Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Понеділок, 08 жовтня 2018 16:22

39 сесія. Про порушення клопотання про передачу нежитлової будівлі до власності територіальної громади м.Кремінна

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ №

____________ 2018 р.
м. Кремінна

 

Про порушення клопотання
про передачу нежитлової будівлі

до власності територіальної громади
м. Кремінна

 

З метою реалізації програми ……….. про …. нежитлової будівлі, розташованого за адресою: пл. Красна, буд. № 24, м. Кремінна, яка перебуває у власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району, керуючись ст.ст. 25,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

  1. Порушити клопотання перед Кремінською районною радою про розгляд питання стосовно передачі нежитлової будівлі, розташованої за адресою: пл. Красна, 24, м. Кремінна Луганської області, яка перебуває у власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району у комунальну власність територіальної громади міста Кремінна.
  2. Секретарю міської ради опублікувати це рішення у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Кремінської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

 

Міський голова                                        Ю.О. Прокопенко

Read 94 times
2019 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.