Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Понеділок, 03 лютого 2020 14:06

54 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту КУ «ЛОФЦ «ОЛІМП» (пров.Зарічний)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«29» січня 2020

Кремінна

№54/17

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП»

(пров. Зарічний)

 

Розглянувши клопотання КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП» про надання дозволу на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування спортивних споруд, а саме – комплексу футбольних майданчиків з обслуговуючими будівлями і спорудами, за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, керуючись ст.ст. 12, 83, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Комунальній установі «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Центральна, 3, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності іншого призначення, яка розташована в кінці пров. Зарічний, м. Кремінна, орієнтовною площею до 2,0000 га для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту з послідуючою передачею її в постійне користування.
  2. КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП» оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 293 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG