Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

П'ятниця, 31 серпня 2018 11:39

38 сесія. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – магазину (вул.Банкова)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 38/ПРОЕКТ

«26» вересня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – магазину ФОП Кузьміній М.М., -- та --
(вул. Банкова, 84а)

 

Розглянувши заяву ФОП Кузьміної М.М. та як опікуна неповнолітніх громадян Кузьміної В.І. та Кузьміного В.І. щодо передачі в оренду земельної ділянки, як спадкоємцям нерухомого майна, враховуючи свідоцтва про право на спадщину за законом від 22.08.2018 року №№ 1325, 1326, 1327, керуючись ст.ст. 12, 83, 120 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 23 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 29.06.2017 р. № 23/9 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. У зв’язку зі смертю ФОП Кузьміна Ігоря Костянтиновича та закінченням терміну дії договору оренди землі визнати таким, що втратив чинність договір оренди землі від 27.11.2013 року і припинити інше речове право за № 3882690 від 05.12.2013 року у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  2. Передати фізичній особі – підприємцю Кузьміній Марині Миколаївні, -- та --, які мешкають за адресою: --, при умовах виконання п.3 рішення, в оренду строком на 20 років земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:216:5613, площею 0,0100 га, розташовану по вул. Банкова, 84а, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – магазину.
  3. Орендарям:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.2. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

3.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

3.4. Забезпечити вільний доступ для прокладення нових, ремонту і експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3.5. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

3.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку та Договір оренди землі Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

3.7. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 2 250,10 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2018 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації згідно нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду ставки орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  1. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  2. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  3. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 59 times
2019 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.