Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 29 грудня 2021 11:17

12/75. Про затвердження Технічну документацію із землеустрою та передачу земельну ділянку в оренду (вул.О.Кошевого)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» грудня 2021 року

Кремінна

№12/75

Про затвердження Технічну документацію із землеустрою та передачу земельну ділянку в оренду громадянину --
(м. Кремінна, вул. О.Кошевого, 21)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою, керуючись ст.ст.12, 83, 93, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 7 сесії Кремінської міської ради 8 скликання від 06.05.2021 р. № 7/32 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки в адміністративних межах Кремінської територіальної громади” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , яка надана для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту м. Кремінна, вул. О.Кошевого, 5.
  2. Провести державну реєстрацію за Кремінською територіальною громадою в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової забудови, розташовану в межах населеного пункту м. Кремінна, вул. О.Кошевого, 5, кадастровий номер: 4421610100:02:135:0009, площею 0,0652 га.
  3. Передати в оренду громадянину -- який зареєстрована за адресою: --, при умовах виконання п.4. даного рішення, строком на 5 років земельну ділянку комунальної власності із земель житлової забудови у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:135:0009, площею 0,0652 га, яка розташована в межах населеного пункту м. Кремінна, вул. О.Кошевого, 5, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  4. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

4.3. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Головному управлінню ДПС у Луганській області.

4.4. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до відділу із земельних питань апарату міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 1 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  2. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  3. Відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 116 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG