Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 29 грудня 2021 11:31

12/82. Про визнання таким, що втратив чинність договір оренди землі укладеного з СТОВ «Краснянське»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» грудня 2021 року

Кремінна

№12/82

Про визнання таким, що втратив чинність договір
оренди землі укладеного з СТОВ «Краснянське»

 

Розглянувши клопотання СТОВ «Краснянське» щодо визнання таким, що втратив чинність договір оренди землі на нерозподілені земельні частки (паї) колишнього КСП «Краснянське» у зв’язку з оформленням власниками сертифікатів права власності на земельні ділянки, керуючись ст.ст. 12, Земельного кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Визнати таким, що втратив чинність договір оренди землі від 17.10.2017 року (з доповненнями), укладений на нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) колишнього КСП «Краснянське» року між Кремінською районною державною адміністрацією та СТОВ «Краснянське» загальною площею 56,7 га, в тому числі земельні ділянки пасовища (контури №№ 772, 1106, 775), який був зареєстрований у Новокраснянській сільській раді за № 947 від 19.10.2017 року.
  2. Відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 131 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG