Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 29 грудня 2021 11:19

12/(76) ПРОЄКТ (рішення не прийнято). Про затвердження Технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельну ділянку із нерозподілених земельних часток (паїв) ФГ «СПІКА» (із земель колишнього КСП «Краснянка»)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» грудня 2021 року

Кремінна

№12/ПРОЕКТ

Про передачу в оренду земельну ділянку із нерозподілених земельних часток (паїв) ФГ «СПІКА»
(із земель колишнього КСП «Краснянка»)

 

Розглянувши клопотання голови ФГ «СПІКА» щодо передачі в оренду земельної ділянки із нерозподілених земельних часток (паїв) колишнього КСП «Краснянка» встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою розроблену на підставі рішення 10 сесії 8 скликання Кремінської міської ради за № 10/32 від 03.09.2021 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 7 сесії Кремінської міської ради 8 скликання від 06.05.2021 р. № 7/32 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки в адміністративних межах Кремінської територіальної громади” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із нерозподілених земельних часток (паїв) колишнього КСП «Краснянське», розташованих за межами с. Новокраснянка, в районі контурів № 1222, 1223, 1225.
  2. Передати в оренду Фермерському господарству «СПІКА», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Титова, 1В, при умовах виконання п.4. даного рішення, строком на 25 років земельну ділянку із земель сільськогосподарського призначення із нерозподілених земельних часток (паїв) колишнього КСП «Краснянка»у встановлених межах, площею 7,0000 га, кадастровий номер: 4421685400:09:001:0150, яка розташована за межами с. Новокраснянка, в районі контурів №№ 1222, 1223, 1225, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  3. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

4.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

4.4. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Головному управлінню ДПС у Луганській області.

4.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 9 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  2. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  3. Відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Угоди про припинення та проведення Державної реєстрації дострокового припинення права оренди на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                     Володимир СТРУК

 

 РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО 

Read 117 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG