Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
П'ятниця, 28 травня 2021 15:38

2021/149. Про підготовку і проведення всеукраїнського свята Дня захисту дітей 01 червня 2021 року та створення організаційного комітету

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

28 травня 2021 року

Кремінна

№ 03-01/149

Про підготовку і проведення
всеукраїнського свята Дня захисту дітей
01 червня 2021 року та створення
організаційного комітету

 

На виконання Програми проведення урочистих та святкових заходів у Кремінській об’єднанній територіальній громаді на 2021 рік, затвердженої рішенням Кремінської міської ради від 23 грудня 2020 року № 2/11, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та відзначення всеукраїнського свята Дня захисту дітей (Додаток 1).
  2. Затвердити план заходів з підготовки та святкування всеукраїнського свята Дня захисту дітей (Додаток 2).
  3. Т.в.о заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дзивульському Г.А. організувати виконання плану заходів щодо проведення всеукраїнського свята Дня захисту дітей з залученням до проведення заходу установ, підприємств та організацій, що знаходяться на території міста.
  4. Структурним підрозділам, спеціалістам міської ради, відповідальним за підготовку та проведення заходу, забезпечити виконання плану у визначені терміни.
  5. Фінансування виконання плану заходів щодо святкування всеукраїнського свята Дня захисту дітей провести за рахунок коштів, передбачених Програмою проведення урочистих та святкових заходів у Кремінській об’єднанній територіальній громаді на 2021 рік, затвердженої рішенням Кремінської міської ради від 23 грудня 2020 року № 2/11.
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дзивульського Г.А.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 195 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG