Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Понеділок, 24 лютого 2020 11:22

55 сесія. Про розробку детального плану території земельної ділянки комунальної власності (пров.Зарічний)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«19» лютого 2020 року

Кремінна

№55/11

Про розробку детального плану території земельної ділянки комунальної власності
(пров. Зарічний)

 

Розглянувши клопотання КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП» про розробку детального плану території земельної ділянки іншого призначення на землі рекреаційного призначення, враховуючи рішення 54 сесії міської ради 7 скликання від 29.01.2020 року № 54/17, керуючись ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12, 17 Закону України «Про основи містобудування», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 № 290, ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИЛА:

  1. Дозволити розробку детального плану території земельної ділянки комунальної власності, розташованої за адресою: м. Кремінна, пров. Зарічний, площею 2,0 га, для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.
  2. Визначити:

2.1. Замовником детального плану території – Кремінську міську раду;
2.2. Відповідальним за підшукування замовника, розробку та фінансування детального плану території – КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП»;

  1. Уповноважити міського голову Прокопенка Ю. О. укласти угоду щодо розроблення детального плану території, зазначеної в п.1 даного рішення
  2. 4. Провести громадські слухання щодо розробленого в установленому порядку детального плану території з врахуванням ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  3. 5. Розроблену і погоджену в установленому законодавством порядку містобудівну документацію – детальний план території подати на затвердження Кремінської міської ради відповідно до чинного законодавства.
  4. 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань землевпорядкування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 343 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG