Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Понеділок, 03 лютого 2020 13:51

54 сесія. Про передачу багатоквартирного житлового будинку №18 по проспекту Дружби з балансу ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» на баланс ОСББ «ОАЗИС-2020»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

 29 січня 2020 року

Кремінна

№ 55/9

Про передачу багатоквартирного житлового
будинку № 18 по проспекту Дружби з балансу
ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО»
на баланс об’єднання співвласників
багатоквартирного будинку (ОСББ)
«ОАЗИС-2020»

 

Розглянувши письмове звернення голови правління ОСББ «ОАЗИС-2020» Мамчур О.П. про передачу житлового будинку № 18 по проспекту Дружби на баланс та в оперативне управління даного ОСББ, керуючись Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду, ст.358 Цивільного кодексу України, Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №301, п.30 ч.1 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на безоплатну передачу багатоквартирного житлового будинку №18 по проспекту Дружби в місті Кремінна з балансу ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс та в оперативне управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ОАЗИС-2020».
  2. Директору ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та голові правління ОСББ «ОАЗИС-2020» створити комісію з приймання – передачі житлового будинку №18 по проспекту Дружби в місті Кремінна, провести перевірку активів, скласти акт приймання-передачі основних засобів, провести їх передачу у встановленому законом порядку та внести зміни в дані бухгалтерського обліку.
  3. Процедуру приймання-передачі будинку провести в термін до 01 лютого 2020р.
  4. Акт приймання – передачі надати до виконавчого комітету міської ради на затвердження.
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово–комунального господарства, розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                               Ю.О.ПРОКОПЕНКО

Read 334 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG