Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Понеділок, 06 квітня 2020 11:21

57 сесія. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ СЬОМА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«01» квітня 2020 року

Кремінна

№ 57/3

Про внесення змін до Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2020 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік, які ухвалені рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 18 грудня 2019 року №53/11 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік» зі змінами (далі – рішення):
    1.1. Викласти Заходи з реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік в новій редакції, згідно з додатком до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко


Пояснювальна до рішення 57 сесії міської ради
«Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік»

 

 Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету та враховуючи листа фінансового управління Кремінської райдержадміністрації від 23.03.2020 №02/17-104, а саме:

І. Внести зміні до заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік

Внести зміни у розділ «Управління об’єктами комунальної власності», а саме

Підвищення енергоефективності муніципальної будівлі Кремінської міської ради – капітальний ремонт фасаду з утепленням стін. Капітальний ремонт приміщень. Капітальний ремонт (заміна) віконних блоків. Коригування – 96 252,00 грн.

Внести зміни у розділ «Діяльність, пов`язана з експлуатацією об`єктів житлово-комунального господарства», а саме

Придбання у власність територіальної громади міста Кремінна обєкта незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку, розташованого за адресою: Луганська область, Кремінський район, м.Кремінна, вул. Центральна (Октябрська), буд. 12, для забезпечення житлом окремих категорій громадян – 6 950 000,00 грн.

Внести зміни у розділ «Благоустрій», а саме

Проведення робіт з дезінфекції міста та забезпечення санітарної очистки міста, включаючи місця можливого скупчення людей, в т.ч. автобусні зупинки, дитячі майданчики та дорожнє полотно – 195000,00 грн.

Внести зміни у розділ «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха», а саме

Придбання антисептиків, дезінфекційних засобів, медичного обладнання засобів індивідуального захисту, медичних виробів для скринінгу хворих, медичних виробів, лабораторного обладнання, розхідних матеріалів, реагентів для лабораторних досліджень, бактерицидних рециркуляторів (для кварцювання повітря в приміщеннях), мобільного телефону для цілодобового чергування – 595000,00 грн.

 

Заступник міського голови
з фінансово-економічних питань                                    Н.М. Макогон

Read 373 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG