Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 08 червня 2016 09:53

Оголошення, громадська рада, 19.05.2016

         Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» формується склад Громадської ради при Кремінській міській раді.

 До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, органів самоорганізації населення та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі інститути громадянського суспільства).

Установчі збори для формування складу Громадської ради відбудуться 19 травня 2016 року о 14.00 в залі засідань міської ради.

 Для участі в установчих зборах подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 До заяви додаються:

 рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

 біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства ;

 копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.

 

       Прийом заяв буде здійснюватись відповідальною особою за проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при міській раді, до 19 квітня 2016 року в міській раді, каб. № 12. Телефон для довідок: 2-10-23

Read 883 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG