Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Вівторок, 02 березня 2021 14:00

5/24 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (сел.Стара Краснянка)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТА CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«26» лютого 2021 року

Кремінна

№5/24

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину --
(сел. Стара Краснянка, вул. Ольхова, 73б)

 

Розглянувши заяву громадянина --, який діє від імені -- за довіреністю зареєстрованою в реєстрі за № 15 виданого 26.01.2021 р. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи План будівництва житлового будинку та рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради народних депутатів від 29.09.1992 року № 595, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який зареєстрований за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Ольхова (колишня вул. Пролетарська), 73б, сел. Стара Краснянка, площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Громадянину -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     В.О. СТРУК

Read 200 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG