Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
П'ятниця, 18 лютого 2022 14:22

13/11. Про внесення змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Кремінської міської ТГ на 2021-2024 роки

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРИНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

 16 лютого 2022 року

Кремінна

№ 13 /11

Про внесення змін до Програми
реформування та розвитку житлово –
комунального господарства Кремінської
міської територіальної громади
на 2021-2024 роки

 

З метою забезпечення гідних умов проживання мешканців громади та підвищення інвестиційної привабливості Кремінської територіальної громади, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово - комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про благоустрій населених пунктів», Стратегії розвитку Кремінської міської територіальної громади Стратегії розвитку Кремінської міської територіальної громади, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до напрямків діяльності та заходів Програми реформування та розвитку житлово – комунального господарства Кремінської територіальної громади на 2021-2024 роки виклавши додаток 1 у новій редакції Додаток 1- 5 арк.
  2. Внести зміни до прогнозного обсягу фінансового забезпечення виконання заходів програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Кремінської територіальної громади на 2021 – 2024 роки виклавши додаток 2 у новій редакції.
    Додаток 2- 4 арк.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів та з питань житлово – комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 116 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG