Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 08 січня 2020 16:58

53 сесія. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ ТРЕТЯ
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«18» грудня 2019 року

Кремінна

№ 53/11

Про затвердження Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2020 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 17 грудня 2019 року та розглянуто на Громадських слуханнях 16 грудня 2019 року, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», основних показників економічного і соціального розвитку міста, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Затвердити Заходи з реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік, згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Додатки 1-2 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  4. Відділам та структурним підрозділам виконкому міської ради забезпечити виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 497 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG