Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Понеділок, 03 лютого 2020 13:59

54 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (вул.Лугова)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«29» січня 2020

Кремінна

№54/12

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці --

(вул. Лугова, 15)

 

Розглянувши заяву громадянки -- стосовно надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, яка знаходилася в постійному користуванні у громадянки -- (нині померлої – Свідоцтво про смерть Серії І-ЕД № 321080 видане 29.03.2012 року Відділом державної реєстрації актів цивільного стану Кремінського районного управління юстиції у Луганській області) відповідно до Державного акту на право постійного користування землею, враховуючи Розписку громадянки -- та Довідку КП «Кремінське РБТІ» від 17.12.2019 року № 28, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Визнати таким, що втратив чинність Державний акт на право постійного користування землею Серії ЛГ № 2050000117 зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 73 від 26.10.1995 року.
  2. Надати дозвіл громадянці --, яка мешкає за адресою: --, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки із земель комунальної власності житлової забудови, яка розташована по вул. Лугова, 15, м. Кремінна, загальною площею 0,0608 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність.
  3. Громадянці -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  4. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 311 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG