Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 29 грудня 2021 11:21

12/77. Про затвердження Технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельну ділянку (за межами с.Червонопопівка)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» грудня 2021 року

Кремінна

№12/77

Про затвердження Технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельну ділянку громадянину --
(за межами с. Червонопопівка)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо передачі в оренду земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою розроблену на підставі рішення 7 сесії 8 скликання Кремінської міської ради за № 7/42 від 06.05.2021 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 120, 141 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 7 сесії Кремінської міської ради 8 скликання від 06.05.2021 р. № 7/32 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки в адміністративних межах Кремінської територіальної громади” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади» Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення під будівлями, спорудами, іншими об’єктами нерухомого майна (під господарськими будівлями та дворами колишнього КСП «Ленінський шлях») розташованої за межами населеного пункту с. Червонопопівка, біля контуру № 904.
  2. Провести державну реєстрацію за Кремінською територіальною громадою в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель сільськогосподарського призначення, розташовану за адресою: за межами с. Червонопопівка, кадастровий номер: 4421687300:01:003:0269, площею 11,0000 га.
  3. Передати в оренду громадянину --, який мешкає за адресою: с. Червонопопівка, вул. Садова, 54, при умовах виконання п.4. даного рішення, строком на 25 років земельну ділянку комунальної власності із земель сільськогосподарського призначення у встановлених межах, площею 11,0000 га, кадастровий номер: 4421687300:01:003:0269, яка розташована за межами с. Червонопопівка, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  4. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

4.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

4.4. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Головному управлінню ДПС у Луганській області.

4.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 5 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  2. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  3. Відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Угоди про припинення та проведення Державної реєстрації дострокового припинення права оренди на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                              Володимир СТРУК

Read 118 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG