Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 26 квітня 2019 11:53

Протокол №46 від 22.04.2019 (44 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 46
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

 м. Кремінна                                                                                                     „22” квітня 2019р.
                                                                                                                         10.00, конф. зал

 

На засіданні присутні 5 члена комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Лопата Б.А., Попов В.Г., Наумчук Ю.М.

Відсутні: 0 членів комісії.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 44 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

1.    Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Башуну Д.С.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Башуна Д.С. та наданий проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаний на підставі рішення міської ради від 15.08.2018 р. № 37/15, позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА та пропозицію затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати безоплатно у приватну власність громадянину Башуну Дмитру Станіславовичу земельну ділянку у встановлених межах площею 612 кв.м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пров. Польовий, 46 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Башуну Д.С.».

Прийнято одноголосно.     

 

2.        Про надання згоди на поділ земельної ділянки громадянам Березіну І.М. та Гнелицькій С.В.

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                       

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадян Березіна І.М. та Гнелицької С.В. щодо надання згоди на поділ земельної ділянки у зв’язку з викупом вбудованого нежитлового приміщення відповідно до Договору купівлі-продажу нежитлового приміщення зареєстрованого в реєстрі за № 242 виданого 30.03.2017 року і Договору купівлі-продажу частки нежитлового приміщення зареєстрованого в реєстрі за № 1422 виданого 25.10.2017 року та пропозицію надати згоду громадянам Березіну Ігорю Миколайовичу та Гнелицькій Світлані Вікторівні на поділ земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови, розташованої по пров. Дружби, 5в, м. Кремінна, площею 0,0531 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого нежитлового приміщення з послідуючою передачею в оренду частини земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання згоди на поділ земельної ділянки громадянам Березіну І.М. та Гнелицькій С.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з послідуючою передачею в приватну власність гр. Бондар Г.С.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Бондар Г.С. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки яка знаходиться в постійному користуванні відповідно до Державного акту на право постійного користування землею серії ЛГ № 2050000024, з послідуючою передачею в приватну власність та пропозицію визнати таким, що втратив чинність Державний акт на право постійного користування землею Серії ЛГ № 2050000024 зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 9 від 15.06.1995 року, а також надати дозвіл громадянці Бондар Ганні Семенівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки із земель комунальної власності житлової забудови, яка розташована по вул. Красна, 55, сел. Житлівка, площею 0,1369 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з послідуючою передачею в приватну власність гр. Бондар Г.С.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Євсюковій А.О.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Євсюкової А.О. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та пропозицію надати дозвіл громадянці Євсюковій Анастасії Олександрівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по пров. Зарічний, район садиби 9, м. Кремінна, орієнтовною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Євсюковій А.О.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Кремінському ВУ ВКГ.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання Кремінського ВУВКГ стосовно затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування, проект землеустрою розробленого відповідно до рішення сесії Кремінської міської ради від 31.01.2018 року № 29/20, позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації та пропозицію затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за адресою: м. Кремінна, вул. Титова і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Кремінському ВУ ВКГ».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу в оренду земельної ділянки КП «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання представника КП «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ» щодо передачі в оренду земельної ділянки, враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 239 від 16.06.2015 року та пропозицію провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, вул. Шевченко, 10 площею 0,0108 га., а також передати в оренду Комунальному підприємству «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, 5 строком на 15 років земельну ділянку, площею 0,0108 га, розташовану по вул. Шевченко, 10, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – утримання вбудованого нежитлового приміщення - аптеки і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки КП «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянину Лагуні А.С. (пасовища).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Лагуни А.С., власника сертифікату на право на земельну частку (пай), як спадкоємця Лагун Марії Наумівни відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за заповітом зареєстрованого в реєстрі за № 106 виданого 06.02.2019 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянину Лагуні Анатолію Степановичу, власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006964, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) контур № 99 площею 1,52 ум.кад.га пасовища, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянину Лагуні А.С. (пасовища)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянину Лагуні А.С. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Лагуни А.С., власника сертифікату на право на земельну частку (пай), як спадкоємця Лагун Марії Наумівні відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за заповітом зареєстрованого в реєстрі за № 106 виданого 06.02.2019 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянину Лагуні Анатолію Степановичу, власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006964, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1162 площею 2,0263 га сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянину Лагуні А.С. (сіножаті)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти – дошкільного навчального закладу № 5 «Берізка».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила інформацію, що з метою оформлення права комунальної власності на земельну ділянку під об’єктом комунальної власності дошкільним навчальним закладом № 5 «Берізка» і Рішення № РВ-4400174272019 про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру пропонується надати дозвіл Кремінській міській раді, юридична адреса: м. Кремінна, пр. Дружби, 13, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, площею 0,6334 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти – дошкільного навчального закладу № 5 «Берізка», розташованого по пров. І.Франка, 4, м. Кремінна і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти – дошкільного навчального закладу № 5 «Берізка»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про внесення змін до рішення 42 сесії міської ради 7 скликання від 30.01.2019 року № 42/36.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила інформацію, що з метою розширення території існуючого Дитячого парку відпочинку Кремінської міської ради пропонується внести зміни в рішення 42 сесії міської ради 7 скликання від 30.01.2019 року № 42/36 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування Дитячого парку відпочинку Кремінської міської ради (пл. Красна, 16А)», а саме 1 пункт рішення викласти в наступній редакції:

