Четвер, 30 листопада 2017 15:15

Про надання дозволу на проведення виносної торгівлі, ФОП

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ №

_____________ 2017р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на проведення
виносної торгівлі

 

Відповідно до рішень Кремінської міської ради шостого скликання від 21 жовтня 2019 року № 65/17 «Про здійснення виносної торгівлі» та № 65/18 «Про пайову участь (внесок) в утриманні об’єктів благоустрою», розглянувши заяву фізичної особи - підприємця ххххххххххххххх щодо надання дозволу на тимчасову торгівлю іншими товарами широкого вжитку, непродовольчими товарами, сувенірами з виносного столу на провулку Дружби міста Кремінна, керуючись ст.ст.140,143,144 Конституції України, п.8 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл ФОП хххххххххххххх на проведення виносної торгівлі іншими товарами широкого вжитку та непродовольчими товарами, сувенірами на столах загальною площею 18 кв.м, на провулку Дружби міста Кремінна Луганської області ( за магазином «Міледі»), щоденно з 08-00 до 17-00, терміном на 90 днів з дня оформлення Аркуша встановлення місця виносної торгівлі.
  2. Спеціалісту планово – фінансового відділу апарату виконкому, відповідальному за виносну торгівлю, видати заявнику Аркуш встановлення місця виносної торгівлі та режиму роботи і зробити розрахунок Пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Макогон Н.М.

 

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Read 60 times
2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.