Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 29 грудня 2021 11:25

12/79. Про припинення права оренди на земельну ділянку ФОП Потапову М.Ф. та передачу її в оренду ФОП Потаповій В.П. для утримання СТО (пл.Кооперативна)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» грудня 2021 року

Кремінна

№12/79

Про припинення права оренди на земельну ділянку ФОП Потапову М.Ф.
та передачу її в оренду ФОП Потаповій В.П. для утримання СТО
(м. Кремінна, пл. Кооперативна, 54)

 

Розглянувши заяву ФОП Потапової В.П. щодо передачі в оренду земельну ділянку під нерухомим майном у зв’язку з оформленням спадщини відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1490 виданого 07.10.2021 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 7 сесії Кремінської міської ради 8 скликання від 06.05.2021 р. № 7/32 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки в адміністративних межах Кремінської територіальної громади” та рішенням сесії міської ради від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити фізичній особі-підприємцю Потапову Миколі Федоровичу (померлому), право оренди на земельну ділянку площею 0,0322 га, кадастровий номер: 4421610100:02:138:5104, яка розташована по пл. Кооперативна, м. Кремінна, яка надана для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій – утримання станції технічного обслуговування, у зв’язку зі смертю орендаря та закінченням терміну дії договору оренди землі.
    Припинити інше речове право за №17113127 від 21.10.2016 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі від 15.09.2016 року.
  1. Передати в оренду фізичній особі-підприємцю Потаповій Валентині Петрівні, яка мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.3. даного рішення, строком на 15 років земельну ділянку комунальної власності із земель громадської забудови у встановлених межах, площею 0,0322 га, кадастровий номер: 4421610100:02:138:5104, яка розташована по пл. Кооперативна, 54, м. Кремінна, для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій – утримання станції технічного обслуговування.
  2. Орендарю:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.2. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

3.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

3.4. Укласти з Кремінською міською радою Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

3.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Головному управлінню ДПС у Луганській області.

3.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  2. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  3. Відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 125 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG