Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 31 січня 2019 14:04

Протокол №26 від 24.01.2019 (42 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 26
засідання постійної депутатської комісії
з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв’язку із засобами масової інформації

 

м. Кремінна                                                                                                 „24 ” січня 2019 р.
                                                                                                                  14.00, каб. № 12

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Мкртчян В.Г., Нікішин В.М., Тілєєв А.О.

Відсутні 1 член комісії: Зеленський А.А.

Засідання комісії є правомочне.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 42 сесію міської ради.

Інформація: секретаря міської ради Пилипенко Е.В.

 

  1. Про звіт голів постійних комісій міської ради про свою діяльність.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який оголосив звіти голів комісій з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв'язку із засобами масової інформації, з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, з питань соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти, культури, туризму, молоді та спорту, з питань житлово–комунального господарства, розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку, з питання землекористування, архітектури, будівництва та екології та пропозицію прийняти до відома звіти голів комісій про свою діяльність за 2018 рік і ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про звіт голів постійних комісій міської ради про свою діяльність».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про виконання плану роботи Кремінської міської ради за друге півріччя 2018 року.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який оголосив звіт про виконання плану роботи Кремінської міської ради за друге півріччя 2018 року та пропозицію прийняти його до відома і ознайомив з відповідним проектом рішення з додатками.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про виконання плану роботи Кремінської міської ради за друге півріччя 2018 року».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кремінської міської ради на 2019 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який оголосив пропозицію внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кремінської міської ради на 2019 рік, згідно додатку 1 рішення сесії Кремінської міської ради від 28 листопада 2018 року № 40/1 «Про затвердження плану діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2019 р.», а саме доповнити План пунктами 5, 6 і 7 та викласти у новій редакції згідно з додатком до проекту рішення і ознайомив з відповідним проектом рішення з додатками.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кремінської міської ради на 2019 рік».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2018 р.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який оголосив інформацію про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2018 р. та пропозицію звіт про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2018 рік прийняти до відома і ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2018 р.».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про внесення змін до Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який оголосив, що у зв’язку з затвердженням структури виконавчих органів Кремінської міської ради з першого грудня 2019 року пропонується внести зміни до Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції (далі Положення), а саме пункт 2 розділу ІV «Структура центру» положення викласти в новій редакції:

«2. Робота у Центрі організована через роботу структурних підрозділів відділу надання адміністративних послуг затверджених Структурою виконавчих органів Кремінської міської ради у встановленому законодавством порядку.

Структурні підрозділи відділу надання адміністративних послуг забезпечують надання загальної інформації та консультацій замовникам при їх зверненні за адміністративними послугами у ЦНАП та видачу результатів послуги (якщо послуга не була надана заявнику під час звернення). До складу структурних підрозділів відділу входять адміністратори та державні реєстратори ЦНАП і представники суб’єктів надання адміністративних послуг (за узгодженістю сторін).

ЦНАП облаштований у місцях прийому суб’єктів звернень інформаційними стендами із зразками відповідних документів та інформацією в обсязі, достатньому для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги. Аналогічна інформація міститься на веб-сайті ЦНАП.

У ЦНАП існує можливість надання суб’єктам звернення консультацій та інформації про хід розгляду їх заяв за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти).»

 А також, ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції».

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                            В.Г. МКРТЧЯН

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                         А.О. ТІЛЄЄВ

Read 696 times

Main Menu

Kremins'ka TG