Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Понеділок, 08 жовтня 2018 08:13

39 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – стоматологічного кабінету (пров.Дружби)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 39/ПРОЕКТ

«31» жовтня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – стоматологічного кабінету гр. ---
(пров. Дружби, 7)

 

Розглянувши заяву громадянина --- щодо виділення земельної ділянки для будівництва окремого входу до вбудованого приміщення стоматологічного кабінету, враховуючи договір купівлі-продажу частки нежитлового приміщення зареєстрованого в реєстрі за №658 виданого 17.05.2018 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 93, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину ---, який мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пров. Дружби, 7, м. Кремінна, площею 0,0040 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – стоматологічного кабінету з послідуючою передачею в оренду.
  2. Гр. --- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 55 times
2019 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.