accordion menu jquery

Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

BUS Довідка. Кремінна
Зеленая Кременная. Фотографии природы

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Четвер, 08 квітня 2021 15:45

Формування складу Громадської ради при Кремінській міській раді

До відома громадськості!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» формується склад Громадської ради при Кремінській міській раді.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, органів самоорганізації населення та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі інститути громадянського суспільства).

Установчі збори для формування складу Громадської ради відбудуться 20 травня 2021 року о 14.00 в залі засідань міської ради.

Для участі в установчих зборах подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.

Прийом заяв буде здійснювати відповідальна особа за проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при міській раді Бабушкін В.В., до 20 квітня 2021 року в міській раді, каб. № 12. Телефон для довідок: 2-10-23

Read 469 times
2021 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.