Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 02 червня 2021 09:29

2021/151 Про затвердження штатного розпису апарату Кремінської міської ради та її виконавчих органів

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

31 травня 2021 року

Кремінна

№ 03-01/151

Про затвердження штатного розпису
апарату Кремінської міської ради
та її виконавчих органів

 

Відповідно до рішення Кремінської міської ради від 06 травня 2021 року № 7/2 «Про створення патронатної служби у Кремінській міській раді», законів України «Про оплату праці», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами та доповненнями), наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року № 57 «Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету», наказу Міністерства праці України від 02 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами та доповненнями), ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Затвердити та ввести в дію з 07 червня 2021 року штатний розпис апарату та виконавчих органів Кремінської міської ради згідно з додатком 1.
    Додаток 1 – 6 арк.
  2. Т.в.о. керуючого справами (секретаря) виконкому ради Літвін О.Ю. забезпечити внесення змін до відповідних положень структурних підрозділів згідно з розподілом повноважень.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на т.в.о. заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Макогон Н.М.

 

Міський голова                           Володимир СТРУК

Read 404 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG