П'ятниця, 10 листопада 2017 09:25

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна, вул.Зарічна

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № _____

 

від «_______»_____________2017р.
м. Кремінна

 

Про присвоєння поштової адреси
об’єкту нерухомого майна
(за заявою ххххххххххххх)

 

Відповідно до законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку використання даних Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек та Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 року за №1844/8, Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Держбуду України від 24.05.2001 р. №127, Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 18.06.2007 р. № 55, з метою впорядкування адресної системи, розглянувши заяву ххххххххххххххххххххх, щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна приватної власності, який знаходиться на вулиці Зарічній (Петровського) міста Кремінна, керуючись ст.ст.31,40,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Кремінської міської ради :

 

ВИРІШИВ :

  1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна приватної власності – домоволодінню, яке розташоване земельній ділянці з кадастровим номером: хххххххххххххххххх, яка знаходиться на вулиці Зарічній (Петровського) міста Кремінна Кремінського району Луганської області, мало будівельний номер хх, а при оформленні права власності на землю фактичний номер хх, поштову адресу: Луганська область, Кремінський район, місто Кремінна, вулиця Зарічна, будинок № ххх.
  2. Рекомендувати власнику майна ххххххххххх внести зміни у відомості про майно в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

 

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Read 56 times
2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.