Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
П'ятниця, 03 січня 2020 08:24

53 сесія. Про затвердження Програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2020 рік

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ ТРЕТЯ
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«18» грудня 2019 року

Кремінна

№ 53/19

Про затвердження Програми підтримки
об’єднань співвласників багатоквартирних
будинків (ОСББ) та ЖБК на 2020 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та ЖБК у м. Кремінна на 2020 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 17 грудня 2019 року, відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) у м. Кремінна на 2020 рік (надалі Програма), згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. План-графік заходів Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів ЖБК на 2020 рік (Додаток 2).
  3. Фінансування заходів Програми проводити в частині зобов’язань міської ради та в межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті м. Кремінна на відповідний бюджетний рік.
  4. Координація та організація виконання Програми здійснюється сектором інвестиційної діяльності Кремінської міської ради.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 785 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG