Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 20 червня 2018 15:43

2018 Про знищення амброзії полинолистої на території м. Кремінна

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

від «19 » червня 2018 року                                № 03-01/61
м. Кремінна

 

Про знищення амброзії полинолистої
на території м. Кремінна.

 

З метою знищення вогнищ небезпечного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої, та попередження її розповсюдження, захисту здоров’я населення Кремінської територіальної громади, захисту та збереження землі і рослинного світу керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Керівникам ДП « КРЕМІНСЬКЕ – КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА- КОМУНСЕРВІС» та ТОВ «АНВІРА-ТЕКС» на територіях, які обслуговуються їх підприємствами організувати проведення комплексних заходів по знищенню вогнищ карантинного бур’яну амброзії полинолистої.
  2. Керівникам об’єктів економічної діяльності незалежно від форми власності провести на підпорядкованих їм підприємствах роботу по знищенню карантинного бур’яну – амброзії полинолистої на власних та закріплених за ними територіях.
  3. Депутатам міської ради, головам вуличних та домових комітетів шляхом подвірного обходу провести роз’яснювальну роботу серед населення приватного сектору та державного жилого фонду про шкоду карантинного буряну – амброзії полинолистої та необхідності її знищення біля будинків, дворів, на прилеглих та закріплених територіях.
  4. Членам міської територіальної громади, що мешкають в приватному секторі – виконати роботи по знищенню амброзії полинолистої біля будинків, та на прилеглих до двору територіях.
  1. Довести дане розпорядження до відома керівників підприємств, депутатів міської ради, голів вуличних та будинкових комітетів, до відома населення Кремінської міської ради через засоби масової інформації.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Дзивульського Г. А.

 

Міський голова                              Ю.О.Прокопенко

Read 692 times

Main Menu

Kremins'ka TG