Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Вівторок, 02 березня 2021 14:28

5/39 Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду (с.Новокраснянка)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТА CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«26» лютого 2021 року

Кремінна

№5/39

Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду громадянину --
(с. Новокраснянка)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 58 сесії 7 скликання Новокраснянської сільської ради № 58/17 від 17.12.2019 року, враховуючи позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру, керуючись ст.ст.12, 83, 93, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а тож рішенням 60 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 24.06.2020 р. № 60/13 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки в адміністративних межах Кремінської міської ради” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади»,, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби, яка розташована в межах населеного пункту с. Новокраснянка, вул. Миколи Солом’яного, контур 875 із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності .
  2. Провести державну реєстрацію за Кремінською міською територіальною громадою в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель сільськогосподарського призначення, розташовану в межах населеного пункту с. Новокраснянка, вул. Миколи Солом’яного, контур 875, кадастровий номер: 4421685400:07:001:0450 площею 1,3000 га.
  3. Передати в оренду громадянину --, який зареєстрований за адресою: --, при умовах виконання п.4. даного рішення, строком на 10 років земельну ділянку комунальної власності із земель сільськогосподарського призначення у встановлених межах, кадастровий номер: 4421685400:07:001:0450 площею 1,3000 га, яка розташована в межах населеного пункту с. Новокраснянка, вул. Миколи Солом’яного, контур 875, для сінокосіння і випасання худоби.
  4. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2. Замовити Агрохімічний паспорт земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

4.3. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

4.4. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Головному управлінню ДПС у Луганській області.

4.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до відділу із земельних питань апарату міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  2. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  3. Відділу із земельних питань апарату міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  4. Копію рішення направити до Головному управлінню ДПС у Луганській області для використання у роботі.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     В.О. СТРУК

Read 191 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG