Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 29 грудня 2021 10:47

12/61. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок СТОВ «Краснянське»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» грудня 2021 року

Кремінна

№12/61

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою
щодо проведення інвентаризації земельних ділянок СТОВ «Краснянське»

 

Розглянувши клопотання дирекції СТОВ «Краснянське» щодо надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою на земельні ділянки із нерозподілених земельних часток (паїв) колишнього КСП «Краснянське» з послідуючою передачею їх в оренду, керуючись ст.ст. 12, 83, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Краснянське», юридична адреса: с. Новокраснянка, вул. Центральна, 85а, на складання технічних документацій із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок із нерозподілених земельних часток (паїв) колишнього КСП «Краснянське» контурів № 314, 739, 740, 741, 742, 743, 804, 1210 приблизною площею 18,5 га, розташованих за межами с. Новокраснянка Кремінської територіальної громади, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею їх в оренду.
  2. Заявнику оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 131 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG