Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
П'ятниця, 18 лютого 2022 13:59

13/2. Про безоплатну передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс КУ «Центр надання соціальних послуг» Кремінської міської ради

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРИНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

 16 лютого 2022 року

Кремінна

 № 13/2

Про безоплатну передачу майна з балансу
Кремінської міської ради на баланс
Комунальної установи «Центр надання
соціальних послуг» Кремінської міської ради

 

Розглянувши лист директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Кремінської міської ради від 31.01.2022 р. № 47, в керуючись ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати з балансу Кремінської міської ради безоплатно в оперативне управління на баланс комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Кремінської міської ради нежитлову будівлю за адресою: площа Красна, 23, м. Кремінна.
  2. Уповноважити Кремінського міського голову затвердити від імені Кремінської міської ради склад комісії для здійснення процедури приймання-передачі майна Кремінської міської ради на баланс КУ «ЦНСП» Кремінської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, з питань житлово –комунального господарства, розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                       Володимир СТРУК

Read 113 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG