’язку з прийняттям у дар нерухомого майна відповідно до Договору дарування нерухомого майна зареєстрованого в реєстрі за № 361 виданого 24.04.2019 року, заяву громадянина Аврамця Д.В. щодо припинення права оренди у зв’язку з відчуженням нерухомого майна та пропозицію припинити громадянину Аврамцю Денису Валерійовичу право оренди на земельну ділянку площею 0,0499 га, кадастровий номер: 4421610100:04:405:0052, яка розташована по вул. Центральна, 170, м. Кремінна і надана для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, шляхом укладання Угоди про дострокове припинення договору оренди землі від 11.04.2018 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 04.05.2018 року № 26070720, а також передати в оренду громадянину Самойлову Олександру Валентиновичу земельну ділянку площею 0,0499 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Центральна, 170, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права оренди на земельну ділянку громадянину Аврамцю Д.В. і передачу її в оренду гр. Самойлову О.В.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Кравченко Я.О.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Кравченко Я.О. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та пропозицію надати дозвіл громадянці Кравченко Яніті Олегівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по пл. Красна, 21, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Кравченко Я.О.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Кремінської районної ради.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання Кремінської районної ради щодо оформлення земельної ділянки під нежитловою будівлею громадського призначення, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 12.01.2018 за № 24426293 та пропозицію надати дозвіл Кремінській районній раді, юридична адреса: м. Кремінна, вул. Банкова, 1, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пл. Красна, 24, м. Кремінна, площею 0,0245 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови з послідуючою передачею в постійне користування і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Кремінської районної ради».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Левченко В.Т. для городництва.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву гр. Левченко В.Т., рішення 41 сесії міської ради 7 скликання від 19.12.2018 за № 41/59 та пропозицію передати в оренду громадянці Левченко Валентині Трохимівні земельну ділянку площею 0,0437 га, розташовану по вул. Тополина, район садиби 70, м. Кремінна, для городництва і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Левченко В.Т. для городництва».

Прийнято більшістю голосів.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Музирі Є.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Музирі Є.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, рішення 26 сесії міської ради 4 скликання від 06.07.2005 № 17/26 «О прекращении права пользования на землю Быкову И.М. (ул. Сеточная, 34)» та пропозицію надати дозвіл громадянину Музирі Євгенію Володимировичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по вул. Сіточна 1, 34, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Музирі Є.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1383 (сіножаті) гр. Ольшевської Т.Г.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Ольшевської Т.Г., технічну документацію із землеустрою, виконаний на підставі розпорядження голови Кремінської районної державної адміністрації від 03.11.2017 року № 1457 та пропозицію затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1383 (сіножаті) гр. Ольшевської Таїси Григоріївни, власника сертифікату на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва», розташованої за межами населених пунктів, на території Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області, а також передати у власність громадянці Ольшевській Таїсі Григоріївні, власника сертифікату на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва» серії ЛГ № 006746, земельну ділянку № 1383 (сіножаті) площею 2,0563 га, розташовану за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1383 (сіножаті) гр. Ольшевської Т.Г.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу уприватнувласністьземельноїділянки гр. Пасічник Т.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Пасічник Т.В., наданий проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаний на підставі рішення міської ради від 28.11.2018 р. № 40/9, позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА та пропозицію затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати безоплатно у приватну власність громадянці Пасічник Тетяні Власівні земельну ділянку у встановлених межах площею 803 кв.м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Лісна Поляна, 16 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Пасічник Т.В.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1242 (сіножаті) гр. Пенькової В.П.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Пенькової В.П., технічну документацію із землеустрою, виконаний на підставі розпорядження голови Кремінської районної державної адміністрації від 09.08.2018 року № 861 та пропозицію затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1242 (сіножаті) гр. Пенькової Віри Петрівни, власника сертифікату на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва», розташованої за межами населених пунктів, на території Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області, а також передати у власність громадянці Пеньковій Вірі Петрівні, власника сертифікату на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва» серії ЛГ № 006758, земельну ділянку № 1242 (сіножаті) площею 2,0892 га, розташовану за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1242 (сіножаті) гр. Пенькової В.П.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 29.10.2014 р. для обслуговування будівлі торгівлі – павільйону по збиранню відходів та брухту ПП «Пакт».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання дирекції ПП «Пакт» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди приватному підприємству «Пакт», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 24, на земельну ділянку площею 0,0060 га, розташовану по пл. Кооперативна, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – павільйону по збиранню відходів та бруду, а також припинити інше речове право за № 8856185 від 23.02.2015 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 29.10.2014 року шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 29.10.2014 р. для обслуговування будівлі торгівлі – павільйону по збиранню відходів та брухту ПП «Пакт»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам за заявами і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про відміну пункту 1.32 рішення виконавчого комітету міської ради від 05.12.1997 р. № 1274.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Слєпцової Тетяни Леонідівни щодо відміни пункту рішення про передачу в приватну власність земельної ділянки в зв’язку зі смертю громадянина Рубана Леоніда Федоровича (батька), свідоцтво про смерть I-ЕД № 422896, видане Відділом державної реєстрації актів цивільного стану Кремінського районного управління юстиції Луганської області від 08.09.2014 р. та пропозицію відмінити, в зв’язку зі смертю громадянина, пункт 1.32 рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 05.12.1997 р. № 1274 про передачу в приватну власність Рубану Леоніду Федоровичу земельну ділянку площею 910 кв. м для обслуговування житлового будинку і господарських будівель по пл. Паркова (колишня пл. Петровського), 55, м. Кремінна і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відміну пункту 1.32 рішення виконавчого комітету міської ради від 05.12.1997 р. № 1274».

 Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, правовстановлюючі документи, технічний паспорт на жилий будинок, рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян, за заявами громадян і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.09.2014 р. для обслуговування будівлі тимчасового проживання – гуртожитку ТОВ «Модус Вівенді».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання дирекції ТОВ «Модус Вівенді» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «Модус Вівенді», юридична адреса: м. Кремінна, пл. Красна, 4, на земельну ділянку площею 0,2785 га, розташовану по пл. Красна, 4, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель тимчасового проживання - гуртожитку і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.09.2014 р. для обслуговування будівлі тимчасового проживання – гуртожитку ТОВ «Модус Вівенді»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з послідуючою передачею в оренду ТОВ «НОВЛАН».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання ТОВ «НОВЛАН» щодо надання дозволу на розробку документації із землеустрою з послідуючою передачею в оренду земельної ділянки та пропозицію надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «НОВЛАН», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 117/165, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки із земель комунальної власності промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, яка розташована в районі колишньої шахти «Кремінна», м. Кремінна, площею 2,7158 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту з послідуючою передачею її в оренду і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з послідуючою передачею в оренду ТОВ «НОВЛАН»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «САВ» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування – утримання сауни.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання дирекції ТОВ «САВ» щодо укладання договору оренди землі та пропозицію передати в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «САВ», юридична адреса: м. Кремінна, пл. Кооперативна, 41, земельну ділянку комунальної власності площею 0,0176 га, розташовану по пл. Кооперативна, 41а, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування – утримання сауни і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «САВ» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування – утримання сауни».

Прийнято одноголосно.

 

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 28.07.2014 р. для будівництва і обслуговування будівлі торгівлі – магазину ФОП Баєвій Т.Ю.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Баєвої Т.Ю. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Баєвій Тетяні Юріївні на земельну ділянку площею 0,0247 га, розташовану по пл. Кооперативна, 51а, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – магазину і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 28.07.2014 р. для будівництва і обслуговування будівлі торгівлі – магазину ФОП Баєвій Т.Ю.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 18.08.2014 р. (з доповненням) для обслуговування будівлі торгівлі – аптеки ФОП Висоцькому І.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Висоцького І.А. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Висоцькому Ігорю Анатолійовичу на земельну ділянку площею 0,0127 га, розташовану по пл. Кооперативна, 38, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – аптеки і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 18.08.2014 р. (з доповненням) для обслуговування будівлі торгівлі – аптеки ФОП Висоцькому І.А.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) пасовищ ФОП Ларину І.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Ларина І.В. щодо передачі в оренду нерозподілені земельні частки (паї) пасовища та пропозицію передати в оренду фізичній особі-підприємцю Ларіну Івану Вікторовичу нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) загальною площею 74,4 ум.кад.га пасовища (контур № 10, 30), які розташовані за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, до оформлення власниками сертифікатів права власності на земельні ділянки терміном на 7 (сім) років, для ведення товарного сільськогосподарського призначення і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) пасовищ ФОП Ларину І.В.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 12.06.2014 р. для обслуговування будівлі торгівлі – торгівельного павільйону ФОП Татаренко В.І.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Чернової Віти Михайлівни, яка діє від імені громадянки Татаренко Вікторії Іванівни за довіреністю зареєстрованою в реєстрі за № 573/375 виданої 16.04.2019 року Консульством України в м. Гданську Республіки Польща, щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Татаренко Вікторії Іванівні на земельну ділянку площею 0,0024 га, розташовану по вул. Гоголя, район садиби 45, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – торгового павільйону і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 12.06.2014 р. для обслуговування будівлі торгівлі – торгівельного павільйону ФОП Татаренко В.І.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення МАФ з послідуючим встановленням земельного сервітуту ФОП Чуприні В.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви ФОП Чуприни В.В. щодо виділення земельної ділянки для встановлення МАФ та укладання договору сервітуту на земельну ділянку для здійснення підприємницької діяльності, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 28.01.2019 р. № 25, паспорт прив’язки тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та пропозицію надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Чуприні Віталію Вікторовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Дражевського, (в районі господарського двору «Комсомольське лісництво» біля об’їзної дороги), м. Кремінна, площею 0,0030 га для будівництва та обслуговування закладу побутового обслуговування – установки тимчасових споруд МАФ з послідуючим встановленням земельного сервітуту та укладанням договору сервітуту і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення МАФ з послідуючим встановленням земельного сервітуту ФОП Чуприні В.В.

Прийнято одноголосно.

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Костоглодову Д.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Костоглодова Д.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земельної ділянки комунальної власності вільної від забудови, Довідку КП «Кремінське РБТІ» від 08.05.2019 № 7 та пропозицію надати дозвіл громадянину Костоглодову Денису Валерійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по вул. Озерна, 52, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Костоглодову Д.В.

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                     О.М. ОСЄННОВ

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                  О.В. ФЕЩЕНКО

Read 941 times

Main Menu

Kremins'ka TG