 «Надати дозвіл Кремінській міській раді, юридична адреса: м. Кремінна, пр. Дружби, 13, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, площею 0,31 га для обслуговування Дитячого парку відпочинку, розташованого по пл. Красна, 16А, м. Кремінна з послідуючою передачею земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству міської ради».

І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 42 сесії міської ради 7 скликання від 30.01.2019 року № 42/36».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду громадянам Педоренко Т.Г. та Лопаті Б.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадян Педоренко Т.Г. та Лопати Б.А. щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою, розробленого на підставі пункту 1.9. рішення 42 сесії 7 скликання міської ради № 42/18 від 30.01.2019 року та пропозицію затвердити Технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Полнова, 38, провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, вул. Полнова, 38, площею 0,0630 га., а також передати в оренду громадянам Педоренко Тамарі Григорівні та Лопаті Борису Андрійовичу строком на 50 років земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах, площею 0,0630 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Полнова, 38, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Лопату Б.А., який заявив, що дане питання відноситься до його особистого реального конфлікту інтересів і в розгляді його та голосуванні приймати участі не буде.

Осєннова О.М., який заявив, що усна заява депутата Лопати Б.А. приймається до уваги комісії.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду громадянам Педоренко Т.Г. та Лопаті Б.А.».

Прийнято більшістю голосів.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Приступу М.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Приступи М.А. стосовно надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки виділеної під будівництво жилого будинку, рішення виконавчого комітету міської ради народних депутатів від 18.08.1989 року № 338, повідомлення КП «Кремінське РБТІ» від 01.10.2012 року № 109 та пропозицію надати дозвіл громадянину Приступі Миколі Андрійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Слобожанська, 59, м. Кремінна, площею до 0,1000 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Приступу М.А.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно у власність земельні ділянки за заявами і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, правовстановлюючі документи та технічний паспорт на жилий будинок, рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради»та пропозицію надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян за заявами і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину Рязанцеву В.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Рязанцева В.В. проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності зі зміною цільового призначення, позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА та пропозицію затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності (зміна цільового призначення) громадянину Рязанцеву Віталію Вікторовичу та змінити цільове призначення земельної ділянки приватної власності у встановлених межах площею 304 кв.м. для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Партизанська, 92а і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину Рязанцеву В.В.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Талалаєву В.Ф.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Талалаєва В.Ф. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, Посвідчення Головного управління МВС України у Луганській області серії МВ № 028856 від 06.11.2015 року, рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/25 «Про резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції» та пропозицію надати дозвіл громадянину Талалаєву Віталію Федоровичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Лозова, 8, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,0600 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Талалаєву В.Ф».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Тертичній О.О.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Тертичної О.О. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, заяву громадянина Єрмакова С.А., Довідку КП «Кремінське БТІ» від 22.11.2010 року № 33 та пропозицію надати дозвіл громадянці Тертичній Олені Олександрівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по пров. Концевому, 4, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Тертичній О.О.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про припинення права оренди на земельну ділянку ТОВ «Торговий дім «Коровай» та передачу її в оренду ФОП Сухар Н.С.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Сухар Н.С. щодо передачі в оренду земельної ділянки під торговим кіоском у зв’язку з викупом майна – кіоску відповідно до Договору № П2-150319 від 15.03.2019 року та пропозицію припинити Товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Коровай», юридична адреса: м. Луганськ, Лутугінський проїзд, буд. 7,кім. 3, право оренди на земельну ділянку площею 0,0009 га, яка розташована по вул. Побєди, район будинку 7, м. Кремінна та надана для будівництва та обслуговування закладу торгівлі – торгівельного кіоску, у зв’язку з відчуженням майна, згідно договору оренди землі від 31.03.2016 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 01.04.2016 року № 14025649, враховуючи закінчення терміну дії права оренди землі та знаходження юридичної особи на території непідконтрольній Україні, а також передати в оренду фізичній особі-підприємцю Сухар Ніні Сергіївні строком на 5 років земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах площею 0,0009 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Побєди, район будинку 7, для будівництва та обслуговування закладу торгівлі – торгового кіску і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права оренди на земельну ділянку ТОВ «Торговий дім «Коровай» та передачу її в оренду ФОП Сухар Н.С.».

 Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 22.05.2014 р. (з доповненням) для обслуговування будівлі торгівлі – торгівельного павільйону ФОП Кочубею І.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Кочубея І.В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Кочубею Ігорю Володимировичу на 5 років до 28 квітня 2024 року, шляхом переукладення договору оренди землі від 22.05.2014 року (з доповненням), відповідно до якого зареєстровано право оренди у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 24.06.2014 року за № 6139950 на земельну ділянку площею 0,0051 га, розташовану по пров. Дружби, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – торгового павільйону, а також припинити інше речове право за № 6139950 від 24.06.2014 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 22.05.2014 року (з доповненням) шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 22.05.2014 р. (з доповненням) для обслуговування будівлі торгівлі – торгівельного павільйону ФОП Кочубею І.В.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 27.05.2014 р. (з доповненням) для обслуговування будівлі торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – магазину ФОП Саввину М.П., ФОП Саввиній Н.Г., громадянам Саввіну Р.М. та Токарєвій О.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Саввина М.П., ФОП Саввиної Н.Г., громадян Саввіна Р.М. та Токарєвої О.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Саввину Миколі Петровичу та фізичній особі-підприємцю Саввиній Наталії Геннадіївні та громадянам Саввіну Роману Миколайовичу, Токарєвій Ользі Миколаївні на 15 років на земельну ділянку площею 0,0063 га, розташовану по вул. Шевченко, 14/48, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – магазину, а також припинити інше речове право за № 6771597 від 21.08.2014 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 27.05.2014 року (з доповненням) шляхом укладання Угоди про припинення права оренди землі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 27.05.2014 р. (з доповненням) для обслуговування будівлі торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – магазину ФОП Саввину М.П., ФОП Саввиній Н.Г., громадянам Саввіну Р.М. та Токарєвій О.М».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Чурбакову Д.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Чурбакова Д.М. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, Посвідчення Головного управління МВС України у Луганській області серії МВ № 030097 від 20.04.2016 року, рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/25 «Про резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції» та пропозицію надати дозвіл громадянину Чурбакову Дмитру Миколайовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Полярна, 30, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,0600 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Чурбакову Д.М.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 2034 (пасовища) гр. Шевченку О.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Шевченка О.В., технічну документацію із землеустрою, виконаний на підставі розпорядження голови Кремінської районної державної адміністрації від 03.07.2017 року № 640 та пропозицію затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в контурі № 99 (пасовища) гр. Шевченка Олександра Вікторовича, власника сертифікату на право на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва», розташованої за межами населених пунктів, на території Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області, а також передати у власність громадянину Шевченку Олександру Вікторовичу, власнику сертифікату на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва» серії ЛГ № 006917, земельну ділянку № 2034 (пасовища) площею 1,4316 га, кадастровий номер: 4421610100:14:001:0208, розташовану за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 2034 (пасовища) гр. Шевченку О.В.

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                       О.М. ОСЄННОВ

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                    О.В. ФЕЩЕНКО

Read 714 times

Main Menu

Kremins'ka TG